Upprop: STOPPA skrotbilsberedningens förslag Genast

STOPPA skortbilsberedninges förslag 

Naturvårdsverkets ärendenr NV-01928-10 

KRÄV ÅTER REMISS GENAST.


Just nu finns det ett liggande förslag om skrotbilar från Naturvårsverket som om det klubbas igenom kommer att innebära att det kan bli omöjligt att ha en reservdelsbil -eller för den delen ett nedplockat projekt stående i mer än ett år. Följ länken så kan du läsa hela förslaget samt MHRF:s remissvar
VI KRÄVER ATT REGERINGEN OMGÅENDE STOPPAR UTREDNINGEN OCH INFÖRLIVAR ALLA MOTORINTRESSEORGANISATIONER I SVERIGE I DENNA UTREDNINGENS BEREDANDE DÅ HELA ELLER STORA DELAR AV SVENSK MOTORKULTUR HOTAS OM FÖRSLAGET GÅR IGENOM.

BEREDNINGEN FINNS ATT LÄSA PÅ

http://www.mhrf.se/M2011/2459/
KeRedovisning

Initiativtagare: Mats-Einar

 

 

Undertecknas

Fyll i formuläret nedan och klicka på "Skriv på uppropet!" för att underteckna ovanstående upprop. Namn och ort är obligatoriska uppgifter.

Du får gärna uppge din e-postadress och eventuell hemsida. Din e-postadress visas inte för andra besökare, men du kan komma att få nyhetsbrev av uppropets initiativtagare. Om du har en gravatar så syns den vid din underskrift.

 

Namn (och titel):Ort:
E-postadress:Hemsida:

 

1.Mats-Einar Jakobsson
Västerhaninge
2.Billy Söderin, Chefredaktör Power Magazine
Stockholm
3.Patrik Nilsson Besiktningsingenjör
Genarp
4.Mats Carlsson, Ägare till Usabil.nu
Falkenberg
5.Tommy J. Nygaard
Trång
6.Anders Pedersen Ingenjör
Linghed
7.Mikael Slytmo, Raggre
Hallstahammar
8.Nils Trulsson, motorburen ungdom :)
Oslo
9.Frank Ottosson (BadAssLifestyle.se)
Målilla
10.Kenneth Andreasson, Mekaniker
Fristad
11.Patrik Wrangborg Lastbilsreperatör samt veteranbilsfantast.
Äsperöd
12.Hans Jakobsson
Märsta
13.Henrik Börjesson, ingenjör
Göteborg
14.Roger karlsson
slottsbron
15.Börje Bladh President i club of american Ford
Hässleholm
16.Leif Sköld
Grums
17.Lennart Pantzar
Lidköping
18.Tomas Henning
Timrå
19.Carola Carlsson
Tråvad
20.Lars Sollerman
Sundsvall
21.Konrad Söderholm Flygtekniker
Nordmaling
22.Martin Merell
Linköping
23.Lasse Jönsson Truckförare
Kalmar
24.Tommy President i Gasoholics Skåne
Perstorp
25.Kenneth B
Ronneby
26.Jimmy Nordlund, Besiktningstekniker
Örnsköldsvik
27.Björn Skager
Hidingesund
28.Carola Sandelius
Tråvad
29.Hasse Nordin
SUNDSVALL
30.Kjell Broberg
Kungsör
31.Micke Ilskog, Mekaniker Volvo
Luleå
32.Gunilla Brunn Pensionär
Kvissleby
33.Tom bilåtervinningstekniker
Vårgårda
34.Kjell Åman
Stockholm
35.Cennet Hörberg
Sundsvall
36.Mats Landin Besikningsingenjör
Torsås
37.Conny Öjenstam
Hörnefors
38.Fredrik olofsson skadereglerare
Hörby
39.rober hrupa egen företagare i bilbranschen
norrköping
40.Jonas Granberg
Hallabro
41.Bill Johansson
Ljungbyholm
42.Eivor Jönsson USK
Kalmar
43.Jan Berg
Kalmar
44.Marina Eriksson, Trafiklärare
Örnsköldsvik
45.Magdalena Laurell
Siljansnäs
46.Janne Nilsson VD
Växjö
47.Per Eriksson
Västerhaninge
48.Per-Johan Drugge Jonsson Antikhandlare Möbeldepån Malmö
Skurup
49.Anders, Rörmokare
Stockholm
50.janne sjöberg
SÖDERTÄLJE
51.Sven Willén
Söderbärke
52.Pär Lagerstedt
Valskog
53.ove sunden
sundborn
54.Rosita Elovsson
Malung
55.Göran Vanhatalo
Kiruna
56.Magnus Mattiasson
SVärdsjö
57.Elisabeth Lövsta
Malungsfors
58.Jan-erik mörtberg
Luleå
59.Daniel Randleff
skellefteå
60.Ove Brännström
Piteå
61.kojak eriksson
älgarås
62.bo knutsson
kållandsö
63.Pär Winther
Umeå
64.T. Andersson
Vadstena
65.Conrad Danielsson
Umeå
66.Danden Jensen Professor
Nossebro
67.Bengt-Arne Olsson
Sysslebäck
68.johnn blomfelt Underhålls Ingenjör
vendel
69.Rose-Marie Nilsson egeföretagare åkeri.
Jörlanda
70.Patrik (biltokig) Eriksson
DEJE
71.Greger Jonsson
Åsele
72.Krax Haake,Kvartersvärd
Göteborg
73.Daniel Bengtsson, Manager
Njurunda
74.Micael Wahlin
borås
75.Thomas Silverdahl
Örebro
76.Mikael Gabrielsson
Fristad
77.Adam Carlsson Montör
Stora Mellösa
78.torbjörn veteranbils älskare
söråker
79.Kristoffer Elblaus
Stockholm
80.jimmy engstedt (jimmys garage and hot rods)
fjugesta
81.Lennart Aronsson
Hagfors
82.Morgan Hallin..skrotbilsägare
Kristdala
83.Christer Öberg Folkrace
Åkersberga
84.Fredrik Stridell
Torslanda
85.Tommy Barkman
Grängesberg
86.Andreas Ivarsson
Svanesund
87.Peter Båstedt
Hålta
88.Alexander Edsholm
Torröedet
89.Mattias Håkansson
Stockholm
90.Michael Berenberg, Produktionstekniker
Vänersborg
91.Stefan Linerudt, ordförande Svenska Volvo PV-Klubben
Dals-Långed
92.Karl Erik Hansson
Luleå
93.patrik torbjornsson arbetare
Nybro
94.Christian Kops
ÄLVKARLEBY
95.Jonas Ekbergh Vicepresident och Redaktör i Club of American Ford
Östersund
96.Karin Brodèn
Vinslöv
97.Robban Jacob, Multimediaman, Projektledare och Innovatör.
Malmö
98.Christofer Björklund
Göstorpshult
99.Margit Linde
Båstad
100.Rasmus Linde
Båstad
101.Joacim Gustavsson
Eksjö
102.Timo Niskanen
Ankarsrum
103.Magnus Risberg
Åkersberga
104.Jörgen Trued
Stockholm
105.Roger Markusson
Spekeröd
106.Malin Johansson
Slutarp
107.kenth bergqvist
vikbolandet
108.stefan mattsson
karlstad
109.Maria Österholm
Tyresö
110.Magnus Olsson Lokförare och veteranbilsägare
Storå
111.Anna-Karin Tjernmon
Sandsjö
112.Renée Håkansson
Kalmar
113.Dennis Håkansson
Ålem
114.Annicka Johansson
Ljungbyholm
115.kaj ekholm
igelösa
116.Johnny Johansson
Öxabäck
117.Lars Lindgren
Västerås
118.Andreas Lindgren (systemvetare)
Västerås
119.stefan johansson raggare
hällekis
120.Magnus Jonsson
Vasmolösa
121.Lotta Eriksson
Vassmolösa
122.Mikael jonsson
Läckeby
123.Conny Pallhed
Borås
124.Christoffer Håkansson
Kristianstad
125.Dennis Andersson
Kristianstad
126.Bengt Andersson
Uddevalla
127.henrik klase laddtrycks missbrukare
mönsterås
128.Stefan Groth
Tumba
129.Bertil Elfstrand
Åkersberga
130.Gösta Johansson Bes. man MHRF
Åkersberga
131.Marianne Björkman
Åkersberga
132.Sten Lennbro
Skurup
133.Gösta Johansson Bes. man MHRF
Åkersberga
134.Sven Lindholm motorhistoriker
Stockholm
135.Elisabeth Nygårds
Djura
136.Kenth Johansson
Götene
137.Bjarne schröder
Växjö
138.Patrik Gudmundsäter
Tumba
139.Crister Borg
Kalmar
140.Rickard Bergh
Trelleborg
141.Stefan Grönqvist, Alfisti
Tyresö
142.Annie Kärävä Jura
Limhamn
143.Staffan Erlandsson
Sigtuna
144.Diana Björkman
Täby
145.Johanna Axelsson
Alingsås
146.Odesjö
Alingsås
147.Sven Dehlin Ordförande Amerikanska Bilklubben Hudiksvall
Hudiksvall
148.Robert Berg
Hjortsberga
149.Johan Lenngren
Örebro
150.Kristina skill
Motala
151.Björn Skill
Motala
152.Linn skill
Motala
153.Oliver Skill
Motala
154.Johan Brostedt
Eskilstuna
155.Niklas Lundkvist
Eskilstuna
156.Pierre Broberg
Åtvidaberg
157.PER NELSON
HÖGANÄS
158.Daniel Eriksson
Enviken
159.Fredrik Allvin
Hjorted
160.Erika Winroth
växjö
161.Jörgen petersson bilägare
Växjö
162.Uffe Nimbe
Växjö
163.Joakim Lundgren
Växjö
164.Anders Wallfält
Stockholm
165.Denise zambon
Stavsnäs
166.Markus Åhs
Tierp
167.Örjan Kjetselberg, verkstadsägare
Tobo
168.peder kihl
borgstena
169.Kristian Falstad
Sundsvall
170.Jonny Ljungberg
Kvänum
171.Tom Hedström Bilåtervinningstekniker
herrljunga
172.Pontus Lindberg
Örebro
173.Thorbjörn Bevheden
Ludvigsborg
174.Peder Närhi
nora
175.Peter Eriksson
Landskrona
176.christoffer lindqvist
växjö
177.Andreas Svensson
Söderköping
178.Madelene Karlström
Katrineholm
179.Kim Jensen
Katrineholm
180.Lennart Wallberg
Kolbäck
181.Johan Renck
Boxholm
182.Patrik Bensner
Stockhol
183.Björn Strandberg (produktchef)
Vällingby
184.Pontus Patteet
Klagshamn
185.Kjell Wroblewski
Nälden
186.tony averstedt
norrtälje
187.Mia Norberg, Chefredaktör Wheels Magazine
Stockholm
188.Göran Svenningsson
Vargön
189.markus kummu (människa)
farsta
190.Göran Westerberg
Lerdala
191.Susanne Westerberg
Lerdala
192.Andreas Wahlman
Hästveda
193.Kent-Ove S.
Linghed
194.Håkan Thydén
Vetlanda
195.Curth Jansson Bilplåtslagare
Falkenberg
196.Kent Brorsson
Lund
197.Mårten Svensson
Isgärde
198.Magnus Wahlfrid (konsult)
Lund
199.John Åkesson
Lund
200.micke stridsberg
arvidsjaur
201.Alexandra Wijk
Tärnsjö
202.Janni Johansson
Kvillsfors
203.Lars Lilja Liljaz Rod & Custom
Åkersberga
204.Anders Stomvall Ing
Eskilstuna
205.Karl Röding
Norrtälje
206.Andreas Beltner (busschaufför)
Vellinge
207.Ingenjör Alexander Rajula
Mjölby
208.Mjukvaruingenjör Tim Uusitalo
Mjölby
209.L.Lindh
Orsa
210.Irene Lindquist
Nässjö
211.Monica Dahlman
örebro
212.Pasi Seppänen
Torshälla
213.mikael klang
skutskär
214.Maggan Eriksson
Norberg
215.Jimmy berg
kramfors
216.magnus friberg
örebro
217.Kenth 'Ente' Jälsbo
Stockholm
218.göran sjöberg
bollnäs
219.Erik Öhman
Överkalix
220.Mats Brandquist
Älvängen
221.Lenni Svensson
Tingsryd
222.Michael Larsson
Eskilstuna
223.Ted Nilsson
Frösön
224.lorena alterqvist
västmanland
225.Staffan lundström
norrahammar
226.Tomas Harring
Marstrand
227.Ronny Folkesson
Heby
228.Peter Dufvenberg
Stockholm
229.Björn Bertilsson
Eskilstuna
230.Lisbet Olofsson
Robertsfors
231.Jenny Wide
Järfälla
232.Fredrik Lahti
Stockholm
233.Per-Magnus Simonsson
Karlskrona
234.Gerd K. Allansson
Nässjö
235.Rickard Twerin - Lastbilschaufför
Eskilstuna
236.peder eliasson
skene
237.lars tengerström
fagersta
238.Sven Grenholm
Umeå
239.Angelica Andersson
Eskilstuna
240.Mikael Westerberg
Fagersta
241.Magnus wikström
piteå
242.Martin Westerlund
Arboga
243.Anders Dahl
Midsommarkransen
244.Marcus Larsson
Helsingborg
245.Peter Lindh
Hallstavik
246.Ingemar Brännström
Gammelstad
247.P-O Wallin
MORA
248.Olov Skoglund
Piteå
249.Lars Schöden-Englund
Boden
250.Linda Meyerhöffer
Arboga
251.Monika Bälter
Mora
252.Anton Bengtsson
Örkelljunga
253.Lasse Korva
Hassela
254.Lennart Bergsten
Falun
255.Christoffer Thelaus
Deje
256.margita larsson
kopparberg
257.Berit Lundgren
Malung
258.Freddie Nordlund
Alnö
259.Lennart Wikberg
Mora
260.Alf G Olofsson
Luleå
261.Sirpa Virtanen
Tjörn
262.Dan Apelgren
Edsvalla
263.Kent Hansson
Falun
264.Saiba gote sairam norberg
sundborn
265.Claes Åsen
Falkenberg
266.Thomas Bengtsson
Boden
267.Terne Mejnå
Södertälje
268.Mikael Larsson
Råneå
269.Amelie Nilsson
Skenshyttan
270.Hans Brännvall
Märsta
271.Stina karlsson
överkalix
272.Katarina Larusson
Kristinehamn
273.Nina Karlsen
67332
274.Ann-Sofie Johansson
Krisinehamn
275.conny johansson
karlsborg
276.Sofi Stam
Vansbro
277.Stefan Larsson Chaufför
Tockarp
278.Svenne Kamis
Viksberg
279.Björn Yvemark
Rödeby
280.Gull-Britt Andersson
Skepplanda
281.Wandha Ekström
storfors
282.Sven Bortas
Grycksbo
283.Jan Gunnarsson
Malung
284.tobias grönberg
falun
285.Oscar Zettervall
Malmköping
286.Ida Andersson
Eskilstuna
287.Thord Hedberg
Kristinehamn
288.Christer Ekström
Bollstabruk
289.Mikael Svensson
Fellingsbro
290.Lena Andersson
Kristinehamn
291.linda johansson
råneå
292.Robert Hedberg
Kristinehamn
293.Ingemar Wiklund
Härnösand
294.Per-Erik Mäki
Piteå
295.J-E Ramberg
Järpås
296.Carin Backman Eriksson
Indal
297.Mats Eriksson
Indal
298.Malin Lindbäck
Luleå
299.Camilla Johansson
Kristinehamn
300.Per Emanuelsson
Tidaholm
301.Tomas Berglund
Hedemora
302.Tommy Olsson
Falun
303.Daniel Deichmann
Eket
304.Mikael Rudmalm
Kristinehamn
305.Jonas Sjögren
Sävar
306.anne-lie hurtig johansson
skänninge
307.Mattias Norsten
Piteå
308.Joakim Abrahamsson
Mullsjö
309.Stefan Jansson
Alunda
310.Ann-Sofie Bäckstrand
norrahammar
311.Jannike Enlund
burseyd
312.Sami Holm
Bålsta
313.Carina Lindqvist
Härnösand
314.Anders Östlund
Hudiksvall
315.Thomas Lindqvist
Härnösand
316.Fredric Backman
sundsvall
317.Lundh
Pålsboda
318.Kjell Hjertqvist
Jönköping
319.Kristina Wiklund
Härnösand
320.Sune Grabbe
Holmsund
321.Leif Grahn
Sundsvall
322.Kent Jacobsson
Kil
323.Ola Oscarsson
Piteå
324.Lena Svensson
Laholm
325.Daniel Kristoffersson (Skogsmaskinsförare)
Sulå
326.Eva winberg
Vålberg
327.Juha Väli-Tainio
Södertälje
328.Peder Jonsson
Falkenberg
329.Roger Lindholm
Järfälla
330.Bibbi Andersson
Slottsbron
331.Jan Nilsson
Grästorp
332.Martin Mathlin
Kumla
333.Tomas Hansson
Visby
334.Tobba Björk
Orust
335.Lill Malm
Alingsås
336.Mary Jonsson Edman
Salbohed
337.Morgan håård
Habo
338.Patrick Holmberg
Malung
339.David (Bilentusiast)
Älvängen
340.Majja Bergström
Ljusdal
341.Stefan Jansson, Säljare
Eskilstuna
342.Mikael Blomberg
Motala
343.patric Blixt
Nyköping
344.Nathalie Olsson
Stockholm
345.Robert Åström
Säffle
346.Kizze Räsänen
Huddinge
347.Cecilia Frank
Hässleholm
348.mikael nedlund
poikkijärvi
349.rico huSSe autio
ljustorp
350.Åsa Willysson
Perstorp
351.Jimmy Lygdman
Avesta
352.Tomas Högman
Åtvidaberg
353.Henric Nilsson
Bankeryd
354.Stefan Lygdman
Avesta
355.billy gustavsson
tidaholm
356.Mikael Kristensson
Lysekil
357.björn holmberg
kungsör
358.joakim enryd Mekaniker
kiruna
359.Mattias Gustafsson skadereglerare
Strömstad
360.Bennie Norrman
Vingåker
361.Åse Lindberg
Skänninge
362.Therese Löfgren
Grästorp
363.p-å berglund
kumla
364.Christian Bengtsson
Asarum
365.PeO Forsberg
Stora Sundby
366.Joakim Ternström
Staffanstorp
367.Berit Johansson
Indal
368.Vincent andersson
Gullspång
369.Oleg Datsishin
Halmstad
370.Patrik Andersson
Grästorp
371.Anne Marie Östberg
Stockholm
372.carina eklund
sundsvall
373.Fredrik Jämtefors
Hallstahammar
374.Tommy Lerhman
Åmål
375.johan sannesjö
leksand
376.Henrik kyhlström
eskilstuna
377.Egenföretagare Hans Andersson
Sundsval
378.Hemmansägare Marita Fingal
Sunne
379.Mikael Dufva
Trönödal
380.Sven Bredin, Kock
Timrå
381.Mikael Bergh Chaufför
Långshyttan
382.Kjell-Erik Johansson
Indal
383.Morgan Magnusson
Ed
384.Christian Eliasson
Gammelstad, Luleå
385.andreas noreman bilmekaniker
asarum
386.Ann-Marie Sundling
grums
387.Michael Liebgott
Kimstad
388.anders ohlin
tibro
389.Tony Olofsson
sundsvall
390.Peder Beckman Chef
Norrkoping
391.Jonas Larsson
Stigtomta
392.Mats Wehland
Karlskoga
393.Lisbeth Stark
Sunhultsbrunn
394.Andreas Bilfrälst
Sundsvall
395.Magnus Sidén
Sollefteå
396.Håkan Johannesson
Göteborg
397.Ola Landin , tekniker
Öjebyn Piteå
398.clifton hedlander
Tollered
399.Andreas Engvall
Sundsvall
400.micael lindberg
skellefteå
401.mårten gustavsson svetsare
tidaholm
402.Lindh Mikael
Vallsta
403.Pascal Törnqvist
Torslanda
404.anna alvarsson butikschef
Tidaholm
405.angelina sjödin
Härnösand
406.marko rahmberg
luleå
407.Lindh Linnéa
Vallsta
408.Kent Andersson
Västerås
409.Göran Lundquist Produktionschef
14871 sorunda
410.Jimmy Andersson
Grönahög
411.Tommy
Vellinge
412.Garry Nilsson
Sölvesborg
413.Malin Samuelsson
Hisings Kärra
414.Mikael Andersson
vedevåg
415.Mats Johanson
Norrköping
416.Kristina Rapp
Västerås
417.Tomas Jonsson
Skövde
418.Anders Karlsson
Luleå
419.Bosse Cronert
Skultuna
420.filippa nedlund
poikkijärvi
421.Rickard Lundell Maskinförare
Hedemora
422.Anders
Nacka
423.Thomas Lorentzon
Källby
424.Birgitta Moberg
Härnösand
425.Hasse Saxeblad Egenföretagare
Trollhättan
426.Olle Cederquist Fotograf
Tyresö
427.Niklas Stridsman, chaufför
Luleå
428.Annette Lindström
Svärdsjö
429.Martin Skarin
Lidingö
430.roland redgård
malmö
431.Matts Högdahl
Hudiksvall
432.Tobias Persson
Gråbo
433.Olle Westell
Norrk.
434.Ove (Biltokig)
Västerås
435.Peter Norén hudikbärgarn ab
Hudiksvall
436.Peter sandström
Linköping
437.Anders Ekdahl
Sundsvall
438.Leena Mustonen
Norrköping
439.Janne Grubb
Hedemora
440.thomas johansson
Kristianstad
441.Per Persson
Hällesåker
442.Mikael Kristiansson
Mölltorp
443.Susanna Larsson
Storfors
444.lars-olov stålarm
kalix
445.Louise Carlsson
Göteborg
446.Johnny Andersson
Flen
447.Thomas Gustafsson
Grums
448.Gunnel Eriksson
Kopparberg
449.jimmy larsson
olofström
450.Per fredriksson
norrköping
451.Johan Sandström
Stockholm
452.Nordström
Storå
453.peter blom
vadstena
454.Jonas Söderlund
Motala
455.Andreas Nilsson, Bärgare.
Hede
456.Henrik Nilsson Spetsbytare
Uppsala
457.Ola wicknertz
Vara
458.Niklas Grahn
Örebro
459.Anna Lantz
Sala
460.Marcus Maehlum
Göteborg
461.Jonas
Kolmården
462.Fredrik Dahlberg
Skara
463.Mathias ödegården
Örebro
464.Christian sundin
sundsvall
465.Inger Davidsen
Malmö
466.Eje Grev
Hova
467.Jens Larsson Ingenjör
Sundsvall
468.Roger Jonsson
Tvååker
469.johan holmberg
altuna
470.Mikael Estenberg Adelsman
Älvdalen
471.Michael Persson
Karlstad
472.Ulf Bolin
Härnösand
473.Mathias Bergkvist
Vännäs
474.Bengt Lyrén Yrkeslärare Fordonsteknik
Undersåker
475.Tony Grössing
Skinnskatteberg
476.BARBRO BLOMMENGREN
HUDDINGE
477.Kim Boberg
Eskilstuna
478.Mats sturk
Övertorneå
479.Ann Haglund Andersson
Morgongåva
480.Erik Eriksson
Malung
481.Madeleine Östlund
Sundsvall
482.Mats Blomqvist
Eskilstuna
483.jonas zetterman - Super7 ägare
Västerås
484.Arne Bogsveen
Vansbro
485.Ulf pettersson Raggare
Almunge
486.Richard Bergner
Umeå
487.Leif Magnusson
Sundsvall
488.Tom Gustavsson
Karlstad
489.Peter Kraft
Edsvalla
490.Joakim, Raggare
köpingebro
491.Gullan Nordström
Kumla
492.Rolf Lindberg
Kåge
493.Raymond Johansson
Skänninge
494.Simon jonzon
karlstad
495.Peter joelsson
Sandbäckshult
496.Robert Ekman
HALLSBERG
497.Johan Mattsson
JOKKMOKK
498.Dennis Kemp
Kiruna
499.Jeanette Aronsson
Markaryd
500.kerstin lehmann
Västerås
501.Christina Tingström
Hassel
502.Erkki Keskinen
Kungsbacka
503.Linnea Norberg
Leksand
504.Göran Hamrin
stöde
505.Rickard Sannerdal
Märsta
506.Mats J C Wiman
Lessebo
507.Mattias Johansson
Kalix
508.Fredrik Chief
Kiruna
509.Egil Viddal
Norge
510.Marcus Liljedahl
Piteå
511.Lasse Engman Rep.
Sundsvall
512.Thomas Nilsson
Enköping
513.Malin Ekelund
Källby
514.Per Olof Nilsson, Civ. Ing.
Västerås
515.Andreas Svensson Egen företagare Data & Rekond
kristinehamn
516.mr jan-inge josbo
karlstad
517.Robert Eriksson
Gräsmyr
518.Mika pyhälahti
Ramnäs
519.Tomas Rask
Töreboda
520.Linda Sydefors Frisör
Jönköping
521.trollet Johnsson
Uddevalla
522.Kent Englund
Råneå
523.Arne Ek, Drifttekniker
Boden
524.Robert Bergström
Västerås
525.Johan Thulin Sopgubbe
Jönköping
526.Jimmy Gottfrid Lund Fordonstekniker.
Karlstad
527.Anders Norell
Mora
528.Jimmy Staaf
Motala
529.Magnus Eriksson Företagare
Nyköping
530.Martin Holmström
Sandviken
531.Anton Matti
Gällivare
532.Jessica Jansson
Härnösand
533.Per Nordell Verkstadsägare
HARMÅNGER
534.Frank Wincent
Djurås
535.Robban Sühl
Västerhaninge
536.Jan Ljungberg/däckmontör
Fanthyttan/Storå
537.Alexander Brodèn, Prefabmontör
Timrå
538.Fotograf Andreas Hansson
vansbro
539.Niklas Hörnell
Solna
540.Hans-Åke Karlsson
Ödåkra
541.Pär Larsson
Skövde
542.Ove Lindberg, vice ordförande Classic Chevrolet Wingclub
Enköping
543.Petra schullström
Kil
544.Michael Matzon
delsbo
545.Jan-Olov Petersson
Frövi
546.Arne Öberg,Pensionär
Motala
547.Odd Johansen
Skåpafors
548.Jim Nordqvist
Fanthyttan
549.ingemar Franzen
Degerfors
550.Fru Lenica Johansen
Skåpafors
551.Ida Bruman
Sundsvall
552.Maria aeriksson
Lillkyrka
553.kjell.holm
Norrköping
554.Kenneth Nilsson
Sandöverken
555.Daniel van de Hoef
Sundsvall
556.Annilie Pettersson
Timrå
557.Andreas Beckman
Hasselfors
558.Conny Sveningsson
Jönköping
559.Elinor Palm
Kvänum
560.Hans Hammarberg
Harmånger
561.Jonas Blomberg
Mora
562.Peter Svärd
HÖRBY
563.jennica edström
Njurunda
564.Sebastian Johansson
Växjö
565.fredrik hoffman
Laholm
566.johan siberg
skärblacka
567.Joakim Widell
LIDKÖPING
568.Johan Nyström
Örebro
569.susanna svensson
örebro
570.Fredrik Larsson, Controller
Ärvinge
571.Göran Olsson
Forshaga
572.Peter Månsson
Halmstad
573.Monika Svedlund
sunne
574.linus eriksson
kil
575.Anders Nykvist
Filipstad
576.Christian Haugsöen
Karlstad
577.Johan Posth
Laxå
578.Iréne Sjöström
Linköping
579.Fredrik Larsson, bilskadereparatör
Kil
580.Micke Holm
Eket
581.Ola Andersson
Skövde
582.Macus Jakobsson
Östersund
583.robert lundberg
älvsbyn
584.Tommy Larsson
Mora
585.Roland jonsson
Älvsjö
586.Pierre Öberg
Gislaved
587.Bertil Blom
Grängesberg
588.jonas lundberg
varberg
589.Bernt Hardemalm
Gästrike-Hammarby
590.Lena Andersson
Stenungsund
591.Ulf Hedlund
Skogstorp
592.Uno Germsjö
V. Tunhem
593.Ulf Anler
Björklinge
594.Christer Tuliniemi
Kil
595.Thommie Astorsson
Göteborg
596.Rolf Öberg överlevnadskonstnär
Vänge
597.ted svenningsson
eldsberga
598.Mikael Björk VD
Sundsvall
599.Magnus Eriksson
Eskilstuna
600.Bengt Salkvist
Huddinge
601.Per klockar
mora
602.Joakim Tungström
Skoghall
603.Inger Krath
ESKILSTUNA
604.J. Paavilainen
Stockholm
605.Kicki Andersson
Mora
606.Magnus Gellerstedt
Tjällmo
607.Kaj Eriksson, Art Direktor
Nyköping
608.Jeanette Stenius
Stockholm
609.Jonas Svensson
Våxtorp
610.Tomas Björkman , Konstruktör
Bureå
611.mats thoresson
väse
612.Roger Karlsson, Maskinmekaniker
Karlshamn
613.wigge wigholm
Eskilstuna
614.Tobias Krans Åkeriägare
Vara
615.olof björklund
alsen
616.Tarja Juopperi
Skene
617.Anna Sedin
Holmsund
618.Carina Linderdahl
Horndal
619.Malin Follin
Karlskrona
620.Anders Norberg
Norrtälje
621.Lars Bruman Tekniker
Indal
622.björn strid
älmhult
623.Ove Hellberg
Torslanda
624.Jill Erickson
Östersund
625.Jan Mattsson Ing.
Långsele
626.Therese Sköldin
Slite
627.Katrin Lengqvist, Lastbilschaufför
Sala
628.Ronny klockare
Uppsala
629.Dr staffan Wallberg
Linköping
630.Yngve Eriksson
Sala
631.Li malm
Simrishamn
632.Lars Vendel
Kil
633.Kenneth Palo
Boden
634.Palle Palmqvist
Tidaholm
635.Markus Blom
Motala
636.Peter Johansson
Avesta
637.Daniel Söderlind
Häradsbäck
638.Lars-Peter Erlandsson
Vinslöv
639.Peter Svan (Servicetekniker)
Bureå
640.Stefan Permelund Elinstallatör
Halmstad
641.Nicklas Renström
Piteå
642.Tony Eriksson
Partille
643.Edvard Backlund (Grävmaskinist)
Bro
644.mikael salomonsson, ingenjör
jukkasjärvi
645.Niclas Fasth ofp -tekniker
sandviken
646.Kalle Karlsson
Eskilstuna
647.Katarina H Ericsson
Malung
648.Petter Ljungberg
Tungelsta
649.Mats Norlund
Umeå
650.Robin Häggström
Skellefteå
651.Joakim winberg
Katrineholm
652.anders jacobsson
harplinge
653.Tommie Karlsson Rallytekniker
Tenhult
654.Andreas Ridderström
Borlänge
655.Jan GAIS Gustavsson
GBG
656.Mats Nilsson säljare
Marieholm
657.Erik Persson
Malung
658.Mattias Wilhelmsson
Landskrona
659.Joel Hermansson
Härnösand
660.Christoffer Kamis
Sala
661.ann-louise andersson
sundsbruk
662.Frk Anna-Carin Ramsell
örebro
663.simo kiviniemi
örebro
664.Mathias Eriksson
Enköping
665.Christina Alfredsson
Karlstad
666.Ola Persson
uppsala
667.Matti Sillanpää
Luleå
668.Arne Balderud
Skattkärr
669.Roger Ohlsson / VD
Trångsund
670.Margaretha Lillan Hägglund
Österåker
671.robert andersson
råneå
672.Runar Gustavsson Underhållstekniker
Garpenberg
673.Mats Fagerlund UH Ingenjör
Kiruna
674.ove kalldin
uppsala
675.Tomas Wilhelmsson
Malung
676.Jens Hill
Dalby
677.Malin Vendel
Kil
678.Roger Amundsen
Arlöv (Burlöv)
679.Adam Karlsson, tekniker
Oskarshamn
680.Pia Thulin
Hillerstorp
681.Jonas Nässen, Accelerationstekniker
Östersund
682.Lil Carlsson
Vara
683.Rolf Pettersson
Hallstavik
684.Tor Bengtsson
lycksele
685.Bengt-Erik Nordlund
Alnö
686.Mikko Karppinen
Hillerstorp
687.Eddie Olsson
Genarp
688.Thommy Andersson,fastighetsskötare
Berghem
689.Johan Sjöström
Malung
690.mikael bäckström
v
691.Therese Simander
Ödeshög
692.jimmy lillsund
kolbäck
693.Ulf Ericsson
Sollebrunn
694.Alexander gustafsson
Mora
695.Therese usk
asarum
696.Göran Jonsson
Stallarholmen
697.Magnus Johansson
Lund
698.Mats Andersson, arbetare
Kimstad
699.Jerry Svedlund
Krylbo
700.Lars Eriksson
österfärnebo
701.Roffe Heljefors Företagare
75655 Uppsala Sweden
702.Tommie Larsson
Holm
703.Fredrik van de Hoef
Alnö
704.Stefan Kallin
Västerås
705.Gustav Runsten, entusiast
Strömsund
706.Jimmy Lillsund
Kolbäck
707.saied gustafsson
årjäng
708.Magnus Ryttned
kristianstad
709.Jimmy Johansson
Halmstad
710.Stefan Lindgren
Älvdalen
711.Kjell-Åke Axelsson
Vålberg
712.Mattias Sundquist
Eskilstuna
713.johnny Helj
Karlskoga
714.Martin.Oscarsson.
Varekil.
715.Jens Sjöström
Malung
716.Johan Holmqvist
Vätö
717.Per-Olof Eliasson
Rättvik
718.Mats Juhlin
Vikarbyn
719.christer yngve
Mjölby
720.Joakim Törnblom
Västerås
721.Kenneth Lindgren
Brunflo
722.Thomas Lindqvist
Sundsvall
723.Mikael Persson
klippan
724.Fredrik Wengberg
Gotland
725.Lars Enlund
Burseryd
726.Jenny Andersson
Gävle
727.claes oliveskog
hållsta
728.Håkan Andersson
Överkalix
729.Andreas Bergkvist
Sundsvall
730.Anders Sellner
Djurmo
731.Mats Widman VD
Stockholm
732.BJörn Andersson
Göteborg
733.Niclas Proos, egenföretagare
Falun
734.Johnny Lärare
Malmberget
735.Carina sjöström
sundsvall
736.Alf Johansson
Grängesberg
737.André Johansson
Varberg
738.Jeremias (bilmekaniker)
nordmaling
739.Bert Fredriksson
Luleå
740.Kjell Svensson
Örviken
741.Juha Tegelid
Överkalix
742.Henrik Backlund
timrå
743.Conny Norberg
FILIPSTAD
744.ola mattila
uppsala
745.Bo Sundberg
Forshaga
746.Tomas Steen
Karlstad
747.Ulf Persson Chaufför
Nittorp
748.Glenn Smedhult
Årjäng
749.John Engström,svetsare
vålberg
750.Johan Brgman
Svenstavik
751.Tom Backlund
Bro
752.Stefan Johansson
Alfta
753.Daniel Larson
Skövde
754.Roger Smedhult
Årjäng
755.Lars Sehlstedt
Skärhamn
756.johan gummesson
Åkersberga
757.William Andersson Reparatör
Vimmerby
758.Johan Håkansson
Sundsvall
759.Joakim Strid, Företagare
Ubbhult
760.Anders Hagman
Umeå
761.Jörgen Bengtsson
Vänersborg
762.Stig Skans
Alsen
763.Roger Pettersson
Tranemo
764.Rebecka Carlsson
Borås
765.Kent Nygren. Veteranbilägare
VÄSTERÅS
766.Marcus Helsing
Ljusdal
767.Christian Hendlertz
Klippan
768.Per Hedlund
Näshulta
769.Anders Hagman
Umeå
770.Hasse Skoglund
Vinslöv
771.Emma Eriksson
Sundsvall
772.Martin Tullander
Hyltebruk
773.dan thilander byggarbetare
genarp
774.Monica Henriksson
vitsand
775.mats johansen
norrköping
776.Linda Nordstrand
Genarp
777.Jim Gahnfelt
Hållsta
778.Robert Ruhtenberg
nacka
779.Mia Karlsson
Bollebygd
780.Stefan Nordstrand
Genarp
781.Claes B.Pettersson, antikvarie
Lund/Jönköping
782.Sebastian Steiner
Lund
783.per-anders larsson
deje
784.Mats mannela
Keinovuopio
785.tomas eldarn
uddevalla
786.Mr Henrik Gustafson
Kimstad
787.Jörgen Hult
Kungälv
788.Karl Björling
Krokom
789.Roine Larssion
Vaxholm
790.Lars Anders Sandborg Ingenjör
Falköping
791.Jenny Lindström
Timrå
792.Silvio Kühnast
Karlstad
793.Richard Kahn Mättekniker
Örebro
794.Mats Lindbäck
Jörn
795.Erling Svensson
Hyltebruk
796.Bosse Norell
Ljungaverk
797.Christer Alseryd
skellefteå
798.Robert Helsing
LIDEN
799.Per-Erik Andersson, VD
Örebro
800.Tommy Carlsson
Nybro
801.Eva Alseryd
Skellefteå
802.Jonas Ljungberg
Älvängen
803.Erik andersson
Umeå
804.Kristian Aronsson Företagare
Taberg
805.Roy Moen
Kungsbacka
806.Johan carlberg
Lyckeby
807.Timothy Alseryd
Skellefteå
808.Magnus Borgeryd . Trucker
Boliden
809.Stefan Jansson
Gnesta
810.Dunken Biker
Gullspång
811.Per Mattson, Tekniker
Mora
812.Emil Olsson
Stockholm
813.Sven Mundhenke
Gyttorp
814.Tommy Svensson
orrefors
815.martin persson
vallentuna
816.Dennis Hedlund
Mantorp
817.Jesper Karlsson
Göteborg
818.peter grundström
Hallsberg
819.Anders Kemperyd
Nora
820.Maria Eriksson
Lillkyrka
821.Mikael Rydberg. Företagare
Stockholm
822.stefan bergdahl
gusum
823.Charles Klaesson
Näsåker
824.Jenny Hill
Torna Hällestad
825.Danny Lahti
Skellefteå
826.Olle Norberg
Dala-Husby
827.Kent-Erik olsson
Karlstad
828.Peter Engqvist
Södertälje
829.Peter Ausgård bysmed
Motala
830.Kennet Flod
Bjärby
831.Jonathan Gyllenberg
Uppsala
832.Thomas Nilsson
Sunne
833.Hans Neuman
Strängnäs
834.Pär Ousbäck
Norrahammar
835.Kent Sundqvist
Östansjö
836.herr Leif Hallström
Åby
837.Pelle Karlsson
forshaga
838.Michael Heimbrand, Citroënälskare
Göteborg
839.Gustav Andersson
Skellefteå/Lövånger
840.Fredrik Carlsson
Växjö
841.stefan karlsson (mr)
eskilstuna
842.roland lind
bispgården
843.Martin Olsson
Malmö
844.Henrik Jakobsson
laholm
845.Fredric Mattsson KAM
Vilhhelmina
846.Mike Knutsson
Jönköping
847.fredrik lindberg
umeå
848.Lars Bodin, fordonslärare
Norra Sorunda
849.Bror Sjöström
Sundsvall
850.Robin Hansson
skattkärr
851.Marita andersson
gällstad
852.Martin Johansson Vibrationstekniker
Lysekil
853.Per-Ola Borgström
Motala
854.Fredrik Tegfors
Månstad
855.Robert Carlsson
Eskilstuna
856.Joakim Hjälmeskog
Hållnäs
857.Ulrik Söderberg
Skellefteå
858.Per Karlsson
Mockfjärd
859.Nicklas Eriksson
Vallentuna
860.Johan Gustavson
Ludvika
861.Mattias Wahlquist
Åby
862.Daniel Bengtsson
Frändefors
863.Lisa Åslund
Eskilstuna
864.Lasse Andersson. Diagnostekniker
Sundsvall
865.Arne Andersson
Värnamo
866.Johan Renck
Boxholm
867.Erik Cederberg
Ekerö
868.Nette Thelin
Anderslöv
869.Kim Gulle
Östersund
870.Kia Lundqvist
Hammerdal
871.Marthin Hermansson Utbildningsledare
Lysekil
872.Conny Hansson
Fristad
873.Jonas Backlund
Ljustorp
874.Jimmy Einarsson
Dala-Järna
875.niklas olsson
Östersund
876.Per-Åke Svensson, Motorsportare
BERGVIK
877.Andreas karlsson
Kumla
878.BJörn Herlin
Edsbyn
879.Pierre Åberg
Vimmerby
880.Henrik bula
Jänköp
881.Ulf Lundqvist
Hammerdal
882.Ola Taz Karlsson
Töreboda
883.Torbjörn Sjölander
Indal
884.Ulf Eliasson
Kattarp
885.Robin Carlsson
Söderköping
886.Sara Lundqvist
Hammerdal
887.Dr. Tony Nordström
Malmö
888.jocke blomkvist
bispgården
889.Lars Mann
Nykvarn
890.Mattias Lundqvist
Hammerdal
891.Jan-Åke Norman
Gnarp
892.Håkan Nyström egen företagare
Deje
893.Henrik Johansson
Kil
894.Jörgen Mårtensson
Umeå
895.Risto Nyman
Bergvik, Söderhamn
896.Stefan Tegelby
Matfors
897.Martin Ångman
Järfälla
898.Peter Ström
Norrköping
899.Mikael Mohlin
Kungälv
900.Dennis Liljeqvist
Strömsbergs bruk
901.Dennis Olsson
Karlskrona
902.Graham Leader
Sollentuna
903.Henrik Petersson
Dikanäs
904.sven eric ericson
avesta
905.Göran Norwall
Karlstad
906.Jean Brevestedt
Nybro
907.Stefan Johansen
Rättvik
908.Eric Paulsson
Östra Karup
909.Anders Thyberg
Stenungsund
910.jonas holmberg (Dallas)
örebro
911.Håkan Abremyr
Arvika
912.Simon Gulle
Östersund
913.Per Gunnarsson
Älmhult
914.Tom Backman
Sorsele
915.Jenny holmkvist
sikås
916.Eddy Larsson
Nossebro
917.Andreas Mikaelsson
Skellefteå
918.Marie Lundgren
Kvänum
919.daniel olofsson
Lysekil
920.Per Lygdman
Kramfors
921.Daniel Kjellberg
Torsby
922.Harry Berglund
Iggesund
923.Therese Lindfors designer
Stockholm
924.Peder Björklund
Haga
925.Susanne Jonsson
Kramfors
926.Leif Andersson
Kvänum
927.Björn Hed
Östersund
928.Jenny Olsson
Kattarp
929.Anders Isaksson
Drängsmark
930.Dick Svanström
Jönköping
931.Willy Olausson
Kniva
932.Raymond Blixt
Stockholm
933.Svante Lind
Gunnarskog
934.Lasse Sundberg
Gnarp
935.Stefan Sandberg
Mullsjö
936.emil klahr
malungsfors
937.Frida Wiklund, Affärsbiträde
Skellefteå
938.Kjell Malmström
Köping
939.tony carlsson
enköping
940.Ann Bergman
Bergsjö
941.Olov Gavelin, Flygtekniker
Vilhelmina
942.Åsa Sjöberg, smed
Ekshärad
943.Solveig Hermdorf
Kammahav
944.Aina Johanzson
Åsbro
945.Herr Tim Alenius
Stockholm
946.Herr torpestad
Häggeby
947.henrik ling
sjöbo
948.Christer Danielsson
Unnaryd
949.Arne Andersson
Torsby
950.Mats Carlenfelt
Åkarp
951.Per Ersson
Västerås
952.Larry Ekwall
Motala
953.Pontus Pettersson
Habo
954.Ingemar Lundqvist
Göteborg
955.Bengt Wikberg
Finnbacka
956.Arne Gustafsson
Horndal
957.Per Hansson,Bussförare
Helsingborg
958.jussi wästilä resemontör
gislaved
959.Micke Sundström
Boden
960.Göran Backlund
Lycksele
961.Göran Alm
Märsta
962.Mattias Bäcklund
Hagfors
963.Petra jonsson
Offerdal
964.Joakim Aineland
Jönköping
965.Mia Alm
Märsta
966.Peter Nilsson Rallare
Mala
967.Per Kringberg (Herr)
Ingarö
968.stefan täpp
köping
969.Annelie Jonsson
Kramfors
970.Teddy Svendsen
Gislaved
971.Micke.Öreteg
Motala
972.Per Johansson
Aneby
973.Pontus Werngren
Halmstad
974.Åke Frölén
Härnösand
975.Tommy Björk
Linghem
976.Janne Björkman
Uppsala
977.Jespe Lindelöf
Öje
978.Viktor Larsson
Kumla
979.Mats Isaksson
Luleå
980.Oscar Karlsson
Torsby
981.Daniel, Fartygsingenjör
Morgongåva
982.Maria Jansson
Sunne
983.Daniel Bengtsson
Sundsvall
984.Lage Dahlin
Hammerdal
985.Jan Sikström
Sundsvall
986.Anne Nilsson
Sandhem
987.mats christrup
Jäla
988.kaj paulsson
högsäter
989.Michael Dömstedt
Motala
990.Lotta Krafft
Fjärdhundra
991.Jonas Bengtsson
47198 Fagerfjäll
992.Robert Ström, Målare
Brunflo
993.Markus Berg
Rundvik
994.Henrik Sundvall
Luleå
995.Mekaniker
Bunkeflostrand
996.Ingela Jansson
Katrineholm
997.Pär Edman
Gunnarskog
998.Nicklas Pettersson
Hammarö
999.Robert Cederholm
Almunge
1000.Ernst Blomstrand (musiker)
Östra Sönnarslöv
1001.Mattias Lavett
Sandviken
1002.Karin Strömstedt
Hammerdal
1003.Maria Rosenberg
Stockholm
1004.Mats Gustafsson
Vindeln
1005.Jonthe Ehn
Sunne
1006.Ulla-Britt Lerman
Åmål
1007.Jimmy Markström
Umeå
1008.Christer Woxberg
Råå
1009.Elias Bjarnason
Enskede
1010.Bo Nyström
karlstad
1011.Anders Persson
Vilhelmina
1012.Jonas Bylund
Timrå
1013.kenny persson
örebro
1014.Patrik Karlssob
Upplandsväsby
1015.Per Mattsson medieproducent
Lima
1016.Abbe Virta,
Södertälje
1017.Ronald Winther
Arboga
1018.Tobias Andersson
Österby
1019.Klas Hilmersson
Grästorp
1020.Fredrik Engberg
Blekinge
1021.Nicklas Ahlmark
Borås
1022.kjell hermansson säljare
göteborg
1023.Christian Larsson
Gamleby
1024.Christer Nyman
Västerås
1025.Mats Ola Jönsson (Mek)
Skillingaryd
1026.Eva Andre
Hässelby
1027.Orvar Säfström
Malmö
1028.Magnus Enorson
Trollhättan
1029.jab pettersson rattslav
asarum
1030.Joel Cederqvist
Göteborg
1031.Jim Lundberg
Vindeln
1032.Andreas Jonsson, Entusiast
Umeå
1033.Per-Magnus Guldbrandsson Servicetekniker
Charlottenberg
1034.Ylva Engström
Fagersta
1035.Ankie Lisell
Skurup
1036.Lars Åke Johansson
Uddevalla
1037.Marcus Nyström
Piteå
1038.Ola Grev
Hova
1039.Kent Jörgensen
Glimåkra
1040.Amanda Lisell
Skurup
1041.jan pettersson rattslav
asarum
1042.Dan Strömgård
Rydboholm
1043.Magnus Samuelsson
Trollhättan
1044.Per-Arne Lindén
Lysekil.
1045.Iwan hallström
Hillerstorp
1046.Andreas Karlsson (FLATHEADS - GÖTEBORG)
Göteborg
1047.Jocke pellas snickare
Röjeråsen
1048.Veronika johansson
Falköping
1049.Ewa Andersson skolsköterska
Malung
1050.Mattias Åkervall
Bräcke
1051.Alexander Gustafsson
Mjölby
1052.Daniel Aas. Mekaniker
Gersgården
1053.Raymond Johansson
Jonslund
1054.Thomas Jansson
Nora
1055.Johnny Larsson
Arboga
1056.Panos Antoniou
Södra Sandby
1057.Jonas Hansson
Bjurholm
1058.Håkan Lindh
Grums
1059.Maria Maldonado
Sundsvall
1060.Simon Orest , kustomfabricator
Åby
1061.Jonas Lindgren
Mora
1062.Erik Lindblom
Norrköping
1063.Jimmy Larsson
Stenungsund
1064.Thomas Blomqvist
Hammerdal
1065.Per söderkvist operatör
Sundsvall
1066.Victor Grawe
Örebro
1067.Johnny Kallin egen företagare
Torshälla
1068.Linus Erlandsson
Växjö
1069.Erik Frisk
Ånge
1070.Veronica Åkervall
Bräcke
1071.janne veteran bils ägare
sundsvall
1072.Jesper Åkervall
Bräcke
1073.Alexandra Ahlstedt
Jönköping
1074.Roger Thörnblad
Landvetter
1075.Timmy Lundborg
Enköping
1076.Henrik posth
Finnerödja
1077.Anders Holmkvist
Hammerdal
1078.thomas jacobsson
saltsjö-boo
1079.Annica Billberg
Härnösand
1080.Dennis Örtenmalm
Mullhyttan
1081.Christoffer Ohlsson
Uddevalla
1082.Fredrik Ringhald
Nora
1083.jonas mårgård
värmland
1084.Emil Persson, studerande
Karlstad
1085.Sven Öberg
Gislaved
1086.John Holmkvist
Hammerdal
1087.johan johansson
vingåker
1088.Emil Gustafsson Plåtmontör Attacus Power AB
Östersund
1089.åsa olsson
sandviken
1090.Robert Söderström
Hallstahammar
1091.Susanne Raggartufsen Ericsson
Västerås
1092.Stefan Nordin
Umeå
1093.Hans Andersson
Sollentuna
1094.Johan Andersson
Örebro
1095.Sascha Berg
Näsåker
1096.christer eriksson
vännäs
1097.Rasmus Åberg
Stockholm
1098.Lars Oscarsson
Vendelsö
1099.Staffan Hemmingsso
Tvååker
1100.kjell sveningsson ordf Road Tramps
taberg
1101.Henrik Skagerstrand
Göteborg
1102.Annika Andersson
Örebro
1103.rickie Widmark
Skellefteå
1104.Mattias Andersson
Tjällmo
1105.Jimmi Johansson
vingåker
1106.Göran Jansson Pensionär
Sundsvall
1107.mats frånberg
Kramfors
1108.Alexander Kvist
Vänersborg
1109.Fredrik Bergman
Norrahammar
1110.Anders Åhrby
Vårgårda
1111.Jesse Fransson
Lycksele
1112.Örjan Jansson
Skottlanda
1113.Eric Pettersson
Trollhättan
1114.Jan kamis
Fagersta
1115.Mattias Holmberg
Motalaoh
1116.Kenneth Andersson Reparatör
Luleå
1117.martin hedberg
rättvik
1118.Mattias skarp
Norrköping
1119.anders bergklint
västerås
1120.Leif Karlsson
Nybro
1121.Jens Johansson
Robertsfors
1122.Alvar Johansson
Gräsmark
1123.Jan Larsson
BORLÄNGE
1124.pär Nylund
Gävle
1125.Christer Höglund
Malung
1126.Hampus Jonasson
Norsjö
1127.Simon Walfridsson
Odensbacken
1128.Jimmy Magnusson Mekaniker
dannike
1129.Tony Söderlund
Krylbo
1130.Alexander Friberg
Borås
1131.Ralf Brunke, veteranbilstomte
Länghem
1132.Peter Gelotte
Motala
1133.Elina Halvarsson
Åtorp
1134.Jesper Olsson
Sölvesborg
1135.Eweline Lysander
Kristinehamn
1136.stellan carlsson
ulricehamn
1137.harry van der sleen
hammar
1138.Viktor holmvkist
sikås
1139.robert andersson
råneå
1140.Marcus Aronsson
TABERG
1141.Mahtias Persson
Annerstad
1142.Linus Orvarsson Ingenjör
Orust
1143.magnus nyquist
tavelsjö
1144.Kim Berntzen
Överhörnästimeaces
1145.Krister Andersson
Karlsborg
1146.Nils Andersson
Örebro
1147.Niklas Westerlund
Strömsund
1148.Lennart Larsson Företagare
Dalhem Gotland
1149.Roger Lundby
Katrineholm
1150.Chris Axelsson
Fjärås
1151.Tobias Lindh
Ursviken
1152.Daniel Persson, bilplåtslagare
Strömsund
1153.Pip Carlsson
Hindås
1154.Peter Andersson
Jokkmokk
1155.ulf ehn
Sunne
1156.Daniel Malm
Alnö
1157.Christer Danielsson
Motala
1158.Per samuelsson
Karlstad
1159.Anna-Karin Nordström
Harestad
1160.Mats Lundström
Bureå
1161.jimmy asp
våmhus
1162.Emil Bengtsson
Kalmar
1163.Tommy Jansson, Ingenjör
Västerås
1164.Rasmus Lindberg
Sikås
1165.Tobbe Kristoffersson
Östersund
1166.Marcus Andersson
Eskilstuna
1167.Herr Krister Jakobsson
Östersund
1168.Jim Karström
Klippan
1169.Christian Ankarstrand
Norrköping
1170.Nettan Wahlberg
Bro
1171.staffan Brahesjö
Jönköping
1172.Sebastian Saarinen skogshuggare
Askersund
1173.Benny Gröning
Ljustorp
1174.Malin Johansson
Linderöd
1175.Rasmus Vuoppola Bilmekaniker
göteborg
1176.fredrik nilsson
tyringe
1177.Johan Ulin
Västerås
1178.Per Larsson
Ryd
1179.kjell fredriksson
lycksele
1180.Sofie Häggqvist, Studerande
Eskilstuna
1181.Ingemar Svensson
VARA
1182.Urban Larsson
Bjuråker
1183.Emil Lind
Eskilstuna
1184.Håkan Johansson
borås
1185.stig mallander
vrigstad
1186.Markus Johansson
Örnsköldsvik
1187.Michael Gustafsson
Motala
1188.Lars svensson
Borås
1189.Kristina Nyström
Avesta
1190.Lina Hagström
Linköping
1191.Danny Fröberg
Orsa
1192.Toivo Karlsson
linköping
1193.Madeleine Norberg
Eskilstuna
1194.Ola Strömberg
ÖREBRO
1195.Bernt Pensionär
Falun
1196.Michael Carlsson
Uppsala
1197.Jacob Munkhammar, arkitekt
Marieholm
1198.Jim Karström
Klippan
1199.Andreas Brännlund
Norsjö
1200.Kjell Sjögren
Avesta
1201.kai eronen
uppsala
1202.Christer Andersson
Segmon
1203.Mats Olausson
Svartsjö
1204.Rikard Jakobsson
Hisings Kärra
1205.Pelle Hammarberg
Matfors
1206.Dan Steinert chafför
Habo
1207.Jimmy Orrmyr Chaufför
Ytterby
1208.Jenny mattsson
Grödinge
1209.Patrik Jönsson
Långsele
1210.Anders Eliasson
Rävlanda
1211.william gomer
alingsås
1212.ronny jordan
vingåker
1213.Peter Jansson
Ronneby
1214.kalle forsling hobby bilägare
tierp
1215.Lelle Mirow
Linköping
1216.Fredrik Heed
Saxdalen
1217.Anders Alstersjö
Tvååker
1218.Tony Normark
Bispgården
1219.Per Leek
Örebro
1220.Jan Gunnarsson
Sundsvall
1221.Bror Axelson
Järfälla
1222.Caroline Björkman
Karlstad
1223.Mattias Eriksson
Umeå
1224.Joakim Marold
Strömstad
1225.Peter Lindgren
Västerås
1226.Niklas Pettersson
Motala
1227.Heine Back
Älvkarleby
1228.Anders Scoglund
Göteborg
1229.Carina Lindholm
Åkers Styckebruk
1230.Håkan Bandgren
Uddevalla
1231.Mattias Nowak
Sandared
1232.Göran svensson
linköping
1233.annelie jakobsson
lycksele
1234.Mikael Westerlund
Piteå
1235.Julia Enander
Fristad
1236.Sarah Jansson
Ronneby
1237.Dan millberg
Morgongåva
1238.Göran Holm Chafför
Sköllersta
1239.B-G
Karlstad
1240.Per Jacobsen
Kinnared
1241.Staffan Mattsson
Lärbro
1242.mathias lindqvist
borås
1243.Tomas Jillhage
STÖLLET
1244.Patrik Putte Nilsson
Ängelholm
1245.Christofer Andersson
Linköping
1246.Anette Ericson
Hägersten
1247.Benke Stenmark
Eskilstuna
1248.Harriet Alfredsson Kanslichef
Brastad
1249.Erik Klahr
Malungsfors
1250.Urban Mattsson
Hultsfred
1251.Patrik Andersson
Borgstena
1252.Pär Winnberg
Vara
1253.Jonas Stolpe
Slottsbron
1254.Lars Hedlund
Valbo
1255.Pär Hörberg
Ryd
1256.Johan Sundmar
Näsum
1257.Ronnie Bengtsson
Örsundsbro
1258.Anders André
Skephult
1259.Anders norling
Eskilstuna
1260.Marcus Ilhag, Skadereparatör
Eskilstuna
1261.Conny Hansson
Rättvik
1262.Sören Linder byggnadsarbetare
Töreboda
1263.Jörgen Trabold
Göteborg
1264.Magnus Larsson
Skellefteå
1265.Charlie Berggren
Eskilstuna
1266.Kalle Karlsson
Munkedal
1267.Mats Nordin
Timrå
1268.Gilbert Olsson
Ludvika
1269.Sune Gustafsson
Forshaga
1270.Stefan Sohlberg (vd)
Örebro
1271.andreas maxe
ånge
1272.Robin Andersson
Finspång
1273.Jonas Tiger
Luleå
1274.tobias lood
gislaved
1275.Gugge Klehr
Hålanda
1276.Jerri lundin
Dalby
1277.Ida Lindqvist
Borås
1278.Stefan Johansson
Trollhättan
1279.Ing-britt Olsson
Segmon
1280.Birgitta Sjöberg
Stockholm
1281.christel Hjelmrin
jönköping
1282.madeleine reppe
alsen
1283.André Johansson
Varberg
1284.Magnus Robertsson
Grimstorp
1285.Michaela Henriksson
Jönköping
1286.Daniel Hansson, Chaufför
Strömstad
1287.Berit Höög
Degerfors
1288.thomas tradefelt
reftele
1289.Peter Karlsson
Sjövik
1290.Erik Österberg
Jönköping
1291.jimmy henriksson
kalmar
1292.Tord Johansson
Torpshammar
1293.carina tradefelt
reftele
1294.Johannes Larsson
Främmestad
1295.Andreas Lundmark
Malmberget
1296.Anders Forss
Orrviken
1297.Bengt Lekryd
Dala-Järna
1298.Magnus Nordlund
Filipstad
1299.robyn tradefelt
reftele
1300.Jan Anderberg
Örebro
1301.Arne Lithander
Brottby
1302.Lennart Berg
Kumla
1303.Conny Karlsson
Vingåker
1304.Staffan Fagerberg
Sköndal
1305.Markus Hultgren
Sundbyberg
1306.Rasmus Jagersjö
Borås
1307.Sonia Karlsson Undersköterska
Svanavattnet
1308.Ragnar Öman
Härnösand
1309.Hjalmar Göransson
Andrarum
1310.Ulf Paulvong
Stockholm
1311.Zita Wall
Gurresta
1312.Viktor Wallin
Umeå
1313.Lars Arvidsson
Töreboda
1314.Mikael Arnöman
Hofors
1315.Mikael Engblom
Eskilstuna
1316.Erik Perka Gustafsson
Hägersten
1317.Caroline Nilsson
Stockholm
1318.Fredric hedman
Stockholm
1319.Emil Englund
Kungsgården
1320.Michael Axelsson
Läckeby
1321.TOMAS JOHANSSON
vara
1322.Marcus Thorsén
Västerås
1323.Leif Nilsson
Gällivare
1324.tobias pettersson
vingåker
1325.Andreas Öberg
sundsvall
1326.Andreas Karlsson
Vadstena
1327.Andreas Eriksson, bilälskare
Skellefteå
1328.kristian pettersson
kumla
1329.Daniel Gustafsson veteranbilsägare
Lidköping
1330.Lasse Stenberg
Everöd
1331.Andreas tyni
Haparanda
1332.Fredrik Björklund
Eskilstuna
1333.Gustav Hällström
Eksjö
1334.Niklas Carlsson Åkare
Mellerud
1335.Fredrik Johansson
Sidensjö
1336.markstroem
Skövde
1337.Johnas Grönvall, Hot rodder
Genarp
1338.ANNICA BRAGGE
Grums
1339.mia strömstedt
hammerdal
1340.Urban Forsberg
Altersbruk
1341.Tommy Johanson
SUNDSVALL
1342.Ove Gottnersson
Upplands-Bro
1343.Anders Eriksson
vingåker
1344.Per-Agne Manfredsson , Servicetekniker
Öckerö
1345.Arne Hedberg Behandlingsassistent
Bålsta
1346.Mikko Kyngäs
Ljungaverk
1347.Herr Christer Gunnarsson
Ljungaverk
1348.mikaelkarlsson extruderare
odensbacken
1349.kristin sörensson
strömstad
1350.Mattias Åström
Robertsfors
1351.Andreas Öhman
Alnö
1352.Håkan Alfredéen
Grängesberg
1353.Johan Fransson
Motala
1354.Johan duell
älgarås
1355.Marcus flogberg
Sollebrunn
1356.Tobias Sellholm
Köping
1357.Rebecca Blomström
Karlskoga
1358.frode nergaard
sölvesborg
1359.stefan tyssling
fjugestaarzechn
1360.Lennart Jarmyr
Motala
1361.oskar bilmekaniker
nossebro
1362.Berith Engström
Mo 91492 Lögdeå
1363.Mattias Sandgren, egen företagare
Sävar
1364.Niklas Hansson, vindkraftstekniker
Tanumshede
1365.Annelie Moberg
Mullsjö
1366.andreas andersson
ronneby
1367.Kenneth Siljegen
Gällivare
1368.Robin Bengtsson
Offerdal
1369.Carina Bengtsson
Ronneby
1370.Thomas Stenberg
skellefteå
1371.Björn Rosén
Östersund
1372.Berit Hansson
Strömstad
1373.Dennis borgström
Hofors
1374.Eric Lindkvist
Åkersstyckebruk
1375.Thommy Lehrgrafven, Alfisti
Timmersdala
1376.Åsa Sundqvist
Månstad
1377.Jim Nilsson, Entusiast
Kvitsle
1378.Mattias Westman
Karlshamn
1379.Oskar Torvaldsson
Göteborg
1380.Linda Andersson
köping
1381.MIKE ROSENBBERG
STOCKHOLM
1382.Olle Person
Trosa
1383.Erkki Tirkkonen
Morjärv
1384.Niklas Edwardsson
Karlskrona
1385.Jimmy Pettersson
Ludvika
1386.Linda Hammare
Lycksele
1387.Daniel Wikström
Östersund
1388.Mikael Samuelsson
Lysekil
1389.Robin Norqvist
skellefteå
1390.Emil Jonsson
Mellerud
1391.daniel mårtensson
dals ed
1392.Gobben Ohlsson
tanumshede
1393.Peter Karlsson
Norrsundet ot
1394.Ulf Andersson.
Kumla
1395.Kjell Hedman
Hofors
1396.Mats Wennberg
Umeå
1397.Pärra Olsson tekniker
Sollerön
1398.Susanne Pettersson telefonist
Piteå
1399.Jocke Andersson
Segmon
1400.henke andersson
stockholm
1401.Per Svensson
Skärv
1402.Joel Hultgren
Härryda
1403.Marcus Olsson
Sundsvall
1404.Ted Andersson, elektriker
Nybro
1405.Inger Eriksson
Säter
1406.christer chef
östhammar
1407.Jimmy Olsson
Arbrå
1408.Josefina Granlund
Orsa
1409.Michael.Karlsson
Jönköping
1410.Kicki Riisager Chaufför
Göteborg
1411.Dag Ericson
Brålanda
1412.Kalle Engstedt
Fjugesta
1413.David Skårsjö, global offshore support manager, Aker Solutions
Rio das Ostras
1414.Anders Karlsson
Överum
1415.Jan Johansson
Våxtorp
1416.harri mäenpää
kristinehamn
1417.Erik Martinsson, ProduktionsLedare
Umeå
1418.sören lekman reperatör
örebro
1419.Torbjörn Fagerberg
Linköping
1420.Eric Wirén
Stockholm
1421.Jerry Palm
Malmö
1422.Ronnie Persson, Herr
Östersund
1423.Lars-Gunnar Åström
Sundsvall
1424.jerry konneus
malmö
1425.Daniel Larsson
Göteborg
1426.Hans Carlsson
Östersund
1427.k-e keck
torsby
1428.Pentti Salmenranta
Norrköping
1429.Andreas Enberg
Malmbergeg
1430.Kim larsson . Historikbevarare.
Lidköping
1431.Andreas Enberg
Malmberget
1432.Håkan Gustafsson, bilentusiast
Oxelösund
1433.Lotta Olsson
Umeå
1434.Kjell Nilsson, Brandman
Hagfors
1435.Sofia
Falun
1436.Christer Klasson
Falun
1437.Leo Janus
Stockholm
1438.eilert östling
sundsvall
1439.tomas ramström
härnösand
1440.Kenth Skoglund
LINKÖPING
1441.Hasse Johansson
Ljustorp
1442.Robin Alfredsson
Hunnebostrand
1443.joakim johannesson
vittsjö
1444.Donald Ericsson
Krokom
1445.Fredrik Andersson
Trollhättan
1446.Andreas hedkvist
Stockholm
1447.Daniel Sällström Taxiåkare
Sollebrunn
1448.Fredrik Andersson
Pengsjö, Västerbotten
1449.Mattias Björkdahl
Finspång
1450.Lenny Larsson
Kalix
1451.jens nordén
ludvika
1452.Niclas Dahlgren
Göteborg
1453.Michael Andersson
Luleå
1454.Johan Olsson
Krokom
1455.Thonni Nordqvist
Trelleborg
1456.Rolf M Klaesson
Falkenberg
1457.William Björlin
Härryda
1458.Daniel Justren
Trollhättan
1459.Ingemar Bergman Maskinreparatör
Timrå
1460.Julia Gårdman
Rönninge
1461.Peter Nilsson
Uppsala
1462.Christofer Lusensky
Gingro
1463.frida bogg
östersund
1464.Owe Rannerud Svarvare
Storebro
1465.Rei Saari Montör
Skellefteå
1466.Eddie Bäckström
Bredaryd
1467.Gunilla Axelson
Karlstad
1468.Per Lord
Örebro
1469.patrik johansson
munkaljungby
1470.Tommy Persson Chaffis
Eskilstuna
1471.Stefan Hedlund
Finspång
1472.Axel Axelson
Stockholm
1473.Jonatan Johansson
Grästorp
1474.Jan Osbeck
Köping
1475.Jonas Persson
Grums
1476.Inger Berglund
Grums
1477.Iréne Store
Enköpinh
1478.Erland Store
Enköping
1479.Per-Erik Pihlström
Helsingborg
1480.Pelle Forsberg
Long Beach Ca
1481.bengt erik forss
bispgården
1482.Mårten Hallebjer
Hörnefors
1483.Dick Sandström
Strängnäs
1484.jim ylipää
vännäs
1485.Ingemar Haglund
Alvesta
1486.Stefan Bergvall
Umeå
1487.Jan Andersson
Kalix
1488.Tom Hautaketo
Stockholm
1489.Stefan Ahlström
Ödsål
1490.Göran Nyman (Mekaniker)
Eskilstuna
1491.Torbjörn Lindgren
Ulricehamn
1492.Stefan Ahlström
Ödsmål
1493.Rasmus Eriksson, Lastbilschafför/mekaniker
Hölö
1494.Daria Baxinger
Ingarö
1495.Bo Ragnarsson
Grängesberg
1496.Nicklas Erikssom, Civilingenjör
Piteå
1497.Per Berlund
Härnösand
1498.Dennis Andersson
Örkelljunga
1499.Jimmy Danielsson
Åkersberga
1500.Mathias Larsson
Ekarp
1501.Åke Oscarsson
Borlänge
1502.Erika Nordh
åsljunga
1503.Emmelie Isaksson
Ulricehamn
1504.Patrik Rosell
Umeå
1505.Åke Biveson
Lidingö
1506.Ingela Strand
Markaryd
1507.Bara Bengtson,Chefsmekaniker
Östra Söder,STOCKHOLM
1508.Mats Strandberg
Goteborg
1509.Vicky Ängered
Eskilstuna
1510.Mona-Lisa Warthel
Helsingborg
1511.Thomas Sagergrim
Broaryd
1512.Torbjörn Wahlén, lärare
Östavall
1513.Adam håkansson
Skara
1514.Jan Elfsten
Farsta
1515.Åke Sandén elektriker
Eskilstuna
1516.Lars Wendelius
Tyresö
1517.Claus Vd
Boergrensb
1518.Sofe Karlsson, Vaktmästare
Blentarp
1519.Andreas Persson
Kumla
1520.Patrik Persson, Vvs montör
Blentarp
1521.Stefan Karlsson
Falun
1522.Bengt Riseby, Kulturbevarare
Vedevåg
1523.Lennart G C Johansson
Töcksfors
1524.Ted Stockhaus
umeå
1525.Towe Gulle
östersund
1526.Rigmor Dalèn
Norrköping
1527.Niklas Gerebo
Enköping
1528.Leif Eriksson Product Specialist
Segeltorp
1529.janne linne´ företagare
karlstad
1530.Susanne Ekblom
Järfälla
1531.Per Bergström
Örebro
1532.Robert Ericsson, Chopperfreak
Göteborg
1533.Simon andersson
Kungälv
1534.Stephanie malefors
Enköping
1535.Jakob Ehn konstruktör
Lindome
1536.Jonas Gustavsson
Jönköping
1537.Niclas Starby Kvalitetstekniker
Huskvarna
1538.niklas blume
phnom penh
1539.Sonny Olsson
bor
1540.Michael Callin
Södertälje
1541.Fredrik Hellgren
Härnösand
1542.Anders Söderlund
Borlänge
1543.Magnus Emilsson
Märsta
1544.Rosie Cobran Nilson
Norrköping
1545.Berndt Karlsson Reklamproducent
Göteborg
1546.J-O Arthursson
Malå
1547.Hans André
örebro
1548.Lennart Gidlöf,
Huddinge
1549.Björn Å Ingenjör
Tystberga
1550.Anki Nordén
Norrköping
1551.Lasse Stenberg
Öja
1552.Jimmy Stener
Forshaga
1553.Mikael Simonsson
Sundsbruk
1554.Anders Malm
Luleå
1555.Daniel Johansson
Umeå
1556.stefan carlsson
örebro
1557.Tony Malmgren
Karlstad
1558.Mikael Buska
Övertorneå
1559.ULF ERIKSSON
norsjö
1560.Micke Hälldin
Haninge
1561.Anders Hjelm, Fordonsentusiast
Lindesberg
1562.Classe Karlsson
Mora
1563.Distr ch Michael Rasmussen
Annelöv
1564.Hans-Göram Mellroth
Säffle
1565.Patrik Olsson
Skellefteå
1566.Magnus olsson
Borås
1567.Jenny Ohlsson
Tollarp
1568.Ulla-Britt Jarl
Örsundsbro
1569.Leif Andreasson
Arlöv
1570.Åke Alexandersson
Svartsjö
1571.Elias Trolin
Älmhult
1572.Carl Holgersson
Sollentuna
1573.Bo Carlsson Lärare
Kungälv
1574.Laila Riseby
Vedevåg
1575.Filip Svensson
Oskarshamn
1576.Marie Sandberg
Skara
1577.Gerd Sandstedt
Öttum
1578.Conny Nyman
Sidensjö
1579.J.Dahlberg dögrävare
övik
1580.mats-erik jonsson
hudiksvall
1581.PerOlof Grenholm
Karlsborg
1582.Arne Björnänger
Trollhättan
1583.Tony Broman
Morgongåva
1584.Pether Blixt
Nyköping
1585.johnny eriksson
stockholm
1586.Joakim Karlsson
Rävlanda
1587.Martin Anderssons
Stockholm
1588.Svempa Ullmark (Bevarande av Corvette C2-C3 ) Ullmark's RESTORAT
Sollentuna
1589.Anders Rydell
Trollhättan
1590.Ted Andersson
Örebro
1591.Krax Haake..Kvartersvärd
Göteborg
1592.Folke Jonasson
Lycksele
1593.Markus johannesson yrkeschaufför
olofström
1594.Mahroan "Gurkan" Osmanagic
Eljaröd
1595.Marie Jepsson
Malmö
1596.Stefan Bäckström
Västerås
1597.Joakim Pegers
Vintrosa
1598.Hans Wimmer
Västberg
1599.Jörgen Larsson
Gällivare
1600.Örjan Lindgren
Näsviken
1601.Kjell Granberg
Överkalix
1602.Johnny larsen arbetsledare
Malmö
1603.Fredrik Funk
Mariestad
1604.Marika Pettersson
Göteborg
1605.Magnus Norberg
Timrå
1606.Johannes Larsen
Langaryd
1607.Jorge rubino
Åkersberga
1608.Diana Björk
Jönåker
1609.Peter Karlsson
Ytterån
1610.Roine Ekström
Ludvika
1611.Fredrik Nilsson Skogsägare
Överhörnäs
1612.Marcus Svensson
Hörja
1613.Kent Åberg Väktare
Timrå
1614.Hans Karlsson
Karlshamn
1615.Morgan Colling
Hölö
1616.Tony Dollerup
Karlskoga
1617.Stefan Törnqvist
Örebro
1618.mikael pettersson
malmö
1619.Mattias Stark
Upplans-bro
1620.Thomas Johansson
Östersund
1621.jimmy persson
örkelljunga
1622.J.Broholm
Kristianstad
1623.Patrik emilsson
deje
1624.Torild Norberg
Matfors
1625.Jonny Andersson
Flen , Skebokvarn
1626.Lars Höglund
Örnsköldsvik
1627.Henrik Lang
Kungälv
1628.Nicklas F / Fägremotorklubb
Töreboda
1629.Thyrone Persson Egen företagare
Anderstorp
1630.Tommy Melin
Strängnäs
1631.Nicklas Eriksson
Odensbacken
1632.Mattias Larsson
Sundsvall
1633.Ottosson.R
Målsryd
1634.Mats Forssen
Älvsjö
1635.Håkan Andersson
Malmköping
1636.Daniel Karlsson
Norrköping
1637.Tobias Nilsson
Uddevalla
1638.Linus Nevelius, Servicetekniker
Linköping
1639.Erik Asklund
Hällefors
1640.Lars-Olov Nyberg
Asarum
1641.Ronald andersson
landskrona
1642.Martin W
Sundsvall
1643.Monica K Alexandersson
Stockholm
1644.Kenneth Stålhandske
Åmål
1645.Philip Rosenlund
Kumla
1646.L-G Olsson ,Projektledare
Vadstena
1647.Håkan Zetterlund
Sollefteå
1648.mats rylander
ludvika
1649.Mikael Hedberg
borlänge
1650.arne nilsson
rydsgårdtypesf
1651.mattias andersson
Frändefors
1652.per-ivar jansson
Skultuna
1653.1.sg David Bergmark
odenB
1654.Staffan W
Karlskoga
1655.Ulf Forsberg Produktchef
Nacka Strand
1656.Larsåke Savander
Östersund
1657.Thommy Atterbrand
Tanumshede
1658.Ingela Lundqvist
Boliden
1659.Victor Henze
Stockholm
1660.Crille Lind
Vingåker
1661.Amelia Pihlström
Helsingborg
1662.Kalle dahlin
Grängesberg
1663.Fredrik Lindström
Stockholm
1664.Jonas båge
Alingsås
1665.Mats Karlsson VD
Umeå
1666.A-L Jakosson
KIL
1667.micke sjödin
iggesund
1668.Anders Fridell
Eskilstuna
1669.Malin Malm
Sundsbruk
1670.Daniel Björklund
Hägersten
1671.peter andersson
@kil
1672.Stefan kangas
Stockholm
1673.Lars Secher, IT-konsult
Uppsala
1674.Kaj fjellström
Lycksele
1675.Sigge Ekbark Elektriker
Näsåker
1676.Ingrid Larsson
Malmö
1677.Fredrik Johansson. Montör
Ransta
1678.Morgan Hansson
Rind
1679.Peter Hyttinen
Ödeborg
1680.Fredrik Alango Marberg
Göteborg
1681.Kim Sundström Studerande/Caddys Garaget shop
Värnamo
1682.Henrik Billberg
Fellingsbro
1683.Ulf Svensson
Kvänum
1684.Tobias S.
Sjövik
1685.Roger igelström
Frefrikstad
1686.André Simonsson
Umeå
1687.Stefan Nilsson Nylen
Smålandsstenar
1688.tim magnusson
laholm
1689.Tobias Honkanen
Ludvika
1690.Maivor Peterson
Säffle
1691.Lelle Forslund
Sollentuna
1692.Anders Envall
Göteborg
1693.Cecilia Bengtsson, bilentusiast
Genarp
1694.Conny Enström
Avesta
1695.Margareta.Nilsson
Bjärred
1696.Hans Werner
årjäng
1697.Jens Ismunden
Höllviken
1698.Peter Eklund
Örnskölsdvik
1699.Ove böl. bilmek
Mora
1700.Ted Westerfors
Sundbyberg
1701.Johan Hagelin
Lidköping
1702.Ingrid Sjöberg
Ystad
1703.Vincent rudbäck
nol
1704.Andreas Jansson
Karlskoga
1705.Ingrid Nöstdal Persson
Landskrona
1706.Elena nilsson
Klagstorp
1707.Sara Mattsson
EDANE
1708.Inga-Lill Törner
Ängelholm
1709.Stefan Persson
Ockelbo
1710.Håkan Andersson
Jönköping
1711.Peter Salomonsson
Näsåker
1712.Peter löf
Jung
1713.Rolf Lindell
Malmö
1714.Mattias Sundberg säljare
Örnsköldsvik
1715.Joakim Karlsson, svetsare
Sveg
1716.Agneta jonsson
Östersund
1717.David Nordlund
Laxå
1718.Jennie Nilsbakken
Vänersborg
1719.Joakim Johansson
Sjuntorp
1720.Bengt Nyberg
Sala
1721.carina göransson
molkom
1722.stefan motorrenoverare
västerås
1723.Anders Envall, filmregissör
Göteborg
1724.Ulf Tholerus VD
Mora
1725.Klas-Gustaf Andersson
Borås
1726.Jonas Wagner
Lidköping
1727.Annelie Andersson
Vingåker
1728.lars kvarnström
nora
1729.Tommy Porsén
Värmdö
1730.Jill Eide
Göteborg
1731.jonas linden
borås
1732.Johan Hugogård, systemadministratör
Täby
1733.Camilla Billberg
Fellingsbro
1734.Kristoffer Eriksson
umeå
1735.Ann-Jeanette Wallgren Sjuksköterska
Eskilstuna
1736.Felicia Andersson
Fellingsbro
1737.Paul Hylanderpaul.j.hylande@
trollhättan
1738.Fr Lena Gustavsson
Upplands Väsby
1739.Annette Mopar
Skåne
1740.Nicklas Forsell
Skellefteå
1741.Henrik Wester (Chaufför)
Norsjö
1742.Per Eklund
Piteå
1743.Joachim Bergquist
Piteå
1744.Reine Hedberg, E3-CAD support
Skultuna
1745.Christina Frohm
Obbola
1746.Fredrik Johansson
Falköping
1747.Tommy Olsson
Los
1748.Pia vestin
Uppsala
1749.Anders Claesson - Säljare
Linköping
1750.jeanette olsson
uddevalla
1751.Claes Wennberg
Vårgårda
1752.Dennis Glanby, Service tekniker
Malmö
1753.Don forsberg
Åsensbruk
1754.Marie-Louise Svärdman
Hägersten
1755.Stefan Gillblad
Obbola
1756.Patrik Zachrisson
Falkenberg
1757.Mr. Olof Hallonsten Wikström
Kil
1758.Michael Rödin
Norrköping
1759.Tomas Almer
Gävle
1760.Stefan Schönqvist
Mariestad
1761.Jörgen Åström
Umeå
1762.Uno Perlström
Karlskoga
1763.Ulrika örjas
St skedvi
1764.Derek Kasperhed elektriker
Kungälv
1765.Christian Traneflod
Mölndal
1766.Andreas Sturesson
Göteborg
1767.Niclas Lindberg
Kil
1768.Carolin Andersson
kolmården
1769.Henning Svedberg
Stockholm
1770.Rickard Westerholm
Eskilstuna
1771.Stig Hellberg
Bälinge
1772.Micke Sahlin
Sala
1773.Jörgen Schwarz
Norrköping
1774.Alexander Jonsson, KTH student
Brandbergen
1775.Ronny Karlsson (IT-Tekniker)
Karlstad
1776.Patrik Jonasson
Göteborg
1777.Niklas Mattsson
Leksand
1778.Fredric Lagerquist, skribent
Eksjö
1779.Fredrik Nyström
Altersbruk
1780.D. Martinsson
Gällivare
1781.Jüri Kann, Automotive artist
Fuglie/Trelleborg
1782.Jerker Lundell
Lövånger
1783.Per Ferm
Ullared
1784.Fredrik Gustafsson
Mariestad
1785.Christian Sjöström
Stockholm
1786.Jonas Sellgren
Örnsköldsvik
1787.Leif Johansson
Kolbäck
1788.Folkraceförare Magnus Svensson
Kungsbacka
1789.Robert Holm
Älvsbyn
1790.Kjell Svensson
Göteborg
1791.Stefan Roslund
Hässleholm
1792.bo larsson rörläggare
uddevalla
1793.Daniel Albinsson
Sågen
1794.jimmy kernell
norrahammar
1795.Camilla Larsson
Smålandsstenar
1796.Christer Sundberg
Trysil(Orsa)
1797.Carl Löfvenborg
Nyköping
1798.Kotten Åkerlind
Gustavsberg
1799.Thomas Gunnarsson
Umeå
1800.Roger Olofsson
Nälden
1801.Joacim Björndahl Mekaniker Auto Mats
Mellerud
1802.Christer Jonsson
Sandviken
1803.Bengt Gson Nilsson
Mönsterås
1804.Göran Molin
Bollebygd
1805.Johan Börje Falk
Torpshammar
1806.Johan Lilljebjörn
Kristinehamn
1807.Marcus Åslev
Kil
1808.Jan "Nanen" Alfredsson
Lidköping
1809.Emma de Groen
saltsjö-boo
1810.Anders linell
Gagnef
1811.Isac Norgren
Umeå
1812.Lars Nyqvist
Haninge
1813.micke letskog lokförare
åsbro
1814.Micke Orre
Forshaga
1815.Samuel-Elias Nilsson
Skellefteå
1816.peter eklind
hagfors
1817.Lena Nicander
Kolmården
1818.Michael Hemmingsson
Göteborg
1819.Kenth Westermark
Kåge
1820.Johan Bajec
Kolsva
1821.Magnus Roos
Brunflo
1822.Roland "Trollet" Karlsson
Lilla Alstad
1823.Michael Jansson Säljare
Göteborg
1824.Patrik Hammarström
Umeå
1825.Ola Åkerström
Ursviken
1826.Jari kanto
Väse
1827.Mikael Alperud.
Umeå
1828.martin larsson
fredriksberg
1829.Nisse
Tomelila
1830.Håkan Lundgren
Vindeln
1831.Roger Håkansson
Sundsvall
1832.Kenth Berg
Fagersta
1833.Bengt Åkesson
Hörby
1834.Erika Sellgren
söderhamn
1835.Jimmy Johansson
Umeå
1836.Michael von Walden
Tortuna, Västerås
1837.Marielle Åkervall
Östersund
1838.Anton Olsson
Gävle
1839.Jonas Gunnerfeldt
Ängelholm
1840.Victoria Regefelt
Enköping
1841.sven-erik björnberg
hjo
1842.Marcus Bergström
Uddevalla
1843.L Miller
Luleå
1844.Eija ikonen
Göteborg
1845.Sara Lundbäck
Umeå
1846.Marcus Bergström
Uddevalla
1847.Nils Håkansson
Stenungsund
1848.Alexander Karlsson
Rödeby
1849.Emelie maskinföretagare
Tving
1850.Clemens Lilliesköld , lärare
Uppsala
1851.Mats Olsson
Sundborn
1852.Anders Myrberg
Askim
1853.Rickard Steen
Högboda
1854.Aatu Sohlman
Umwå
1855.Christopher Forsberg
Göteborg
1856.Christian Hansson
Bräcke
1857.Eilert Persson
Säffle
1858.Ulrik Åhlin
Örsundsbro
1859.Håkan Karlen
Danderyd
1860.Boris Claesson
Smålandsstenar
1861.Mick Oscarsson
Osby
1862.Simon Dahl
Bodafors
1863.Patrik Lundqvist som har många bilar
Lidköping
1864.Hans Kaplan
Hedemora
1865.Leif HIllerström Lärare
Borlänge
1866.Patrik Sandberg
Örnsköldsvik
1867.Karl-Johan Ekman VP Vehicle line
Lindome
1868.Carl Sundin
Göteborg
1869.Linda Huss,vårdbiträde
Ånge
1870.tobias ohlsson
sandred
1871.Patrik Westman, Studerande
Umeå
1872.Anthon Tegelby
Sundsvall
1873.Bo Larsson
Grängesberg
1874.Janne Mäkk
Tidaholm
1875.Moa Ohlsson
Lycksele
1876.Catharina Lundström
Hackås
1877.emil danielsson
järpen
1878.Mattias Moström
Lycksele
1879.Henrik Dahlberg
Bro
1880.N Vacev
Västerås
1881.Martin sandblom, tekniker
Älvängen
1882.Petra Dahlberg
Bro
1883.Anders Moberg
Kullavik
1884.Håkan Persson
Furulund
1885.Carl-Henrik Bodahl
Linköping
1886.Lasse Nilsson, Fordonsentusiast
Bjärred
1887.Jonas Ödén
Norrahammar
1888.Niclas Ångström, maskinförare
Fåker
1889.Fredrik Sjögren
falun
1890.Adam Gustafsson
Fränsta
1891.Lars Davidson
Särö
1892.Madelene Sandström
Hammerdal
1893.Leif Pettersson
Falun
1894.Jonas Ohlsson, bilbyggare/lastbils chafför
Kristianstad
1895.Mattias öberg
Gävle
1896.Lennart persson
Patong
1897.Bengt Ljungholm
Romelanda
1898.Måns Eriksson
Stockholm
1899.Johan Ulff
FLODA
1900.Fredrik Larsson
Umeå
1901.Bernt Hansson
Kolmården
1902.Jesper Larsson
söderham
1903.Per Käller
sundborn
1904.Peter Alenmalm, VD Alenmalm Assistans AB
Trollhättan
1905.Olle Odsell
Särö
1906.Per Liliegren
Karlskoga
1907.Robert Scheiber, Bilälskare
Askim (Gbg)
1908.Stefan Blom VD
Sundborn
1909.Joacin Jakobsson
lycksele
1910.Magnus Johansson
Vikingstad
1911.Marie Redlund
Bergeforsen
1912.Håkan Bjurberg
Gällivare
1913.Pekka Kero
Skövde
1914.Richard Bengtsson
Nybro
1915.Caroline Waker
Mariestad
1916.Eric Anderzon
Anderstorp
1917.Erik Persson
Umeå
1918.Per Christensson
Sunne
1919.jonnie hertzman stuvare
jönåker
1920.Ronald persson
mora
1921.Traktorägarn
Hackås
1922.Jan-Åke Haglund
Munkfors
1923.Torbjörn Lundgren Raggare
Lövånger
1924.Håkan Molander Lastbilschaufför
Karlstad
1925.Olle Larsson
Dalby
1926.Thomas Henriksson
Iggesund
1927.Kenny gustavsson
hjärnarp
1928.Gunnar Ahlqvist
Beddingestrand
1929.Mia Stendahl
Vimmerby
1930.eddie pettersson
kumla
1931.Nicolas Herges Commercial Project leader
Göteborg
1932.ingemar jensen
grums
1933.Emil Hallström
Forshaga
1934.Anders F, Produktchef
Göteborg
1935.pomtus lägerstrand
linköping
1936.Lasse Larsson (tekniker)
Borlänge
1937.Robin Nordlund
Piteå
1938.Morgan Brewitz
slutarp
1939.fredrik fastighetsskötare
sorunda
1940.Magnus Höglund
Västerås
1941.Bo Nyman
Malmö
1942.Emelie Mortensen rallybruden
Gislaved
1943.johan samuelsson
karlskrona
1944.skiftledare lars hedenberg
Mölndal
1945.Catrine Ekman
Lindome
1946.Marcus Palmqvist
Undersåker
1947.Micael Jaktlund
Rottne
1948.johan stenlund
skellefteå
1949.Janne Karlsson
Linköping
1950.Melina Karlberg
Östersund
1951.Claes Trana
Göteborg
1952.Håkan Harrung
Grycksbo
1953.Tony Gezelius Lokförare
Tomelilla
1954.Daniel Sandström mekaniker
vännäs
1955.Anders Rasmusson
Östersund
1956.Henrik Hilmersson
arvika
1957.pia sjöblom
ockelbo
1958.Markus Nordlinder
Husum
1959.åke dahlbom scenograf
tomelilla
1960.Martin Berglund
Borensberg
1961.Henrik Berg
Skattkärr
1962.Carina Näsman
Sundsbruk
1963.Mats karlsson
Dösjebro
1964.Tommy Johansson
Färgelanda
1965.Mikael Jönsson
Hallen
1966.Herr Sköld
Älvsbyn
1967.Alexander berggren /racklare
Arvika
1968.Lena Karlsson
Dösjebro
1969.Kenny Karlsson
Tycke
1970.Christian Beijer Konstnär
Sundsvall
1971.mikael östberg
bräcke
1972.Göran Maaklint
Strömstad
1973.Ing. Erik Karlsson
Uddevalla
1974.Ola Nordberg
Boliden
1975.Anna KARLSSON
Svalöv
1976.Mats Fägerhag
Göteborg
1977.Margit Riström
Roknäs
1978.Patrik Grann
Öglunda
1979.Lina Karlsson
Annelöv
1980.P O Knutsson
Åseda
1981.Ulf Johansson
Malmö
1982.Ronny Engström
sundsbruk
1983.klas nilsson
helsingborg
1984.Sven-Erik Persson
Lindesberg
1985.Patrick Flotow
Åkarp
1986.Lars Öberg Representant
Västerås
1987.Håkan Andersson
Höllviken
1988.Jan-Erik Rolandsson
Hagfors
1989.Stefan Kuus
Rättvik
1990.Linda Sallinen motorsports funktionär
Umeå
1991.Hans Bagge
Hyltebruk
1992.Rune Riström
Roknäs
1993.Stefan Grandell
Östersund
1994.Robin Brännström
Frösön
1995.peter nilson
sexdrega
1996.christer wolf
örsjö
1997.Robert Larsson
Karlstad
1998.Magnus Olsson
Järbo
1999.Henrik Hansson
Kil
2000.Emelie holmström
Lycksele
2001.Björn Jonsson, Raggare
Uppsala
2002.Johan Berglund
Skövde
2003.Martin Klintefelt
Vendelsö
2004.jan-åke löfgren
jönköping
2005.håkan olsson Mek
bräcke
2006.Anders Dackemyr
Västerås
2007.Mattias Ignell
Västerås
2008.Magnus Lindén
Stockholm
2009.erik astlund
härryda
2010.Krister Sörensen
Kungälv
2011.Bosse Lindström, motorskribent
Lerum
2012.Fredrik Berglöf
Iggesund
2013.Kenneth Bengtsson
Göteborg
2014.Markus Johansson
Motala
2015.Max Wallberg
Göteborg
2016.Tobias Joelsson, Lärare
Vreta Kloster
2017.Alex Da Silva
Borgholm
2018.Stig Nyström
Offerdal
2019.christoffer forsell
hällesåker
2020.Hans Göran Milding
Kullavik
2021.Robert Wickström
Östhammar
2022.Stefan Håkansson
Ljusdal
2023.Magnus Börjesson civilingenjör
Kungsbacka
2024.Tomas sjögren
järfälla
2025.Tom Larsson
Katrineholm
2026.Inger Adamsson
Ramkvilla
2027.Per G. Persson
Halmstad
2028.Elise Vaim
Göteborg
2029.Kristian Westlund
Sollefteå
2030.Donny Ljungberg Qualityengineer
Älmhult
2031.folke zelander
kullavik
2032.marie gabrielsson
strömsund
2033.Stefan Forss
Västervik
2034.Petter Hoffman
Alingsas
2035.Laila Fridh
Malmö
2036.Dennis Gustavsson
Töreboda
2037.Chrille Ågren
Torbjörntorp
2038.Anders Klingenberg(VD Dahl-Klingenberg AB)
Glemmingebro
2039.sofia mälman
lillkyrka
2040.Nisse Nilsson
Härryda
2041.Mikael Norén Fastighetstekniker
Nässjö
2042.Ralph Ströberg, VD
Järfälla
2043.Ola Gruvesäter
Göteborg
2044.Timmy norell
Hindås
2045.Mr Peter Westlund
Tomelilla
2046.Peter Åberg
Farsta
2047.Simon Åslund
Uppsala
2048.Kristina Carlsson Berntsen
Falköping
2049.Maggie Adamsson
Åseda
2050.Martin Bergman
Helsingborg
2051.mia falk
Umeå
2052.Mikael Sundgren
Årsunda
2053.Håkan Björnsson Ingenjör
Göteborg
2054.Robert Engström
MATFORS
2055.Jonas Andersson
Orsa
2056.Asta M.
GRIMSÅS
2057.Ola Jansson
Uppsala
2058.Stefan Bohlin Medicintekniker
Linköping
2059.Jens Lindblom
Motala
2060.Alexander Hällgren, Skogstekniker
Umeå
2061.Stefan Andersson
Vara
2062.Kenneth Johansson
Herrljunga
2063.Anders Ericsson
Borlänge
2064.Richard Ölmebäck, lastbilschauför
Lycksele
2065.Jesper Johansson
Göteborg
2066.Janne Kåvik
Mölnlycke
2067.Håkan Selin
Uppsala
2068.Johnny Kreutz
Mariestad
2069.Janne Hagnell
Alingsås
2070.Fredrik schill
Landsbro
2071.Jonas åkerlund Filmproducent
Mjölby
2072.Anders Agfors
Kungälv
2073.Felix Pettersson
Åkersberga
2074.Rasmus Gran
Malmö
2075.Melissa Edfeldt
Bergshamra
2076.Per Mickelsen
Falkenberg
2077.Niclas Fors
Motala
2078.Carina Hansson
Eskilstuna
2079.Chatarina Karlsson
Motala
2080.Bengt Nilsson, webmaster
Stockholm
2081.Pontus Rosenqvist, Designer
Hällingsjö
2082.Henrik Christensson
Åre
2083.Anders Karlsson
Göteborg
2084.Ewa Lundqvist Olsson
Ockelbo
2085.Jonatan Forsberg
Enköping
2086.Jessica Åkervall
Pilgrimstad
2087.Billy Hermansson
Vartofta
2088.Tobias Petersson
Älmhult
2089.Leif Jonsson
Ludvika
2090.Micke Wikström, Servicetekniker
Ljungbyholm
2091.Martin Larsson
pålsboda
2092.John Westling, Ingenjör
Stockholm
2093.bengt larsson,
aneby
2094.Mikael Andersson
trehörna
2095.Göran Sjöström
Kolbäck
2096.Jörgen Grette
Stockholm
2097.Thomas Cronqvist
Svedala
2098.Björn Simonson
Stockholm
2099.John Ekström
Mölndal
2100.Robin Helgelin
Malmö
2101.Kjell Göransson
Norrköping
2102.Torgeir Hassel
Nödinge
2103.Malin Eriksson
Falun
2104.Yvonne Persson
Våxtorp
2105.Jimmi Widell
Enköping
2106.Magnus Kroon
Falun
2107.Magnus Törne
Fagersta
2108.Mats Näsström
Sollefteå
2109.Karsten Larsen
Danderyd
2110.Christian Källgren
Bräcke
2111.Kristoffer Skantze
Lidingö
2112.Hans Hedlund
Ålberga
2113.Sture Lundkvist
Ursviken
2114.Harri Urhonen, motorcyklist
Hablingbo
2115.Henrik Stenvall, civilingenjör
Torslanda
2116.Kenth Engström Tekniker
Lycksele
2117.Pontus Petersson
Göteborg
2118.Jon Rohm
Kungsör
2119.Jimmy Karlsson, Montör
Tranås
2120.Jonas Götesson
Nybro
2121.Diana Westlund
Sollefteå
2122.Nicklas Djerf
Stockholm
2123.Lars Johansson
Bålsta
2124.Kenneth Svensson
Umeå
2125.Maria Askström
Uppsala
2126.Kent Sidby.
Borås
2127.Helmer Sjöström
Mariestad
2128.Albin Jansson
Edsele
2129.Lars-Hansson
Sollentuna
2130.Rickard Magnusson
Tullinge
2131.Sofie Dahlman
Ludvika
2132.patrik stridsberg
övik
2133.Magnus Skogh
Göteborg
2134.mikael björk
orrefors
2135.Mikael Wallinder, Hotrodder
Ludvika
2136.Joakim Berntson
Onsala
2137.Kjell Bergman
Linköping
2138.Jonna Sandell
Göteborg
2139.Stefan Söderstedt
Alunda
2140.Maria Tengberg
Lindome
2141.Fredrik Nordell
Ånäset
2142.suss martensson
borås
2143.ulf nordberg
Markaryd
2144.sylva.sjuksköterska
göteborg
2145.janne stenvall
varberg
2146.Jesse Andersson
Stockholm
2147.Jan Erlandson
Karlskoga
2148.Bengt Persson
Häggenås
2149.Eva Båge
SOLLEBRUNN
2150.Robin Backman
Varberg
2151.Johan Carlberg
Garphyttan
2152.kjell arne vestlund
sollefteå
2153.Robert Hjalmarsson
Kungsbacka
2154.Rasmus Hurtig
Kode
2155.Sture Rhodin
Ulriksfors
2156.Patrik Stridell
Hallstahammar
2157.Thomas Nilsson
Boden
2158.Johan Heed Ordförande Road Pigs Dalarna
Grängesberg
2159.Sven-erik rindberg
brunflo
2160.anders nordin
kumla
2161.Per Moberg
Arvika
2162.Vaktmästare Lasse Lindberg
Stockholm
2163.Stefan Eriksson
Grängesberg
2164.Fredrik Olsson
Grums
2165.Björn Olsson Spårvagnsförare/Student
Göteborg
2166.bo carlsson
limhamn
2167.christian johansson
Backaryd
2168.Lars Erik Lindberg
Upplands Väsby
2169.Marianne Tengberg
Strömsund
2170.Nisse Holmberg
Lit
2171.henrik kullander
furulund
2172.Alexander Magnusson veteranbils ägare
Halmstad
2173.Mikael Magnusson
Trelleborg
2174.Jens Holstein-Krag
Ystad
2175.Camilla Abrahamsson
Mullsjö
2176.Lars Petersson
Virserum
2177.Sven Stark, IT-konsult
Lidingö
2178.Lars-Erik Englund
Boden
2179.Daniel Johannes Knob Kerekgyarto
Södertälje
2180.Ulf Schelin
Sunne
2181.