Upprop: Hjälp oss med behandling av våra Sköldkörtelsjukdomar så vi kan få tillbaks våra liv!!!!

Med detta upprop skall vi försöka få upp ögonen på hur katastrofal

vården är vad gäller oss med Sköldkörtelsjukdomar.

Okunskapen hos vårdpersonal är skrämmande.

Vi är alldeles för många som är drabbade & indirekt även våra

familjer & vänner.

Jag kommer att skicka denna insamling till Media samt regering

 

Kram på er Anne-Sofie Eksell

Initiativtagare: Anne-Sofie Eksell

 

 

Undertecknas

Fyll i formuläret nedan och klicka på "Skriv på uppropet!" för att underteckna ovanstående upprop. Namn och ort är obligatoriska uppgifter.

Du får gärna uppge din e-postadress och eventuell hemsida. Din e-postadress visas inte för andra besökare, men du kan komma att få nyhetsbrev av uppropets initiativtagare. Om du har en gravatar så syns den vid din underskrift.

 

Namn (och titel):Ort:
E-postadress:Hemsida:

 

1.Anne-Sofie Eksell
Skövde
2.Kicki Andersson
Mjölby
3.Inkeri Lönnqvist
Ekolsund
4.Sanne Aronnson
Skövde
5.Eva Oskarsson
Ålem
6.Anna Eriksson
Töreboda
7.Gun Flodin
Skövde
8.Marianne S Nilsson
Skövde
9.Lena Oskarsson-Persson
Östersund
10.Lena Blom Vallin
Vännäs
11.Camilla Tunroth
Skövde
12.Linn Andersson
Mjölby
13.Niklas Carlqvist
Skövde
14.Jeanette Lindell
Åkersberga
15.Lillemor Suikki
Skövde
16.Nathalie Johnson Montinell , Ungdomshandledare
Göteborg
17.Sarah eksell
Skövde
18.Emma Eksell
Skövde
19.Therese Sundholm
Nynäshamn
20.Viktoria Bäckman
Krylbo
21.annalena andersson
stora vika
22.Cacki Jakobsson
Väring
23.Zandra Holmkvist
Hofors
24.Katja Benson
Skövde
25.Marie Nygren Linnerb?ck
Ume
26.Anna Andersson
Uddevalla
27.Marianne Grönberg
Kvänum
28.Karin Dahllöf
Nossebro
29.Ingrid Pedersen
Hedemora
30.Fredrika Darell
Hässelby
31.Carina Nilsson
Boxholm
32.Håkan landin
skövde
33.Ylva Jacobsson
skövde
34.Beatrice Fagrell
Göteborg
35.Susanne Hanzén
Älvängen
36.Niclas carlén
Skövde
37.Ellen van dijk
Lidköping
38.Sarah. R
skövde
39.lotta östholm
Lyrestad
40.Gabriella Touma
Skövde
41.Yvonne Hanzén
Sollebrunn
42.Edward Malm
Tullinge
43.Suzanne B Larsson
Kilafors
44.Angelica Johansson
Skövde
45.Celander Lotta
S?der?kra
46.johanna hållö
malmö
47.Lotta Wallin
Gimo
48.Lena Joelsson, Psykolog
Mjölby
49.Inger Eriksson
Mjölby
50.Ing-Mari Barath
Tibro
51.Angelica Larsson
Angered
52.Christine Holmberg
Nybro
53.Katarina Borgstedt
Kalmar
54.Anna-Carin Littson
Kungsör
55.Anette Harryson
Skövde
56.Diana Juhlin
50638 Borås
57.Elin Hallendorff
Linköping
58.britt svanström
bjärnum
59.Marie-Louise Hagstrom
Skövde
60.Marit Persson
Bjärnum
61.Agneta Holm
Höllviken
62.Jeanette Wassberg
Västerfärnebo
63.Suzanne Johansson
Mölndal
64.Renate Stegmann
J?rf?lla
65.Birgitta Brinkhed, talpedagog
Nödinge
66.Jennifer Juene
Falk?ping
67.Nina Bergdahl
Sk?vde
68.Maria Åkerman
Östersund
69.Margareta Zell
Karlskoga
70.Berne Persson
Sollefteå
71.Anneli Isberg
Kalmar
72.Emma Netterberg egenföretagare
Tällberg
73.Ingegerd Lundberg Krook, jurist
Uppsala
74.Anne-Christin Eksell
Skövde
75.Monica Gustavsson
Uppsala
76.joakim enryd
kiruna
77.Robert Lindén-Säfström
Upplands Väsby
78.birgitta
övertorneå
79.annika sörensson( Hyposjuk)
Göteborg
80.Mia Ackerfors
Beijing
81.Maria Hansson
Ystad
82.Jenny Häger
Alingsås
83.Caroline Jonsson
Cork
84.Sara Pettersson
Vallentuna
85.Jonas Andersson
Skövde
86.Catarina Hüll
Mjölby
87.Malin Bengtsson
Idala
88.Hälsorådgivare Britt-Inger Östergård
Sundsvall
89.Jeanette Mattsson
Karlstad
90.Sargon Ishaq
Skövde
91.Malin leo
skövde
92.mille
Stockholm
93.Lasse Hermansson
Skövde
94.Veronica Reis
Skövde
95.Maria Magnusson
Mjölby
96.Britt Tegneryd
Skövde
97.Robert Palmehed
Borlänge
98.Fredrik Waller
Kil
99.Therese Kroon
Stockholm
100.Iréne Söber
Skogås
101.Agnes Frank, Sjuksköterskestudent
Stockholm
102.Marie Nilsson
Skara
103.Millejok
Stockholm
104.Kaarina Jantunen
Vallentuna
105.Sussi Gustafsson
Haninge
106.Lillemor Molin - journalist
Linköping
107.elisabeth kvistberg
Järpås
108.Helena Öhrström
Lövestad
109.Angelica Johansson
Vallentuna
110.Johanna Svensson
Upplands Väsby
111.Ellinor Jigmark
Morgongåva
112.Lotta Isacson
sollentuna
113.Anna Karin Bodell
Järbo
114.Helen Andersson
Skänninge
115.Martina Petersson
Olofström
116.monica arvidsson
solna
117.Mischel Lechte
Stockholm
118.Helene Silverspegel
Stockholm
119.åsa wahlund
uppsala
120.Ulla Tillström
Odensbacken, Segersjö
121.Ewa Lindén
Upplands Väsby
122.Kentha Ringemur
Landvetter
123.Susanne Stridhammar
Kalmar
124.anneli johnsson
göteborg
125.Mrs Mia Ringemur Teacher
Gothenburg
126.Annika Ramstedt
Hindås
127.Irmeli Patricius
Stockholm
128.Konsult Anders Ulenius
Sollentuna
129.Ann-Kristin Wikström
Gällö
130.Stina Arman
Julita
131.Sofia Lindén - Säfström
Upplands Väsby
132.Marie Burlin
Linköping
133.joakim enryd Mekaniker
kiruna
134.Katarina Sandgren
Täby
135.karin åkerfeldt
uppsala
136.Yvonne Löfquist
Billdal
137.Anna
Hägersten
138.Gunilla Larsson
Stockholm
139.Roger Klaesen Egen företagare
Kalmar
140.Anette Andersson
Karlstad
141.Helena Kristoffersson
Karlstad
142.Mrs Pia Cavonius
Helsingborg
143.Susanne 'Aldestam
Enköping
144.Christina Gudmundsson
Höganäs
145.Karin Boklund
GÖTEBORG
146.Monica Nilsson
Billeberga
147.Berit Nilsson
Östersund
148.Susan Johansson
Stenstorp
149.Birgitta stenlund sjukpensionär
Uppsla
150.Kerstin Erlandsson
Svenstavik
151.Sussie Flodin
Tidaholm
152.My juhlin
Borås
153.Emma Karlsson
Lidköping
154.Linn
Skövde
155.Kristina
Lule
156.Andreas jakobsson
Skövde
157.Madelene Karlsson
Canterbury
158.Mia Kallio
Skövde
159.marika
skövde
160.Anders Lönedal
Töreboda
161.Lilian Dahlgren
Bollnäs
162.Linda Berndtsson
Göteborg
163.Frida N Andersson
Skövde
164.ewa evansdotter westerdahl
k?ping
165.Ylva Sch?ldstr?m
J?rf?lla
166.Susanne Flodin
Katrineholm
167.Maxime Maury
Stockholm
168.Monica PlantingMattsson
Grästorp
169.Annika Welin
Skövde
170.Carina Linderdahl
Horndal
171.Emma Sörensen
Skövde
172.Elisabet Arvidsson, utförsäkrad förskollärare
Göteborg
173.Emma Alm
Alingsås
174.Petra Mångs
Orsa
175.Kristina Karlsson
Kungälv
176.Agneta Larsson
Götene
177.Sophia Schultz
Eskilstuna
178.Marie Stuxgren
Åkarp
179.Sara Pettersson förskollärare
Vallentuna
180.Bert Olsson
Göteborg
181.Caroline Landin
Skövde
182.anna hellström
hörby
183.Annelie Persson
Dösjebro
184.Ann-Britt Danvall
Landsbro
185.Margareta Johansson
Skövde
186.Melinda
skövde
187.Marita Moosman (tandläkare)
Karlsborg
188.Håkan Säll
Skövde
189.Nazi Zarrin
göteborg
190.Gunilla Carlsson
Skövde
191.Cecilia Tempel
Malmö
192.Karl-Gustav Strandh
Åkarp
193.Betty Karlsson
Skövde
194.Thina Larsson
Sklvde
195.Frida Nyberg
mARIESTAD
196.Maud johansson
Skövde
197.Patricia Julin
Västerås
198.Anders Julin
Västerås
199.susanne hallgren (vårdadministratör)
Göteborg
200.Johanna Blomquist
Skövde
201.Bibbi Kjellberg
Karlstad
202.Johanna Eksell
mariestad
203.Helen Bergenudd
Bjärred
204.Malin Ryberg
Göteborg
205.Nicole Touma
Skövde
206.Lotti Sköld
Mellerud
207.Evelina
Skövde
208.Sarah Räisänen
Skövde
209.Daniel eksell
Lidköping
210.Lina Ek
Lundsbrunn
211.Mike Landin
Skövde
212.Eva Welander
Rimbo
213.Jessica Chamam
Skövde
214.Emelie
Falköping
215.Candra Ludwinek
Skövde
216.Caroline Sjöman
Skövde
217.Ramona
Skövde
218.Anti
skövde
219.Sabina Johansen
Skövde
220.Cecilia
Skövde
221.Veronica Söderström
Nol
222.Markus Jakobsson
Skövde
223.Jessica Olsson
Skövde
224.Linnea Toftby
Oslo
225.Sophie Berg
Västerås
226.Malin Danielsen
Skövde
227.Albert hasanaj
Skövde
228.Sandra Törnqvist
Skövde
229.Jimmy
Skövde
230.Njomeza Hasanaj
Skövde
231.Lars
Skövde
232.joakim jacobsson
skövde
233.Carolina sahlen
Skövde
234.Anna Lätth
Skövde
235.AM Olofsson
Sala
236.Carro
Skövde
237.Martina Ödberg
Skövde
238.Marie Hallner stödassistent
Angered
239.Linda Nilsson
Västra göteborg
240.Diana Andren
Skövde
241.Elin Skoog
Dublin
242.Louisa
Skövde
243.Annelie Andersson
Torslanda
244.Kim Frostlind
Munkfors
245.Sofia Olsson
Skövde
246.Désirée Widbro
Ytterby
247.Monika Andréasson
Göteborg
248.Carina Schölin
Vallentuna
249.Carina Tanaskovic
Hisingen
250.Anette André
Landskrona
251.Johanna Säll
Skövde
252.Daniel Boo
Vinninga
253.Caroline
Skövde
254.Anneli Ekman
Järfälla
255.Sara Johansson
Skövde
256.Birgitta Malefelt
Falun
257.Åse Sköld Dal Cortivo biblioteksassistent
Skövde
258.Mariah Nieminen
skövde
259.Nikki Nilsson
Skurup
260.Shanay surer
Enschede
261.Jeanette Svensson
Trädet
262.Haton Mourad Touma
Skövde
263.Vanessa Touma
Skövde
264.Melissa Touma
Skövde
265.Nicole Elie Touma
Skövde
266.Katrin Aspegren
Malmö
267.Gert Malmqvist
byholma
268.Åsa Johansson
Skara
269.Elisabeth Gustafsson
Uppsala
270.Kristian
Skövde
271.thomas jansson
kalmar
272.Sofia Holmberg
Göteborg
273.Ulf Szymanski
Nybro
274.Elisabeth Ström
Sundsvall
275.monica karvinen
malmö
276.Johan Nilsson
Malmö
277.Carina Larsson
Gävle
278.Anita Karinsdotter Föreningskonsulent
Eskilstuna
279.Mattias Carlén
Jönköping
280.Casper Eksell Carlen
Skövde
281.Britt Melin
Kilafors
282.Tina Lindahl
Stockholm
283.Berit
Uppsala
284.Elisabeth
Uppsala
285.Mia Hedström
Uppsala
286.Anneli Leppänen
Täby
287.ann-christin stenborg
dorotea
288.Catarina Eksten
Kävlinge
289.Kajsa Barremark
gnesta
290.Eva Åkerlund
Huddinge
291.Maha
Huddinge
292.Tor Dagerberg
Stockholm
293.Lisa
Borlänge
294.Patricia
Vällingby
295.Ulrika
Göteborg
296.Steve Johnson
Lund
297.Carlos Solar G
sollentuna
298.Katharina Stenke
Kalmar
299.Ingela Eriksson
Horndal
300.Pia Pedersen
Borlänge
301.Nina Troberg
Gislaved
302.Eva Sävrud
Varberg
303.Marie
Uppsala
304.Tobias Engström
Oskarshamn
305.Hans-Erik Johansson
Stockholm
306.Tomas Eriksson
Svabensverks herrgård 660
307.Helene Jansson
Mariestad
308.maria hessle
mariestad
309.Fabiola Montecinos
Stockholm
310.Linus Sikström
trollhättan
311.Anette Engstedt
Luleå
312.Mari Eriksson
Stockholm
313.Anna Zetterqvist
Stockholm
314.Iren A Möller
Skyttorp
315.Rossy Ormeno
Järfälla
316.Viola Gruder
Stockholm
317.Malin Thorsén, områdeschef
Ängelholm
318.Helena
Hova
319.Magnus Johansson, beräkningsingenjör
Ängelholm
320.Lars Thorsén, däckmontör
Laholm
321.Viktoria Lundbor, Jur kand
Göteborg
322.Carina ovesson
Mörrum
323.Matilda Lundborg
Lund
324.Anneli Jernberg
Lomma
325.Robert Ström
Sundsvall
326.Linda Selander
Löddeköpinge
327.Maria Olsen
Strömstad
328.Leslie Jensen
Ängelholm
329.Gudrun Thuresson
Åmål
330.Per Starnäs
Ätrafors
331.Vera Krassman
Trollhättan
332.Eva Nilsson
Bromma
333.Maritha Hallgren
Örby
334.Per Lang
Trelleborg
335.Anita
Täby
336.Pia Bjärevall
Tyresö
337.Jenny Brunnberg Collgård, Samtalsterapeut
Örebro
338.Sara Bodin
Klässbol
339.Claudia Orosco Lindström
Tyresö
340.Lars Andersson
Stockholm
341.Linda Garbén
Strängnäs
342.Robert Adler
Haninge
343.Johanna Sörensdotter
Transtrand
344.birgitta edstrand karlmark konstnär
glemmingebro
345.Caroline Johansson
Värnamo
346.Jennie
Västerås
347.Ida
Sala
348.Carina Lindgren
Tyresö
349.Karin Nilsson
UPPSALA
350.maja gustafsson
västervik
351.Yvonne Rosander
Täby
352.Susanna Lühr
Helsingborg
353.anita magnusson vårdbiträde
stenungsund
354.susanne sjöberg
lanna bredaryd
355.Lill Ekdahl
Helsingborg
356.annakarin larsson
luleå
357.Britt-Marie Uddén
Mjöbäck
358.Lena Simonsson
Gnesta
359.Kerstin Andersson sjuksköterksa
Sigtuna
360.Helen Liljesson
Tyresö
361.Heidi Stange
Luleå
362.Aud Kristin Tafjord
Eskilstuna
363.Johanna Bergbom
Tyresö
364.Britt-Inger Larsson
Luleå
365.Malin Kjell
göteborg
366.Anna Kerwien
Tyresö
367.Malin Lundmark
Luleå
368.Marina Erlandsson
Mönsterås
369.Helena jansson
dala-Järna
370.Kristine Olofsson
Eskilstuna
371.Joakim Forsberg
Luleå
372.Jenny Brithell
Fagersta
373.birgitta johansson, account manager
stenungsund
374.Madelene Allmungs
Leksand
375.Helena Jägerbrink
Trekanten
376.Cecilia Engberg
UMEÅ
377.Turid Tafjord, Adjunkt.
Tjøme, Norge
378.Maud Frankenberg
Vendelsö
379.Johnny Gustafsson
gammleby
380.Victor G
Karlstad
381.ulrika boklund
Trekanten
382.Åsa Axelsson
Eskilstuna
383.Lena Andersson
Sundsvall
384.Jörgen Litzing
Tomelilla
385.Linda Persson
Hjärup
386.Gunilla Viksten
Sollefteå
387.Helén Bergström
Västra Ämtervik
388.Gunn Söderberg
Sundsvall
389.Katarina Ljungberg
Ankarsvik, Sundsvall
390.Linda Mattsson
Fränsta
391.Madeleine Östlund
Sundsvall
392.karin Embertsén
Solleftå
393.claus mac donald
Brålanda
394.Eva Stegeby
Sundsvall
395.Anneli Alsér
Göteborg
396.Ann Widén
Stockholm
397.Ellinor Karlsson
Nybro
398.Ann Högberg
Sundsvall
399.Eva Dyfverman
Nyköping
400.Marianne Vängberg
Alnö
401.Paula Paananen
Vallentuna
402.Teresa Cuadra
Sundsvall
403.Iris Berggren
Hägersten
404.Margita Forsman
Tyresö
405.Mildreid Larsson
Höganäs
406.Linda Pettersson
Härnösand
407.Beatha Frisk
Sundsvall
408.J Ström
Göteborg
409.Inga-Lena Westin
Stockholm
410.Anna-Lisa Sjöström
Sundsvall
411.Anna Nederdal
Stockholm
412.Ulrika Sneitz
Mariehamn
413.Lotta Andersson
Henån
414.Karin Redlig
Våmhus
415.Nixon
Stockholm
416.Seija Andersson
Eckerö
417.Ann-Cathrin Alm it-tekniker
Malmberget
418.Katja Kudinoff
Björkhagen
419.Agneta Emerzon (Fotterapeut)
Gamleby
420.Diddi Svartsjö
Åland
421.Åsa S Domeij
Sundsvall
422.Anna Nilsson
Alnö
423.June
Sundsvall
424.Agneta Smith
Eskilstuna
425.Anne Söderling
Nora
426.Sofia carlsson
Nora
427.Jenny Johansson
Kristianstad
428.Birgitta Hildingsdotter
Stockholm
429.Joakim
Göteborg
430.Maria Byman
Lövestad
431.Katarina Melander
Sundsvall
432.Erica
Sydney
433.Elisabeth Nyberg
Mollösund
434.Agneta Lehto
Pajala
435.jonas elf
motala
436.Åsa Alfred
Gammalkil
437.Anneli Rask
Rimforsa
438.Henrik Ljungström
Helsingborg
439.Mia Norrie
Örebro
440.Nettan
Rimforsa
441.Ingegerd Ekström
79130 Falun
442.Monica W.
Stöde
443.Elsie Önnhall
Älvsbyn
444.Linda Söderberg
Sundsvall
445.Ingrid Bodin
Sundsvall
446.Anette Jensen
Karlshamn
447.monica karvinen
malmö
448.Bodil Bergh
Oxie
449.Ingela
Uppsala
450.Sandra Cardell
Malmö
451.Evelina
Uppsala
452.Maria Hörtin
Stockholm
453.Nina Persson
trollhättan
454.Beatrice
Stockholm
455.Eleonore Larsson
Jakobsberg
456.Anders Mäler
Jakobsberg
457.Els-Mari Olofsson
Söderhamn
458.Lena Hydén
Norrahammar
459.Annelie
Karlskrona
460.Mette Esping
Yxskaftkälen
461.Britt Eklund
Eskilstuna
462.Elisabeth Larsson
Uppsala
463.Paulina
Östersund
464.Jenny Karlsson
Tidan
465.Karin
Falun
466.Micaela Erlandsson
Häradsbäck
467.Annika Giron
Jönköping
468.Kerstin Cazorla
Bro
469.Tiina Pajunen
Skövde
470.Elin Vesterlund
Piteå
471.Ann-Kristin Nilsson
Norrköping
472.Lisbeth Jonsson
Strömstad
473.Hanna Wikman
Piteå
474.Linda Lindgren
Piteå
475.BirgittawernerssonUndersköterska
Karlskrona
476.Monica
Norberg
477.Camilla Nordström
Järfälla
478.Anita Gunnarsson
Avesta
479.Sara Bergström lärare
Krylbo
480.Lotta Cramne
Stockholm
481.Barbro Andersson
Jönköping
482.Ann-Christine Reimer
Limhamn
483.speciallärare Britt-Mari Dahlén
Linköping
484.Marie Bergman
Sundsvall
485.Karina
alnö
486.Anders Olsson
Falköping
487.Monik Brink, Frisör
Sköndal
488.eva
pajala
489.Lisbeth Andersson
Linköping
490.Liselotte Rånnäng
Skövde
491.Ylva Eriksson
Bollnäs
492.emelie eliasson
Göteborg
493.Monica
Sundsvall
494.Kerstin Oleskog
Göteborg
495.Anne-Lie Smith
Eskilstuna
496.Linda
Piteå
497.Lotta Andersson
Eskilstuna
498.Mikaela Hofgren
Eskilstuna
499.Nicole Pedersen
Oskarström
500.Stina Åkesson
Stockholm
501.Linda Ericsson
Sundsvall
502.Alf persson
oskarström
503.Katarina Sifversson
Göteborg
504.Susanna Lagerberg
Göteborg
505.Jenny
Kungsbacka
506.Noomi Strågefors
Lilla edet
507.Annelie Eklund
Eskilstuna
508.carola adreasson
tibro
509.Christina Jensen
Mölndal
510.Anki Signal
Bålsta
511.Susanne Andersson
Växjö
512.Inger Nilsson-Välimaa
Gällivare
513.Ingrid Hansson
Malmö
514.Birgitta Blomberg
Göteborg
515.Johan Carlén
Skövde
516.Pia Borg
Skövde
517.Agneta Landhall
Täby
518.Karin Almgren
Torslanda
519.Annika Mellgren
Partille
520.Åsa Andersson
Stenkullen
521.Linda Wikström
Korskrogen
522.Jennie Hansen
Kungsbacka
523.Gunilla Söderberg
Alnö
524.Anna-Karin Hedberg
Bollnäs
525.Anna-Kajsa Engström
Varberg
526.Lennart B
Kalmar
527.Ann-sofie sonesson
Ängelholm
528.Ylva Schöldström
Järfälla
529.Annika Ohlsson
Vejbystrand
530.Anna Johansson
Åmål
531.Nina Oksa
Bagarmossen
532.Eva
Stockholm
533.Sandra Saluti
Piteå
534.Jessica Svensson
Växjö
535.Cecilia Börjeson
Götene
536.Jessica
Bålsta
537.Selma Eriksson
Göteborg
538.Carina Åsén
Sundsvall
539.CNC-Op. Monica Ohlsson
61013 LOTORP
540.Tove Bergman-Lehtinen
Åland
541.Maria Emmertz
Vejbystrand
542.solveig svedberg
85630 sundsvall
543.Helena Jansson
Växjö
544.birgit palmquist
karlstad
545.Boel Hackman
Djursholm
546.Tomas Zakrisson
Piteå
547.Ingrid Wahlgren
Åseda
548.Linda Nilsson
Höganäs
549.Maria Strömberg
Norrtälje
550.Lars Fredriksson
Alnö
551.Frida R.
Stockholm
552.Birgitta Almroth
Vilhelmina
553.Karl Söderberg
Mölle
554.Josefine Jönsson
Fristad
555.Maxime
Stockholm
556.ingrid skepp
sundsvall
557.maria olsson
gävle
558.Ann-Sofie Netzell
Kalmar
559.marina mattsson
Åland Finland
560.Yvonne K
Kalmar
561.Anki Wardström DSK
Timrå
562.Heléne Nossmy
Malmö
563.Lena Hilmersson
Hedekas
564.carina ahlbin
visby
565.Anita
Matfors
566.Jonas Grek
Genarp
567.Ulla-Britt Karlsson
Växjö
568.Ann-Christin Hofberg
Heby
569.Magdalena Vidal
Stockholm
570.Marco Vidal
Stockholm
571.Britt-Marie Asp
Brunflo
572.Mia Widstrand
Stockholm
573.Susan Crona
Skärholmen
574.Ing-Marie
Trollhättan
575.Elisabeth Marberg
Trollhättan
576.Irene Roll
Färgelanda
577.Anneli Krebs
Bredäng
578.Lena Wikslund
Luleå
579.Linnea Pålsson
Malmö
580.Madeleine
Uppsala
581.Lena
Kungsbacka
582.Lina Rehn
Stockholm
583.Gull-Britt Lindström
Stockholm
584.Sofia Widengren (Civilingenjör)
Göteborg
585.Bo Nilsson
Sundsvall
586.Susanne Olofsson Skötare
Karlskrona
587.Helena Möller
Stockholm
588.Carina Hetting
Aneby/ Jönköping
589.Ewa Gustafsson
Hisings Backa
590.Tomas Gustafsson
Göteborg
591.Anna Karin Bodell
Järbo
592.Anna Lampinen
Stockholm
593.Clare Johansson
Karlstad
594.Margareta Wedestig
Övertorneå
595.Kjell Wedestig
Övertorneå
596.Hanna Jacobson
Rimbo
597.Caroline
Kristinehamn
598.Helena Bodh
Stockholm
599.Kjell-åke Redlig
Våmhus
600.solveig samuelsen
Bispgården
601.Susanne Bladh
Malmö
602.Sylvia Gustafsson
Kungsbacka
603.Rolle
stockholm
604.Birgitta Gustavsson
Åtvidaberg
605.Norma Aranda de Gutiérrez
Vällingby
606.Pernilla gustafvander
Motala
607.Judith Bruyndonckx
Löddeköpinge
608.Caroline Dyfverman
Nyköping
609.Christine Wikstrand
Bankeryd
610.Maria Johansson
Kiruna
611.Maria Ahlwin
Stenungsund
612.Clary Leander
Bromma
613.Karin Dahl
Stockholm
614.Maria Leire Heim
Strandbaden
615.Linda Renner
Brokind
616.jeanette gauffin
huddinge, stockholm
617.Anette Hansson
Växjö
618.Ing-Mari Barath
Tibro
619.anette sköld
Halmstad
620.Villemo Berglund
Falun
621.Lena Jönsson
Köpingebro
622.Carina Sundbom
815 75 Söderfors
623.Helen Saeidpour
Spånga
624.Monica Mattsson
Bovallstrand
625.Marie Hallsten
Västerås
626.Ulf Erlandsson
Stockholm
627.Christel Fredriksson
Katrineholm
628.Malin Kristoffersson
etelhem
629.Anne-charlotte Karlsson
Visby
630.Terese Karlsson
Enskede
631.Caroline Oskarsson
Göteborg
632.Daiva Okockiene
Borlänge
633.Annika Lassfolk
Stockholm
634.Pirkko H Henriksson.
Söderköping
635.Anna-Karin Nilsson
Sundsbruk
636.Anna-Karin
Lund
637.Inger Karlsson
Nybro
638.Jenny Broström
Råneå
639.Fredrik Vajstedt
Kiruna
640.Petra Vajstedt
Kiruna
641.Linda Widmark
Kiruna
642.Monica Kringberg
Kramfors
643.Åsa Sandell
Borås
644.Ingenjör Jan Johansson
Kiruna
645.jan Johansson
kiruna
646.Jeanette Keteli
Spånga
647.Mari Eriksson
Sthlm
648.Eva-Lott Jönsson
Hallabro
649.Carina Johnsson (beteendevetare)
Uddevalla
650.Galina Ek
Lund
651.Susanne Adielsson
Malmö
652.Camilla Wikström-Thörnros, Habiliteringspersonal
Vallda
653.Linda
Gråbo
654.Madeleine Kjaer
Uddevalla
655.monica karvinen
malmö
656.Daniel Bengtsson
Idala
657.Jörgen Hilmersson
Hedekas
658.Kerstin Andersson
Hedekas
659.Ulla Nihtinen Omsorgsassistent
Vagnhärad
660.Petter Eriksen
Stockholm
661.Kristin Boström
Gimo
662.Harriet Ehn
Strängnäs
663.Niklas Apelstedt
Göteborg
664.Rebecka Hilmersson
Hedekas
665.Ulrica Livén
Stockholm
666.Daniel Rydell
Vetlanda
667.Ann-Charlotte Nilsson
Mölndal
668.Maria Hegestad
Ockelbo
669.Karin Persson (SSK)
Karlskrona
670.Lena Schillerström
Östra frölunda
671.Anna
göteborg
672.Timea Eriksson
Vallentuna
673.Charlott Henriksen
Åkersberga
674.Tanya Åkerlund
Malmö
675.Tina Wikström
Rönnäng
676.Henrik Malmlöv
Malmö
677.Carina Eklund
Stockholm
678.Kent Åkerlund
Malmö
679.Carina Nilsson
Hässleholm
680.Marianne Nilsson
Hässleholm
681.Eva Lenander
Flyinge
682.Sara Kjellberg ssk
göteborg
683.Mikael Hilmersson
Hedekas
684.Alexandra Börhagen
Västerfärnebo
685.Jana Hager
Holsljunga
686.Bertil Hager
Holsljunga
687.Berith Carlsson
Tjörn
688.Tina Karlsson
Hedekas
689.Johanna Cederborg
Norrköping
690.karin karlsson
skärblacka
691.Sofie Ahlm
Motala
692.Lena Andersson
Motala
693.Margareta Säll
Göteborg
694.Vera Granbrink
Norrköping
695.Marianne Sundin
Norrköping
696.Charlotte Henrysson
Borås
697.Lis Sandberg
Piteå
698.monica kvarnström
göteborg
699.Anette Olsson Distriktssköterska
Töreboda
700.Ingegerd Apelryd
Ljungskile
701.Eva Sälelund
Hällevadsholm
702.Eva Ellerstrand
Vejbystrand
703.louise lönnö
tingsryd
704.Eva Palm
Trångsund
705.Marit Enarsson
Krokom
706.Annika Andersson
Norrköping
707.Helen Juhlin
östersund
708.Malin Redlig
Boden
709.Helena Ekdahl
Katrineholm
710.Sara Brundin
Härnösand
711.Anna Holmgren
Östersund
712.Gun-Britt Holmgren
Solna
713.Carina Karlsson Kontorist
Kimstad
714.Lena Lundborg
gävle
715.Mona-Lisa Appel
Sölvesborg
716.stig lönnqvist
enköping
717.Annika Fransson
Helsingborg
718.Johanna Nordin
Sundsvall
719.Jenny Holmlund
Linköping
720.Sofia Meaden
Nottingham, f.d. Stenungsund
721.fil.dr Eva Ernfors
Stockholm
722.Yohanna Olsson
Dala-Järna
723.Teresa Ek Bredin
Alingsås
724.Annakarin Larsson
Luleå
725.Erica Strandholm, egen företagare
Vara exakt
726.AnnaKarin Eriksson
Varberg/Rolfstorp
727.Rebecca
Linköping
728.Victoria Adolfsson Fil. Mag
Västerlösa
729.Victoria Adolfsson
Västerlösa
730.Hans Gustafsson
Linköping
731.Vivianne Johansson
Linköping
732.Christer Johansson
Linköping
733.Gabriella Harrström
Linköping
734.Marita Olofsson
Töre
735.Maria kullberg USK
Kungsbacka
736.Rose-Marie Ericsson
Kil
737.Marie Källström
Skövdeeass
738.Marie Källström
Skövde
739.izabella h.
skövde
740.Sara sjökvist
Jönköping
741.Sara sjökvist
Jönköping
742.Carola Hedin
Linköping
743.veronica molin
linköping
744.Kerstin Roger
LINKÖPING
745.Malin Viberg
Sollefteå
746.Victoria Drotz. Teaterpedagog
Rydboholm
747.Pernilla Sandell
Borås
748.Ewa Bramstång
Borås
749.Elsa Widell
Sundsvall
750.Marie Hårsmar Församlingspedagog
Dalsjöfors
751.Maria Edström, arbetsterapeut
Göteborg
752.Amanda Persson
Täby
753.Emilia ström
Stockholm
754.Marjaana Hellberg
Smedjebacken
755.Monica Robertsson
Strömstad
756.Catharina Hedin
Hörby
757.Christina Svegbo
Umeå
758.Sanna Wiklund
Åkers Styckebruk
759.Charlotte Svensson
Västra Frölunda
760.Maritha Olander
Sjuntorp
761.rigmor svensson
götene
762.Viktoria Höjerslev
Sundbyberg
763.Jonas Carlsson. Fastighetstekniker
Vetlanda
764.Mona Kärregård
Luleå
765.Anna Maria Mikkonen
Fagersta
766.Gunnel Lindborg Kanslichef
Borlänge
767.Malin Ericsson
Örebro
768.ann bodelsson terapeut
hästveda
769.Sarah Leivestad
Hjelmås
770.Marie-Louise Johansson
Gustafs
771.Ewa Granberg
Borlänge
772.KARINA KRONQVIST
GUSTAFS
773.Therese Andersson
Eskilstuna
774.Maja Granberg
Borlänge
775.Lina
Torup
776.Catarina Hallberg
Vimmerby
777.ulrika
borlänge
778.ulrika åkerström
borlänge
779.Mariette Robinson
Göteborg
780.Loviza Lindström
Fagersta
781.Jessica Frank
Onsala
782.Carina Pettersson
Uppsala
783.susanne hannnott
simrishamn
784.Helen Fält, socionom
Uppsala
785.Robban
Borlänge
786.Malin Johansson
Motala
787.monica.karvinen@gmail.com
malmö
788.Jennie Frank
Kungsbacka
789.monica karvinen
malmö
790.Iréne Blennow
Lund
791.Lotta Lindén
Bjärnum
792.Lena Larsson
Motala
793.Irene Zare´n-Johansson
Ulricehamn
794.Hannele Nyman
Borlänge
795.Helen Wiktorsson
Östersund
796.Gerd Larsson
Vingåker
797.Therese Ward
Göteborg
798.Ulrika
borlänge
799.Pernilla Levisson
Bålsta
800.Anders Sultan
Löddeköpinge
801.christina persson
helsingborg
802.sandra forsman
borlänge
803.Mona Björkbom
Borlänge
804.Zaida Granath
Älvsjö
805.Kerstin Lindblom
Borlänge
806.Monica Hjelm
Rättvik
807.Lena Skymberg
Brandstorp
808.AnnSofie Lundqvist
Dala-Husby
809.Mirjami Löppönen
Borlänge
810.Susanna
Vendelsö
811.Therese Sköldehammar
Älvsjö
812.Kerstin Nygårds
Tällberg
813.Toni Sandberg leg sjuksköterska
Stockholm
814.Maria Svensson
Mölle
815.Agneta Halvarsson
Knivsta
816.Biirgitta Söderlund
Lanna
817.Pirjo Matilainen
Hallstavik
818.Jennika
Gävle
819.Karolina Fors
malmö
820.Helén Neumann
Sävedalen
821.Nils
Sölvesborg
822.Lars Hellman
Linköping
823.aune mannela
Luleå
824.Ellinor Nilsson
Malmö
825.petra lundh
åkarp
826.Margaretha Hagman
Eskilstuna
827.Camilla Leandersson
Dalby
828.Laila Jakobsson
Malmö
829.Berit Birn
Åland
830.Olivia
Söderköping
831.Elisabeth Almgren
Västra Frölunda
832.Ann-Kristin Karlsson
Luleå
833.Hans Torbjörn Andersson
Falun
834.Ingrid Fryxell Broberg
Upplands Väsby
835.Marlene Erixon
Örnsköldsvik
836.Yvonne Eriksson Barusta
Sturefors
837.Johanna
Norin
838.Teija Johansson
Norrköping
839.stefan karlsson
Skara
840.Petri Salo
Norrköping
841.Helena Larsson
Alingsås
842.Maria Hallberg
norrköping
843.Lena Liberg
norrköping
844.Juhani Hautamäki
Kimstad
845.Irene Leskelä
Arlöv
846.Irene Karlsson
Norrköping
847.Kvinna Susanne Grönberg
Skara
848.Kenneth Wilhelmsen
Sävedalen
849.Benny Persson
Skara
850.Barbro Levinsson
Länghem
851.Monika Holm
Ystad
852.emelie
umeå
853.Eva Jansson
Västervik
854.Jenny Anderberg Wilson
Perstorp
855.Lisbeth Barrvall
Landvetter
856.Katarina Karvonen
Hisingsbacka
857.Sabina Hoppe
Söderköping
858.Siv L
Örebro
859.Katarina Lundin
Valbo
860.MarianneOlsson
Dala-Järna
861.Olle
Dala-Järna
862.Agneta Sandell
Ronneby
863.Ingela Winroth
Vara
864.Ann-Sofie Andersson
Gräsmyr
865.Jenny Häger
Alingsås
866.Birgitta Malefelt
Falun
867.Annette Hammar/Zonterapeut
Kungsgården
868.Gabriel Hammar
Kungsgården
869.Janne Hammar
Kungsgården
870.Hanna Fast
Stockholm
871.Eva Sandeberg
Skogstorp
872.Margareta Pennebrink
Upplands Väsby
873.Lotta Wallin
Gimo
874.Zandrah Persson
Stockholm
875.Gun Johansson
Hammar
876.Linda
Växjö
877.Marianne Gullberg
Helsingborg
878.Nina Troberg
Gislaved
879.Anna-Karin Holm
Ystad
880.Kenneth Holm
Ystad
881.Kalle
Ystad
882.Michaela Fransson
Stockholm
883.Jessica yrjövaara
Habo
884.Ann-Charlotte Holmberg
Gotland
885.Timo Engman
Huddinge
886.Monika Holm
Gråbo
887.Agneta Ryfelt, verksamhetsledare
Kristianstad
888.annica fjällman
kristinehamn
889.Laila Johansen
Borlänge
890.Jenny Svanlund
Sundsvall
891.Peter Nordin
Malung
892.Pia Li
Ludvika
893.Yvonne Norman
Säter
894.Anki
Falun
895.Lisa Axelsson
Insjön
896.Anna-Maja Jansson
Stockholm
897.Lisbeth Flodman
Eskilstuna
898.Carina Häljeskog Pihl
Insjön, Leksand
899.Sofie Pihl
Djurås
900.eva wellander
insjön
901.Robin Bergström
Ekerö
902.karin widen förskolläare
djura
903.Suzanne (Undersköterska)
Upplands Väsby
904.Ewa Collins
Säter
905.Emelie Hall
Hjo
906.Arne Gusén
Bromölla
907.Kaj Kullberg
Borgå/Finland
908.Carina Isaksson
Mölndal
909.Michelle Wikstrand
Bankeryd
910.Heidi Zerche
Norge
911.Isabel Andersson
Sundbyberg
912.inger petrell
Bollstabruk
913.Annika Sundström
Lysekil
914.Gunn Söderblom
kalmar
915.Cecilia
UMEÅ
916.Bente Nilsson
Uddevalla
917.Bente Nilsson
Uddevalla
918.Christel
Stockholm
919.Kjelle Rosenlind
Stockhom
920.Marie Johansson
Varberg
921.Anders Hörnström
Borlänge
922.Jennifer Andersson
Västerås
923.Madeleine Ginsby
Umeå
924.Therese Oskarsson
Arjeplog
925.Caroline Wikstrand
Bankeryd
926.Anitha Påhlman
Göteborg
927.Victor Gregebo
Forshaga
928.EM Hörndahl
Ängelholm
929.Johanna Lanner Egen företagare
Förslöv
930.Sofia Engman
Halmstad
931.Suzanne B Larsson
Kilafors
932.Monica Bergvik
Töcksfors
933.Anna Wiström
Linköping
934.Pia Nyberg
Linköping
935.Marianne Svan
Västerås
936.Arle Wallin
Linköping
937.Git Bock fritidspedagog
Linköping
938.Karin
Arvidsjaur
939.Katarina Grewe
Floby
940.Eva Ernfors, Fil.dr.
Stockholm
941.Amanda Andersson
Norrköping
942.Oscar Wallin
Linköping
943.Riitta
Jönköping
944.Ann Gottfridsson
Åkersberga
945.Åsa Jonsson
Hammarstrand
946.Bim Johansson
Skövde
947.Gabriella
Norrtälje
948.Eva Sandeberg, Informatör
Eskilstuna
949.Andrea Lind
Umeå
950.Fru Johanna Radblom
Tyresö
951.Veronica Forss
Västervik
952.Iréne Karlsson Sjöström
Linköping
953.Helene Nyström
Åkerby
954.Helena Jägerbrink undersköterska
Trekanten
955.Gun Svahn (Fritidsforskare)
Karlsborg
956.helen
västervik
957.Alida
Söderköping
958.Birgitta Svensson
Kalmar
959.Milka Saxlund förskollärare
Enskede
960.Alexis Hemberg
Stockholm
961.Anette Pettersson
Ulricehamn
962.Eva Renström
Söderala
963.Tomas Grönlund
Skara
964.ingrid fasth
vällingby
965.Maria Lokulle
Kalmar
966.Mari-Ann Frisk
Ulricehamn
967.Solbritt Mattsson
Norrtälje
968.Elin Sennström
Lund
969.Lotta Kjellström
Uppsala
970.Sten Eriksson
Uppsala
971.Jenny Zaine
Uppsala
972.jonas skoglund
malmö
973.Linnea Edlund
Uppsala
974.Gabriella Svanfeldt
Almunge
975.Aneta Kopec
Stokholm
976.Charlotta Högrelius
Uppsala
977.Pia Andersson
Bottnaryd
978.Monica Susi
Gävle
979.AnnaKarin Eriksson
Rolfstorp/Varberg
980.Carola Brandt
Hammarstrand
981.Magdalena Vidal
Järfälla
982.Marie-Louise
Almunge
983.Tobias Olausson
Solna
984.Yvonne Falk, företagare
Funäsdalen
985.Malin Törnqvist
Hässelby
986.Eva Larson
Visby
987.Yegane Shirazi Nejad
Danderyd
988.åke jägerbrink
trekanten
989.Erik
Göteborg
990.sofia Wastegren
Åhus
991.rigmor qvarnström
stockholm
992.Liz Andersen
Norrköping
993.Jennie Ramberg
Vintrosa
994.ann åberg
nybro
995.Charlotte Fox
Malmö
996.mari-ann harju
varberg
997.linda kedehag
fotskäl
998.Caroline Lindström
Helsingborg
999.Helena Stare
Västerås
1000.Anne Karlsson
Hörby
1001.Joline Granath
Tumba
1002.susanna holtz
vara
1003.Birgitta Sjögren
Stockholm
1004.Mira
Östersund
1005.Helen Jakobsson
Stockholm
1006.Louise Meijer Sundman
Holmsund
1007.Mamman som kämpar för livet
Svanskog
1008.Britt-Marie Andersson
Söderhamn
1009.Lena Ekman
Stockholm
1010.Britt-Marie Asp
Brunflo
1011.monica karvinen
malmö
1012.Cecilia Börjeson
Götene
1013.Helen
Sundsvall
1014.My Widmark
Kiruna
1015.Emmeli Johansson
Karlskrona
1016.Agneta Boström pensionär
61291 finspång
1017.Monica Lukez
Nybro
1018.Runa Gulliksson
Göteborg
1019.Britt-Marie Asp
Brunflo
1020.Inger Ruud
Köpingsvik
1021.Christina Svegbo
Ume
1022.Maria Åkerman
Östersund
1023.Yvonne Rickardsson
Nässjö
1024.Lena Eklund
Stockholm
1025.Senta Eklund
Stockholm
1026.Kati Perälä
Stockholm
1027.Jonna Lange Brandingenjör
Bjuv
1028.alma duvnjak
trångsund
1029.Lisbeth Baumann
Norge
1030.Sirpa Holopainen
Hedemora
1031.Ewa ström
Norrtälje
1032.Mattias Björk
Luleå
1033.Jennie Jensen
Örebro
1034.Carina Johnsson
Uddevalla
1035.Linda Morge
Katrineholm
1036.Ann-Caroline Persson
Perstorp
1037.Sofie Bjureblad
Göteborg
1038.anna ungsgård
nynäshamnu
1039.Charlotte Evefjord
Mölndal
1040.Karin Eskilsson
Stockholm
1041.Lina Warpen
Malmö
1042.Anki Varnfors
Göteborg
1043.Annette Edlund
Skurup
1044.Ulla Sigfridsson
Alvesta
1045.Rickard Varnfors
Ytterby
1046.Lena Andersson
Sundsvall
1047.marina mattsson
åland
1048.Ann Levin, civilingenjör
Göteborg
1049.Helen
Stockholm
1050.Christina Lundberg
Åland
1051.Magnus Bjureblad
Göteborg
1052.Kerstin Wåckner
Julita
1053.Eva Jonsson sjuksköterska
Borgstena
1054.Elisabeth Felling
Hammarö
1055.Marianne Douglas
Borlänge
1056.Eva Hussain
Uttran
1057.Sara Hanson
Halmstad
1058.markus hanson
karlstad
1059.sanna ljungberg
karlstad
1060.RosemarieAndersson
Lidköping
1061.Anette Jansson
Handen
1062.Annett Haaf socionom
Haninge
1063.Mats Brynolf
Växjö
1064.Christina
Umeå
1065.Elisabeth Johnsson
Malmköping
1066.Siri
Lund
1067.Regina Nordenvärn
Ludvika
1068.jeanette
landskrona
1069.Sirkku Ågren
Norrköping
1070.Linda Fredenholm
Fristad
1071.Berne Persson
Sollefteå
1072.Marianne Björklund
Torsby
1073.Christina Andersson
Mjölby
1074.Carina Nilsson
Boxholm
1075.irgitta Damne
Tranås
1076.helena ekdahl
katrineholm
1077.Ulrika
Vänersborg
1078.Lisa Lundholm
Luleå
1079.Gunnel Thomasson
So
1080.Anja Brutemark Lindberg
Uppsala
1081.Annelie Smith
Eskilstuna
1082.Magdalena Vidal
Järfälla
1083.Jeanette Larsson
Tullinge
1084.Britt-Marie Lundberg
Tvärålund
1085.Elena Nilsson
Stockholm
1086.Anna-Carin Pettersson
Gnesta
1087.Ulrika Sandberg
sollentuna
1088.Nina Eriksson
Svenljunga
1089.Björg Janson
Aplared
1090.Regina Jokinen
Borås
1091.Mia Persson USK
Frillesås
1092.Åsa Martinsson
Mörrum
1093.Maria Dahl
Hjortkvarn
1094.monica
abbekås
1095.Nathalie Gustafsson
Mellerud
1096.monica (usk)
skurup
1097.Kajsa barremark
Gnesta
1098.Annelie Torebrink
Ronneby
1099.Sofia Svensson
Mariestad
1100.Ann Levin
Göteborg
1101.Sigbritt Lindström Ekonomihandläggare
Gävle
1102.Therese Westin
Gävle
1103.Guje Syrén
Seglora
1104.Helena HedbergGustafsson
Grängesberg
1105.Christer Gustafsson
Grängesberg
1106.Alexander Brix
Grängesberg
1107.Hendrik Brix
Grängesberg
1108.Yvonne
Linköping
1109.aldo fredriksson
munkfors
1110.Christer Ruud
Köpingsvik
1111.Malin eriksson
Mariefred
1112.jennie barremark
gnesta
1113.Helena R
Uppsala
1114.Helena Ronnestål
Uppsala
1115.Nicke Trucker
Gnesta
1116.Mia Söderlund
Stockholm
1117.Annette Ehrenberg
Mjölby
1118.Malin Stålgren
Linköping
1119.jeanette byhlin psykologstudernade
borås
1120.Terttu Tamminen
Åsbro
1121.Lotta Orefall
Täby
1122.Therese Galistel
Zinkgruvan
1123.Birgitta Andersson
Munkfors
1124.Tommy Malmehed
Mjölby
1125.annelie johansson
mantorp
1126.Laila Johansson
Västra Frölunda
1127.Peder Berzelius
Sandviken
1128.Pernilla J
Östra Ämtervik
1129.Siv Andersson
Ålberga
1130.Ina Pettersson
Klintehamn, Gotland
1131.Malin Nilsson
Dösjebro
1132.Jeanette Lindell
Åkersberga
1133.Ulrica Karlsson Lifecoach
Kläcklinge
1134.Nancy Rahme
Norrköping
1135.Ann-Sofi Nolén
Sollefteå
1136.ann-Kristin gundemark
Torslanda
1137.Siw Grönkvist
Visby
1138.Monica Gustafsson
Åsbro
1139.Åsa
Nyköping
1140.Anna Edlund
Enköping
1141.Åsa Almberg
Nyköping
1142.Leif Lindell
Åkersberga
1143.Camilla
Karlskrona
1144.Per Porshammar
Karlskrona
1145.Eva Mattsson
Uppsala
1146.Kerstin Hagberg
Karlstad
1147.Elisabeth Hedberg Läk.sekr
Örebro
1148.Lisa åberg
Malmö
1149.Elisabeth Esselmark
Göteborg
1150.Wanda Rönnberg
Svedala
1151.Ann-Sofie Ceder
Falköping
1152.carina olsen
danmark
1153.Ingrid Pripsøe
Jerslev
1154.Andrea Mørkeberg
Visby/Danmark
1155.Heidi Jørgensen
danmark
1156.Anna Hed Roslund
Tågarp
1157.Åse Eliason Bjurström
Göteborg
1158.Emilie Malmquist
Malmö
1159.Elisabeth
Frösön
1160.Charlotte Brindesjö
solna
1161.Lotta Wallin
GIMO
1162.Mia ackerfors
Beijing
1163.Charlotta Gillgren
Strängnäs
1164.Kristin Boström
Gimo
1165.Anette Olofsson
Skärblacka
1166.Lillemor Molin - sjukskriven
Linköping
1167.Carola Hedin
Linköping
1168.Ann Levin, civ ing
Göteborg
1169.Pia Malmquist
Malmö
1170.Ann Levin
Göteborg
1171.Annette Widmark
Kiruna
1172.Lena Oskarsson Persson
Östersund
1173.Björn Öberg
Åby
1174.Petra Bengtsson
Vellinge
1175.Lotta Jangbro
Ystad
1176.Sara Nilsson
Vännäs
1177.Anne Malmquist
Malmö
1178.Linda Jacobsson
Vällingby
1179.Tobbe Källenäs
Nyköping
1180.Magdalena Vidal
Järfälla/Stockholm
1181.Eva K Lindgren
Umeå
1182.Annica Wiesler Sten
Obbola
1183.Beata villman
Stockholm
1184.Chatarina Johansson
Umeå
1185.Rana
Hägersten
1186.Sofia Svensson
Mariestad
1187.Charlotte Roos
Täby
1188.My Widmark
Kiruna
1189.Mia Axelsson
Stockholm
1190.Irina Holmgren
Vännäs
1191.Roger Orvegård
Frösön
1192.Lena Persson
Sidensjö
1193.Peter Ackerfors
Peking, Kina
1194.Sara Arman
Vingåker
1195.Lina Wijk
Torup
1196.Mette Johansen
Katrineholm
1197.Guje Syrén
Seglora
1198.Carina Larsson
Järvsö
1199.Bodil Andaas
Ankarsrum
1200.Kevin Ringemur
Landvetter
1201.Bente Andersen förtidspensionär
Vännäs
1202.Helene Axelsson
Enstaberga
1203.Britta Strömgren
Umeå
1204.Christina Gudmundsson
Höganäs
1205.Marie Eriksson
Linköping
1206.Lena Kock
Karlshamn
1207.monica svensson
abbekås
1208.Karin Berggren
Solna
1209.Göran Nordgren
Täby
1210.monica karvinen
malmö
1211.Sabine Voigt
Traryd
1212.Anna Sandqvist
Tumba
1213.Gizella
Lund
1214.Katarina Lundquist
Sundsvall
1215.Gunn Söderblom
Kalmar
1216.Susanne Åkerberg
Bjuv
1217.LIsa
Linköping
1218.Erika Johansson
Umeå
1219.Carina Karlsson administratör
Kimstad
1220.Margit Kruglova
Tyresö
1221.Nadja Öström
Handen
1222.Lena Andersson
Sundsvall
1223.Kicki Siverbo
Västerås
1224.Anette Engstedt
Luleå
1225.Linn Andersson
Mjölby
1226.Ann-Charlotte Andersson
Edsbyn
1227.Petra Wikström
Östersunds
1228.Eva Laestadius
Grimeton
1229.Pia Lindberg
KISA
1230.maria dahl
hjortkvarn
1231.Daiva Potamitis
BROMMA
1232.Per Isacson
Sollentuna
1233.Anneli Djurman
Hassela
1234.Camilla Johansson
Sala
1235.Ann-Charlotte Karlsson
Eskilstuna
1236.Helene Carlsson
Eskilstuna
1237.Karin Didring
Falun
1238.Sara Brundin
Härnösand
1239.Lotta widen
Östetsund
1240.Camilla Kempe
Hägersten
1241.maria persson
malmö
1242.Maria Elofsson
Falkenberg
1243.ninni henriksson
simrishamn
1244.Miriam Nielsen
Rimbo
1245.Joel Andersson
Täby
1246.Anneli Johansson
Stockholm
1247.Mikaela de Chateau
Täby
1248.Carina Fransson
Aneby
1249.Elisabeth Henriksson
Hässleholm
1250.Charlotte Roos
Stockholm
1251.Kari Katralen, ekonomiansvarig
Landskrona
1252.Solbritt Mattsson
Norrtälje
1253.Sara Johansson
Linköping
1254.Monica Grape
Luleå
1255.Karin Dahl
Stockholm
1256.Christel Fredriksson
Katrineholm
1257.Annelie Sandberg
Mora
1258.Ann Larsen
Örebro
1259.Elinor Hedlund,
Eskilstuna
1260.Ann-Sofie Nellhov
Kristianstad
1261.Erika lundqvist
Eskilstuna
1262.Thommy Westöö
Eskilstuna
1263.Anitha Påhlman
Västra Frölunda
1264.Carina Larsson
Gävle
1265.Lina Falkman
Norrköping
1266.Cita Svens
Luleå
1267.Carina Andersson
Uddevalla
1268.Anders Morwing
Kungsbacka
1269.mattias nielsen
rimbo
1270.Joanna Davberg, Hälsopedagog
Partille
1271.Susanna Johanen
Partille
1272.karina
eskilstuna
1273.Marie Ehn
Edsbyn
1274.Mona Häggman
Östersund
1275.Nina Bengtsson
Charlottenberg
1276.Mia
Stockholm
1277.Anna Al-Hafid
Harrison
1278.Pernilla Bogeska
Göteborg
1279.Marie Holmgren
Täby
1280.Eva Rimstedt
Mölndal
1281.ingela rönn
uppsala
1282.Anna GL
Älvsjö
1283.Maria Andersson
Östersund
1284.Malin Olofsson
Göteborg
1285.Rebecca Gustafsson
Karlstad
1286.Sandra Lindholm
Uddevalla
1287.Annelie Sandberg
Mora
1288.Anna Olive
Nacka
1289.Marjut Lehtimäki
Sätra
1290.Jenö Lendl
Lund
1291.Camilla Carlsson
Spånga
1292.Berit Hedenqvist Kvalitetsadministratör
Norrköping
1293.Maria Gustafsson
Karlstad
1294.Berit S. Arnesson
Fjugesta
1295.Berit S. Arnesson
Mullhyttan
1296.Anita Brunnström
Härnösand
1297.Vera Granbrink
Norrköping
1298.Cecilia Van de Velde
Lindome
1299.Amal Sheik
Malmö
1300.Maria Johansson
Ljungby
1301.Anneli Djurman
Hassela
1302.Jeanette Lindell
Åkersberga
1303.Irene Larsson
Uppsala
1304.Solbritt Mattsson
Norrtälje
1305.EvaBergman undersköterska
Storvreta
1306.Suzanne Johansson
Mölndal
1307.Charlotta Jaakkola
Märsta
1308.Matts Jaakkola
Märsta
1309.Ulrika Söderström
Tierp
1310.Ingela
uppsala
1311.Helen Richter förtidspension
811 61 Sandviken
1312.yvonne aloba
göteborg
1313.Marie Nilsson
Ängelholm
1314.Cecilia Nilsson
Stockholm
1315.Marlene Rönn
Uppsala
1316.Ingrid Svensson
Sölvesborg
1317.Helene Silverspegel
Stockholm
1318.Lotta Hansson
Trångsund
1319.Lena Melin
Vaxholm
1320.Tina VD
Skövde
1321.Fatima
stockholm
1322.Maria Andersson
Järfälla
1323.Britt Sundqvist
Fagerås
1324.Tanja Öhman
Lidköping
1325.Micaela Nilsson
Malmö
1326.Karin Berggren
Solna
1327.Maria
Kalmar
1328.Lovisa weiberg
Åmål
1329.Susanne Degerman
Skellefteå
1330.Erika
Stockholm
1331.Petra Stålsköld
Varberg
1332.Erika
Stockholm
1333.dorotea
hässelby
1334.Cecilia
UMEÅ
1335.Eva Johansson sjuk.p
Frillesås
1336.karin Dahllöf
Nossebro
1337.Elisabeth Berthag
Falkenberg
1338.Susanne Törnqvist
Västerås
1339.Elin Antonsen
Örebro
1340.Ammiie Kessén
Linköping
1341.gunilla polla
linköping
1342.Jenny Schönfeldt
Skelleftehamn
1343.Margareta Berntsson
Åsljunga
1344.Agneta Carlsson
Malmö
1345.Elisabeth Lundblad
Märsta
1346.Marcus Axelsson
Lysekil
1347.Elisabeth Larsson
Uppsala
1348.Rosita Anderberg
Trelleborg
1349.sanna persson
gävle
1350.Therese Larsson
Skövde
1351.Eva Holmlund
Umeå
1352.Annika Levander, lärare
Uddevalla
1353.Madelene Kristensson
Klagshamn
1354.Linda Jonsson
Hällekis
1355.Malin Olofsson
Göteborg
1356.Margareta Pennebrink
Upplands Väsby
1357.Nilla Lindahl
Burträsk
1358.Pia Zeoander
Bjuv
1359.Linda Sjödahl
Göteborg
1360.Sabina Berg
Gemla
1361.Agneta Johannesson
Umeå
1362.Susanne Bjerkenstam
Örebro
1363.Ewa Persson
Knislinge
1364.Anette Andersson
Falun
1365.Jennie Borg
Nacka
1366.Catrin Bergström
Örebro
1367.Markus Poikonen
Södertälje
1368.Marianne R. Forsman Tandsköterska
Falun
1369.Annika Englund
Järvsö
1370.Maria Nordquist ssk
Täby
1371.Lena Örtenmalm
Karlskoga
1372.Ingemar Christensson
Falun
1373.Bengt Berg
Borlänge
1374.Pia Malmquist
Skurup
1375.Gunilla Larsson
Upplands Väsby
1376.Sofia Haargaard
Tvååker
1377.Sanne Carlsson
Mora
1378.inger larsson
molkom
1379.Solveig Björklund
Göteborg
1380.Michelle Hollahan Förvaltningsledare
Hässelby
1381.Linda Larsson
Nödinge
1382.Gunilla Lundmark
Örebro
1383.sandra pettersson
stockholm
1384.Micaela Nilsson
Malmö
1385.Carina
Kiruna
1386.Camilla Holmkvist
Nykvarn
1387.Annelie
Norrköping
1388.ann-sofie olsson
årjäng
1389.Sylvia Gustafsson
Kungsbacka
1390.Jane Gunnarsson
Degeberga
1391.petra stålsköld
varberg
1392.Lisbeth Rosengren
ÅSa
1393.Carola Leijding
Gävle
1394.Anna-lena Andersson
Stora Vika
1395.Nina Eriksson
Svenljunga
1396.christina Fischerström
kungsängen
1397.Frida Edberg
Täby
1398.Annelie Bergqvist
Västerås
1399.Ami Kessén
Linköping
1400.Malin Lundholm
Kungälv
1401.Ulrika Olsson
Kristianstad
1402.Helene Ekstrand
Värnamo
1403.Lollo Dacker
Tyringe
1404.Charlotte Stolzenberg
Järfälla
1405.Gunnar Svensson
Sölvesborg
1406.Renate Lundgren
Malmö
1407.Anneli Åhlén
Karlskoga
1408.Pia Karlsson
skövde
1409.Agnetha Sjökvist
Vårgårda
1410.Beatrice Fagrell
Göteborg
1411.Inger Ruud
Köpingsvik
1412.Elizabet Wermelin
Solna
1413.Alexandra Andersson
Skövde
1414.Susanne Larsson
Stockholm
1415.Anders Dynehäll
Göteborg
1416.Patrica Andersson (sjuksköterska)
Tierp
1417.Kenneth Wilhelmsen
Sävedalen
1418.Jennica Fredriksson
Luleå
1419.Annica Boendeass
Terp
1420.Madelene Kristensson
Klagshamn
1421.merrthe
Arendal- Norge
1422.ingela rönn
uppsala
1423.joakim mekaniker
kiruna
1424.Pia Lindblom
hallsberg
1425.Annica Mellin
Järfälla
1426.Eva-lena Cederlöf
Järfälla
1427.Daniel Vanhatalo
Kiruna
1428.Hanna Eliasson
Skövde
1429.Maria Östensson
Järfälla
1430.Sofie Rolfe
Strängnäs
1431.Petra Thysell
Killeberg
1432.Linda Pettersson
Härnösand
1433.Paula Alfredsson
Broby
1434.Bente Nilsson Barnsköterska
Bastgränd 6 451 75 Uddevalla
1435.Elin Vesterlund
Piteå
1436.Linda Norsten
Piteå
1437.Arnela Bajramovic
Södertälje
1438.Charlotte
Anneberg
1439.Annette Bölander
Huddinge
1440.Hanna Ludvigsson
Vaberg
1441.Eva Bergman
Storvreta
1442.Betty Wahlund
Göteborg
1443.Mats Fagerlund
Kiruna
1444.Diana Pettersson
Lidköping
1445.Jeanette Halsius
Vagnhärad
1446.Sara Bäck
Trosa
1447.Lina Blom
Linköping
1448.Linda Collin
Göteborg
1449.susanne hedberg
Harmånger
1450.Hanna Wikman
Piteå
1451.Anna Nilsson
Vagnhärad
1452.Saga-Lena, Nilsson Programledare
Vagnhärad
1453.Kristin Enderby
Båstad
1454.Anette Berg
SKIVARP
1455.Lotta Fällback
Ljusne
1456.Christine Petersson
Norrköping
1457.Petra Wilandson
Fristad
1458.Annica Forsberg
Götene
1459.Johan Johansson
Salem
1460.Annette Widmark
Kiruna
1461.Lisa Josefsson
Stockholm
1462.Christina Gudmundsson
Höganäs
1463.Birgitta Niklasson
Göteborg
1464.Linda Salomonsson
Kalmar
1465.Linnea
Grythyttan
1466.Pia Larsson
Linköping
1467.Helen Tapper
Tingsryd
1468.Annika Widmark
Kiruna
1469.Ellika Kvist
Köping
1470.Magdalena
sösdala
1471.Lena
Vaxholm
1472.Karin Didring
Falun
1473.Linnea Carlsson
Grythyttan
1474.Andreas Hoff
Lidköping
1475.kajsa barremark
gnesta
1476.Anne Malmquist
Borås
1477.Katarina Lundquist
Sundsvall
1478.Malin Olofsson
Göteborg
1479.Viktoria Bäckman
Krylbo
1480.Annette Westerlund
Rydsgård
1481.Marie Päivärinne
Arboga
1482.Anette Hellström
Nacka
1483.Charlotta Bellander
Göteborg
1484.Nanne Eriksson
Sala
1485.Jennifer Holmström
uppsala
1486.Anette Eriksson
Stockholm
1487.gunn söderblom
kalmar
1488.Angela Petersson
Pålsboda
1489.Eva Bergman
Edsbyn
1490.Sören Bäckman
Krylbo
1491.Rickard Larsson
Stockholm
1492.Annette Edlund
Skurup
1493.Susanne Nilsson
Märsta
1494.Susanne Nilsson
Märsta
1495.Madelene Söderberg
Örebro
1496.Veronica Nyberg
Kalix
1497.Helena Roswall
Borås
1498.Caroline Fredin
Vemdalen
1499.Laila Jakobsson, lärare
Malmö
1500.Laila Jakobsson lärare
Malmö
1501.Charlotte Svengren, socionom
Sundsvall
1502.pia bjärevall
tyresö
1503.Susanne Lundahl
Kista
1504.Lill Karlsen (
Riddarhyttan
1505.Therese Lindqvist
stockholm,årsta
1506.Stephan Bergman-Paul
Sala
1507.Carina Håkansson
Brunflo
1508.Helene Silverspegel
Stockholm
1509.Åsa Edqvist
Karlstad
1510.Inga-lill Malmström
Edsbro
1511.per öberg
örebro
1512.Camilla Fröderberg
Vejbystrand
1513.Pia Welander
Askersund
1514.Pia Welander
Askersund
1515.Pia Welander
Askersund
1516.Susanne Söderlund
Mjölby
1517.Gisela Edqvist
Säffle
1518.Maria Huglow
Vemdalen
1519.Elisabeth
Nynäshamn
1520.Bitte Hultenberg
Svanskog
1521.Bente Nilsson
Ronneby
1522.nadia ben kassem
göteborg
1523.Margot Hult
Vargön
1524.Ulrica Hagman
VARA
1525.Jacqueline Bildås
Fagersta
1526.Evelina Arvidson
Ljungby
1527.Sara Olsson
Arvika
1528.katrin Aspegren
malmö
1529.Camilla Johansson
Umeå
1530.Annica Sjöström
umeå
1531.suzana Blomqvist
farsta
1532.Caroline andersson
Malmö
1533.Ingegärd Bile
Djursholm
1534.Ulla Britt Kvaråkers
Sundborn
1535.Agneta Andersson
Härnösand
1536.Eva Mårtensson
Stockholm
1537.Marita Lövström
Österbybruk
1538.Anna Carlsson
Avesta
1539.Gudrun Nordin
Kovland
1540.Gudrun Nordin
Kovland
1541.Jasmin Jönsson
Lindome
1542.Eva Lundborg
Nyköping
1543.Birgitta Nyström
Göteborg
1544.berivan öktem
eslöv
1545.Eine Wiik
Haparanda
1546.Suzanne Pohl
Norrahammar
1547.Pouya Motavalli, beteendevetare
Eslöv
1548.Eine Wiik
Haparanda
1549.Ove Wiik
Haparanda
1550.Therese Sundin
Delsbo
1551.Linn Jansson
Stockholm
1552.Kirstine Evers
Ängelholm
1553.Marie-Louise Kjellberg
Vänersborg
1554.petra wiik
luleå
1555.Ulrika Eriksson
Färila
1556.Catrin Bergström
Örebro
1557.Britt Sundqvist
Fagerås
1558.Therése Pohl
Jönköping
1559.Laila gustafsson
Sundsvall
1560.Susanne
Sala
1561.carro
solna
1562.Git Blixt
Finja
1563.Anna Pompa
Stockholm
1564.Maria Johnson
Gånghester
1565.Lena Örtenmalm
Karlskoga
1566.Elisabet Kioles
Nynäshamn
1567.Camilla Cech
Partille
1568.Lotta Andersson
Edsbyn
1569.Mona Rengholt
Stockholm
1570.Renee Pettersson
Helsingborg
1571.Helena Blixt
Hässleholm
1572.Christina Stenström Persson
Torup
1573.Susanne Jepsson
Tyringe
1574.Ulla-Kersti Roos-Bengtsson
Hässleholm
1575.Sven Bengtsson
Hässleholm
1576.Åsa Öjelind
Västerhaninge
1577.Monica Sandelin
Lidköping
1578.Katarina Brunberg
Nyköping
1579.>Gizella Gonda
Lund
1580.Anette H Josefsson
Falkenberg
1581.Annika Ohlsson
Helsingborg
1582.Vanja Nilsson
Helsingborg
1583.Camilla Söderström
Nora
1584.Sandra Persson
Molkom
1585.Mikael
Karlstad
1586.Margaretha Landgren
Märsta
1587.nina rebecca lärare
stockholm
1588.Lil Syålheim Wolfbrandt
Degeberga, Sweden
1589.Janet Carlsson
Borlänge
1590.Lil Stålheim Wolfbrandt
Degeberga, Sweden
1591.Sara Nikolausson
Kalmar
1592.Katarina Borgstedt
Kalmar
1593.Camilla Andersson, Socionom
Umeå
1594.britt tegneryd
skövde
1595.Tina Hultmark
Axvall
1596.Maria Tagharobi
Lund
1597.pia
vällingby
1598.Malin Törnqvist
Spånga
1599.Annette Lundgren
Gnosjö
1600.Anna
Eslöv
1601.Nathalie Johnson Montinell
Göteborg
1602.Birgitta Gustafsson
Eslöv
1603.Jessica Nielsen Dahlroth
Mörrum
1604.ann-Christine Trollstrand
Hyssna
1605.Bitte Tell Nelje
Stockholm
1606.Jeanette Engström
Linderöd
1607.Annica Eklund
Umeå
1608.Madelene Allmungs
Leksand
1609.Nicole Joschko
Järnforsen
1610.Jenny Bergman
Malmö
1611.Katarina Risberg
Härnösand
1612.Jenny Pettersson
Nynäshamn
1613.Magnus Waller
Nynäshamn
1614.Mia Josefsson
Linköping
1615.Lana Driagina
Sandviken
1616.jessika björk
Floda
1617.Elin Antonsen
Örebro
1618.Albin Carlstedt
Örebro
1619.Maria Henriksson
Bunkeflostrand
1620.Isabel Grönevik
Växjö
1621.Jan-erik lindström byggnadsarbetare
Timrå
1622.IngaLill Bjerkenstam
Örebro
1623.Sandra Saluti
Piteå
1624.Sophie Gustafsson-Ny
Gränna
1625.Maria Svensson
Skövde
1626.Eva fritzson
Uppsala
1627.Ingwor Björnsdotter
Nässjö
1628.Karin Berggren
Solna
1629.Sofie Angel (student)
Stockholm
1630.Ulla Nilsson
Gustavsberg
1631.Catharina Mattsson
Söderala
1632.Sarah. Räisänen
Skövde
1633.Susanne Tandtekniker
Bunkeflostrand
1634.Lovisa Sundström
MOra
1635.Göran Nordgren
Täby
1636.Åsa Olols, undersköterska
Alfta
1637.Anette Harryson
Skövde
1638.Georg Olsson
Malmö
1639.Ann-Charlotte Holmberg
Hemse
1640.helhetsterapeut lise-lott zetterström
Götene
1641.anna hed roslund, socialpedagog
tågarp
1642.agneta pflanzl
malmö
1643.GunvorCarina
Piteå
1644.Anna Krekula
Kiruna
1645.Susan Ekblad
Göteborg
1646.Charlotta Högrelius
Uppsala
1647.maja gustafsson
Gamleby
1648.Lena Olsson
Göteborg
1649.Charlotte Karlsson
Göteborg
1650.Rebecka Karlsson
Varberg
1651.Magdalena Vidal
Järfälla
1652.Maria Larsson
Falkenberg
1653.Els-Marie Ericsson
Malmö
1654.Marie-Louise Bylund
Härnösand
1655.Susanne Aldestam
Enköping
1656.Cecilia Hansson
Eskilstuna
1657.maria Gustafsson
Karlstad
1658.Matilda Lindström
Uppsala
1659.Ola
Göteborg
1660.Kicki Petersson
Norrköping
1661.Therese Rajaniemi
Karlskoga
1662.Susanne 'Aldestam
Enköping
1663.Markus persson
Karlstad
1664.Sara LIndskog
Bjärred
1665.sinikka naumanen författare
Nynäshamn
1666.Maria Möllerberg
Röstånga
1667.Susanne P. Westerberg
Bromma
1668.Ingrid Svensson
Sölvesborg
1669.Pia Gullstrand
Nora
1670.Inger Ruud
Köpingsvik
1671.Karin Dahl
Enskede
1672.Sanna Andersson
Karlstad
1673.Pia Linde
Kalmar
1674.Lena Melin
Stockholm
1675.Anders Dynehäll
Göteborg
1676.Annette rydholm
Motala
1677.Git Blixt Undersköterska
Finja
1678.Glenn Andersson Tidningsbud
Kalmar
1679.Elin Hallendorff
Linköping
1680.Izzy Chackla
Täby
1681.Inger Andersson Liljenberg
Höör
1682.Maria Fredrikson
Norrköping
1683.Camilla Carlström
Stockholm
1684.Carina westergren
Falköping
1685.Sandra Eliason
Edsvalla
1686.Eva Börjelind
stockholm
1687.Kerstin P
Norrköping
1688.edina jusuframic
skärholmen

 

Uppropet startades
2012-05-08

 

Sprid budskapet

 

Kommentarer

Pingback-länkar

Enfold | Upprop: ”Hjälp oss med behandling av vÃ¥ra sköldkörtelsjukdomar sÃ¥ vi kan fÃ¥ tillbaks vÃ¥ra liv!”

Hypotyreos.info | Upprop: ”Hjälp oss med behandling av vÃ¥ra sköldkörtelsjukdomar sÃ¥ vi kan fÃ¥ tillbaks vÃ¥ra liv!”

Upprop: ”Hjälp oss med behandling av våra sköldkörtelsjukdomar så vi kan få tillbaks våra liv!” – Avada

Vägra slaskdiagnoser!!!


Ansvarig för detta upprop är . Kontakta denne om du anser att en underskrift ska tas bort eller har frågor om uppropet. Rapportera stötande, oseriösa eller på annat sätt olämpliga upprop till abuse. Upprop.nu tar inte bort eller ändrar underskrifter. Publicerade upprop kan ej heller ändras, varken av uppropets initiativtagare eller Upprop.nu. Underskrifter kan ej tas emot via e-post.

Upprop.nu tar inte ställning i de namninsamlingar som skapas med hjälp av tjänsten, och kan ej heller svara på frågor om individuella namninsamlingar eller underskrifter, men förbehåller sig rätten att utan förvarning radera material som bedöms vara oseriöst, olagligt, eller på annat sätt olämpligt för publicering.

Upprop.nu är utvecklad av @tstorm.

MediaCreeper Creeper