Upprop: Nej till GMO

Sven-Erik Bucht röstade år 2015 ja till försäljningen av GMO inom Sverige.
Så därför har den här petitionen skapats för att stoppa både försäljning och
eventuell framtida odlning av GMO inom Sverige.

Studier har visat flera gånger att GMO kan föda sjukdom i våra kroppar.
Genmodifiering av växter kan aktivera gener som producerar gift, allergener,
canerframkallande ämnen, och anti-näring som har en negativ effekt i våra 
kroppar. 

Så därför vädjar jag till dig att skriva på och dela med dig av denna petitionen. 
Hjälp till att sätta stopp för försäljning och odling av GMO.

Initiativtagare: Tobias Cani

 

 

Undertecknas

Fyll i formuläret nedan och klicka på "Skriv på uppropet!" för att underteckna ovanstående upprop. Namn och ort är obligatoriska uppgifter.

Du får gärna uppge din e-postadress och eventuell hemsida. Din e-postadress visas inte för andra besökare, men du kan komma att få nyhetsbrev av uppropets initiativtagare. Om du har en gravatar så syns den vid din underskrift.

 

Namn (och titel):Ort:
E-postadress:Hemsida:

 

1.Anders Sultan
Löddeköpinge
2.Lena-Maria Blom
Mörrum
3.Tobias Cani
Ljungskile
4.Lisbet Krarup-Hansen
Markaryd
5.Isabelle Jakobsson
Pajala
6.Emilie Sandberg
Täfteå
7.Catarina Nilsson
Östersund
8.Tina Eriksson
Njurunda
9.Pirjo Nosa
umeå
10.Mattias Häggström
Gnesta
11.Sara Boo
Åstorp
12.Susanna Wimark
Hudiksvall
13.Monica Granlund
Orsa
14.Salla Juutilainen
Lycksele
15.Johanna Lindmark
Skellefteå
16.Fernando Martinez Alvite
Järfälla
17.Aira andersson
Kumla
18.Madelein Maroun Kindberg
Uddevalla
19.ywonne Jarl
Sparreholm
20.Bambi Hjelte
FALKENBERG
21.Susanne Sundkvist
Stockholm
22.Lil Carlsson
Vara
23.Margareta Andersson
Häradsbäck
24.Helene Elf
Ursviken
25.Clara Waller
Julita
26.Isabella H Daili
Falköping
27.Jeanette stenfelt-löfgren
Malmö
28.Tommi vartiainen
Västerås
29.Simon lundin
Uddevalla
30.Alex Larsson
Uddevalla
31.Liselotte Axelsson
Markaryd
32.Jan-Åke Brandt
SÖLVESBORG
33.Heléne Gustavsson
Göteborg
34.Jennifer Stenfelt
Malmö
35.Linda Nordin
Stockholm
36.Julia Johansson
Uddevalla
37.INA ESKILSSON
lärbro
38.Anna Karls
Ludvika
39.Marie Blomback
Solna
40.victoria rege
enköping
41.Yrsa Skoglund
Stockholm
42.Pernilla Axelsson
Hjo
43.Malin Hallgren
Sköllersta
44.Hans Östberg
Västerås
45.Susanne Lundbäck
Norrköping
46.Michael Carlsson
Solberga
47.Lotta Torgnyson
Moheda
48.BIrgitta Hansen
kalmar
49.Rose-Marie Lundbäck
Norrköping
50.Margaretha striger
Farsta
51.Robin hellström
Stockholm
52.Bo Wahlqvist
Nittorp
53.Yvonne Månsson
Trollhättan
54.Eva Pantzerhielm
Vadstena
55.Bibbi sandsteöm
Kungsängen
56.Anna Sundell
Helsingborg
57.Jenny Svensson
Lidköping
58.Anita Pecaver
Göteborg
59.Renée Johansson
Köping
60.Marie Lundquist
Sorunda
61.Lena Berntsson
Ödsmål
62.Hanna Piehl
Järna
63.Margareta Israelsson
Björklinge
64.Carina
Linköping
65.Johanna Fredriksson
Falsterbo
66.Bo Skoglund
Ekerö
67.Monica Lindholm
Norrköping
68.Hans Redvall
Huskvarna
69.Tommy Lilo
Järfälla
70.Jonny pietarinen
Enskede
71.Kerstin Eksell
Älvängen
72.Camilla Arlebrink
Stenungsund
73.Martin Klasson
Hökerum
74.Suzan
Stockholm
75.Karin Eriksson
Göteborg
76.Lars Krook
Uppsala
77.Elli Arnell
Motala
78.Kicki Johansson
Norrköping
79.Christina Simonsson
Märsta
80.Aleksandra Larsson
Tvärred
81.Kerstin Persberger
gävle
82.Rakel Groth
Sörbyn
83.Jenny Halling
Varberg
84.Nina Bjurström
Lysekil
85.Christer Syrén pensionär
Kristinehamn
86.Fatemeh Järlström
Kista
87.Evalena Lindström
Luleå
88.monique salari
avesta
89.Camilla Engström
Örebro
90.Jan Nilsson
Gävle
91.Tini van der Poll A:son
Motala
92.Anna Etzner
Skogstorp
93.nonna larsson
höör
94.Erna Kiviluoma
Stockholm
95.Charlott Hermansson
VÄSTERLANDA
96.Petri Huhtamo
Alingsås
97.Cajsa Liminga
Luleå
98.Anette Svedberg
Frösön
99.Irene
Borlänge
100.Miriam Hallén
Östersund
101.Anna Maria Alexi
Göteborg
102.BM Konradsson
Älghult
103.Helén Sjöstedt
VISBY
104.Helene Dahlqvist
Mantorp
105.Maggan Nordström
Falun
106.SHEfali Molander
Uppsala
107.Eva Karlsson
Falköping
108.Lena Angeli Nilsson
Bullaren
109.Marita karlsson
Skillingaryd
110.Lena Vitchi
Norberg
111.Karin
Halmstad
112.Monika
Hässelby
113.Monika
Hässelby
114.Linda P
Eksjö
115.Aina Grönqvist
Löddeköpinge
116.Karin Alfredsson
Askim
117.Gunilla Bülund
Söråker
118.Anastasio Fotopoulos
Laholm
119.Elisabeth Ekstrand
Gråbo
120.Elisabet Andersson Hellsten
Lund
121.Margareta Persson
Tågarp
122.Antonio Martinez, Ekonom
Goteborg
123.Marianne Breum
Varberg
124.Curt Axelsson
Rönninge
125.Lotten
Sthlm
126.Inger
Gävle
127.Susanna Eriksson
Eskilstuna
128.Jörgen Lindell
N. Skrävlinge
129.Eva Jarlhed
Falköping
130.Karin Anjou
Hallsberg
131.Gregor Strand
Guldsmedshyttan
132.Ingela Nordström undersköterska massageterspeut
NORRTÄLJE
133.Christina Johansson
Falun
134.Ingela ingelsson
Malmö
135.Kari Åhlander
Täby
136.Patrik Karlsson
Uppsala
137.Andreas (Kock)
Linköping
138.Jiannoula Rapti
Kalmar
139.Ragne Mansfield
Spånga
140.Anne-Marie Pedersen pensionär
Tving
141.Maritha Haster
Göteborg
142.Marie Klevmarken
Tråvad
143.Eva-Lotta Rouse
Malmö
144.Rose-Marie Nygren
Umeå
145.Lise-Lott Jangård
Malmö
146.Beatrice
Bromölla
147.Emma Nordenström
Stenhamra
148.Gabriella Erlandsson
Skarpnäck
149.jonathan veterinär
påarp
150.Karl Olof Ryen
Idre
151.carina remröd
lindesberg
152.Ulrika Fors Hardick
Hammarö
153.Marie Strandh
Stockholm
154.Magnus Abrahamsson
Kungälv
155.Marita
Skillingaryd
156.Susanne Bergman
Stockholm
157.Bjarne Färjhage
Västerlanda
158.Annika Sundström
göteborg
159.lena samuelsson
söderköping
160.dick samuelsson
söderköping
161.Dr Eric Karlsson
lönsboda
162.Elizabeth svensson Fru
Tumba
163.Bosse Broström
Göteborg
164.Margareta Elborgh, leg vet
MOHEDA
165.Åsa Kock
Bunkeflostrand
166.Carina ek
Gävle
167.Siv Åkesson homeopat
Göteborg
168.inger mörkeberg
malmö
169.marie englund
möklinta
170.Anders
Vänersborg
171.Ms Karn Kock
Lund
172.Ingrid Blom
Helsingborg
173.ia Myhr
Göteborg
174.Stig Edvall
Västervik
175.Lotte Sigurd
Malmö
176.Annelie Pettersson
Skänninge
177.lena lundh
floda
178.Ulla Eliasson Hälsocoach
Karlstad
179.Jonathan Engström
Kungälv
180.Solveig Bachler
Västmanland
181.Hannah hoas
Vederslöv
182.Bitte Olewald Magnusson
Falun
183.Martin Wijkström
Frövi
184.saga rantatalo
Övertorneå
185.Sara Lenemark
Sölvesborg
186.Jenny Khalaf
Helsingborg
187.Elsa
Örebro
188.Helén Mattsson
Nyköping
189.Anette Merkell
Sala
190.carlos solar
sollentuna
191.Dan Torvenius
Faringe Kyrkbyn 208 74010 Almung
192.Marita Westling
Stockholm
193.monica dahlman
örebro
194.Annika
Alnö
195.Lena Jacobsson
Gotland
196.Max Gawehn
tyringe
197.Pia Rubertsson
Mariestad
198.Line Hedal
Vellinge
199.Madelene Söderberg
Örebro
200.Robert
Eskilstuna
201.Victoria Hill, konsult
Mölnlycke
202.Maria Holmström
Kumla
203.Lisette Olsson
Växjö
204.Isabella
Oslo
205.Susan
Blentarp
206.Andreas Bendoraitis
Vendelsö
207.Inga-Lill Ek
Löderup
208.Eva Fidjeland
Orrefors
209.Agneta Magnusson
Skurup
210.Nadja Arvidsson
Bandhagen
211.Gunnar Olin
Tumba
212.carina blomdahl
ljungaverk
213.Rolf Magnusson
Skurup
214.cihannur akkoyun
järfälla
215.Christina Gustafsson
Asarum
216.Sammy Helgesson
Mariestad
217.Cina Eriksson
Mora
218.Ingenjör Ann-Katrin Matar
Tumba
219.Christel Carlsson
Trelleborg
220.Vania Landin
Limhamn
221.Anneli Andersson
Orsa
222.Lennart Johansson
Uddevalla
223.Herr Åke Lantz
Mariestad
224.Jenny Laszlo
Sollentuna
225.Carol Lundahl
Bålsta
226.Rosita Anderberg
Trelleborg
227.Britt Damberg
Tumba
228.Karin Säkkinen USK/MSK
Gnesta
229.Peter Johansson
Göteborg
230.Victoria Aejmelaeus
Bromma
231.AnnBrith Hallgren, pensionär
ÖREBRO
232.Elisabet
Kiruna
233.Anita Ericsson
uppsala
234.Susanne S
Lysekil
235.Stefan Siwersson
helsingborg
236.Jonas Blomqvist
Väddö
237.Weronika Staaf
Ödeshög
238.Ann-Sofi Eriksson
Gävle
239.Johan
ödeshög
240.Sanna Backlund
Stockholm
241.jessica riabi
Göteborg
242.Gunilla Bäcklin Hedbom
Almunge
243.Annika Wilson
Trelleborg
244.Bengt Friman
Edsvalla
245.Evalena Englund Ekonom
Skellefteå
246.Ellinor Albinsdotter
Kalmar
247.Hans Hägeby
Grimslöv
248.Jan Hanefjord
Lycksele
249.Susanna Normann
Övertorneå
250.Peter Behrens
Djurhamn
251.Gunilla Norman företagare
Trollhättan
252.Monica Andersson
Rönninge
253.Gunilla Bedoire
Sala
254.Mattias Andersson
Rönninge
255.Annika Neumüller
Huddinge
256.Ronja
Växjö
257.Riitta Lempinen
Askersund
258.Zandra
Stockholm
259.amina madsen
Tierp
260.Monika Danielsson
Gamleby
261.Christina Ström
Tranås
262.Kevin Kristiansson
lund
263.caroline Engström
stöde
264.Lisa Nilsson
Skene
265.Andreas Lindberg
Slite
266.Monica Kristiansson
Lund
267.Charbel kawak, säljare
Hässelby
268.Mattias Nordenmark
Örnsköldsvik
269.Magnus Lillieborg
Stockholm
270.Rowell
Stockholm
271.Sofia Sjöberg
Västerljung
272.Elaisa Jakobsson
Karlskrona
273.Alice Palmgren
Sandhem
274.Christer Collin
Järna
275.Annika Adriansson, samtalscoach
Nyköping
276.Owe Bengtsson
Stockholm
277.Sofia Svensson
Mariestad
278.Malin Eriksson
Hultsfred
279.Ingrid Grahm
Saxtorp
280.Christina Souri
Östersund
281.Agneta Lindholm
Vårgårda
282.Robert Fahlen (Projectmanager)
Anderstorp
283.Jeanette jansson
Okome
284.Kerstin Kvisler
Örbyhus
285.Kerstin Lindholm
Rönninge
286.Sara Bjerenius
Mullsjö
287.Andreas Rosenqvist
Västra Frölunda
288.Teresa Christiansson
åre
289.Camilla
karlskrona
290.Peter H.
Umeå
291.Thobias Larsson
Eskilstuna
292.Roxi
Norrköping
293.Jessica Britton
Frösön
294.Caroline Lindberg
Partille
295.Kristian Thalin
Jämtland
296.Ann Signér
Hällekis
297.Tina Fridell
Visby
298.Michael Britton
Frösön
299.Conny Grewe
Falköping
300.Johan Liliedahl
Göteborg
301.Jessica
Boden
302.Rebecca
Upplands Bro
303.Nils Svensson
Malmö
304.Bonnie S Nordin
Sundbyberg C
305.Siri Karlsson
Gnesta
306.Maria Vestvi
Häljarp
307.Mr Cristian Galactico Miranda
Stockholm
308.Irma Karlsson
Gnesta
309.Katarina Dahl
Nybro
310.Rume Karlsson
Gnesta
311.Roger Yates
Gnesta
312.Beatrice Zälle
Karlskrona
313.Jennie Brosten
Örebro
314.Tommy Leo
Södertälje
315.Julia Helgesson
Mariestad
316.Martin Lundmark
Stockholm
317.Anette Karlsson
Hörja
318.emmi immonen
Tibro
319.Marlene Wenner
Fjärdhundra
320.Göran Eriksson
Rönninge
321.Carina Lööf, adm ass
Gnesta
322.kerstin sjöstrand rankovic
malmö
323.Viking Palm
Lomma
324.Eva-Lena
Vimmerby
325.Åsa
västerås
326.AnnchristinForsen@gmail_
Hörby
327.Becky Larsson
Växjö
328.Thomas Tolf
Henån
329.Paula Jacobsson
Lund
330.Lena Blomqvist
Anneberg
331.Pär Karlsson
Mönsterås
332.Jimmy Österlund
Arboga
333.Pontus Granlöf
SÄTILA
334.Thomas Stjernquist
Halltorp
335.Minna Strand
Eslöv
336.<gertrud
Ronneby
337.Emily Forslund
Mora
338.Markus Sedera
Eslöv
339.Jenny Nordholm
Jönköping
340.Ann Rydholm
Varberg
341.Johan Svensson
Karlshamn
342.Jonny Lärare
Stockholm
343.Roland Mollbrandt
Hälleforsnäs
344.emil Hedström
skattkärr
345.Lina Nilsson
Karlshamn
346.Birgitta Falk
Göteborg
347.Liza Lopez
Hyllinge
348.Ann Wedefelt
Sundbyberg
349.Jenny Hofmeijer
Gnesta
350.Magnus Strömqvist
Sollentuna
351.Ann-Charlotte
Kolsva
352.Marianne Helliksson
Karlstad
353.Carl Olbers
stockholm
354.Maria Magyari
Västerås
355.Lena Nilsson
Karlshamn
356.Anette
Norrfors
357.Kajsa Follin
Norrköping
358.Carina Bergström
Åkersberga
359.Jan-Peter Jonasson
Tunsjön
360.Gösta Olofsson
Nälden
361.Martin Sedera
Skogås
362.Johanna Kjellander
Asarum
363.Richard Tait
Norrfors
364.Henrik Backstöm
Göteborg
365.Monica Malmström
Lund
366.lars
vällngby
367.Pia Friberg
Gävle
368.Agneta Lindeborg
Ekerö
369.Maria Burholm
Domsjö
370.Mattias Svensson
Haninge
371.gunilla strömberg
malmö
372.Anders Cnattingius
Stockholm
373.Mattias andersson
Salem
374.Josefine
Kalmar
375.Dan Fröberg
Skövde
376.Maria Hedlund
Älvsbyn
377.Höggren, Gölin
Östersund, Sverige
378.Stefan Jonsson
Karlstad
379.Patrik Södergren
Järna
380.Eva Sjööns
Bålsta
381.Evianne Larsson
Järna
382.paul ekström
Stockholm
383.Inger Farken
Mariestad
384.Renée Rosén (vårdenhetschef)
Göteborg
385.Carsten hansen
Saltsjö-Boo
386.Christer Nilsson
57450 Ekenäs
387.Madeleine Berg
Ljugarn
388.Charlotta Gunnarsson
Emmaboda
389.Ingvar Fors
Klippan
390.Marie Dahlberg
Stockholm
391.Lasse Fors
Klippan
392.Daniel Åslev
Rönninge
393.Anna
Tranås
394.Malin Nilsson
Stockholm
395.Marie Louise Ericsson
Stenungsund
396.Mr Morgan Larsson
stockholm
397.Eric D
Veberöd
398.Mikael
Oxelösund
399.Anders
Klintehamn
400.Lilian Dahlin
Södertälje
401.Carolin Hellström
Strängnäs
402.linnea lejskog
sollentuna
403.Tinah Vanderpuije
Göteborg
404.niklas
rättvik
405.Ingela administratör
Gammelstad
406.Lena Horn
Göteborg
407.Birgitta Magnusson
Hudiksvall
408.christina ojamo
Vallentuna
409.Ros-Marie Thor usk
Växjö
410.Marie Carlsson
Malmö
411.Fil.dr. Håkan Larsson
Löberöd
412.gyöngyver meszaros
Limhamn
413.Bernth Fredriksson
Järna
414.Lottie Lind
orsa
415.Elin
Västerås
416.Lillemor Gradin
Gislaved
417.Marja Kiander
Gnesta
418.Jeanette Persson
Laholm
419.Elvira Wolmesjö
Göteborg
420.Tove
Järna
421.Qui brännström
stockholm
422.Pelle Engström
Göteborg
423.Åsa Wallin
Västerås
424.Peter Alfredsson
Göteborg
425.Simone
Hägersten
426.Niclas Brahm
Jonsered
427.Rudolfina Jakobsson
Umeå
428.simone grind
järna
429.Anders Blomqvist
Vejbystrand
430.Patrik Gunnarsson
Ängelholm
431.Anna Wästersved
Gävle
432.Lisette
Helsingborg
433.MS Sandra Lindmark
Trollhättan
434.Ingrid
Enköping
435.Lena Blomberg
Lysekil
436.Lotta Kron
Lidköping
437.Åsa Järnberg
Tidan
438.Sanna Engqvist
Varberg
439.Liv
Uppsala
440.Ann-Kristin Ölund
Luleå
441.Kristina Höijer
Fjälkinge
442.Ellika Hansen
Hägersten
443.Jane Forslund
Trollhättan
444.susanna länström
Västra Frölunda
445.Sir Markus Barth-Jörgensen
Järna
446.Joakim landqvist
Mölndal
447.Johan Westmar
Fritsla
448.Malin Thoursie
Vallentuna
449.Gert Juhlin
Vallentuna
450.Torbjörn Stefansson
Mölnlycke
451.Annett Schulze
Töreboda
452.Lovisa Backman
Lerum
453.Britt
Huskvarna
454.Dutcha Eriksson
Göteborg
455.Annie Wahlund
Hisings Backa
456.OLga stellmach
Stockholm
457.Elisabeth Nilsson socionom
Uppsala
458.Annette Blomqvist
Löberöd
459.Kristina Frostegren
Lund
460.catrin Gisslin
Piteå
461.Jerry Essgren
Tibro
462.Cornelia W Thorsell
Västerås
463.Kristina
Grödinge
464.Hans Olof
Västerås
465.Anette Löfquist
Påarp
466.Erik Haraldsson
Grimslöv
467.helene wager-sandström
Vederslöv
468.Petra Sahlström
Vara
469.Susanneborell
Gamleby
470.Ann-Chatrine
Bollnäs
471.Gunilla Nalen
Tidaholm
472.Peter Dahl
Gotland
473.Gustav Wretlind
Göteborg
474.Veronica Adelsgård
Holmsjö
475.Marie DSK
Eskilstuna
476.Mats Aronsson
Helsingborg
477.Inger Nordell Mrs
Karlstad
478.Maria Pettersson
Malmberget
479.Janet Westling
Figeholm
480.Kaj Bengtsson
Torsby
481.Licen
Tranås
482.marie eklöf
torsby
483.Marie Johnsson
Frövi
484.Therese
filipstad
485.Jan Ygberg
GBG
486.Kris Lalla
Domsjö
487.Veronica Sehlberg
Örnsköldsvik
488.Pian Hansson pensionär
Järna
489.Tina Bjerkås
Svanesund
490.Lotta Olsson
Rengsjö
491.Håkan Milld
Örkelljunga
492.Kristina
Stockholm
493.Mona Aspman
Orsa
494.Katrin Fritiofsson
Sätila
495.kenny korén
stockholm
496.Tomas Borin
Nyköping
497.Jakob Luostarinen
Södertälje
498.Jenny Ström
Marbella
499.Ann-Christine Larsson
Niemisel
500.Karin Bergström
Hofors
501.Karin Bergström
Hofors
502.Espri
Vallentuna
503.Fresia Guerra
Stockholm
504.Kent Flink mekaniker och smed
Avesta
505.Dr. Rolf A. Stolhandske
Europe
506.Ewa Hermansen
Oxie
507.Eva Cargill
Stockholm
508.Anita Saxton
Norrtälje3903
509.Pia Nilsson
Skurup
510.marketta juutilainen
karlstad
511.My Larsson
Kållekärr
512.Miss Stina Bergstrom
Bangkok
513.Karin Andersson
Boxholm
514.Patrick Kleine
Lund
515.Erik Tegnér
Bollnäs
516.Bertil Svensson
Göteborg
517.Lina Jakobsson
Kristianstad
518.Helena Karlsson
umeå
519.Carita Jagenheim
Järna
520.Elsemi
Tumba
521.christer andersson plåtsl
arvika
522.Boris Dragin
Göteborg
523.Dennia Andersson
Alingsås
524.Åsa-Stina Bengtsdotter
Bestorp
525.Karina Sandström
Nyköping
526.Matilda Andersson
Bjärred
527.Freya Sarezäter
Asarum
528.mats ökvist
niemisel
529.Birgitta Larsson
Gryt
530.Helena Ågren
Nykvarn
531.Edgar adolfsson
Sthlm
532.Eva Hilmersson
Arvika
533.lotta Lindén
Bjärnum
534.Tove Oddsdotter
Bromma
535.Ellinor Nilsson
Malmö
536.Thorwald Nilsson
Helsingborg
537.Britt-Marie Ryd
Svedala
538.zineta
göteborg
539.MR. Jonas Amcoff
Frövi
540.UlfGabrielsson
Eskilstuna
541.Miss Jane Karlsson
Göteborg
542.Annika Gullberg
Värmdö
543.Lina Åström
Alingsås
544.Sofia sunesson
Växjö
545.Johan Melin
Överhörnäs
546.Elisabet Aronsson
Söderköping
547.Ola Klöfvermark företagare
Gammelgarn Gotland
548.Therese Nilsson
Kallinge
549.Marcus Palmqvist
Iggesund
550.elisabeth wahlström
kungsbacka
551.Carolina rojas
Sollentuna
552.Rita Nilsson
Hagfors
553.Monica Hansson
Norrköping
554.Regina Adelsgård
Karlskrona
555.Kim Westerlund herr
Norrköping
556.Mikael Ekholm
Eskilstuna
557.Christer johansson
Göteborg
558.Anita Funseth
Vallentuna
559.Mia Johansson
Norrtälje
560.Anna Ekholm
Falkenberg
561.Mona Bostarius, controller
Stockholm
562.Daniela Rohlén
Sävedalen
563.ritt Kjellberg
Filipstad
564.Johan Bonander
Östmark
565.Susanne Hellqvist
Filipstad
566.Cathrine Kiefer
Tågarp
567.Cecilia Stach
Tyresö
568.Ulrika Jacobsson
Stora Mellösa
569.Ylva Nordh Vd
Göteborg
570.Zarah Svensson vd
Helsingborg
571.Linda Lehn
Karlstad
572.Peter
Tyresö
573.Eva Arvidsson
Helsingborg
574.Jan Sandahl
Göteborg
575.Marina Velin Nyström
Krisrianstad
576.johan s. johansson
tyresö
577.Mattias sjölander
Skellefteham
578.Anders
Dalarnna7
579.Anne-Marie G Wouda
Perstorp
580.Claes Hellman
54291 Torsö
581.Christina Österlund
Norrköping
582.Carina Ekström
Algustorp
583.Anna-Carin Funseth
Östersund
584.Mikael Hagenbo
Uppsala
585.Kent larsson
Trollhättan
586.Kenneth Tjernberg
Borlänge
587.Cheeri Wahlström
Fengersfors
588.Lena Cederlid
Falun
589.Thomas Wallin företagare
Östergarn Gotland
590.Lise-Lotte Gustavsson
Sävar
591.Ulf Hannerborg ase tekn
Sundbyberg
592.Jeremy Sallmén
Falköping
593.Tina Vikor
Stockholm
594.Oskar hansson
Stockholm
595.Malcolm Rosen
Värmdö
596.Agneta Zetterberg
Hudiksvall
597.lisa arvidsson
göteborg
598.Pia Durgé
Marstrand
599.Stefan Thoren
Domsjö
600.Lars Berg
Gnesta
601.Bo Granath
Halmstad
602.Barbro Gustafsson
Torshälla
603.Peder
Norrköping
604.Anna Bylund
Västerås
605.Mona Duba
Torshälla
606.Louise Jäger
Järna
607.Lotte Lekholm
Hallaryd
608.Brigitte Deck
Järna
609.Eva Fägerskjöld
Göteborg
610.Ulrika Bring
Munkfors
611.Tobias Thulin
Göteborg
612.Helén Eriksdotter Marknadschef
Eskilstuna
613.Elina
Södertälje
614.Ida Ahlberg
Bygdeå
615.Per Norén
Bollnäs
616.Kim
Karlstad
617.jack hartlid
Göteborg
618.Karin Flinkd
Orsa
619.Christina lagerson
Stockholm
620.Kurt Christensen
Bersjö
621.Gudrun Zachrisson
Orsa
622.Lasse Wikman
Hudiksvall
623.Joy Marcher
Kågeröd
624.Jonas Hällberg
Bollnäs
625.Björn Ahlqvist
Ängelholm
626.Hanna säkkinen
Gnesta
627.Marianne Bornemark
Tjörnarp
628.Lena Andersen
Östavall
629.Madeleine Folter, undersköterska
Stockholm
630.Annette Schade
Helsingborg
631.Christina Ekström
Nacka
632.Cecilia Dahlström
Tyresö
633.Carina Nilsson
Trollhättan
634.Camilla Gustafsson
Linköping
635.Lena Bloom
Hudiksvall
636.Ingmari Rosberg Json
Mönsterås
637.Anna Adolfsson
Stockholm
638.Anne-Mari Gustafsson
Örebro
639.Bernt Lindberg
Kista
640.Disa serrander
Mora
641.Sonja Strömkvist
Stjärnhov
642.Moa Båth
Göteborg
643.Ninni Mehlqvist
Fårösund
644.Rebecka
Lidingö
645.Katharina
Arona
646.Tim olsson
Lidingö
647.Birgitta Stenlund sjukpensionär
Uppsala
648.Mattias Burkhard
Krägga
649.Lena Dahlvret
Vadstena
650.Linda Jansson
Vallentuna
651.Philip Beck
Södertälje
652.Sofie Backman
Kalmar
653.Linda Malm
Säve
654.Janina Kusmin
Stockholm
655.Gustav Runsten
Umeå
656.Emilie Söderlind Student
stockholm
657.Anneli Rohdin
Kallinge
658.Henrik marczinkovits
Henån
659.Pia Wallin
Nacka
660.Karl-Olof Lassen
Onslunda
661.ola wallin missionär
Göteborg
662.Jenny Pettersson
Nynäshamn
663.Daniel Andersson
Åkers styckebruk
664.Mikael Bäckman
Köping
665.Carin
Munkedal
666.Ulf Larsson
Gävle
667.Petra Robertsdon
Fjärås
668.Inger Gottfredsson
Färjestaden
669.Johan
järna
670.Eric Annell
Västerås
671.Lena Danius, fil.lic.
Vallentuna
672.Eva Karlsson
Enskede
673.Kim bäckstrand
Göteborg
674.Madeleine Wickström livs coach
Laholm
675.Lenita
Sundbyberg
676.Mikael Nordström
Örnsköldskvik
677.Lisa Kerstinsdotter
Stockholm
678.Erica Lundgren
Klutmark
679.Anne Rodriguez Gerhardsson
Hägersten
680.Lasse Koch
Stockholm
681.helene Derkert lärare
Johanneshov
682.Sandra
Sollefteå
683.B.J.Arringe
Järna
684.Malin Norberg
Kilafors
685.Kenny Sandegarn
Stockholm
686.Louise Göthfors
Landvetter
687.Camilla Berg-Berntsson
Veddige
688.Marit
Kiruna
689.Tensie lennstrand
Eskilstuna
690.Daniel
Göteborg
691.Alexandra Sjöstedt
Tjörn
692.Ingegerd Karlsson
Brunflo
693.Paula Boyer
Sundbyberg
694.Anders Björnberg
Rydsgård
695.Arne Larsson
Luleå
696.Johan Andersson
Stockholm
697.Ulrika Gradin
Sollefteå
698.Susanne Frisk
Bollnäs
699.Martin
Halmstad
700.Sofia
Sälen
701.Peter nilzen
Tjörn
702.Ashley
Sälen
703.Hans Axelsson
Tjörn
704.Ann-christine sjöstedt
Tjörn
705.Michaela
Haninge
706.Aida
Oskarström
707.Marie Ungh
Bollnäs
708.Agneta Svensson
Landskrona
709.Joacim Tollerud
Skogås
710.Thomas modd
Bollnäs
711.yvonne öhman
landskrona
712.Pia Hamberg
Ösmo
713.Niklas Angelöf
Näshulta
714.Eleonor Bergström
Gustavsberg
715.Anne
Sala
716.Lisbeth Bengtsson
Värmlands Nysäter
717.Erik Johansson
Alingsås
718.David Kjellner
värmdö
719.Josefine Jonsson
Bollnäs
720.Siv Blomberg
Visby
721.Lasse
Flen
722.CamillaWahlund
Stockholm
723.Freddie axelsson
Tjörn
724.Martin axelsson
Tjörn
725.Lina Ahnvik
Mullsjö
726.Betty Möller Pensionär
Sävedalen
727.Mimmi Brorsson
Köpenhamn
728.T Pettersson pensionär
Östersund
729.Elisabeth J
Stockholm
730.Mikael Anstrell
Oslo
731.Irene Strachal
Sävsjö
732.Gerd Sundell
Gävle
733.Laila Alsted
Malmö
734.Paul Garcia
Västerås
735.Cecilia Lindberg
Simrishamn
736.Stefan Jonsson
Brunflo
737.Marie Ljungberg
Tyresö
738.Tove Weberg
Göteborg
739.Kenneth Nilsson
Västerås
740.Viviann Labba, konsult
Offerdal
741.Iréne Walton
Yngsjö
742.Ranii Rosengren
Borlänge
743.Mina O'Dowd, professor
Lund
744.Maria Gustafsson
Grythyttan
745.Susanne Henningsson
Töreboda
746.Annette Hagman
Stockholm
747.Kerstin Sörensen
Hällefors
748.Jenny Johansson
Horn
749.Åsa Ssiwartsdotter
Södertälje
750.Jana
Stockholm
751.izabela wolender
uddevalla
752.Jeanette Stendahl Bellandi
Linköping
753.Karin Ananda
Horda
754.Brittmarie Lindqvist
Åstorp
755.Malin Follin
Vikbolandet
756.sonja hellström
strängnäs
757.Anna-Lena Frövall
Hudiksvall
758.IngaLill Widegarn Andrén
Ösmo
759.Olaf Nielsen
Bjuv
760.Lena Hammarstrand
Holsljunga
761.Thomas Häggberg
Arkelstorp
762.Gunnel Alsterbrink
Tingsryd
763.Roberth Forsling
Tierp
764.Karin Åberg
Nynäshamn
765.Nr David Pajus
Linköping
766.Eva-Lott Anneborg
Nyköping
767.Björn Westin
Hägersten
768.sirpa heinonen
BORGHOLM
769.Mona Podgornik
Hällefors
770.Torgerd Riben
Farsta
771.Bengt Tegnér
Bollnäs
772.Harry Svarvare
Märsta
773.jennie eld
tomelilla
774.Bea
Karlskoga
775.Christina Forslund
Älta
776.Carola Backlund
Stockholm
777.Carina Björs
Mora
778.Heidi N Larsson
Torsåker
779.catharina
helsingborg
780.birgitta
obbola
781.lars Olsson
henån
782.Jonna Sörensen
Örebro
783.Sofia Höglund
Örebro
784.Savanna Höglund
Örebro
785.Anette Palmman
Solna
786.Annica Wahlberg
Örebro
787.Paula Johansson
Kolsva
788.Martin Karlsson
Kolsva
789.Georgina Larasse
Stockholm
790.jenna
stockholm
791.Malin Vidalin
Arlöv
792.Theo Ahnfeldt
Timrå
793.Helene Hedlund
Överkalix
794.janneke stokvis
stockholm
795.Eivor Björk
Umeå
796.Magnus Sandkvist
katrineholm
797.Hans
Vadstena
798.Maryam elhattab
Falköping
799.Jessica Lind
Nybro
800.Lars Nilsson
Grythyttan
801.Kent Arringe
Valskog
802.Dado
Haninge
803.Johanna Hedström
Umeå
804.Merima
Vimmerby
805.petra schuster
tyresö
806.Linda Memberger
Halmstad
807.Annika Sördal
Rävlanda
808.Maud Svensson
Varberg
809.Mimmi Gustafsson
Haninge
810.Erika Rossander
Falkenberg
811.Lena Helander
Köping
812.Emma Mäki
järna
813.Ronja Ersson
uppsala
814.Tobias Svärd
Linköping
815.Beatrice Pihl
Göteborg
816.ulla viktorsdotter
uppsala
817.Carole Larsson
Hallingeberg
818.Lena Pedersen
Älmhult
819.Yvonne Lundqvist
Harads
820.Johan Carlsson
Björkvik
821.Klas Klasson
Earth
822.Sylvia Grop
Borensberg
823.Wivi Karlsson
Varberg
824.Polly Björk
Norrköping
825.Janny bildtgård
Ängelholm
826.Violeta Gajic
Göteborg
827.lotta
stöde
828.Carina Klemming
Stockholm
829.Annelie Östlund Chaufför
Slottsbron/värmland
830.Atalia
Göteborg
831.Ida Hjertström
Grythyttan
832.Rickard.Kristiansson
Lövestad
833.Freyja Andrea
Göteborg
834.Dorotea Maj
Göteborg
835.Monika Flygare
Malmö
836.pirkko parpala
boden
837.Birgitta Persson
Göteborg
838.Lina Sparr
Bollnäs
839.Eric hektor
Vikingstad
840.Cecilia Johnsson
VISLANDA
841.Sanna Larsson
Angered
842.Lisa Corneliusson
Göteborg
843.Henrik Hägglund
Nyköping
844.Eva-Lena Vallentin
Alvesta
845.Sara Wanselow
Norrköping
846.ulrica wessberg
rävlanda
847.Rose-Marie Johansson
Karlstad
848.Kim Irehed
Växjö
849.Catherine Vikman
Överkalix
850.Hans Uhlås
Stockholm
851.Mathilda svärd
Västerhaninge
852.Tina Stjärnvinge
Malmö
853.Camilla Johansson
Örebro
854.Kenneth Petersson
Förslöv
855.Mikael Astvik
Haninge
856.Carita Karlsson
Järfälla
857.Lennart Eriksson
Mjöbäck
858.Annette.economidis
Brännö
859.Lena Hallberg
Sollentuna
860.Helén Hansson
Bollnäs
861.Carolina Hallenfur
Lövestad
862.Milli Burr
Stockholm
863.Anna
Filipstad
864.Christine Millard
Lidingö
865.Peter Reteike
Rävlanda
866.Thomas
Sorunda
867.Mari Rönningen
Stockholm
868.Peter Bydén
Kännåsen
869.Det Sovande Folkets Skribent
Ystad
870.Birgitta torenius
Stockholm
871.Jennie Lerstrand
Linköping
872.Benny Lundqvist
Domsjö
873.Maria Hansen
Vänersborg
874.Susanne Birgersson
Norrtälje
875.Gabriella Eskilsson
UPPSALA
876.Josephine
Borlänge
877.Peter Karlsson
Göteborg
878.Therese Karlsson
Göteborg
879.Eva Eriksson Pensionär
Bollnäs
880.Lena Vitchi
Norberg
881.Lena Bergvall
Uppsala
882.Agneta
Pajals
883.Christopher nevander
Sollefteå
884.Marika Alatalo
Kiruna
885.rolf strand
Stockholm
886.Monica Edoff
Sollentuna
887.Fabian Erik Möller
Långshyttan
888.Dr Mikael Dahlström
Tyresö
889.Inga-Lill Burman
Bergsjö
890.Ing-Marie Lambertsson
Huddinge
891.Lars Hansson
Saltsjö-Boo
892.Göran
Falkenberg
893.Tord Andersson
Sundsvall
894.Anita Broden Samuelsson
Hindås
895.Mady Lindberg
Göteborg
896.sirkka-liisa turpeinen pens.
motala
897.Amelia
Malmö
898.Towe Sixmar
Linköping
899.Veronica Kjellgren
Edsbyn
900.Klara Strandå
Stockholm
901.Linda Nilsson
Linköping
902.Thomas Andersson
Idkerberget
903.Pontus olsson
Gagnef
904.Bo Jellback
Göteborg
905.Johanna Weglin Nilsson
Torsåker
906.Tomas blom
Saltsjöboo
907.Ulrika larsson
Fagersanna
908.Ingela Ejvinsson
Bjursås
909.Alexander Esperi
Umeå
910.Carina Svensson
Tyresö
911.Michell Eriksson
Nynäshamn
912.Camilla Stefansdotter
Brandbergen
913.Jörgen Eriksson
Umeå
914.Bibi Noris
Västerås
915.Monica Liljeholm
Västerås
916.Lisa Bäckelin
Sollentuna
917.Seija bildängen
ludvika
918.Anna Eriksson
Hällefors
919.Adde
Umeå
920.Elias niemi
Huddinge
921.Cina forsgren
Täby
922.Herr Rickard Kölner
Västerbykil
923.Elisabeth Zettergren
Surahammar
924.Paul nilsson
Halmstad
925.Lill Johansson
Alingsås
926.Anna Wolanska
Åstorp
927.Anneli Kjellandsson Usk
Torslanda
928.Lena Hejninger
stockholm
929.Elisabeth Gräns
Mölnlycke
930.Linus Grönberg
Klippan
931.susanne carlsson
katrineholm
932.Marica Persson
Grums
933.Lotta Grönberg
Munka Ljungby
934.Eva Hajo
Gävle
935.Eva Hajo
Gävle
936.Anna Malmström
Furuvik
937.Maria Larsson
Grythyttan
938.Josefin Näslund
Umeå
939.Hans-Christer Jonsson
Oslo
940.Kajsa Lindgren
Sunne
941.Fru Camilla Karlsson-Aarons
Falkenberg
942.Lina Ahlqvist
Gislövs Läge
943.Ann-Mari Hassinen
Norsbrg
944.frank vidalin
malmö
945.Elin Bertilsdotter Karlsson
Kiruna
946.Julia Isomettä
Stockholm
947.Lena Hardyson
Helsingborg
948.Kim Sivervik
Nyköping
949.Louise Andersson
Borås
950.Sara Hammar
Fjugesta
951.Elisabeth Fors
kiruna
952.Ann-Louise Juliusson
Tjörn
953.Åsa Nilsson
Kil
954.Tone Elisabeth Aasen
Norge
955.Pekka Nordlund
Herrljunga
956.Marina Stjernvall
Torsåker
957.Åke Karlsson
Kolmården
958.Kalle Ahlm
Ronneby
959.Patrik Amundsen
Stockholm
960.Camilla
Norrtälje
961.Marie Schröder
Fjärdhundra
962.Annika Aittaniemi
Vårgårda
963.Cajsa
Luleå
964.MarieAnn Lundberg
Malmö
965.anna lehtipalo
lund
966.Vendela westlinder
Örsundsbro
967.Fredrik
Hammar
968.Nina
Höllviken
969.Nina
Höllviken
970.Anita Bladh
Stockholm
971.Philip Drevenlid
Stockholm
972.Maria Eriksson
Tungelsta
973.Yvonne Eriksson
Stockholm
974.Johan Bergk
Tungelsta
975.Maximilian Eriksson
Tungelsta
976.Vendela Eriksson
Tungelsta
977.Hamilton Eriksson
Tungelsta
978.Theodore Eriksson
Tungelsta
979.Yvonne Johansson
Smedjebacken
980.Christer Steen
Lund Skåne.
981.Joakm Grepe
Bromma
982.Bengt Wallsten
Lund
983.Ben Dover
Trosa
984.Margoth Lundberg
Norsjö
985.Cathy Svensson
Västra Frölunda
986.Andreas Anderstedt
Bålsta
987.Ing-Britt blomstrand
Trelleborg
988.Åsa Westhammar
Tyresö
989.Pernilla Lilliehöök
Järna
990.Lovisa I
Tyresö
991.Catarina Jansson
Arvika
992.Camilla Sandström
Skövde
993.emma Karlsson
kiruna
994.Magnus Wigestål
Mölnlycke
995.Ana Olivegren
Stockholm
996.Solveig Embring
Ytterby
997.Veronika Johanson
Norrtälje
998.Ulla-Carin Djerf
Vaggeryd
999.Barbro von Krusenstierna
Göteborg
1000.Christina Håkanson
Guaro
1001.Marina Szöges
Bergshamra
1002.Susan Rosén
Linköping
1003.Victoria Lindqvist
Stockholm
1004.Lena Wallin
Brösarp
1005.Hanna Doverhagen
Gnesta
1006.Irene Lindqvist
Luleå
1007.Tore Närman Herr
Göteborg
1008.Madeleine Knutssons
Huskvarna
1009.Fritz Schür
Vingåker
1010.Björn Vredin
Umeå
1011.Irene Pettersson
Motala
1012.Hélène Hedström
Göteborg
1013.Roland Fransson pensionär
Ed
1014.Maria Wilhelmsson
Motala
1015.Dan Ogedal
Bollnäs
1016.Kerstin ejdbo
Lindesberg
1017.Henrik Danielsson
Ludvika
1018.Tom Svanberg
Hässelby
1019.Tony lindstål
Stockholm
1020.Pia Bogart
Johanneshov
1021.Lena Larsson
Kode
1022.Bengt Jacobsson Livs caoch
Askersund
1023.Jimmy bergenhem
Karlskoga
1024.Freja Birkhammar
Stockholm
1025.Daniel Granbom
Töre
1026.Amanda
Sollentuna
1027.Anna Åberg
Östersund
1028.Reine Dahlberg
Karlstad
1029.Håkan Lindström
Katrineholm
1030.Helhetsterapeut Lise-Lott Zetterström
Hällekis
1031.Kamilia Hafiz
Brandbergen
1032.Lars åke Eriksson
frövi
1033.Petra Meller
Trelleborg
1034.Mats Åberg
LUND
1035.Sussann Zetterström
Götene
1036.Mirna
Nynäsgård
1037.Emma Frost
Götene
1038.Magus Mattsson
Götene
1039.Johan Vennerström
Stockholm
1040.Inger Szöges
Norrtälje
1041.Johanna Lundgren
Göta
1042.Anita Ryckewaert
Malmö
1043.Sylvia Jahns
Nacka
1044.Ewa Christiansen
Borlänge
1045.Samira essongri
Haninge
1046.Gunilla Karlsson
Tidaholm
1047.Lisbeth Christiansen
Bredared
1048.Camilla Broberg
Lidköping
1049.Maria Edberg
Norrköping
1050.Maria Östlund
Gäddede
1051.Sara Melin
Gnesta
1052.Nestor
Stockholm
1053.Ninni Gustavsson
Falkenberg
1054.Linda Vitchi Kaciqi
Norberg
1055.Patricia
Varberg
1056.Patricia Appelgren
Varberg
1057.Liz Lamey
Hagfors
1058.Lilian Ögren
Svanskog
1059.Mona Strandberg
Bergkvara
1060.Birgitta Karlgren
Krylbo
1061.Susanne Johansson
Borås
1062.Karin Johansson
BOden
1063.Ann-sofie Hedman
Falun
1064.Kari Aava
Boden
1065.Mayli Ekberg
Västerås
1066.Karl-Gustav Helmersson
Västerås
1067.Göran
Ludvika
1068.Barbro Forneus
Uppsala
1069.Bo Johansson
Malmö
1070.Daniel Andersson
Leksand
1071.Tina erixon
Svenljunga
1072.Mikael Lundell
Brandbergen
1073.Carola Ezelius
Stockholm
1074.Mona Carlsson
Sundsvall
1075.Dr.Bani Södermark
Molkom
1076.Christer Ohlin
Stockholm
1077.Niklas Hällgren
Linköping
1078.Susanne frykholm
Stockholm
1079.Caroline Törnqvist
Sandared
1080.Kemo Salcin
Hägersten
1081.Emelie Borgstrand Karlsson
Hunnebostrand
1082.Lasse Wikman
Hudiksvall
1083.Bodil H.
Slottsbron
1084.Mats Haraldsson
Grimslöv
1085.Mrs Elisabeth Engström
Stockholm
1086.johan svenningsson
Fritsla
1087.Pia Ullskog
Tyresö
1088.Jenny Lindholm
Eskilstuna
1089.Michel Strömbeck
Skå
1090.Iréne Lindqvist
Luleå
1091.Ylva Gabrielsson
Torshälla
1092.Gun Sivertsson
Barsele
1093.Malin Jillskog
Kil
1094.Jeanette Setterberg
Riala
1095.Madeléne Jensen
Öxabäck
1096.Jane J
Svedala
1097.Paulina Martinez
Göteborg
1098.Johanna Udd
Djurås
1099.Eva
Färgelanda
1100.Agneta Åström
Gävle
1101.Ingrid
Limhamn
1102.Anneli Höijer
Vallentuna
1103.Malin Kerttu
Tjörn
1104.Kristina Dahlbäck
Borås
1105.Madeleine
Jönköping
1106.Lotta Svensson
Tyringe
1107.Yvonne
Trollhättan
1108.Sofia Grollmuss
Stockholm
1109.Maud hansen stenman
Björkvik
1110.bennedith johansson
Höör
1111.Eva-Lena Söder
Köping
1112.Selina sträng
Mölndal
1113.Sofie Kalenius
Side
1114.Linda Siljeström
Bagarmossen
1115.Anna Cronquist
Malmö
1116.Susanne
Töby
1117.Anna-Carin Holm
Örebro
1118.Marianne Lundin
Nora
1119.Nina Palstam
Billdal
1120.Jonna Skog
Vittsjö
1121.Helena Ågren
Nykvarn
1122.Frida Palstam
Billdal
1123.Inge-Mo Haraldsson
Stockholm
1124.Jonas Forsberg
Stockholm
1125.Åsa Dufbäck
Norrtälje
1126.Sarah Kalmer
Axvall
1127.Anita Lindberg
Stockholm
1128.Cecilia Johansson
Alingsås
1129.Marita
Falun
1130.Hans Ahlén
Enköping
1131.Karin Rose'n
Landsbro
1132.Pia gunnarsson
Hedemora
1133.Lena Falk
Kungälv
1134.Andreas Hagström
Tyresö
1135.Annika Lindberg Marknadsförare
Örebro
1136.Anna Andersson
Hägersten
1137.Maria Bäck
Hedemora
1138.Rune Fridlund
Sundsvall
1139.Marie Carlsson
Malmö
1140.Camilla Voss
Strömstad
1141.Anita Sunde'n
Kalix
1142.Maggan
Eksjö
1143.Maj Hermansson
Hedemdora
1144.Natalia
Uppsala
1145.Yoine bohman
Degerfors
1146.Therese Österborg
Knutby
1147.Lena Lindén
Hedemora
1148.Pamela Almeyda
Karlskoga
1149.Thomas
Uddevalla
1150.Camilla
Sundsvall
1151.Ulla-Britt Gustavsson
Bäckefors
1152.Enar Gustavsson
Bäckefors
1153.Mona Palmeborn
Göteborg
1154.Anneli Eriksson
VästeråS
1155.Ingrid Marongiu
Stockholm
1156.Johannes Nilsson
Västerås
1157.Peter Hansson
Dals Ed
1158.kerstin Wåckner
Julita
1159.Anette Vikberg
Uppsala
1160.Johanna Lindblim
Tyresö
1161.Sandra Eliasson
Malmö
1162.Eva Brandelius
Örebro
1163.Maja Bergman
Skellefteå
1164.Susanne Örnhav
Ljusne
1165.Marie
Ystad
1166.Eva Viltvinge
Uttran
1167.Monica Emilsson
Vallentuna
1168.Ann-Christine
Norrköping
1169.Francisco Lorenzo
Skarpnäck
1170.Therese brunkes
Edsbyn
1171.holmgren pensionär
garpenberg
1172.Gunilla Byström
Växjö
1173.marie vänerman leg. naprapat
Strömstad
1174.Daisy Lääts
Sköndal
1175.Ulf Gabrielsson
Eskilstuna
1176.Marika Renström
Malmö
1177.Annika Forsberg
Bohus
1178.Susanne Hellman
Rimforsa
1179.Annica Forsberg
Götene
1180.Kristina Knezevic
Eskilstuna
1181.Orat
Hemlig
1182.Kerstin Roos Näsström
Jönköping
1183.Conny Bergqvist
Tystberga
1184.Conny Bergqvist
Tystberga
1185.Regina Wallin
Åkersstyckebruk
1186.Maria Troive Lindell (RestaurangÄgare)
Stockholm
1187.Camilla
Rockneby
1188.Sibylla Gagner
Njurunda Sundsvall
1189.tathya locana
örebro
1190.Susanne karlsson
munka ljungby
1191.Eva Johansson
Norrköping
1192.Benita Karlsson
Ärla
1193.Karin miss
Garpenberg
1194.Inger Ålander
Stockholm
1195.Christel
Norrköping
1196.Margaretha Ahlén J.son
Kristinehamn
1197.Jannice
Stockholm
1198.Rose-Marie Kjellberg
Mariestad
1199.Inger Wigertz
Borås
1200.Susanne Larsson
Visby
1201.Catharina Grahn
Karlstad
1202.Anita Grundström
Hagfors
1203.Camilla Stengren
Falkenberg
1204.Åsa Holmgren
Umeå
1205.Mari Jansson
Lindesberg
1206.Sofia Södergren
Bankeryd
1207.Frida Wallin
Götene
1208.Helene Richardson
ÅSLJUNGA
1209.Ingela Forsberg
Nora
1210.Erika Norgren
Örnsköldsvik
1211.Annika Sundström
Nyköping
1212.Marja Philipsson
Täby
1213.Katarina Lundeqvist
Örkelljunga
1214.Lina Blomqvist
Sundsvall
1215.Anita Nilsson
Borås
1216.monica
Lindesberg
1217.Inger
Malmö
1218.Marie nicoletti
Jonsered
1219.Maria Brookes
Höllviken
1220.Rita Nilsson
Hagfors
1221.Thii Knutsson
Lindesberg
1222.Annika Eriksson
Sollentuna
1223.hector
skärholmen
1224.Susanne Engberg
Fristad
1225.Madeleine Marcus, näringsterapeut
Kilsmo
1226.Marie B
Katrineholm
1227.Ingrid blom
helsingborg
1228.Nina jonasson
Simrishamn
1229.Marie Bergström
Floda
1230.Mari Lundin , hälsocoach
Borås
1231.Nina
Örsundsbro
1232.Anna-Carin Mårtensson
Laholm
1233.Stefan Fredin
Stockholm
1234.Linda Rönnqvist Lindblad
Visby
1235.Eva Verngren
Lindesberg
1236.Carola Thid USK
Borås
1237.Marianne Arnström
Karlskrona
1238.Sir Urban
Enskede
1239.Agneta Andersson
Härnösand
1240.Bengt Elmström
Järfälla
1241.Suss Ericsson
Limmared
1242.Bengt-Åke Wadell
Stråtjära
1243.Ingrid Pullar
Casablanca
1244.Pia Forsberg
Älvsjö
1245.Katarina wetterlöf
Hässleholm
1246.Margareta Jonasson
Östersund
1247.Helen Sundström
Kumla
1248.Niklas USKA
Eskilstuna
1249.Gretel Nord
Ystad
1250.Ulrika Pettersson
Nyköping
1251.Gunbritt Mars
Slöinge
1252.Harriet lindqvist
Gustavsberg
1253.Karin Åberg
Nynäshamn
1254.Helene Kjellin
Mariefred
1255.Lotta Lindh
Kristianstad
1256.Therese Jalderyd Thorstenson
Dannike
1257.Irene Ahlberg
Hjärnarp
1258.Marie Larsudd
Västerås
1259.Alf Sandell
Sköldinge
1260.Lina Sellgren
Malmö
1261.Camilla Svensson
Dannike
1262.Sofie Jalderyd Fransson
Svenljunga
1263.Lotta Larsson
Halltorp
1264.Eva Ranetun
Örebro
1265.Carina Smith
Upplands Väsby
1266.Emma Skoglund
Mariefred
1267.Annette Blomqvist
Löberöd
1268.Marita Samson
Tanumsheze
1269.Agneta Östlund Enertz
Skurup
1270.Ann sofie winkler
Stöde
1271.Anita Fredriksson
Solna
1272.Malin Sandberg
Staffanstorp
1273.Jeanette
Vellinge
1274.Emma Sanuelsson
Överkalix
1275.Emma Samuelsson
Överkalix
1276.elna gadd
hörby
1277.Lill Ekdahl
Helsingborg
1278.Kristina zetterqvist
Linköping
1279.Rosa Woxlin
Sundsvall
1280.erik Bergström
överkalix
1281.Harriet Lönn
Våxtorp
1282.Karin Inglander
Åmål
1283.Christer Spolin
Falun
1284.Mona
Onsala
1285.Kerstin Bergman
Kiruna
1286.Marie Berglund
Lerum
1287.Anders Thorstenson
Dannike
1288.Malene Hansen
Malmö
1289.Ann Gustafsson
Stockholm
1290.Eva Karnsund
Stockholm
1291.Sevil
Ängelholm
1292.Stina Falck
Bygdeå
1293.Anne-Marie Toft
Svanskog
1294.Ann-Cathrin Olander
Töreboda
1295.Jordmedborgare Kennet Melin
Helsingborg
1296.Jannie
Bergshamra
1297.Lars Olander
Töreboda
1298.Monica Hallgren
Tandsbyn
1299.Cindy Östberg
Tyresö
1300.Lena Lindqvist
Lingbo
1301.Annika Nilsson
Malmö
1302.Pernilla Håkansson
Malmö
1303.Christine Holmberg
Kalmar
1304.Gunilla Burstedt
Göteborg
1305.Johanna Bjurström
Stockholm
1306.Fru Lena Berlin
Sandared
1307.Bodil Astell
Mellbystrand
1308.Pia Eriksson
Vännäs
1309.Eva Svensson
Järfälla
1310.Aira
Kumla
1311.Marie södergren
Malmö
1312.Jelena
Malmö
1313.eva svensson
stockholm
1314.Åsa berglin fru
Hudiksvall
1315.Eva Björklund
Borås
1316.Stefan Lönn studerande
Stockholm/Årsta
1317.Linda
Bankeryd
1318.Karl-Erik Liljeros
Skärholmen
1319.Angelika von Bargen
Göteborg
1320.Anna B
Sollentuna
1321.Jeanette Andersson
Stockholm
1322.Maria Svenneros
Rönninge
1323.Lena Ilhag
Torshälla
1324.Kari korkeamäki
Eskilstuna
1325.Irene Åkerblom
Kinna
1326.Milena Malmros
Stockholm
1327.Mikael Aspenlid
Skärhamn
1328.Jonas Wallman
Partille
1329.Lars Malmstedt
Säffle
1330.jonna pedersen
göteborg
1331.Torgny Jansheden
Hönö
1332.Tina
Örnsköldsvik
1333.Birgitta Stålnert
Göteborg
1334.Lisa Victor
Upplands Väsby
1335.Rita Persson egenföretagare
Stockholm
1336.anita björkman
nyköping
1337.Iris Lloyd
Bromma
1338.Charlotte Stolzenberg
Järfälla
1339.Timmy johansson
Stenungsund
1340.Johan Aspenlid
Tjörn
1341.Eva Morell
Glanshammar
1342.Michelle O
Nynäshamn
1343.Jimmy Galle
Västerås
1344.Maria Waern
Kungälv
1345.Lena Franzén
Ängelholm
1346.Helena
Vagnhärad
1347.Hanne
Kalmar
1348.Leena Fitzgibbon
Hässelby
1349.Marie Lind
Malmö
1350.Anna Sund
Enskede
1351.Sara Edin
Stockholm
1352.Catrine
Östersund
1353.mica åslund
lillhärdal
1354.Angelica Andreasson, mamma
Laholm
1355.Leif Malmqvist
MALMÖ
1356.Gun Sarac
Malmö
1357.Anneli Cederholm barnskötare
Malmö
1358.Patricia
Linköping
1359.Teres Ekholm
Segeltorp
1360.Olle svensson
Vällingby
1361.Angelica Åslund
Årsta
1362.Anne Åkerlöf
Åkersberga
1363.Heidi
Nybro
1364.Maria
Eskilstuna
1365.Lena Ledel
Henån
1366.Mayleane Haffner
Köping
1367.Malin Pettersson
Myggenäs
1368.Anitha Billquist Sjuksköt
Höör
1369.Ulrika Ströyer
Danderyd
1370.Christina Nilsson
Kolmården
1371.Eva Chaibi
Hägersten
1372.Maria Karlsson
Hackås
1373.Ylva Eriksson
Bollnäs
1374.Sofie Hallgren
Östersund
1375.anna synnestved
Stockholm
1376.Eva istifanos
Uppsala
1377.Lena Hammarstrand
Holsljunga
1378.Anita Ejrup
Stockholm
1379.Anna Dahlen
Tjörn
1380.Christrin Ohlin
Ronneby
1381.Tobias Ahlm
Hjärnarp
1382.Laila Nilsson pensionär
Domsjö
1383.Liza Lopez
Hyllinge
1384.R Widén
Stockholm
1385.Alice Alvinstedt
Rönnäng
1386.Ingegerd Nordenström
Östersund
1387.Marianne O'Neill
Enskede
1388.Anne-Lie Gårdestig
Björnlunda
1389.Katja Geertinger
Falkenberg
1390.Lena
stockholm
1391.Laila Skytt
Hyltebruk
1392.Annalena Klok
Uddevalla
1393.Lina Lavén
Örebro
1394.Christina Edler
Östersund
1395.Ewa Lundberg
Nynäshamn
1396.Goran Vujicic
Stockholm
1397.Tommy Andersson
Ludvika
1398.Nils Johansson
Malmö
1399.Linda Yu
Stockholm
1400.Herr Conny Freij Larson
Helsingborg
1401.Linda Makris
Örebro
1402.Aedrean Wee
Stockholm
1403.Yvonne Rickardsson
Nässjö
1404.Irini
Stockholm
1405.Stef
Stockholm
1406.Anna
Stockholm
1407.Kerem
Sundbyberg
1408.Rita Vanni
Uddevalla
1409.Charlotte Högberg
Sollefteå
1410.Michael Axelsson
Göteborg
1411.Litsa Katihalidou
Örebro
1412.Pia Kanstrup
Oxie
1413.Nadine
Stockholm
1414.Casper Markström
Tyresö
1415.Mats Willemark
Stockholm
1416.Monica Bergqvist
Ludvika
1417.Per Ernstson
Edsbro
1418.Mikael Boström
Stockholm
1419.Sussie Eriksson
Borrby
1420.Birgit Stenbäck
Umeå
1421.Sophie Bohnstedt
Saltsjö-Boo
1422.Mikaela Hermansson
Göteborg
1423.Varga Åskvigg
Skokloster
1424.Linda Larsson
Jörlanda
1425.Kerstin Andersson
Kållekärr
1426.Miranda Knez
Halmstad
1427.Frederick Schmidt
Falkenberg
1428.Catharina
Ystad
1429.Caroline Lundell
Västra Frölunda
1430.Kerstin Sjöbom
Skogås
1431.Britt Marie
Malmö
1432.Inga-Lill Lindblad
Lund
1433.Pia Hedenquist
Borås
1434.Saga Johansson
Uddevalla
1435.Karin Johansson
Umeå
1436.Sandra Schaub
Sundbyberg
1437.Lars-Eric Sidling
Mölndal
1438.Genko Rahmberg
Svenshögen
1439.Zoria Söderberg
Sköndal
1440.Philip A. Byving Jur. kand.
Nacka
1441.Ing Sven Jönsson
Höör
1442.Eddie Schef
Avesta
1443.Mattias
Malmö
1444.Alexander Popovski
Stockholm
1445.Iréne Nilsson
Härslöv
1446.ann-sofi chakrabarty
angelholm
1447.Åsa Gunnarsson
Göteborg
1448.Karin Strandh
Höör
1449.Pia Persson
Enviken
1450.Åsa-Livscoach och massageterapeut
Vintrosa
1451.Louise Örström
Svenshögen
1452.Berit Tapper
Staffanstorp
1453.Fredrik Hultkrantz
Holmsund
1454.Andreas Björklund
Lund
1455.Ewa Dillberg
Falun
1456.Anna Lilja
Alingsås
1457.Louise Eriksson
Kungälv
1458.Gunnel Lindén
Svalöv
1459.Jeanette Alm
Höör
1460.Göran Stenberg
Göteborg
1461.Christin Gustafsson
Sölvesborg
1462.Aerow Wee
Stockholm
1463.Nina Juliusson
Örkelljunga
1464.Ulrica Norlin
Stockholm
1465.Jonathan Albertsson
Högsäter
1466.Eva Gunnarsson
Kungsbacka
1467.Christine Apelgren
Mölndal
1468.Jan Kuni
Ödeshög
1469.susanne
nol
1470.Tarika Jensen, psykolog
Strängnäs
1471.Mrs Eléonore Thiercelin
Hörnefors
1472.Annelie Windegren friskvårdsterapeut, God man
Svenshögen
1473.Helene Okhagen
Malmö
1474.Vivianne Simonsen
Västerhaninge
1475.Janette Rydin
Gråbo
1476.Ann-Britth Fröjd
Vänersborg
1477.Annie Wennerstrand
Kungsbacka
1478.Pia Welander
Örebro
1479.Olafur Bjarnason
Kävlinge
1480.Marie Winqvist
Stjärnsund
1481.Ingrid Edvardsson
Kristianstad
1482.Ellinore
Tullinge
1483.Marianne Lovell
Göteborg
1484.Lena Runge terapeut
Göteborg
1485.Eva Viberg
Stockholm
1486.Helena Swane
Göteborg
1487.Yvonne Falk
Tumba
1488.Agnetha Nilsson
Kristianstad
1489.Suzzanne
Åhus
1490.Madeleine Gerstig
Norrköping
1491.evalotta eriksson läkarsekreterare
kristianstad
1492.Johannes Ekrelius
Hökerum
1493.Sylvia Ingemarsdotter
Leksand
1494.Kicki Karlsson
Landskrona
1495.Sofie
Mörbylånga
1496.håkan blomst
Gothenburg
1497.Yvonne Fröberg
Herräng
1498.Eva Larsson
Umeå
1499.Emma Larsson
Borås
1500.Randi Filipson
Göteborg
1501.Dick von Martens
Solna
1502.Lennart Nineteg
Halmstad
1503.Josefin Berger
Göteborg
1504.Anna Klouman
Stjärnhov
1505.Ylva Hagson
Göteborg
1506.Rosmari Andersson
Hjo
1507.gunilla henriksson
södra sandby
1508.Birgitta Mehamedi Örn
Färgelanda
1509.Ella Kalogritsa
Göteborg
1510.madeleine andren
kareby
1511.Anki Nilsson
Älmhult
1512.Elsa Nyberg
Värmdö
1513.Gisela
Sundsval
1514.Dorte Miland Borring
Svenshögen
1515.Margareta Roos
Göteborg
1516.Marika Bäck
Lerum
1517.Mikael Bäck
Lerum
1518.Leif Magnuasson
Göteborg
1519.Ulla Sandström
Göteborg
1520.Vesna Stefanovic
Göteborg
1521.Anneli Gutenberg
Vallentuna
1522.Ulla Jönsson
Kristianstad
1523.Karina Ekeroth
Stigen
1524.Alf Malmsten
Stockholm
1525.Gunilla Nilde
Kärna
1526.Jan Svensson
Ebbarp
1527.Gabrielle Erkki
Skövde
1528.Tonie Hellgren
Örnsköldsvik
1529.Alban Richard
Svenshögen
1530.Anna Ekström Gusen
Enköping
1531.Henrik Nordin
Gävle
1532.Linda Öhrn
Göteborg
1533.Majlis Frisk Ejerås
Sundsvall
1534.Rickard Gusén
Enköping
1535.Maria Engevik
varberg
1536.Kerstin Fridlund-Jonasson
Östersund
1537.Elisabeth Nisses-Gagner
Uppsala
1538.Maria Svensson
Trollhättan
1539.Benny Palmqvist
Örebro
1540.Rebecca
Vallentuna
1541.Vivi Sas
Jönköping
1542.Yeni Karlsson
Alingsås
1543.Lisa Wildare
stockholm
1544.Maria Sperling
Stockholm
1545.Elinore
Forshaga
1546.Elinore Hansson-Böe
Forshaga
1547.Mr Michel
Stockholm
1548.Michel Bofacher
Stockholm
1549.Nina Eriksson
Svenljunga
1550.Mikael Magnusson musiker
Asarum
1551.Bodil Hildeman (bibliotekarie )
Göteborg
1552.Karin Wiik
Ludvika
1553.Peter Johansson Chaufför
Stenungsund
1554.Ann-Sofie
Ludvika
1555.Björn carlesson
Lönsboda
1556.Helena Wagner
Stockholm
1557.Maria Salomonsson
Nässjö
1558.Daniel Björkdahl
Göteborg
1559.Suzanne hulf
Lerum
1560.Britt-Marie Hirsch
Stockholm
1561.Pia Weckström
Järna
1562.Joakim Sadjak
Uppsala
1563.Petra Österberg
Visby
1564.Marie
Göteborg
1565.Catharina Wering
Stockholm
1566.Pia Sjöberg
Göteborg
1567.Herr Kay
Norge
1568.AnnSophie
Kungsbacka
1569.Mats
kisa
1570.Agneta Fonseka
68233 Filipstad
1571.Cathrine Egnell
Sthlm
1572.Jörgen Thiel
Göteborg
1573.Betty Öst
Göteborg
1574.Christine Persson
Ekerö
1575.Kersthin Israelsson
Östanvik
1576.Stefan Siwersson Producent
Helsingborg
1577.Ulrica Pettersson
Eskilstuna
1578.Kerstin Öhrner
Järna
1579.Sofia Lindqvist
Gävle
1580.Anders Lindström
Borås
1581.Sandra
Lönsboda
1582.Ursula Skoglund
Johanneshov
1583.Meliha
Malmö
1584.Lenita Strandberg
Halmstad
1585.Yvonne Svahn
Sthlm
1586.Stephan Ortlieb
Uppsala
1587.Marianne Pettersson
Köping
1588.Elvy Karlsson
Alingsps
1589.Frida Hansson
Karlstad
1590.Rose-Marie Lundbäck
Norrköping
1591.Rebecca Olausson
Lönsboda
1592.Jimmy Sjölund
Kristianstad
1593.Lennart Kollberg
Norrköping
1594.Maj-Lis Lindholm, lärare
Skövde
1595.Sandra Brotschi
Ambjörnarp
1596.Nanna Svensson
Lerum
1597.Josefin Larsson
Örebro
1598.Mia Ahlm-Nilsson
Floda
1599.Ann-Brittf
Uppsala
1600.Johanna
Mockfjärd
1601.Johnny Jacobsson
Segmon
1602.Ann-Sofie Frisborg
Uddevalla
1603.Dan Moraru
Ulricehamn
1604.Marie svensson
Tyringe
1605.Katayoun Kayvanmanesh
Nacka
1606.Rolf Turban
Tyringe
1607.Kalle Nordvall
Ytterby
1608.Susanne Lundbäck
Norrköping
1609.Siv Stefansson Livskonstnär
Järna
1610.Karl Svensson
Örebro
1611.jerayhedlry@hotmail.com
stockholm
1612.Malin Holmgren
Östhammar
1613.Mirjam Alvstrand
Ullared
1614.ricardo do nascimento
köpenhamn
1615.Per Pettersson
Köping
1616.Rosmari Emanuelsson
Falkenberg
1617.Gerardo Amaya
Nacka
1618.Jens Carleson
Göteborg
1619.Judith Vass
Snaroya
1620.Sylvia Gerlanius
Stockholm
1621.Cecilia Gustavsson
Hofors
1622.Tuva Wrenfelt
Uppsala
1623.Andreas Esteves
Malmö
1624.Patrik Olsson - Nationalekonom
Östersund
1625.Rebecka
Visby
1626.Erik Malm
Växjö
1627.Solveig Brodén
Halmstad
1628.Malin Sandström
Norrtälje
1629.Alicia Bensige
Borås
1630.Helena Adolphson
Stockholm
1631.Pia Klockljung
Glommersträsk
1632.Marie
stockholm
1633.Anita
Skutskär
1634.Emma Holmlund
Svenshögen
1635.Anna-Lena Jaderberg-Geleff
Slöinge
1636.Lena Eriksson
Njurunda
1637.Peter Ahlebrand
Lilla Edet
1638.Britt-Mari Ahlebrand
Lilla Edet
1639.Per Fredriksson
Örebro
1640.Jenny Linderoth
Skåne
1641.Margareta Erlandsson
Finspång
1642.Tineska Magalhaes
Göteborg
1643.Jenny Linderoth
Stjärnstoffs Gård i Västrarp
1644.Malou Berndtsson
Stockholm
1645.Ann-Marie
Hemse
1646.Birgitta Landahl
Lerum
1647.Jessica Enqvist
Svenshögen
1648.Matilda
Uppsala
1649.Anna Hult
Alingsås
1650.Karmapriya Muschött
Stockholm
1651.Ulrika Palmqvist
Örebro
1652.kristina montelius
garpenberg
1653.Adrian Berntsson
Halmstad
1654.Isabelle Borglund
Råå
1655.Lisa Lindmark
Alingsås
1656.Gabriel Granback
Västerås
1657.Kim Qvarnström
Stockholm
1658.Anna Lindman
Rimbo
1659.Misha Stengård
Uppsala
1660.Lasse classon
Hallsberg
1661.Carina Wiktorsson
Linköping
1662.Poul Sanver
Trädet
1663.Richard Lindström
Göteborg
1664.Lis Dannfelt-Haake
Häggenås
1665.Ann Lindquist
Bromma
1666.gull gefvert
åkersberga
1667.Melany Slott
Stenungsund
1668.Anita Danielsson
Linköping
1669.Elisabeth Nilsson
Sundbyberg
1670.Nina lorentzon
Göteborg
1671.Christin de Flon
Göteborg
1672.Elna
Vetlanda
1673.Anja Boström
Ljungskile
1674.Hakim Ali
Mjölby
1675.Linnéa Horsner
Kågeröd
1676.Heidi Andersson
Skutskär
1677.Caroline Nilsson
Hässelby
1678.Berit Ekström
Tullinge
1679.Susanne Lindmark
Varberg
1680.Mayki Wiberg
Svenshögen
1681.Irene
Mörsil
1682.Siw Ahlfort
Boden
1683.jonas wirth
göteborg
1684.Jenny Normark Momquist dramapedagog
Ullfors bruk
1685.Mz Carina Arvidsson
Hamburgsund
1686.Ann Edfeldt
Göteborg
1687.Pia Karlsson Rantanen
Järna
1688.Raghu Jacobsen
Svenshögen
1689.Susanne Svanström
Björkö
1690.Susanne
Göteborg
1691.Linda Holberg
Skepplanda
1692.Anna-Lovisa Roslund legitimerad arbetsterapeut
Ljungby
1693.Ann Kjärman
Knivsta
1694.Marianne Gustavsson
Borås
1695.Maria Torshall
Saltsjö-Boo
1696.Louise Tibblin
Göteborg
1697.cynthia mealla
järna
1698.Elisabeth Olsson
Hudiksvall
1699.Sandra Hammer
Mölnlycke
1700.BrittMari Engberg Lönnqvist
Hudiksvall
1701.Lena Blomström
Älmhult
1702.Johanna, sjuksköterska
Stockholm
1703.Sir Tommy Hennigson
Hackås
1704.Ammi modin
Saltsjo boo
1705.hr Steen Slumstrup
kåphult
1706.Rebecka Rönsing
åre
1707.Miriama Nanne
Hörby
1708.Fredrik Claesson
Alingsås
1709.Catrine Tollström
Skultuna
1710.Britten Pahl
Hälsingland
1711.Simon Larsson
Östersund
1712.Monica Lorentsen
Nödinge
1713.Barbro Mårtensson
Södra Sandby
1714.ms piyah demir
Göteborg
1715.Katarina Jakob
Ljungby
1716.Margareta Lundgren sjuksköterska
Umeå
1717.Per-Olof Assarsjö
Vallda
1718.Åsa Tallberg
Stjärnhov
1719.Tomas Bengtsson
Märsta
1720.Mats Balkö
Stockholm
1721.Helena
Göteborg
1722.Rebecka Iseryd
Åkersberga
1723.Tarja
Tierp
1724.Lina Ahnvik
Mullsjö
1725.harald
Borås
1726.Annika Lynton
Tyreso
1727.Lisbeth Brohall
Göteborg
1728.Sofie Lutti
Angered
1729.Ingela Sjöquist Naturläkare
Göteborg
1730.Maria Grubbström
Umeå
1731.Susanne Wallén
VALLENTUNA
1732.Jessika Olin
Vellinge
1733.Nils Larsson
Årsta
1734.Inger Hofgren
Järfälla
1735.Britt Cannervall
Huddinge
1736.Gunilla Gramell
Stockholm
1737.Margit Kääntä
Torshälla
1738.Lärare Lil Reimarsdotter
Göteborg
1739.Birgitta Rosander
Kungsbacka
1740.Sten Rönbeck
Alingsås
1741.Fr My Ahlkvist
Brandbergen
1742.Marie Johansson
Göteborg
1743.Jessica Johnsson
Falsterbo
1744.Monika
Örebro
1745.Gerd
Årsta havsbad
1746.Elin
Floda
1747.Anders Rosén
Malung
1748.kerstin magnusson
norrköping
1749.Brunner Beata
Malmö
1750.Carina Sikló
Eskilstuna
1751.Agneta
Hägersten
1752.Carina Classon
Hallsberg
1753.Sebastian Fängström
Svartsjö
1754.Gustav Nilo
Järna
1755.Kristiina Messary
Klippan
1756.Annika Adriansson
Nyköping
1757.Susanne kirkegaard
Ytterby
1758.Lena Arleij, lärare
Mariefred
1759.Eva Johansson
Lerum
1760.Ylva Ahlström Reinertz
Malmö
1761.cristin
huskvarna
1762.Carina Herza
Älvsjö
1763.Lena Björkhagen
Rottne
1764.Maria Ekenberg
Skottan 200
1765.Peder Blomberg
Norrtälje
1766.Anna Svensson
Svenshögen
1767.Gunilla Brodèn
Oxie
1768.Susan Samuelsson fru
Sundbyberg
1769.Laila Jordman
Torshälla
1770.Mona Norin
Solna
1771.Malin Otterstedt
Göteborg
1772.Monika Isaksson
Bromma
1773.Amos Strömberg
Malmö
1774.Kjell Nordström
Göteborg
1775.Linda Gufler
Västerås
1776.Fotograf
Stockholm
1777.Ulla Keyling
Ellös
1778.Maude Mattsson
STOCKHOLM
1779.Jöran Jäderberg
Örnsköldsvik
1780.tua hjemgaard
trollhättan
1781.Kattis Iveblad
Sundbyberg
1782.Marie Dahlin
44493 Spekeröd
1783.Helena Lindvall
Uppsala
1784.Amanda Cederquist
Stockholm
1785.Bo-A. Olsson
Klippan
1786.Louise Blomqvist
uppsala
1787.Jane Carlsen hab-personal
Borås
1788.Siri Hillbur
Solna
1789.Anita Carlsson
Simrishamn
1790.Jeanette hedström
Lilla edet
1791.Christopher Wiberg
Simrishamn
1792.Civ ek Sylvia Ekman
Riala
1793.Marianne Björs-Nilsen
Färnäs
1794.Björn Wallin
Trollhättan
1795.Obilot Zeuschel
Göteborg
1796.Caroline Aronsson
Väddö
1797.Madeleine schmeikal
Stenungsund
1798.Ann-Marie Lidmark
stockholm
1799.Herr Göran Bergman
Norberg
1800.Jakob Jakobsson Blom
Uppsala
1801.Lena Jäderberg 073-298333
Karlskrona
1802.Marianne lindqvist
Uppsala
1803.Caroline Nordman
Bromma, Stockholm
1804.Catarina Olsson
Grängesberg
1805.Freja Reinertz
Malmö
1806.Maria Kramar
Stockholm
1807.Marie Nilsson
Uppsala
1808.Linda
Ängelholm
1809.Linus
Göteborg
1810.Lasse Jämtheden
Svenshögen
1811.Eva Wells
Järna
1812.Maria Ahlgren
Örebro
1813.Karin Akouete
Gävle
1814.Pia Axå
Kode
1815.Susann
Värmdö
1816.Markus
Malmö
1817.Mr Benny Persson
Stockholm
1818.anna thelander leg psykolog
enskede
1819.Camilla Sa
Borås
1820.Alexandra Lövgren
Stockholm
1821.Jakob Tammi
Enskede gård
1822.Per Arne Ytterman
Uddevalla
1823.Titti Hedström
Lilla Edet
1824.Inger Karlsson
Sjuntorp
1825.Tina Weidelt
Göteborg
1826.gerhard Johansson
Tyresö
1827.Maria Bursell
Riala
1828.Ritva Wahlgren
Tyresö
1829.Thorsten Gillmor
Göteborg
1830.Susanne Johnsson
Vallentuna
1831.Amelie Paulsson
Alingsås
1832.Andreas Kedborn
Västerås
1833.Andrea
Stockholm
1834.Oskar Karlsson
Älmhult
1835.Stefan Sundstedt
Knutby
1836.Elisabeth Nilsson
Nossebro
1837.Nina Weyergang Börjesson
Kalvsund
1838.Mattis Keller Bernäng
Tobo
1839.Henrik perrin
Nora
1840.Dag Hansson
Kalmar
1841.Marie Eriksson
Linköping
1842.Caroline Müntzing
Stockholm
1843.Erika Lo Lind
Örebro
1844.Jenny Nilsson
TROLLHÄTTAN y
1845.Sylvia Ström,danspedagog
Järfälla
1846.Stina Törnkvist
Uppsala
1847.Sati Bacchus, sjuksköterska
Stockholm
1848.angelika hultkvist
Jönköping
1849.Lena Andersson
ystad
1850.Ingbritt Olsson, pensionär
Borlänge
1851.Barbro Nillsson
Grästorp
1852.Svetlana Belancic
Helsingborg
1853.Rose-Marie Martinsson
Stora Höga
1854.Agneta Gustavsson
Färjestaden
1855.Satyo Halldin biodlare
Ljusdal
1856.conny larsson, författare
Valdemarsvik
1857.Rigo Bodenmalm
Göteborg
1858.Ulla-Stina Alvstaaf
Karlskrona
1859.Lola
Färjestaden
1860.Fri människa Lisa Andersson
Bjuråker
1861.Helena Svensson
Stockholm
1862.Laila Eriksson
Märsta
1863.Bengt Ekman
Kungsbacka
1864.Helena Helander
Göteborg
1865.Jimmy Wallin
Trollhättan
1866.Anna Kilsbro
Härryda
1867.Elias T Carlsson
Hökön
1868.Metsänen Anne
Stockholm
1869.Britt-Marie Lindell
Röstånga
1870.Helen Alm
Göteborg
1871.Eva Renner
Stockholm
1872.Anders Westin Torpare
Backe
1873.Åsa Jonsson
Västerås
1874.Lena Ardevall
Rättvik
1875.Maria Hult
stockholm
1876.Ida Nielsen
Norberg
1877.Maggan Andersson
Kungälv
1878.Paulina Ekiz
Malmö
1879.Wania Sjöberg
Leksand
1880.Irja Pajunen
Göteborg
1881.Mona Bergman
Grycksbo
1882.Arwinia Pettersson
Göteborg
1883.Michael Boston
Stockholm
1884.Daniel Recht
Järna
1885.Renee Delborn
Sollentuna
1886.Kurt Ulander
Tärnsjö
1887.jan dahlstrand
järna
1888.Annett Lindblom
Kungälv
1889.Mia Sjösten
Ronneby
1890.Mia Raunegger
Göteborg
1891.Birgitta Andersson
Munkfors
1892.Eva Bülow ssk
Stockholm
1893.Björn Kåverud
Värmdö
1894.Annika Löfgren
Stockholm
1895.Amie Beverloo
Stockholm
1896.Bengt Nilsson
Trångsund, Stockholm
1897.Carina Gerschman
Tyresö
1898.Gunilla Persson
Frösakull/Halmstad
1899.Erik
Göteborg
1900.Dennis Carlson
Svenshögen
1901.Pia Lövkvist
Fredriksberg
1902.Mats Eriksson
Upplands-Väsby
1903.Nemo Wikström
Visby
1904.Teresaa Stovin
Vingåker
1905.Pia Rubertsson
Mariestad
1906.kim anderssom
skåne
1907.Sudha Carlsson
Veinge
1908.Mats Dahlberg
Stockholm
1909.Katrin Petersson
Upplandsväsby
1910.jennikel
Järna
1911.Katarina L Hedenquist
Norrköping
1912.Ingela Jonsson
Härnösand
1913.Maura Tavares
Sthlm
1914.Jenny Ess
Stockholm
1915.Pearl chua
Norrköping
1916.Christina Eskengren
Hindås
1917.Gisela
Stockholm
1918.Mrs. Lil Wolfbrandt
Degeberga
1919.Mats Norberg
Stockholm
1920.Eva Jansson
Stjärnsund
1921.Sirkka-Liisa Turpeinen pensionär
Motala
1922.Agneta Dahlberg
Ardre, Ljugarn
1923.Marica Eriksson
Uppsala
1924.Ann-charlotte Flink
54991 Tidam
1925.Jenny Dannstedt
Stockholm
1926.Maja Näslund d
Lund
1927.Gunilla Hallgren
Strömstad
1928.Maria fru
Agunnaryd
1929.Leif Borssén
Hässelby
1930.Maria Klintenheim
Agunnaryd
1931.Åsa Björk
Ruwais (UAE)
1932.Lena Egmark
Norsborg
1933.Anneli
Ljungby
1934.Charlott Olbing
Bollebygd
1935.Eva sundqvist olmos
Stockholm
1936.Vendela
Ljungby
1937.Peter Logård
Delsbo
1938.Maria Mann Åslund
Bergsjö
1939.Maria Viir
Göteborg
1940.Karin Andersson
Horred
1941.Lotta Liljengren
Göteborg
1942.Malin Widen
Älmhult
1943.Jenny Svebeck
Stockholm
1944.mette sjuksköterska
Järna
1945.Laszlo Palffy
Ljungby
1946.Inger Johansson
Hamneda
1947.Ingvar Johansson
Hamneda
1948.Inger Svensson
Hanaskog
1949.Jon Mann Åslund
Bergsjö
1950.Mr Jan Buhr
Svenshögen
1951.Bozana Foltin
Ljungby
1952.Carl-Johan Hjelmstedt
Värmdö
1953.Jenny öberg
Landvetter
1954.Jonny Varghage
Ronneby
1955.Benny Mattsson
Brastad
1956.Britt Johansson
Traryd
1957.Lennart Simonsson
Traryd
1958.Christel
Myhran
1959.Marina Davidsdotter
Djursholm
1960.CHarlotte Björklund
Höllviken
1961.Lena Maria Liljefors
Borlänge
1962.Susanne Swang
Iggesund
1963.Nabila
hudiksvall
1964.Stefan olsson
Hudiksvall
1965.Lotta Andreasson
Kungälv
1966.Anita Carlman
Södertälje
1967.Greenleaves Andersson
Urshult
1968.Christina Jonasson massageterapeut
Virestad
1969.Jeanette
Ryd
1970.Per Klinga
Mora
1971.Linn Ljungqvist
Växjö
1972.Monika Andersson Kapeller
veinge
1973.Anna Weiner Arén Leg.Arbetsterapeut
Hudiksvall
1974.monica
thulin
1975.Alex köksmästare
ringarum
1976.Gwynn Wik
Hölö
1977.Monika
Hässelby
1978.Madeleine Rohman
Västerlands
1979.Therese Sandberg
Stockholm
1980.David R
Södertälje
1981.Heidi
järfälla
1982.Lena Andersson
LANDSKRONA
1983.Johan Wahlström
Ramvik
1984.Ellinor Carlberg Mehrén
Axvall
1985.Jenny Andrée
Bålsta
1986.Lars
Bålsta
1987.Sandra magnusson
Uddebo
1988.Peter Hedenquist
Norrköping
1989.Agnetha Svensson
Norrköping
1990.lisbeth Trempenau
Söderhamn
1991.Ylvali Falk Groblad
Lönashult
1992.Per-Anders Alm
Norrköping
1993.eva petersson
växjö
1994.Peo Engstrand
Norrköping
1995.André Sandberg
Stockholm
1996.josefine
tyresö
1997.Christina Stampfl
Helsingborg
1998.Solweig Löwemo
Vadstena
1999.Ann-Chatrine Staaf
Helsingborg
2000.Jenny Bojang
Avesta
2001.Jessika Kaganovitj
Skarpnäck
2002.I Ekströmer
Ljungby
2003.Ulv Arén
Hudiksvall
2004.Maria Montelius-Grifo'
Mjöhult
2005.Ing-Britt Åsblom Hübnet
Norrsundet
2006.Malin Widmark
Ånäset
2007.Marie Ström
Helsingborg
2008.Johanna lindberg
sparsör/borås
2009.Larissa Sytnik Skomsvold
Övertorneå
2010.Annika Olsen
Helsingborg
2011.Liv Bjurheden
Arvika
2012.Annika Elthammar
Fagersta
2013.Finn Heidelberg
Stockholm
2014.Marianne Nyman
Varberg
2015.ulrika storm-scheldt
Dingle
2016.Ewa Hallner förskollare
höganäs
2017.Anita Svanheden
Farhult
2018.Madeleine Stenström
Helsingborg
2019.Barbro Hägglund
Göteborg
2020.Marianne Jarnhäll Chukwuka
Trelleborg
2021.Helena Soljänta
Kungsbacka
2022.Eva-Lis Andrèn
Hedemora
2023.Inger Stranden
Malmö
2024.Charlott Olofsson
Lillkyrka
2025.Maria Allerrud
Järfälla
2026.Britta Grönqvist
Östersund
2027.Christina Nilsson
Vara
2028.Anna Essling
Mariefred
2029.David Helenius
Malmö
2030.Anette Kristensson Boendestödjare
Broby
2031.Linda Olsson
Rönnäng
2032.Sirpa Hemmilä
Stockholm
2033.Ana Catalán
Malmö
2034.Carita Salo Holmberg
Hult
2035.Maud Kullberg
Täby
2036.Maja Svensson
Uppsalaa
2037.Ola Dahl
Gränna
2038.Erika Nilsson
Umeå
2039.Annika Engvall lärare
Kiruna
2040.tina Hagberg björn
enskede
2041.Fredrik
Kågeröd
2042.Jim Samuelsson
Kågeröd
2043.Emelie Nilsson
Kågeröd
2044.DR Elias
Svalöv
2045.Elisabeth Helander
Motala
2046.Eva
Sthlm
2047.Jessica Viktorsson
Malmö
2048.jennifer dahlgren
malmö
2049.Erik
Andersson
2050.anne-lie johansson
Glava
2051.Malin Rydén
Norrköping
2052.Nina Sander
Norrköping
2053.ricardo do Nascimento
köpenhamn
2054.Mona Jensen
Mariestad
2055.Alf Jensen
Mariestad
2056.Erica Bolin
LIMMARED
2057.Veronica Barli
Strängnäs
2058.Ema
Solna
2059.Carita Söderholm
Täby
2060.Sophie Lundqvist
Örnsköldsvik
2061.Cecilia Burland
Örnsköldsvik
2062.Maria Pettersson Asp
Örnsköldsvik
2063.Gro Hedal
Svenljunga
2064.Krister Järlström
So&#314;lentuna
2065.Birgitta törnqvist
Stockholm
2066.Jakob Westerback
Sölvesborg
2067.Lucia
Uddevalla
2068.Ulrika
Ätran
2069.Jonny
Helsingborg
2070.Goran
Kristianstad
2071.Kristina
Segersäng
2072.Alexandra
Lund
2073.Anna Andersson
Karlstad
2074.A-c Christensen
Varberg
2075.John
Sköndal
2076.Katarina
Nol
2077.Barbro
Umeå
2078.Lisbeth
TRELLEBORG

 

Uppropet startades
2016-03-15

 

Sprid budskapet

 

Kommentarer

Pingback-länkar

sultan holmsjö - Slaapkamer Hoofdbord.com

sultan holmsjö - Slaapkamer Fauteuil.com


Ansvarig för detta upprop är . Kontakta denne om du anser att en underskrift ska tas bort eller har frågor om uppropet. Rapportera stötande, oseriösa eller på annat sätt olämpliga upprop till abuse. Upprop.nu tar inte bort eller ändrar underskrifter. Publicerade upprop kan ej heller ändras, varken av uppropets initiativtagare eller Upprop.nu. Underskrifter kan ej tas emot via e-post.

Upprop.nu tar inte ställning i de namninsamlingar som skapas med hjälp av tjänsten, och kan ej heller svara på frågor om individuella namninsamlingar eller underskrifter, men förbehåller sig rätten att utan förvarning radera material som bedöms vara oseriöst, olagligt, eller på annat sätt olämpligt för publicering.

Upprop.nu är utvecklad av @tstorm.

MediaCreeper Creeper