Upprop: Försäkringskassan: Rädda de utsatta - Ändra systemet

 

Jag heter Maria Lodenborg och jag antar att du har läst om min kamp mot cancern och försäkringskassan. Om inte så finns min historia här: http://www.aftonbladet.se/nyheter/article19194793.ab

 

Jag har fått nog av dessa orättvisor.

Att man sparkar på dom som redan ligger ner. 

Att de som inte har någon energi kvar,

inte har någon som kan ta kampen för dom, blir utan hjälp. 

 

Det är förkastligt!

Inte alla har möjligheten att bli uppmärksammade i media och få rätt mot Försäkringskassan.

 

Låt oss tillsammans visa politikerna och försäkringskassan att vi INTE längre tolererar detta systemfel!

 

Denna namninsamling kommer delges

socialförsäkringsminister Ulf Kristersson, Försäkringskassan och

även alla riksdagspartier.

 

Tack för ert fantastiska stöd,

Maria 

Initiativtagare: Maria Lodenborg

 

 

Undertecknas

Fyll i formuläret nedan och klicka på "Skriv på uppropet!" för att underteckna ovanstående upprop. Namn och ort är obligatoriska uppgifter.

Du får gärna uppge din e-postadress och eventuell hemsida. Din e-postadress visas inte för andra besökare, men du kan komma att få nyhetsbrev av uppropets initiativtagare. Om du har en gravatar så syns den vid din underskrift.

 

Namn (och titel):Ort:
E-postadress:Hemsida:

 

1.Maria Lodeborg
Stockholm
2.Lena Andersson
Boden
3.Tigerlilja Libenhed
Norrköping
4.Aslak Vind TV kommentator
Stockholm
5.Lena Lundberg Onkologisjuksköterska
Trelleborg
6.Terry Sammons / Teamansvarig
Ramsele
7.Jeanette Ankartjärn-Norrleen
Stockholm
8.Karel Keim
Johanneshov
9.Marianne Hellqvist
Stockholm
10.Nicolas Sahlqvist
Göteborg
11.Andreas Kym
Sala
12.Christian Jonsson
Växjö
13.Alejandro Gonzalez
Göteborg
14.Tommy Eliasson Lagerman
Alingsås
15.Anette Eliasson Undersköterska
Alingsås
16.Lisa Kallin
Bromma
17.Elina Vujcic Hansson
Lessebo
18.Gunilla Karlén
Enskede
19.Matti Rajals
skellefteå
20.Marcus CF. Tinnerholm / FilmFotograf & Producent
Stockholm
21.anders molarin
nykil
22.Rudolf Mamoka
Stockholm
23.Anette Molarin
Iggesund
24.Mattias Johansson
Göteborg
25.Jonathan Sammons / Bartender
Stockholm
26.christina wilsson sjukskriven
vårgårda
27.Emma Jogfors
Nyköping
28.Sofia Graff
Nyköping
29.annelie
Mora
30.Ingrid Jogfors
Västerljung
31.Louise Elfwing
Sala
32.Marcus Tengver Molarin
Linköping
33.Cia Dowermyr
Högsby
34.Veronica Bäckvall - Undersköterska
Vimmerby
35.mr thomas tano
gävle
36.Veronika
Eslöv
37.agge
stockholm
38.Åsa Blomberg
Hägersten
39.Reidun Fagerström
Nacka/Stockholm
40.Cecilia Vikström Karvonen, sjukskriven
Harads
41.Ingela Andersson
Filipstad
42.Åsa Ekelund
Huskvarna
43.Pernilla Domander
älvsbyn
44.Hasse Olesen
göteborg
45.christina kuylenstierna
skara
46.mikael hultfeldt
Göteborg
47.Timo Salo
Tullinge
48.Karl-Thomas Albinsson VD
Stockholm
49.Christian Schjölin
Diö
50.Ilham Gemal
Sundbyberg
51.Alexia Cicek
Växjö
52.Anders Linander
Vislanda
53.Micke Karlsson
Stockholm
54.Leslie Raie, Leg Sjuksköt.
Staffanstorp
55.Daniel Kenneberg
Älmhult
56.Daniel Kenneberg
Älmhult
57.Patrik Airosto
Stockholm
58.Peter Hulthen
Östra Karup
59.Mia Stålenmark
Hägersten
60.Monica Johansson
Varberg
61.Lars Engström
Los
62.Marlene Åberg
Hägersten
63.Karin Schjölin
Växjö
64.Eva Demka
Torslanda
65.Patrik Strandberg
Växjö
66.Mirsad Hasic
Norrköping
67.Tomas Marthinsson
Växjö
68.Eivor Lundgren
Uppsala
69.Anders Magnsson Tekniskt Ansvarig
Säffle
70.joanna rindebo
göteborg
71.Emilia Karlsson
Lessebo
72.Jeanette Ginzel, Inköpare
Täby
73.Sabina
Göteborg
74.Johan palmblad Sales manager
Gävle
75.Mattias Wallin
Växjö
76.Lorene mourad
Växjö
77.Maj-Louise Pålsson
Helsingborg
78.Therese Thornell
Södertälje
79.Martha Nelson
Stockholm
80.Björn Grönesjö, Programmerare
Danderyd
81.Jennifer andrews
Broaryd
82.Håkan Järvelid konsult
Upplands Väsby
83.Ann-Christin Norén
Svalöv
84.Alex
Upplands Väsby
85.Lena hallberg
Stockholm
86.Eva Skulth
Tösse
87.Sandra Turesson
Örebro
88.Jacob Larsson
Växjö
89.Mimmi Lobendahl
Bromma
90.Mikael Larsson
Boden
91.Johanna
Malmö
92.Jörgen Persson
Åsa
93.Mari Kostantinos
Järfälla
94.Anna Lindahl
Jönköping
95.Yvonne Larsson
Uddevalla
96.Linda Hellberg
Visby
97.Linda Kalac
Karlskrona
98.Martin Moberg
Ronneby
99.Tobbe Johanson
Knivsta
100.Alexandra Maltzeff
Växjö
101.Helena Dahlstrand
Forserum
102.Bodil Forsmark
Ludvika
103.Lin Sällström
Stockholm
104.Sandra Broberg
Växjö
105.Jessica Swahn
Stockholm
106.Christer Gunnarsson Expert
Ljungaverk
107.anitha helmersson
Tidaholm
108.Minna Konttaniemi
Landskrona
109.Rebecca mattila
Östersund
110.christer andersson plåtsl
arvika
111.Daniela Obregon
Växjö
112.Sandra Persson
Kalmar
113.anton sjöström
bromma
114.Pontus
Mlmö
115.Stephanie Kaiser
Stockholm
116.Rickard Keilor
Stockholm
117.Jarka Zintel miljöingenjör
Härnösand
118.Thomas Hindersson
Stockholm
119.Hokan Pettersson
Stockholm
120.Malin Stråth
Växjö
121.Åsa Ottosson Egenföretagare
Ålem
122.Helena Larsson
Gävle
123.Maud Hårleman arkitekt
Stockholm
124.Elisabeth Engström
Lidingö
125.Mariyka Tomova
Sofia
126.Nima Passand
Stockholm
127.Rickard Mäkitalo
STockholm
128.Cristina Matei
växjö
129.Sindy Almstedt Marshall
Järfälla
130.Mikael Karlsson
Säffle
131.Gia Nivell
Göteborg
132.John Fläckman
Stockholm
133.Caroline wennerberg
Stockholm
134.Johanna Huhtakangas (Kredithandläggare)
Stockholm
135.Hans Östlund
Stockholm
136.Sandra Boxmark
Stockholm
137.Tord Larsson
Malmö
138.Irene Lindberg
KALMAR
139.Anki Karlsson
Täby
140.Viktor Hellerstedt
Stockholm
141.Christopher Arnold
Stockholm
142.Lanie Lindström
Skellefteå
143.Pernilla Gustinger
Hovmantorp
144.Therese Ekblad
Partille
145.Therese Lindeblad
Helsingborg
146.Ida Gustafsson
Växjö
147.Eva-Lena Jonsson
Johanneshov
148.Anna Popp
Karlstad
149.Birgitta Stenlund
Uppsala
150.Jenny Lundin
Stockholm
151.David Wrede
Ekerö
152.Fanny Hansson
Stockholm
153.Sandra personlig assistent
Helsingborg
154.Linda Ljungdahl
Sundbyberg
155.Mia Wallin
Stockholm
156.Iréne Sjöström
Linköping
157.RaquelAndradeYap
Göteborg
158.Christian Eriksson
Åby Östergötland
159.Birgitta Nylén
Saltsjöbaden
160.Monika Mlynarz
Växjö
161.Karin Nyberg
Växjö
162.Linda jensen
Stockholm
163.Magnus Lindrang
Shanghai / Växjö
164.Charlotte
Nacka
165.Helena Ekdahl
Katrineholm
166.Enri Gomez
Göteborg
167.Fredrik Petersson
Växjö
168.pirjo
hägersten
169.Maria Larsson
Hägersten
170.Maud
Linköping
171.Anna Östberg
Stockholm
172.Anna-Maria Pedraza
Jönköping
173.Ina Hallström
Hägersten
174.Ted Johansson Egenföretagare
Stockholm
175.Lars Krantz
Göteborg
176.Erica Rytiniemi
Helsingborg
177.Teresa Jörgensen
Norrtälje
178.Emanuel
Gråbo
179.Mia Winterlind
Greenville, SC
180.Regina Norrstig
Linköping
181.sahar
bandhagen
182.Mika Takamäki
Karlskoga
183.Joanna D
Stockholm
184.Peter Lindström/ arbetslös
Vänersborg
185.Karin Jönsson Maskinoperatör
Helsingborg
186.Kurt Myrland Undersköterska
Askersund
187.Kirsti Wennerholm
Lammhult
188.Erika Tunroth
Gemla
189.Andie Feldt Ms
Seinäjoki,Finland
190.Michaela Strååt
Växjö
191.Erik Pucek, Laborant
Stockholm
192.Björn Gullander
Ljungby
193.Mats Lefvert
Stockholm
194.Richard Wallsten
Steningehöjden
195.Elisabet Persson
Luleå
196.Jonna Brandi
Vislanda
197.Carina C Almquist uska
Trosa
198.PirjoPärssinen
Hägersten
199.Lotta Strååt
Växjö
200.Jonny Hedlund
Strängnäs
201.Lisa Karlsson
Gällivare
202.Rebecca Blakstad Bergström
Karlstad
203.Cajsa Olsson
Bandhagen
204.Samuel Ausmark
Kalmar
205.Malin Krog
Göteborg
206.peter
växjö
207.Emelie Brunngård
Alingsås
208.John Aronsson
Växjö
209.Carina Weckström
Sodertalje
210.GudrunOlsson
Lidköping
211.Anne Lindlöf
Romakloster
212.behije bajrami Xhemaili
Malmö
213.Erik Nerback
Säter
214.Angelica
Växjö
215.Pamela Coronado Navarro
Stockholm
216.Lars Andersson
Karlshamn
217.sofia lindquist
bromma
218.Gunnell Forsén
Degeberga
219.Camilla Lundberg Tf personalchef
Stockholm
220.Susanne Andersson
Järfälla
221.Nina Vieweg
Stockholm
222.Elizabeth zujalovic lärare
malmö
223.Moniqa Sjöbeck
stockholm
224.Markus Johansson
Stockholm
225.Sol-britt Ahlgren
Katthammarsvik
226.annika schönborg
lidköping
227.Ann Gustafsson
Växjö
228.Johanna Valtysdottir
Lessebo
229.Pernilla Lindh
Jönköping
230.Emelie
Göteborg
231.Tommie Löfgren
Sollentuna
232.Linda
Växjö
233.Björn Stenfors
Stockholm
234.Liselott Hernqvist
Lidköping
235.Susanna Svensson
Örebro
236.Nichola Cheney
Täby
237.Jenny Karlsson
Växjö
238.Linda Westberg
ramnäs
239.despina pantelidou
spånga
240.Maud Träff
Stockholm
241.Lotta Olsson
Rengsjö
242.Jenny Olsson
Göteborg
243.thesnubbe
ramsele
244.Ann-charlotte Larsson
Kungsör
245.Kicki Åkerlund
Årsta
246.stojan stamenkovic
gustavsberg
247.Lovisa Bloom
Växjö
248.Maja Klevengård
Stockholm
249.Vonny Krantz
Göteborg
250.Mattias Arwidson
Gustavsberg
251.Lena Jenelius
Järfälla
252.Malin Colliander
Växjö
253.Emma
Göteborg
254.kai viandeer
ÅBO
255.Malou Lindén
Åkersberga
256.Dijana
Växjö
257.Malin Clark
Haninge
258.Joakim Lundgren
Upplands Väsby
259.Therese Carlström
Växjö
260.Lilian Akkari
Växjö
261.Dario
Göteborg
262.Ann Svensson
Bräkne-Hoby
263.Sahar Ghobadi Rydström
Växjö
264.Frida Farm
Stockholm
265.Ingemar Eklund
Kalmar
266.jenny nyström
umeå
267.Ewa Zander Pripp
Värmdö och Täby
268.kent eriksson
stockholm
269.David Cicek
Växjö
270.Maja
Växjö
271.Sofia Johansson
Växjö
272.Ewa Zander Pripp
Täby
273.Carola
Gävle
274.Jennifer mourad
växjö
275.Tony Eerikkilä
Södertälje
276.Laila Bäckström
Umeå
277.Alexandra Hägglund
Tyresö
278.Henrik Rosenkvist
Sollentuna
279.oscar nilsson
Johanneshov
280.Alexandra Wiberg
Växjö
281.stig nilsson
Skärholmen
282.Ulrika Stålne
Stockholm
283.Helén Johansson
Helsingborg
284.Dennis Lundstrom
Ottawa
285.Elin persson
Romakloster
286.Rani Shakir
stockholm
287.Patrik Olsson
Jönköping
288.Zarah Norlin
Umeå
289.Malin
Västervik
290.Kirsi Viander
Nacka
291.Monica Thebrin Olsson
Stenungsund
292.Christine Anasthase
Malmö
293.Hanna
Helsingborg
294.Cecilia Hoff Utförsäkrad
Klippan
295.Alexandra Forsman
Stockholm
296.Helen Andersson
Växjö
297.Ylva Knippare
Bromma
298.Jennie Kühne
Malmö
299.Dinah Wänstedt
Järfälla
300.Erik Blomgren
Sollentuna
301.Martina Shields
Stockholm
302.Hundlandet
Sodertalje
303.Dajana Lööf
Malmö
304.Dick Palmé, studerande
Partille
305.Maj-Liz Nilsson
Bro
306.Mikael Rogner
Långhundra
307.Eliana Carvacho
Malmö
308.Per-Erik Elgh
Stockholm
309.johanna andersson
stockholm
310.Susanne Goding
Nacka
311.Eva Råman
Stockholm
312.Jean Mohlen
Strömstad
313.Jeanette Hansebjer
Farsta
314.Frida Jonsson
Stockholm
315.Caroline Hansson
Göteborg
316.Jennifer Jönsson
Enskede
317.Pier Falcenclou
Umeå
318.Jessica Jonsson
Mjölby
319.Lotta Isacson
sollentuna
320.Robert Sporre
Finspång
321.Mona
Lindome
322.Kerstin
Fagersta
323.Lena Widdgård
Stenungsund
324.Anna Lundberg Nordin
Bergvik
325.Rose-Marie Sundlöf
Järfälla/Stockholm/Sweden
326.Andreas Pernblad
Skillingaryd
327.Berit Sidén
Timrå
328.Tobias Olsson
Malmö
329.Siw
Töreboda
330.Sara
Hägersten
331.Ellinor Karlsson
Stockholm
332.Patrik Hansson
Älta
333.Agneta Carlsson
Malmö
334.Ingmar Håkansson
Eslöv
335.Roy Johansen
Tidaholm
336.Odette
Tanase
337.Victor Angelier
Höljes
338.Kim Seefried
Skellefteå
339.Anci Johansson uska
Gällivare
340.Cathinka Löfgren
Boden
341.Annelie Sunnegårdh
Växjö
342.Maud Eriksson
Stockholm
343.Lars Oskarsson
Piteå
344.Jessica
Västra Frölunda
345.Linn andergren
Stockholm
346.Solveig Waara
Västerås
347.Eeva-Liisa Bhatti
Stockholm
348.Rosita Anderberg
Trelleborg
349.Ricardo Chavez
Växjö
350.Susanne Badenhov
Oskarshamn
351.Stefan Helgesson
Hultsfred
352.Ehsan Ehsani Zonoz
Stockholm
353.Jensa Bergh
Stockholm/London
354.Lena Larsson
Hedemora
355.Theres Broberg
Växjö
356.Malin Hedeberg
Mölndal
357.christine ros?en
höör
358.Maja Tiderman
Färila
359.Kent Olsson Sjukskriven
Oskarshamn
360.Li Larsson Hoxhaj
Ängelholm
361.zusanne Ahlin
Stockholm
362.Christina josefsson
bromma
363.Annika Adriansson
Nyköping
364.Anita Helletun
Umeå
365.Mariah Ring
Katrineholm
366.emma vik-fredriksson
göteborg
367.LiseLotte Andersson
Nyköping
368.Annicki Sillanpää
Göteborg
369.Anita Widerberg
Trelleborg
370.Niklas
Tyresö
371.Annette Lundgren
Gnosjö
372.Ramona
Vimmerby
373.Helena Kristoffersson
Karlstad
374.Henrik 'The Prince' Johansson
Luleå
375.Ida Sjöberg
Växjö
376.Helena Seefried
Växjö
377.Martin Borell
stockholm
378.Marie Nilsson
Stockholm
379.Anette Månsson
Skanör
380.Sandra Robért
Väckelsång
381.Per-Robin
Danderyd
382.Eva Persson
Lindome
383.Karine Tveiten
Vara
384.Christina Österlund
Norrköping
385.Sara Gustavsson
Katrineholm
386.Miia Karén
Stockholm
387.Marita Larsson
Degerfors
388.Camilla Andersson socionomstuderande
Umeå
389.Susanne Nilsson
Märsta
390.Mia ackerfors
Göteborg
391.Marica Wall
Karlstad
392.Mirja Johansson
Avesta
393.Jari Sipilä produktionsledare
Eskilstuna
394.Elisabeth Hellman
Norrköping
395.Anders Karlsson
Uppsala
396.Jenny Persson
Bjuråker
397.Petra Arvidsson
Stockholm
398.linda pettersson
hortlax
399.Alice Jonasson
Linköping
400.terese h
nacka
401.Lise Reuter, jur.kand.
Stenungsund
402.Roland Johansson
Norrköping
403.Anna
Stockholm
404.Marie Lodenborg
Stockholm
405.Inger Aparicio
Trelleborg
406.Eva Oliversson
Nora
407.Linda Andersen
Helsingborg
408.Ina Åkerberg
Stockholm
409.Jimmy Söderman Sers
Uppsala
410.Bezz Ahmadi
Stockholm
411.Sebastian lehn
Kil
412.Inkeri Lönnqvist
Ekolsund
413.Kicki Kainulainen
Haparanda
414.kalle
trelleborg
415.Velina Adelblom
Stockholm
416.Monica Bäcklund
Göteborg
417.Anneli Forsman
Vilhelmina
418.Yvonne Rickardsson
Nässjö
419.Christina Siddique SYV
Umeå
420.Lena Ingerby
Hörby
421.AnnMarie Philipsson, student
Mörarp
422.Renée Larsson
Göteborg
423.Sandra Classon
Lindome
424.Peter Doland
Stockholm
425.Mari-Ann Dahlman
Götene
426.Cevenia Pettersson barnskötare
Värmdö
427.Astrid Mellgren
Lidingö
428.Uffe Sjökvist
Växjö
429.Göran
Värmdö
430.Sonja Rosander
hörja
431.Håkan wisting sjukpensionär
Norrköping
432.Emelie Bergendorff
Växjö
433.Negar Riahi
Göteborg
434.Nicklas Olehn
Växjö
435.Ann-Charlotte Alvhult Arkivassistent
Luleå
436.Mattias Dristig (projektledare)
Göteborg / Falun
437.Marianne Söderström
Knutby
438.Kerstin Gemborg
Göteborg
439.Lennart Bergman
Enskede
440.birgitta sandberg
gävle
441.Ana
Jönköping
442.yvonn
örnsköldsvik
443.Anders Göransson
Hägersten
444.Tomas Egestrand
Växjö
445.Anette Lundström
Stjärnhov
446.Rolf Arsenius
Lidingö
447.magnus lindberg
umeå
448.Malin Sundqvist
Karlstad
449.Sabina Berg
Gemla
450.Björn Andersson
Norrköping
451.Kaj Sandholm
Torshälla
452.Peter Bergström
Södertälje
453.Matilda Högberg
Årsta
454.Robin Berg
karlstad
455.Pernilla Stafrin
Graninge
456.Peter Eliasson
Piteå
457.anne busck
uttran
458.Filip Spånberg
Malmö
459.Laila Tayem
Västerås
460.Katrin Gustafsson
Göteborg
461.Emma Bertilsson
Halmstad
462.Anna larsson
Växjö
463.Anders Wikström
Stockholm
464.Tove Meng
Malmö
465.Ewa Hesse
Växjö
466.Lotta Jarl
Hägersten
467.Leif Andersson
Sundbyberg
468.Jerker Cavallie Wase
Hisings Backa
469.Maria Frölin
Stockholm
470.Emma Wetterholm
Göteborg
471.Håkan Lindström
Katrineholm
472.Cicilia Olsson
Vallentuna
473.V.B. Andersson
Norsborg
474.Elisabet Kioles
Nynäshamn
475.Ingrid Abiat
Åsele
476.Nea Weman
Simrishamn
477.Frk. Angelika Wedberg
Göteborg
478.Eva Avgerinou folkhögskolerektor
Mora
479.Maud Hedin
Upplands Väsby
480.synnöve Hallberg
lysekil
481.Jill Oskarsson
Ödeshög
482.Pontus Gustavsson
Stockholm
483.Per-Åke Forsbom
Nyköping
484.Therese Wesslén, frisör
Gävle
485.Ardijan Zenuni
Uddevalla
486.Hanna Johansson
Linköping
487.Katja Hildén
Stockholm
488.kersti rabe
stockholm
489.Lina Johansson, sjuksköterska
Växjö
490.Annika Sundström
Nyköping
491.Monica
Boden
492.Janne Ahnberg, filmregissör
Hisings Backa
493.Katrin Albinsson
Färila
494.Eva
Stockholm
495.Elisabeth
Bromölla
496.Sandra Cabrera Skalski
Göteborg
497.Ewa Larsson
Knivsta
498.Jonna Eriksson
Helsingborg
499.Sigbritt Lindström Ekonomihandläggare
Gävle
500.Anne M Eriksen
Borgholm
501.Saga himmelmark
Stockholm
502.Fredrik hökerud
Halmstad
503.Monica widen sjuksköterska
Växjö
504.Hanna Laitinen
Stockholm
505.Lina Nordström
Värmdö
506.Hasse Olesen
Göteborg
507.Nils Bjørkelo
Fredrikstad
508.helen Johansson
bandhagen
509.Tina Hellqvist
Malmö
510.Carina Stendshl
Älvsjö
511.Fröken Anna Martinsson
Stockholm
512.Hannu Turpeinen
Gimo
513.Anne-Lie Smith
Eskilstuna
514.Hannah Oredsson
Lund
515.Ylva Nylén
Ösmo
516.Therese Pedersen
Bromölla
517.Elisabeth Evertson
Laholm
518.Marie Ståhl Diniz
Göteborg
519.Barbro Anderson, lärare
Västervik
520.Marie Sander
Falun
521.aurora guatafsson
ljungby
522.Pernilla Andersson
Örby
523.Margareta Pennebrink
Upplands Väsby
524.Tore Sundström
Göteborg
525.Tina Carlsson
Tibro
526.Josefine Dima
Helsingborg
527.Åsa Granqvist
Vimmerby
528.Arvid Sundström
Malgomaj
529.Micke Svantesson
Ljusdal
530.Ecaterina Donoso Soare
Stockholm
531.Bo Söderbergh
Åtvidaberg
532.Ann Roskrans
Eskilstuna
533.Martina Svensson
Varberg
534.Ulrika Larsson
Luleå
535.Inna Bergström
Åtvidaberg
536.Pernilla Carlsson
Stockholm
537.Paula Tiainen
Säter
538.Narin Demircioglu
Stockholm
539.Anna lindstein
Stockholm
540.Kina Thorsell rektor
Göteborg
541.Mats (Egenföretagare)
Katrineholm
542.Astrid Olofsson utförsäkrad i 4 år
Hägersten
543.Bo Jungsdorff Konstnär
Norköping
544.Carin Andersson
Enköping
545.Angelica ekman
Upplands väsby
546.Lina Hammarbäck
Stockholm
547.pelle lövgren
ljusdal
548.Inga-Maj Gustavsson
Västervik
549.Peter
Landvetter
550.Jennie Jalakas
Laxå
551.Hanna Mikkola
Eskilstuna
552.Peter larsson
Kungälv
553.Liz Karlsson
Västervik
554.Laila Johansson
Västra frölunda
555.Carola
Söderköping
556.anette
Ulricehamn
557.Emma-Lee Sammons / Beh Ass
Näsåker
558.Elenor Hante
Tidaholm
559.Anette Pettersson
ulricehamn
560.Romina Caballero
Stockholm
561.Tobias Gustafsson, Inköpschef
Jönköping
562.Lina Lundholm
Holmsund
563.Elin Filipsson
Stockholm
564.Victoria Vega/ Barnskötare
Ale
565.Ulla SällströmUtbildningskonsult
Västerås
566.Gill Paulsson
Köpingebro
567.Patrik Johansson
Grimslöv
568.Tom
Norrköping
569.Dan Paulsson
Köpingebro
570.Ulla Sällström Utbildningskonsult
Västerås
571.Lenha Tagesson
Stockholm
572.Tina Kronberg
Sala
573.Anneli Sandell
Undenäs
574.Gunilla Nilsson
Hörja
575.Erkki Tervonen
Stockholm
576.Patriec Ahlström
Trollhättan
577.Lennarth Olin pensionär
Sköldinge
578.AnnaGreta Nilsson
Lönneberga
579.Jenny Linvik, läkarstudent
Malmö
580.Christina Gosbeck
Vingåker
581.Emma Kim Hagdahl
Bagarmossen
582.Marija Filipovic
Landskrona
583.Gunilla Jansson
Uppsala
584.Maarit Raja-aho
Södertälje
585.Marina Lama
Norsborg
586.Berit Andersson
Avesta
587.Pontus Cavallie Wase
Hackås
588.Jessica Olsson
Hägersten
589.Elisabeth
Stockholm
590.Eva Norgren
Stöde
591.Kris Stenmark
Stockholm
592.Bente Nilsson
Uddevalla
593.Martin Nordblad
Göteborg
594.Helena Ågren
Nykvarn
595.Karin Nordblad (Aspergirl)
Hägersten
596.Jovanna
Göteborg
597.Dr. Teresaa Stovin
Vingåker
598.Maria Bengtsson
Göteborg
599.Mikael Gustafsson
Västerås
600.kari dalberg
dalarna
601.Annika Råhlin
Helsingborg
602.Felicia Larsson
Åtvidaberg
603.Lotta Ewald
Eslöv
604.Latifa,mamma
Uppsala
605.rose-marie karlsson
robertsfors
606.Frida Edgren
Göteborg
607.Lena Andren
Danderyd
608.Maria Ström
Huddinge
609.Andrea Liljenbrunn
Göteborg
610.Jan-Peter Oscarsson / Kemiingenjör / Säljare
Åkers styckebruk
611.Erika Stensson Yogalärare
Malmö
612.Pia Felix
stockholm
613.Marina sund
Västerås
614.Christina Gudmundsson
Höganäs
615.Märtha Schenström
Solna
616.Anette
Nykil
617.Miriama Nanne
Hörby
618.Stefan Ljung
Katrineholm
619.Anita Gunnarsson
Avesta
620.micke
kvidinge
621.Camilla senneson
Kinna
622.Ingalill Wiblom Carlsson
Ronneby
623.dataoperatör Margareta Bäckström
Visby
624.Ola B larsson
Gävle
625.Patrik Szulinski
Växjö
626.Mikael Forsberg
Skephult
627.Therese Hansson
Helsingborg
628.Siw Blomster
Rosshyttan
629.Jörgen
Mörarp
630.Erik eklund
Tyresö
631.Anders Pettersson
Waxholm
632.Anders Gustafsson
Västra frölunda
633.Janne Berggren
Vimmerby
634.Vanja Svensson
Höör
635.Monica
Frösön
636.Amanda
solna
637.Anette Blom Bornestig,undersköterska
Uppsala
638.Rose-Marie
Ale
639.Svante ljunggren
Stockholm
640.Jimmy Ekström
Järfälla
641.Therese Andersson
Sollentuna
642.Niels Erixon / skadad Veteran
Umeå
643.Paulina
AVESTA
644.Anci Olsson
Norrköping
645.Tina Cincurak
Hallabro
646.Ann-christin
Sölvesborg
647.Pernilla Pettersson mammaledig undersköterska
Göteborg
648.mirja Holm
Kista
649.Maude Andersson
Karlstad
650.Erik Edbladh
Stockholm
651.Monica Larsson sjuksköterska
Johanneshov
652.Magnus Karlsson
vimmerby
653.Solveig Lindberg
Norberg
654.Johanna Wedin Musiklärare
Nybro
655.marie Brogren
Mölndal
656.Stina Gyllarp
Solna
657.AnnSofi Danielsson
Alingsås
658.Stefan Nordström
Alunda
659.Carina Magnusson
Göteborg
660.Karin Andersson
Backe 3
661.Pernilla Heineborn
Grödinge
662.Anders Carlsson
Örebro
663.Rebecka Gullberg
Nynäshamn
664.Madeleine Johnsson
Sölvesborg
665.Carina Lindhjem
Borås
666.Birgitta Andersson
Tumba
667.Patrica Andersson (sjuksköterska)
Tierp
668.Maria Sandberg
Nacka
669.Jerker Nilsson
Liatorp
670.Thomas Collberg
Valsäng
671.Cecilia Pettersson
Hackås
672.Halyna Michalyk
Stockholm
673.Sabrina Karlsson
Idre
674.iwona
stockholm
675.Maria Savolainen Undersköterska
Holmsund
676.Tina Bjerkås
Svanesund
677.Anneli Leijon
Stenstorp
678.Kaj Johansson
Stockholm
679.Ingela Johansson
Alingsås
680.Eva Laestadius
Grimeton
681.Anneli Bergström
Forshaga
682.Lucy Carlsson
Stockholm
683.Gisela Moss
Stockholm
684.Malin Wahlstedt
Hisings Backa
685.Camilla Lindberg
Kristinehamn
686.Linda Nilsson
Helsingborg
687.gun-britt olsson
norrköping
688.Göran Andersson rekryterare
Göteborg
689.Jenny Carlsson
Kalmar
690.Mårten Bengtsson
Lund
691.Åsa Lindberg
Eskilstuna
692.Rickard Strand
Årsta
693.Conny Lindqvist
Enköping
694.ewa hallner
jonstorp
695.Therese Kärrman
Stockholm
696.Eva Laestadius
43298 Grimeton
697.Maria Sällemark
Hässelby
698.Lasse Franck
Göteborg
699.KerstinTapper
Nyköping
700.Zeb Borg
Göteborg
701.gunnel olsson
Sundbyberg
702.Anki Ramstedt Leg Sjuksköterska
Hallstahammar
703.Jonas Persson, försäljare
Växjö
704.Mikael Lobendahl
Eskilstuna
705.Maya Johansson
Värnamo
706.Anna Svensson
Lenhovda
707.Sofia Norozi
Eskilstuna
708.Sofie Lundberg
Solna
709.Anna Flisager
Stockholm
710.Kattis Jansson
Boden
711.Susanne Hedlund
Sala
712.Eva Markström
Skellefteå
713.Hanny Rosendahl
Landskrona
714.Anders Liebenholtz
Hägersten
715.sofia säfholm
Lund
716.kristina olsson
lindome
717.Bitte Halldin-Borgh
Uppsala
718.Hans Wiberg
Växjö
719.Cecilia Konstantin
Helsingborg
720.Louise Andersson
Helsingborg
721.sandra
växjö
722.Anna Andersson
Oskarshamn
723.Pia Eriksson
Stenungsund
724.yvonne bäck
vargön
725.Isabelle Anasthase
Malmö
726.Cecilia Rosén
Östra Karup
727.Martina Karlsson Undersköterska
Åsa
728.Kalle Berggren
Stockholm
729.sofie Madenäng
nybro
730.Elisabeth Randow
Linköping
731.Lotta Harming / Operationssjuksköterska
lerum
732.Maja Thomhave
Saltsjö-Boo
733.jessica hultgren
Stockholm
734.Helena Broman
Bohus
735.Fredrik Medin
Fjugesta
736.Christina Andersson
Fristad
737.Helge Randow
Linköping
738.Chriss Matthies
Trelleborg
739.Dejan Milosevic arbetsterapeut
Norrtälje
740.Martin Randow
Linköping
741.Olivia Engström
Bagarmossen
742.Nina Lindqvist bsk
Saltsjö-boo
743.Davor
Göteborg
744.Carina Henriksson
Hammarstrand
745.Seija Bildängen
Ludvika
746.Liz Andersen
Norrköping
747.Jeanette Sahlsten
Lindome
748.Malin Rudås
Östersund
749.Katarina Åberg
Horndal
750.Jessika Westin
Tumba
751.ulla lagerholm
hässleholm
752.Peter Konrad
Rydsgård
753.Lasse
Jönköping
754.Thomas Lokar
Ödeshög
755.My Åström
Saltsjö-boo
756.marianne
mjölby
757.Anna Henningson
Malmö
758.Camilla Johnsson
Älvängen
759.Rikard Sjöstedt
Eslöv
760.Margoth Lundberg
Norsjö
761.Terese Selenius
Spånga
762.fröken Ulrica Stenholmer
Orrefors
763.Annika Persson
Gagnef
764.Therese Bengtsson
Killeberg
765.Jennifer Frisell
Kungsängen
766.Per Norbin
Fåker
767.Tommy E
Växjö
768.Catarina Molarin
Uppsala
769.Anna Wilsborn
Skövde
770.Torgny Nilsson
Åtvidaberg
771.Jane Karlsson
Staffanstorp
772.Christina Holden
Lerum
773.Nina Odelius
Trångsund
774.maria
Rönninge
775.Carolina Björklundh
Växjö
776.Sofia Haargaard
Tvååker
777.Jessica Nyman
Lund
778.Emelie Pedersen /Lärare
Göteborg
779.Nancy Carlvik
Karlstad
780.Siw Sköldbring
Solna
781.Anders Nyman
Lund
782.nina blackburn
lesjöfors
783.Martina Seitl
Stockholm
784.Carolin Palm
Stockholm
785.Magnus Johansson
Göteborg
786.Erika Stjernfeldt
Lund
787.Agneta Andersson
Härnösand
788.Annelie
Skövde
789.Malin Lundh Makvic
Hökerum
790.Christina Bruun
Malmö
791.Madeleine Fästlund
Vallentuna
792.Maria Jovanovic
Kungälv
793.BATI MALIQI
Malmö
794.Ludwig Hultgren / Detaljhandel
Stockholm
795.Stefa Ring
Visby
796.Sarah soligberg
Tranås
797.Linda Nilsson
Katrineholm
798.Rebecca
Kumla
799.louise sundeborn
tranås
800.Annica Fjällman
Kristinehamn
801.Krista Smedeland
Göteborg
802.Sanna
Täby
803.Magnus Johansson
Mjölby
804.Linda Hallermark
Tullinge
805.Olle af Klintberg
Hammerdal
806.helene tiedemann
spånga
807.Jasmina Josic
Lindome
808.Mikael Kjell
Vargön
809.Anna Alfie
Vårgårda/Clayton
810.ADNAN CANOLLI
MALMÖ
811.Beqir Deliu
Blekinge
812.Jenny
Tumba
813.Madeline Nilsson
Luleå
814.Richard
Umeå
815.Richard Berglund
Umeå
816.Maria Galic
Helsingborg
817.Zhinelle Beijar / Kock
Linköping
818.Alicia
Farsta
819.Christian De La Plaza
Lidingö
820.Åsa Gustavsson
Enskede
821.Mattias Widell
Lilla Edet
822.Pär Karlsson
Mönsterås
823.Git Blixt Usk
Finja
824.Inger Ruud
Köpingsvik
825.Liza Nilsson Söderfalk
Kiruna
826.Louise Mellin
Lidingö
827.Yvonne Kossek
Solna
828.Carina Karlsson
Växjö
829.Evelyn Frylén artist
Stockholm
830.Karina Persson
Sundsvall
831.Anne Fornäs
Göteborg
832.Jonas Jonsson, Fritidspedagog
Hässleholm
833.Renée Robèrt
Hägersten
834.Eva
Borlängea
835.marie
höör
836.Reine Dahlberg
Storfors
837.annelie sandberg
Mora
838.Jacqueline
Täby
839.Ingela Grepp administratör
Falkenberg
840.Åsa Lundborg
Malmö
841.janne söder usk
uppsala
842.Janne Hartlin
Mölnlycke
843.Jesper Johansson
Bandhagen
844.Daniel Ignjatovic
Falköping
845.Suzanne Larsson
Kilafors
846.Daniella Niculescu/CCJ WAD III
Gustavsberg
847.Blomkvist
Kvidinge
848.Johan Dahlberg
Hässleholm
849.Elisabeth Skantz
Helsingborg
850.Anne Redforsen
Östhammar
851.Patrik Pelosio Föreläsare
Värmdl
852.Lena Nilsson
Tärnsjö
853.Leg psykolog Kent Öst
Marmaverken
854.ulla hulthén
östra karup
855.Kent Öst Leg psykolog
Marmaverken
856.Eva Tägtström
Sundsvall
857.Mikael Pedersen
Helsingborg
858.Emma burgman
Gränna
859.Christine Holmberg
Kalmar
860.Cicilia Östholm
Västerås
861.Sandy
Helsingborg
862.Jeanette Cyrus
Stockholm
863.ingegerd gordonsson
östersund
864.Sandra Adolfsson
Glumslöv
865.Petra Wijkström
Hjo
866.Ola Andersson
Tibro
867.Anna Brown
Rönninge
868.Ida Kroner
årsta
869.Karin Sörkvist
Ludvika
870.Isabel Pernung
Trelleborg
871.Niklas
Bålsta
872.Tina Täleros
Landskrona
873.marina hed undersköterska
grängesberg
874.Carina Carlsson
Ingarö
875.Carin Lökken
Tomelilla
876.Mikael Stoopendahl Chassidyn operatör
Tjörn
877.Mikael Jönsson
Varberg
878.mica åslund
lillhärdal
879.Lena Rosenkvist
Gnesta
880.anne kekki Anonymous
Partille
881.Susanne Bäckebro
Gränna
882.Johanna Bonds
Stockholm
883.Thomas Johansson
Klippan
884.Kristian Harju
Göteborg
885.Katrin Projektledare/Projektör
Lidköping
886.Conny Forsström, IT-ansvarig
Umeå
887.Kerstin Olers USK
Kungälv
888.Elin Sandberg
Växjö
889.Pelle Rosén
Linköping
890.maud
Västerås
891.Emma Åström
Alingsås
892.rickard
råå
893.Lisa Lundin
Malmö
894.Anette Sörensen
hultsfred
895.Malinda Berhtsdotter
Båstad
896.Ella Göthberg
Örebro
897.Carina Järvi
Lomma
898.Patrick De Matteis
Enskede
899.Anna Gül Ogbeide, enhetschef
Angered
900.Stefan Johansson
Växjö
901.Yngve Persson
Katrineholm
902.Göran
Bromölla
903.Safette Simsek
Stockholm
904.Lohla-Marie De Bie
Lyckeby Sweden
905.Pernilla Andersson, Sjuksköterska
Lund
906.Pernilla Håkansson
Eslöv
907.Marie Mourad affärschef
Sigtuna
908.Karin Johansson, terapeut
Boden
909.Susanne Lif
Västerås
910.Hanna Nikolausson
Stockholm
911.Peter Hansson
Kiruna
912.Sandra
Höganäs
913.Anders Larsson
Luleå
914.Sanna Söderström
Lidingö
915.Felicia Söderlind
Ålem
916.Jannike Schander
Halmstad
917.majvy sandin
Helsingborg
918.Annika Pasciak
Partille
919.Dennis Wahlstedt
Halmstad
920.Marit Hurula
Luleå
921.Johanna
Lessebo
922.Jeanette Kobilsek
skephult
923.Adjunkt Annika Wallroth
Sollentuns
924.Lotta Olausson
Ekerö
925.Maria Pettersson
Hindås
926.Stig af Täleros
Saxtorp
927.annette sundberg sjuk
göteborg
928.Emma eriksson
Klippan
929.inga-lill gustafsson
Ludvika
930.Anneli Isberg
Kalmar
931.Anne Sofie Högberg
Nacka
932.Håkan Nilsson
Stockholm
933.Catharina Holmdahl
Fårbo
934.CARINAHÖGBERG
BJÖRNLUNDA
935.Kari Aava
Boden
936.Carola Mähl
Eskilstuna
937.Anne Säbom
Huddinge
938.Qazim Melodhe
Ullared
939.Ingela Lindén USK
Kareby
940.Chatarina Johansson
Bromma
941.Anneli Mattsson/Förhandlare
Landvetter
942.Mats Ander
Värmdö
943.Margit Lorenzen
Vintrosa/örebro
944.Magnus Boxmark
Tävelsås
945.Emma Jonasson
Karlskrona
946.Richard Melker
Märsta, Stockholm
947.Mari Arenander
Bålsta
948.Ulla Filipsson
AVESTA
949.Lisa Hallin
Bro
950.mario suarez konsult
stockholm
951.Karin Cederberg Nordin
Motala
952.Susanne Öhlund
Stockholm
953.David
Torslanda
954.Göran Falk
Holmsund
955.Nika Bastholm
Saltsjö-Boo
956.Anna Pehrmand
Solna
957.Lotta lindahl
Ingarö
958.lisa dahlgren
uppsala
959.Per Johansson
Skellefteå
960.Niklas Kihlangi enhetschef
Luleå
961.Lynn Wiik
Växjö
962.Helena
Eksjö
963.Tomas fällén
Björnlunda
964.Ingmarie Ögren karttekniker
Falun
965.Mimmi
Trelleborg
966.Klas Jönsson
Uppsala
967.Tomas Kindahl
Linköping
968.Nike Fritz
Göteborg
969.Karolina Sjödin
Stockholm
970.Sara Sundqvist
Södertälje
971.Ioan Andrei Marghit
Växjö
972.Stina Joelsson
Hovmantorp
973.Maria Brynielsson
Borgholm
974.Helene persson
tumba
975.Marita Eriksson
Uppsala
976.Lena Thermænius
Malmö
977.Andreas Grahn
Spånga
978.Curt Byström
Timrå
979.Teija Jantonen
Eskilstuna
980.Ola Ekegren
Täby
981.Elona Savnäs
Kristianstad
982.Ann Christiansen (ut släng från fk sparkad från jobbet.)
vinslöv
983.Elisabet Byström pensionär
Timrå
984.Pia Stein
Orsa
985.anders rydving
umeå
986.Annett Klinke
Kista
987.Sargul khakdost
Trelleborg
988.Annette Rosén (försäkringsassistent)
Trelleborg
989.Agnes Tompa
Jönköping
990.Viktoria Rehders
Lindome
991.Rose -Marie Torstensson
Nora
992.Hugo Landgren
Göteborg
993.stig wegerud
vännäs
994.Malin Holmqvist
Södertälje
995.Jannica Ruottinen
Hanaskog
996.Mari
Smedjebacken
997.Diana valtysdottir
Lessebo
998.esiree Gustafsson Upphandlingsassistent
Älvsjö
999.Lina Andersson
Halmstad
1000.Mattias Bouvin
Timrå
1001.Maria Holmlund
Glanshammar
1002.Wilhelm, människa
Stockholm
1003.peter
ludvika
1004.Civilekonom Marie Thorstensson
Osby
1005.Mia Edwards
Mölndal
1006.Debbie Lilla Diaz
Växjö
1007.Marianne Thorstensson
Osby
1008.Karin Nilsson, controller
Fjärdhundra
1009.Marianne Persson
Östavall
1010.Elisabet Arvidsson
Västsverige
1011.sanna undersöterska
Jämshög
1012.Cecilia Franzén
Malmö
1013.Emelie
söderbärke
1014.sandra niininen
ludvika
1015.Susanne Oscarsson
Kalmar
1016.Jenny Långberg
Klippan
1017.Theres Christersson
Örsjö
1018.Maria Thorén
Västerås
1019.Angelika Wennerdahl Socialpsykolog
Skara
1020.Susanne Alfredsson
Oviken
1021.Chatarina Rudsmark
Sjömarken
1022.Frida Nordin
Göteborg
1023.Tove Nielsen
Stenungsund
1024.Maria Rydin
Valdemarsvik
1025.Maria Möllerberg
Röstånga
1026.Therese Robin
göteborg
1027.Anna Eklund
Varekil
1028.Mikaela Kronberg
Nybro
1029.Sara Carlsson
Södertälje
1030.sara svensson, undersköterska
frösön
1031.Catharina Odencrants, översättare.
Göteborg
1032.Ingrid Swenson
Lerum
1033.Moa parsland
Göteborg
1034.Ann-Louise Danielsson
Vetlanda
1035.Elisabeth Linde, diakon
Södertälje
1036.Susanne Backman
Äppelbo
1037.Peter Rylander
Stocholm
1038.sofia mattysek
stockholm
1039.Helen Holmquist Wahlund
Trelleborg
1040.Petrea Karlsson /förskollärare
Märsta
1041.Britta Thodén
Brunflo
1042.jenny paulin lindbergh, studerande
trelleborg
1043.Carina sjukskriven/utförsäkrad
Stockholm
1044.Ann-christine Broström
Hägersten
1045.Nils Thodén
Brunflo
1046.Anette Matsson
Vansbro
1047.Martin Klesell
Soln
1048.Barbro Jägerby
Gnesta
1049.Kjell Lingenäs
Pajala
1050.Conny Erkheikki
Luleå
1051.Jeanette Höglund barnskötare
Märsta
1052.Hr Lars Lindeberg
Helsingborg
1053.solweig israelsson
Lycksele
1054.Eva-Britt
Trelleborg
1055.Anna-Lena Karlsson
Luleå
1056.Jennie Johansson
Falkenberg
1057.Carl Du Rietxz
Huskvarna
1058.Eva Lindbom
Torsås
1059.Åsa Pedersen
Glimåkra
1060.Gunilla Jendesand
Trekanten
1061.Carina
Leksand
1062.Lulle Eriksson/Innovatör
Hova
1063.Sofie
Stockholm
1064.Niklas Ristarp
Sollentuna
1065.Christer Haugland
Märsta
1066.Rickard
Stockholm
1067.Anette Rosén
Skutskär
1068.Rickard Vickhoff
Stockholm
1069.Birgitta Hälsing
Stockholm
1070.Jila
Göteborg
1071.Ulrika Lövgren
Hörby
1072.Karl
Katrineholm
1073.Elisabeth Svensson
Mölndal
1074.Ann-Katrin Larsen
Trelleborg
1075.Eva Gidfors
Stockholm
1076.Michael Jonsson - arbetslös
Umeå
1077.Victor Hagberg
Nynäshamn
1078.Jenny Fredriksson Löf
solna
1079.Tomas Holmberg
Umeå
1080.Tina Olsson
Kalmar
1081.Nina Vähäkangas Förskollärare
Klippan
1082.Tina Weikel
Helsingborg
1083.Yvonne Ingridsdotier
Stockholm
1084.Theresa Haldin
Västervik
1085.elisabeth alldén
växjö
1086.Hillevi Sjögren
Göteborg
1087.Anette Pilnäs
Göteborg
1088.Anne Liljeblad / Lageransvarig
Enköping
1089.Jeanette Sifverson
Trelleborg
1090.Gun Sarac
Malmö
1091.Anna Jäderberg
Stockholm
1092.Madelen Löw
Mörarp
1093.Sheila DeVaughn
Västra Frölunda
1094.Gunnel Oscarsson
Stockholm
1095.Gene DeVaughn
Västra Frölunda
1096.Frida mrs
Växjö
1097.Josefine Ekberg
Kalmar
1098.Irene Neikter förskollärare
36052 Kosta
1099.Mimmi Magnusson
Göteborg
1100.Christina Carlson
Nässjö
1101.Marie Smeds
Täby
1102.Janne Fransson
Agnesberg
1103.Caroline Engström
Hägersten
1104.Madeleine Svedberg / Heltidsjukskriven
Degerfors
1105.Anders Magnusson
Borås
1106.Julia Nilsson
Örnsköldsvik
1107.Max Westin
Stockholm
1108.Karin Lyckhage-Glans lärare
Göteborg
1109.Elisabet Öhrnell
Östesund
1110.Rosanna Smeds
11530 stockholm
1111.Weronica Persson
Nälden
1112.Noomi Österling
Göteborg
1113.Johan Olesen
Växjö
1114.Helen Grönberg Undersköterska
Göteborg
1115.ulla andersson
örnsköldsvik
1116.Michelle Rem
Örebro
1117.Ulrica Hallin, stödpedagog
Göteborg
1118.Jessica
Danderyd
1119.Lovisa Sundman
Stockholm
1120.Mirijam Johansson
Tystberga
1121.Victoria Lindal
Saltsjö-Boo
1122.Angelica Bolander
Växjö
1123.Mikael Karlsson
Malmö
1124.Peter Miljateig / Programledare
Stockholm
1125.Katarina Lundberg-Tuoma
Missenträsk/Jörn
1126.Lotta Bergkvist
Habo
1127.Fredrik Room
Göteborg
1128.Rune Blixt
Folkärna
1129.Salome
Växjö
1130.Susanne Larsson
Nyköping
1131.Mari Hellkvist
sundbyberg
1132.Anna-Karin Söderberg
Uppsala
1133.Marina Sjuk
Frövi
1134.Arja Laitinen
Karlstad
1135.anki papandreou
lund
1136.Jillzan Andersson Administratör
Västra götaland
1137.Ann-Kristin Östlund
Västra Frölunda
1138.Ewa Dillberg
Falun
1139.Åsa Modig
Stockholm
1140.Simon Kallgren
Köpenhamn
1141.Caroline Theslöf Utförsäkrad
Göteborg
1142.Susanne Bramstedt
Gävle
1143.Sari Persson
Karlstad
1144.Mats Andersson
Enköping Solsidan
1145.Lena Hotz
Ljungbyhed
1146.Natalie Bäckström
Järna
1147.Carola Svahn
Alsike
1148.Johan Johansson
Stockholm
1149.Nina Danson, PA
Strängnäs
1150.Melinda Petterson
Deje
1151.Anne Emilsson
Värmdö
1152.Lina Ericsson
Växjö
1153.Irene Broberg
Harmånger
1154.Carina Sedström
Lidköping
1155.Emma Nilsson lärare
Växjö
1156.Annica Odenhage
Nossebro
1157.David Olsson
Nyköping
1158.Lotten Fors
östra vemmerlöv
1159.Peter Olof Fransson / Bildkonstnär-Musiker
Göteborg
1160.Linda Bäcklund
Sköndal
1161.Mona Sipinen
Tjörn
1162.MattiasAndreasson
Lidköping
1163.Douha
Malmö
1164.Linda Sandman
Ösmo
1165.Pia Bäcklund
Södertälje
1166.Mikael Fyken
Stockholm
1167.Johanna Widén
Uddevalla
1168.Anna Glemne
Växjö
1169.E-L Range vÄrkmästare
SPÅNGA
1170.Rebecka Björling Barnmorska
Göteborg
1171.Ingegerd Wahl läkare
Borlänge
1172.Barbro Persson
Horndal
1173.Mattias Åberg
Uddevalla
1174.Helene Johansson
Lidköping
1175.Cathrine Mc Knight
Enskede Gård
1176.Wiwii Hultin, trägård
Sollentuna
1177.Conny
Lyckeby
1178.pia hansson undersköterska
Sundsvall
1179.Charlotte Magnusson
Stehag
1180.Emina Sabic
Rydaholm
1181.Gunilla Olofsson
Ronneby
1182.Marie Stuxgren
Åkarp
1183.Aina Grönberg
Södertälje
1184.Daniel Nyrén
Ör
1185.Lotta Blomberg
Östersund
1186.Lena Norlén företagsekonom
Stockholm
1187.Sassa J
Malmö
1188.Anders Karlsson
Stockholm
1189.Linda Meriläinen
Eskilstuna
1190.Robert
Norrköping
1191.emma alfredsson
växjö
1192.Lina Håkansson / sjukpensionär
Habo
1193.Siw Nyringegård
Helsingborg
1194.Pia olesen ssk
Stora levene
1195.Annelie Ingemarsson Barnskötare
Lidköping
1196.Jennie Johansson
Kungälv
1197.ulrika bladh
hjo
1198.maria selberg
boden
1199.Gittan Trost
Borås
1200.Martina Forsberg /vårdare
Växjö
1201.Thorwald Persson
Malmö
1202.Malin Tikkakoski
stockholm
1203.Ewa Lindström
Gävle
1204.Louise Lundgren
Lidingö
1205.Margot Djäkner
Ljusdal
1206.Daniel Kohl
Örebro
1207.Robert Källman
Alingsås
1208.Yvonne Nielsen
Hässelby
1209.susanne ågren
Johanneshov
1210.Tora Eliasson
Hennan
1211.Elisabeth Olsson
Helsingborg
1212.Sanna Söderberg
Tullinge
1213.Reino Renkert
Halmstad
1214.Vicky Gustafsson
Gävle
1215.Ann-Cathrin Holst
Hisings Backa
1216.Kristina Lindgren
Arvika
1217.Maria Mobäck
Borensberg
1218.Emma Karlsson
Norrköping
1219.Suzana Marjanovic
Göteborg
1220.Alexander Landström
Stockholm
1221.Eva Ekenberger
Värmdö
1222.Mattias Fernberg, Sjuksköterska
Täby
1223.Jimmy Liderfors /Restuarangbiträde
Degerfors
1224.Annelie
norrköping
1225.Elisabet Karlsson
Halmstad
1226.Johan
Kalmar
1227.Christer Nilsson
57450 Ekenäs
1228.Maria Karlsson
Halmstad ä
1229.Lisa Svensson
Stockholm
1230.Carola Zettergren
Ramsberg
1231.Jill
Malmö
1232.Kerstin Högström
Storvreta
1233.Eva Hagblom
Huddinge
1234.Stefan Johansson, Projektledare
Växjö
1235.Jenny
Strängnäs
1236.Sofie Rahm
UpplandsVäsby
1237.Anne-Sofie Hallqvist
Lidköping
1238.Marie MSN
Vendelsö
1239.Daniella Hazlaris
Växjö
1240.Marie Nordin
Vendelsö
1241.Annika Larsson
Uddevalla
1242.Linda Larsson
Grevie
1243.lotta östanhed
rimbo
1244.Lillemor Molin - sjuk
Linköping
1245.Michaela Jonsson
Norrköping
1246.Susanne Hedlund Miljöstrateg
Falkenberg
1247.Marie Antvall
Göteborg
1248.Heelena Lindholm
Norrköping
1249.Sven Larsson Operatör
Anderslöv
1250.Nettan Nord Egenföretagare
Tystberga
1251.annika löfgren ingmarsson
stockholm
1252.ingmari Sköld
Karlstad
1253.virpi
Katrineholm
1254.Kjell Nilsson
Skepptuna
1255.Karl-Erik Persson
Alfta
1256.Annette Johansson
Sala
1257.Margareta Wanna
Säffle
1258.Nicolina
Borås
1259.Helena Johansson
Linköping
1260.Marie Torstensson
Kumla
1261.Isak Johansson
Stockholm
1262.Sara Torstensson
Göteborg
1263.Anette Forssander
Norrköping
1264.Anna Silver
Hägersten
1265.Mona Olsson
Nykvarn
1266.Bengt Hermansson
Gyllebo
1267.Maria
Skövde
1268.Kristina Andersson Pedagog
Norrköping
1269.Pernilla Jonasson
Järna
1270.Teodora Akkurt
Västerås
1271.Liisa Lohi
Nödinge
1272.Håkan Porsman
Kristianstad Sweden
1273.Joanna Rindebo
göteborg
1274.Sanna-Lisa Gesang-Gottowt / Konstnär och Curator
Stockholm
1275.Natasha Dzudovic
Malmö
1276.Ludwig Ruderstad
Stockholm
1277.maria östlund företagare
gäddede
1278.Pia Westergren Löf
Mariestad
1279.lotta spångberg
Skillingaryd
1280.Madeleine
Skövde
1281.Annika rahm
Oviken
1282.Jessica Ivarsson
Sundsvall
1283.Elin Andersson
Trelleborg
1284.Lotta Ekman
Täby
1285.Mia Danielsson
Kalix
1286.Petra Wijkander
Växjö
1287.Elin Cederborg
Stockholm
1288.Gunnar jönsson
Göteborg
1289.Anna Sundkvist Kräutner
Skoghall
1290.Hanna montecinos
Stockholm
1291.Caroline Skasberg
Karlstad
1292.Ane-Marie Källström fr
Bandhagen
1293.Mikael Sevä
Linköping
1294.Sara Lindqvist
Johanneshov
1295.Johanna Olin
Trelleborg
1296.Monica Zetterlund
Ljusterö
1297.Pethra Jern
Öckerö
1298.Kerstin
Göteborg
1299.Reidun Heintz adm
Skoghall
1300.Alex
Växjö
1301.Inger Krath
ESKILSTUNA
1302.monica svensson
ystad
1303.magnus, tekniker
göteborg
1304.Elisabeth Utberg
Göteborg
1305.Ella Larsson Sjuksköterskestudent
Sundsvall
1306.malin berglund
göteborg
1307.Emily Ahlberg
Kristinehamn
1308.Philip Lunberg
Stockholm
1309.Laila Henriksson
Karlstad
1310.peter andersson
molkom
1311.Maria Eriksson
Stockholm
1312.Thomas Eriksson
Stockholm
1313.Gunilla Henze
Bandhagen
1314.Lena Wanli
Trollhättan
1315.Betty Ödt
Göteborg
1316.Kim Hammar Martinsson
Göteborg
1317.Lena Emilsson
Haninge
1318.Maria Wennberg
Skoghall
1319.Mikaela Karlsson
Rottne
1320.Bi Karlsson
Göteborg
1321.Madeleine
Norrköping
1322.Sebastian Rydström
växjö
1323.Alfredo
Uddevalla
1324.Elin Arvidsson
nässjö
1325.Maria Blixt
Krylbo
1326.Peer Larson
Karlstad
1327.Annica Pettersson
Katrineholm
1328.Marie Liljefeldt
Hägersten
1329.Göran Carlsson Produktionsledare
Heby
1330.Sofia Sjödin
Örebro
1331.yassra
luleå
1332.Claes Edqvist
Grums
1333.Frida
Stockholm
1334.Susanne Glavenhed
Haninge
1335.Anna- Lena Rehnman
Arboga
1336.Björn Hallberg VD
Mölle
1337.Pernilla Karlsson
Sundsvall
1338.Kerstin Svalstad
Hovmantorp
1339.Gabriella
Öjebyn
1340.elina siipola
eskilstuna
1341.Görgen Ekroth f d präst och gymnasielärare
Växjö
1342.Lise-Lotte Lagerström
Göteborh
1343.Michelle Lagerström
Göteborg
1344.Jimmie Lagerström
Göteborg
1345.Katja Pennanen
Huddinge
1346.Ingela Westblom beh.ass
Mora
1347.Zabina Andersson Vårdbiträde
Varberg
1348.Margit Tossavainen
LÖTTORP
1349.Markus
luleå
1350.Gunnar Olsson
Östersund
1351.linda
Göteborg
1352.Anna-Karin Nesheim,
Alingsås
1353.Monika Kowalski
Malmö
1354.Melissa Gustafsson
Borås
1355.Devinia Larsson-Fatalla
Tibro
1356.Kenneth Kjellberg fd yrkesförare
Sölvesborg
1357.annlouise Petersson
Markaryd
1358.Victoria Ahmemulic
Göteborg
1359.Anita Friman Undersköterska
Kristinehamn
1360.Pia Lidman
Åkers styckebruk
1361.Håkan Lidman
Åkers styckebruk
1362.Mats Lundström
Göteborg
1363.Britt Söderlund
Örebro
1364.Agneta Mases
Rättvik
1365.Janet sjuk inget ersättning
Markaryd
1366.Eva Lunde
Kågeröd
1367.Ammi Nilsson
Lund
1368.Anki Kryss
Bålsta
1369.Birgitta Mannering Kjellberg pensionerad kogoped
Skånes Fagerhult
1370.susanne
sala
1371.Kerstin Höglund
Uppsala
1372.Håkan Bohman
Jönköping
1373.Mats Lundin
Växjö
1374.gunilla juthberg
visby
1375.ingela
luleå
1376.Marie Berglind Järvensivu
Skultuna
1377.Sara Damberg
Kristinehamn
1378.Linda Bäckström
Stockholm
1379.Camilla Berg
Skoghall
1380.Linda Simonsen
Kristinehamn
1381.Eeva Määttä
Gislaved
1382.Jonna Svensson
Göteborg
1383.Samira diba
Stockholm
1384.James Perry
Göteborg
1385.Bertil herr
Lindome
1386.Else
Vålberg
1387.Hans Ström
Boden
1388.kim
gislaved
1389.Malin Rubin
Mölnlycke
1390.anita nilsson
arlöv
1391.Fredrika Darell
Hässelby
1392.Mattias Annwall, förskollärare
Stenhamra
1393.Serena
Tungelsta
1394.Serena Merry
Tungelsta
1395.Anna-Linda Mesheim
Stockholm
1396.jan-Eric BYhlin
Viskafors
1397.Emma Määttä
Gislavef
1398.Annika Persson
Växjö
1399.lidija vekovic
karlskrona
1400.Jessica Wistrand
Kalmar
1401.Magnus Persson
Stockholm
1402.Sarah Andersson
New York
1403.Lisa Henze
Huddinge
1404.Monica Popescu
göteborg
1405.Cindy
Stockholm
1406.Lena Rickardsson
Lindesberg
1407.Jennie Axelsson
Växjö
1408.Lena Embretsson
Ljusdal
1409.Angelica Jerling
Värmdö
1410.Angelica almqvist
Växjö
1411.Karin Säll Hansson sjuksköterska /adjunkt
Växjö
1412.Linda Wikström
Stockholm
1413.Charlott Zsoldos/Lärare & egen företagare
Halmstad
1414.Johanna svavarsdottir USK
Växjö
1415.Marjo Välimaa
Svartå
1416.Camilla Carlvik
Stockholm
1417.Lars Alvsten ( ej arbeta slö p.g.a bilolycka )
Malmö
1418.Clara Kim Hagdahl
Stockholm
1419.Karina Nilsson
Avesta
1420.Solveig Svensson
Göteborg
1421.Azar ghavi
Stockholm
1422.Peter Gustavsson
Avesta
1423.Marlene Elfwing
Sala
1424.Fru Gunilla Ljungeberg
Helsingborg
1425.Angelica Gonzalez
Vrena
1426.Renee Elfwing
Heby
1427.Johanna Bengtsson
Växjö
1428.lillewi forsberg
Trollhättan
1429.Sofie Runbert
Hovmantorp
1430.Maria Hageman
huddinge
1431.Anna Johansson
Karlskrona
1432.Marie Uhre
Stockholm
1433.Christer Ivarsson
Heby
1434.Ida Lindström
Köpingebro
1435.Lars Pålsson
Eslöv
1436.Ardijana Haxhija
Växjö
1437.Caroline
Jönåker
1438.Polina Davidova
Stockholm
1439.Pirjo Andersson-Diallo
Vetlanda
1440.Elizabeth Ramstedt
Nödinge
1441.Annika Boqvist
Nyköping
1442.Cynthia Mealla
JÄRNA
1443.Kikki Bee pensionär
TIMRÅ
1444.Emmy Thodén
Brunflo
1445.Agnetha Olsson ,usk
Kristianstad
1446.Stig Mr
Jät
1447.Minna Rusanen
Gävle
1448.Carina Ferling
Kristinehamn
1449.Ingela Lundström
Helsingborg
1450.Maria Granberg
Kåge
1451.Feri, röntgensjuksköterska
Stockholm
1452.Lillemor Bäcke
Österskär
1453.Ann-Britt Jansson
Alunda
1454.Julia Josefsson
Borås
1455.Malin Golve
Alunda
1456.Susanne Dolk
Huddinge
1457.Ann Lindgren
VÄXJÖ
1458.Yvonne Straschko
Karlskoga
1459.Cathrine Broberg
Bromma
1460.Emma Eriksson
Växjö
1461.Maria
Arbrå
1462.Martina Söderström
694 95 Vretstorp
1463.Veronica Skogsberg
Bromma
1464.Anders Söderberg
Vislanda
1465.Mona-Lisa Heldmark
Uppsala
1466.jasmine
luleå
1467.Jessica Carlsson
Växjö
1468.Jerusalem Paulos
Stockholm
1469.Rene Blom Handledare
Boden
1470.tina holmgren
hagfors
1471.Agneta Holmqvist
Borås
1472.May Norlin Lärare
Ed
1473.marie hedman, socped
Göteborg
1474.Sarah sundin
Örebro
1475.Marianne Vangen
Grycksbo
1476.Anne-Marie Torngren
Järfälla
1477.PG Staffan Starringer
Håhult
1478.Bea Jedlicska
Katrineholm
1479.Anna-Karin Persson
Växjö
1480.Lena Ångnell
Ystad
1481.Anna
Slite
1482.Laila Svensson
Järfälla
1483.Linda Bergsten
Lesjöfors
1484.Marie johansson
Lakene
1485.Elisabeth henriksson
Hässleholm
1486.Sofia Almqvist
Vänersborg
1487.Anna Ahlgren
Malmö
1488.Linda Åberg Luthman, Poet
Mörtsal/Utansjö - Höga Kusten
1489.Hans Sjöberg
Göteborg
1490.Alexandra Andersson
Landskrona
1491.Jeanette Egriell Andersson
Gråbo
1492.Joakim Sundström
London
1493.Johan Hellman
Stockholm
1494.Samantha Widerholm
Östhammar
1495.anita sundqvist
Jämtland
1496.jarl pettersson
jakobstad
1497.Sandra Cronvall
Stockholm
1498.Ullacarin Lindquist
Stockholm
1499.Helen Lindberg
Sollentuna
1500.Carina Hansen Finnberg
Västerås
1501.Annette Stenbäck
Järfälla
1502.Heléne Ståhl
Edsbyn
1503.Eva Ason-Gillstedt
Frändefors
1504.Cecilia Gideskog
Stockholm
1505.Ida Jonsson
Stockholm
1506.Martin Rask
Stockholm
1507.Ann-Marie Palmqvist
Hässelby
1508.Lars Ljungwald
Stockholm,
1509.Pernilla Sjöberg
Stockholm
1510.Jessica Wallqvist
Borensberg
1511.Lars-Göran Ståhl
Edsbyn
1512.Annika Öberg (leg.psykolog)
Göteborg
1513.Sri Tiwazji Shivarananda
Stockholm
1514.Tina Lewander
Hässelby
1515.Anette Ståhl
Edsbyn
1516.Malin Johansson
Tumba
1517.Kicki Larsson
Edsbyn
1518.Dan Svartsved
Edsbyn
1519.Eva Emman
Edsbyn
1520.Anette Svensson
35233 Växjö
1521.Monica Öhlin, Elevassistent
Tyringe
1522.Ingela Sundkvist arbetsprövar
Göteborg
1523.Tomas Sideryd
Huddinge
1524.Lili Johansson
Malmö
1525.Kajsa G
Hägersten
1526.Anna Tykosson
Bjuråker
1527.Charlotte Christoffersson
Stockholm
1528.arne rubin
hällefors
1529.Susanne Gzaiel Claesson, lärare
Edsbyn
1530.Ingrid Eneheim Skolutvecklare
Stockholm
1531.linda andersson
karlstad
1532.Lena Ahlinder / Projektledare
Vendelsö
1533.Jonas Fredrikson
Floda
1534.Åsa Ekholm/Egen företagare
Motala
1535.Susanne Hansson
Landskrona
1536.Mimmi Cernerud
Huddinge
1537.Suzanne
SORUNDA
1538.Jennie Nordin
Östersund
1539.Madeléne Abresparr
Segmon
1540.marie östbjerg
v:frölunda
1541.Magnus Andersson
Tranås
1542.Joacim Schwartz
Solna
1543.Annalena Lindqvist, kurator
Täby
1544.Carina Egen företagare
Eskilstuna
1545.Jenny Brytström
Stockholm
1546.Annica Elfgren
Tyresö
1547.tommy ström
odensbacken
1548.Carina Jägborn
Haninge
1549.Lena Emman
Edsbyn
1550.Thomas Skogsberg
Bromma
1551.Susanne Branzell
Vallentuna
1552.Elisabeth
Göteborg
1553.Ulrika Johnson
Stockholm
1554.maria Fägerström
rimbo
1555.Carl Jonsson
pilgrimstad
1556.EvaLena Blom
Deje
1557.Bettan Perlström
Linköping
1558.Niina Raukola
Smedjebacken
1559.Linnea Wikström
Ludvika
1560.Anneth Jakobsson Socialpedagog
Katrineholm
1561.Anette Klang, civilingenjör
Sölvesborg
1562.Pauline Fronczak
Stockholm
1563.Eva Hult
Skåne
1564.Jennifer
Borås
1565.Annette Andersson
Sundsvall
1566.Monica Ohlsson
Helsingborg
1567.Emil Hamlin
Göteborg
1568.vivianne ahlm, pedagog
oslo
1569.Anna-Christhina Gustafsson
Asmundtorp
1570.karin brunzell internationell sek
bromma
1571.Johnny Nilsson
kågeröd
1572.Mirka Kowalski
Malmö
1573.Margret Olsson
Skövde
1574.Bo Persson
Skövde
1575.Lena von Hackwitz sjukpensionär
Varberg
1576.Irene Cedergren
Karlstad
1577.Katarina Nymans
Voxna-Bruk
1578.Fanny
Kungälv
1579.sophia jacobsson
göteborg
1580.Viktoria Bäckman
Krylbo
1581.A Westbergv
Visby
1582.Mikael Sjövall
Karlstad
1583.Carolina Eriksson industri
Edsbyn
1584.Thomas Arvidsson
Henån
1585.Dick Glader
Avesta
1586.Donavan Porter
Vallentuna
1587.Lena nordin
sala
1588.Marie Brandtehagen
Sundsvall
1589.Kenneth Nordin
Sundsvall
1590.Lottie Hellman, förskollärare
Avesta
1591.Tanya (samhällsvittne)
BAGARMOSSEN
1592.Jenny Burle / musiklärare
Kristianstad
1593.Kaarina Koukkari
Västerås
1594.Mikael Magnusson
Malmö
1595.Tony Brandtehagen
Sundsvall
1596.Axel Eriksson
Köping
1597.Erik Månsson
Degeberga
1598.Linda Verngren
Gävle
1599.Kerstin Larsson
Trelleborg
1600.Maria William-Olsson
Askim, Göteborg
1601.Kerstin Nettelbladt
Lindesberg
1602.Maj-Britt Nilsson
Degeberga
1603.Carina Lundberg
Luleå
1604.Margaretha Knopp Hab. ass.
Göteborg
1605.Elisabet Hydén
Lomma
1606.Annika Lundin
Karlstad
1607.Åsa Mörk Kundtjänsthandläggare
Avesta
1608.Laila Hemming
Bergshamra
1609.terese söderberg
växjö
1610.Gunnel Murdin
Älmhult
1611.Margareta Anderson
Bergeforsen
1612.Inga-Lill Hägglund
Sundsvall
1613.Annalena xhafa usk
Torsås
1614.Britt Ström
Sävedalen
1615.Patrik Jansson Tekniker
Avesta
1616.Barbro
Hässleholm
1617.Jenny Hansson
Stockholm
1618.Göran Pantzar
Ekeby
1619.zahra sahar
stockholm
1620.Kerstin Mörk
AVESTA
1621.Marie Ringbo
Hässelby
1622.Bengt Nederman
Avesta
1623.Annelie en av många som kämpar mot FK
Mjölby
1624.Mamo
Tyresö
1625.Claudia Orosco Lindström
Tyresö 2
1626.Eva Maria
Kristianstad
1627.Anna Wengelin, Grafisk formgivare/försäljare
Vikingstad
1628.Maud Andreasson
Arvika
1629.Maria Eriksson/fritidspedagog
Vedevåg
1630.Mats Eriksson
Lindesbergs
1631.Therese Larsson
skövde
1632.Sandra Bäckman
storfors
1633.weila lindgren
avesta
1634.Marcus Hallberg
Halmstad
1635.Pia Parkkonen
Solna
1636.Ammi Modon
Saltsjöboo
1637.Alexandra Rindebo
göteborg
1638.Fr Therese Brännkärr
Katrineholm
1639.Sven Johansson
Örkelljunga
1640.Lotta claesson
Huddinge
1641.Viktoria Harrysson
Härnösand
1642.Lotta Sjölander
Stockholm
1643.Gabriel Jonsson / IT-konsult
Umeå
1644.Maria Karke
Uppsala
1645.Mariann Jarret
Stockholm
1646.Krister Gustafsson
Åmotfors
1647.jenny Friborg
Enskede
1648.Rose-Marie Emanuelsson
Falkenberg
1649.Anders Magnhammar
Göteborg
1650.Yvonne Andersen
Sandviken
1651.Maria Berglund
Farsta
1652.Peter Holmqvist
Tumba
1653.inger skoglund
avesta
1654.Ola Kvist
Ystad
1655.Sanne Rubin
Trelleborg
1656.Stefanie kerstof
Norsborg
1657.Cecilia Svensson
Uppsala
1658.Peter Forsberg
Farsta
1659.Bonita Lindeberg
Borlänge
1660.Christina Snell-Lumio
Hedenäset
1661.Birgitta Liivlaid
Torpshammar
1662.Margaretha Svanberg (Lärare)
Stenungsund
1663.Ann M
Söråker
1664.Berit Pohjanen
Korpilombolo
1665.Hanna Hedin
Säter
1666.Birger Svanlund
Dorotea
1667.Marina Johansson
Liatorp
1668.Lisbeth Zäll
Göteborg
1669.Annika Danielsson
Färila
1670.Susanne Wolffelt
Kisa
1671.Samad Masrour (S)
Solna
1672.Hanna Olofsson, psykolog
Dalarna
1673.Maja bruun
Malmö
1674.Jenny Dahlman / usk
Varberg
1675.Birgitta Bengtsson
Hagfors
1676.Ingrid Jensen
Malmö
1677.Sanna Dahlin
Solna
1678.Marina Långström
Boxholm
1679.Anna VD producent projektledare
Stockholm
1680.Ulf Sjösten
Växjö
1681.Maria/Ssk
Nässjö
1682.Elisabeth
Ballingslöv
1683.Marie Revtorp
Munka Ljungby
1684.Thomas Pettersson
Nacka
1685.Anna Nygren
Skepplanda
1686.Camilla
Eslöv
1687.Pia Lindqvist Hopkins
Mariestad
1688.evelina
kalmar
1689.Rickard Stålbrand Konstnär
Stockholm
1690.Maria
Lund
1691.Daniel Löfblad
Vejbystrand
1692.Alexandra Hallborg
Ljungbyholm
1693.Josefin Svensson
Braås
1694.else-maj wiklund
luleå
1695.Elisabeth Öberg
Borås
1696.Angelica Johansson
Vallentuna
1697.Dennis Angeland
Kalmar
1698.Inger Welamsson, Ekonomiassistent
Vedevåg
1699.Fredrik Unger
Vadstena
1700.Catarina Ringdahl
Ängelholm
1701.Göran Lindvall
Löberöd
1702.Cia järnåker
Skogås
1703.Carina Rindsäter
Kalmar
1704.Susanne svensson
valdemarsvik
1705.Tinnice Saksaether
Växjö
1706.Amina Samelius
Hägersten
1707.Åsa Olofsson
Ljungbyholm
1708.Eva morell
glanshammar
1709.Pia Andersson
Båstad
1710.lotta lundström
Perstorp
1711.jörgen morell
glanshammar
1712.Carina Morell Larsson
Guldsmedshyttan
1713.Elisabet Eknor lärare
Nora
1714.Mikaela Linder Röntgensjuksköterska
Karlskoga
1715.Christofer Lundin
Skurup
1716.Leif Ärlemalm
Sundsvall
1717.Madeleine Petterson
Västervik
1718.Lotta karlsson
oskarshamn
1719.Peter Wikner
Stockholm
1720.Jose Pantigoso
Kristianstad
1721.Annette Hellsing
Katlskoga
1722.Harriet Hemlin
Brösarp
1723.Sara
Stockholm
1724.Sebastian J Österdahl, Kvalitetstekniker
Örebro
1725.Camilla Pettersson
Fagersanna
1726.Annelie Ihrsen
Enköping
1727.Malin Törnqvist
Stockholm
1728.Susanne Lindell
Anderslöv
1729.jarna ripatti
Botkyrka
1730.Magnus Johansson logistik ansvarig.
Ljungby
1731.Judit Baranyai
Åkersberga
1732.Lars-Olof Törnberg Undersköterska
Alingsås
1733.Jesper Andersson
skelleftteå
1734.Melissa Jonson
Bureå
1735.jasmin storch
stockholm
1736.Lars Oscarsson
Södertälje
1737.Annika Abrahamsson
Göteborg
1738.Kennet Molthon
Visby
1739.Sofia Gustafsson
Linköping
1740.Amy El Rameid
Helsingborg
1741.Tuija Caffo
Eskilstuna
1742.Anna Kernell
Åtvidaberg
1743.Mattias Asteberg
Arlöv
1744.Håkan Karlsson
Enköping
1745.Michael Karlsson
Åtvidaberg
1746.Roy Svensson
Västervik
1747.Anders Ericsson
Västervik
1748.Marianne Fredriksson
Kävlinge
1749.Mathias
kalmar
1750.Katarina Bäckström personlig assistent
Åtvidaberg
1751.Eva Stjernström
Kalix
1752.Josefin Jilmefors
Hedesunda
1753.Anna-Karin Andersson
Bor
1754.Björn Lemon
Falköping
1755.Maria Tellström
Norrköping
1756.Monica Sjödin
Stockholm
1757.Suzanne Molthon USK
Visby
1758.Jorma Niemi
Jönköping
1759.Vera Milakovic
Malmö
1760.Daniel Alonso
Stockholm
1761.sara magnusson
älvängen
1762.christian
lilla edet
1763.Stefan Olsson
Sibo
1764.Ann-Louise Hietanen
Ulricehamn
1765.Linda-marie Rennerhag
Eskilstuna
1766.Lena Hanson
Mölndal
1767.Kristiina
Eskilstuna
1768.Mark Fagerberg
Märsta
1769.Tommy Bergqvist
Härnösand
1770.Erik Samuelsson / FAS III
Åtvidaberg
1771.Sussie Fredriksen
Stockholm
1772.Camilla wold
oslo
1773.madde
Jönköping
1774.Anita Hagstedt
Vänersborg
1775.Karin Andersson
Sätila
1776.Torbjörn Bengtsson
Sätila
1777.Gunilla Holmsten
Bandhagen
1778.Zena Saleh
Växjö
1779.Maria Blom
Lund
1780.Hanna Eneslätt egen företagare
Veddige
1781.Mia Sköld
Ulricehamn
1782.Jonny Carlberg
Staffanstorp
1783.Helle Johansson Fotterapeut
Hammarö
1784.Lennart Forsgren Huvudskyddsombud
Enhörna
1785.Anna Chatarina Kernell
Åtvidaberg
1786.anne fagerli/hovslagare
ängelholm
1787.Lilian Petersen
Helsingborg
1788.mikael ström
solna
1789.Fredrik B
Göteborg
1790.Ann Nilsson VD
vassmolösa
1791.Annelie
Olofström
1792.Ingela Forsberg
Nora
1793.Riina Hansson
Stockholm
1794.christina toth
Fiano Romano
1795.Magnus H
Deje
1796.Alexandra Grundström Undersköterska
Holmsund
1797.John Andersson
Eskilstuna
1798.Lotta Svensson
Genarp
1799.Liselotte S.Johansson
Ljungby
1800.Karolina Lindström
Hägersten
1801.Mickaella Eliasson städerska
Munkaljungby
1802.Maria Skött
Göteborg
1803.margaretha petersson
Väse, Karlstad
1804.Carina Hansson
Genarp
1805.Linn Cassens
Frankfurt
1806.Pierre
Mölndal
1807.Steffi
Malmö
1808.pernilla eisengarten
ängelholm
1809.Anna Malmgren
Strängnäs
1810.Kristian Falk, sjukpensionär
Enköping
1811.Johanna Hallberg
Åtvidaberg
1812.Kristina Larsson
ludvika
1813.Jenny-Ann Tidlund
Åkers styckebruk
1814.Sara Sandfeldt undersköterska
Kungsängen
1815.mimmi sandqvist
hässelby
1816.Roger Andersson
Oskarström
1817.Britt Wester
Säter
1818.Kenth Williamsson
Skillingaryd
1819.uffe eriksson
Eskilstuna
1820.Cathryn Johvallius lärare
Mjölby
1821.Inga-Lill Pensionär
Karlshamn
1822.Ann Johansson
Ystad
1823.Andrea Hermansson
Västerås
1824.Dan Dalini
Upplands Väsby
1825.James Wilson
Falun
1826.Erica Lindberg
Skellefteå
1827.Tina Häll
Stockholm
1828.Lars-Erik Höglund
Ekshärad
1829.Melina Johannesson
Täby
1830.Tommy Granfelt, ingenjör
Lenhovda
1831.Linn Andersson
Norrköping
1832.Bashir Osman Marknasförare/Egen företagare
stockholm
1833.Göran Karlsson
örebro
1834.Katri Kovanen
Uppsala
1835.Berit Persson (Undersköterska)
Norrköping
1836.Fredri Palmqvist Riksdagskandidat
Kalmar
1837.Charlott Einarsson
Lund
1838.Åsa Wass
Säter
1839.EvA P Levin
Bandhagen
1840.Ann Eriksson
Eskilstuna
1841.Anders Eriksson
Eskilstuna
1842.Ssk Moniqa Ghookassi
Uppsala
1843.Peter Gustafsson
Gimo
1844.Lotta Westlund
Gimo
1845.Solveig Liljegren, specialistsjuksköterska psykiatri
Uppsala
1846.Ann-Sofi Andre
Bergshamra
1847.Karin Fjordell Bergbilschaufför
Piteå
1848.Joacim westlund
Gimo
1849.sinnika Johannesson
Hallsberg
1850.Linus Sjöberg fd Utförsäkrad
Stockholm
1851.Britt-Inger Eriksson
Sunne
1852.Marie Björkkvist
Ystad
1853.Peter löfstedt
Smedjebacken
1854.Helena öst
Alingsås
1855.Kim Souabni
Bandhagen
1856.Emil Söderberg
Gimo
1857.kerstin wahlbärj
Bro
1858.Therese Fagerstedt
Stockholm
1859.Anni Welander
Stockholm
1860.Peter Grimefjord
Upplands-bro
1861.ingalill
tyresö
1862.Lennart Bosell
Falun
1863.Katarina Porath-Vauhkonen
Alingsås
1864.Sara Boysen
Furulund
1865.cristine berglund
sthlm
1866.Ken Nord i Systemet
Eskilstuna
1867.Maud Löfstedt
Smedjebacken
1868.Mathias Brun VD
Stallarholmen
1869.casandra björn/studerande
Kungsör
1870.Rut Lakso
Piteå
1871.Karin Österberg
Borlängej
1872.Mattiaa Roslund (metallarbetare)
Ardala
1873.Jessica Fors
Arvika
1874.Johan Åstrand
Karlsborg
1875.Rosie Egonsson
Borlänge
1876.Margareta Rydholm
Rsmsberg
1877.Fru, Msrie-Louice Börjesson
Skanör
1878.Tarja Olausson
uddevalla
1879.camilla
Örebro
1880.Anders Flintzberg
Farsta/Stockholm
1881.Berndt Lemberg
Strängnäs
1882.Johan Andersson
Karlskoga
1883.christer engberg
falun
1884.Isabelle Steinwall
Stockholm
1885.Johanna Berglund
Eskilstuna
1886.Rut Wiberg
Trelleborg
1887.Nils-Erik Lingman
Arbrå
1888.Natalie Månsson
Malmö
1889.Elisabeth Nore'n, fritidspedagog
56576 Bottnaryd
1890.Jens Henriksson
Orsa
1891.Marita Kennedy, pers ass
Oskarshamn
1892.Mikael Loarv
Johanneshov
1893.Karolina Höcke
Lerum
1894.Östen
Nyköping
1895.Zahidah Ismail
Eskilstuna
1896.jonny jansson
Smedjebacken
1897.Torbjörn Engström
Vallsta
1898.Pia Olsson
Trollhättan (Åsaka)
1899.Elisabeth Randbäck/inköp
Upplands väsby
1900.Joni lindgren
Solna
1901.Peter Hellblom, studerande
Trelleborg
1902.Zandra Eriksson (socionom)
Knivsta
1903.Lina Asplund
Stockholm
1904.Åsa Sjöström Filmare
Tullinnge
1905.Stina Andersson
Mölndal
1906.Sofia
Lidköping
1907.Eva Nilsson
Vessigebro
1908.Matilda
älvsbyn
1909.Annalena Brych
Hyssna
1910.Cilla berggren
Jordbro
1911.Monica Persson lärare
Väset
1912.Svava Sigureveinsdottir
Gagnef
1913.Elisabeth Rikkinen
Göteborg
1914.Helena Olsson
mora
1915.madelen
Stockholm
1916.Eva P
Lund
1917.Inger Bäckvall
Bagarmossen
1918.Mia Lindqvist
Eskilstuna
1919.Eva Furuholm
Örebro
1920.Inga-Britt Niklasson Barnmorska
Jonsered
1921.Rose Löf
Borlänge
1922.Rebecca Boyd
Umeå
1923.Eva Larsson
karlstad
1924.Christer Ahlgren
Lingbo
1925.Carolina Ahlholm
Danderyd
1926.Francia-Elena Quiñones
Eskilstuna
1927.Jonna Carlström
Lindesberg
1928.Charlotte Bergqvist
Stockholm
1929.Lena Andersson
Göteborg
1930.Sten Luthman
Utansjö
1931.Caroline
Upplandsbro
1932.Charlotte Wikhall, författare
Sollebrunn
1933.Sabine Attié
Göteborg
1934.Maria Eriksson
Spånga
1935.Susanne kindström
Sala
1936.Kristin Engman
Gävle
1937.Kjell Marainen
Nedre Soppero
1938.Åsa Lindehag
Göteborg
1939.Veronica burman
orsa
1940.Anna
Göteborg
1941.paivi sihvo
norrköping
1942.elin åberg
sundsvall
1943.ann-Marie.grant
Nossebro
1944.carina
huddinge
1945.Christoffer Tykö
Helsingborg
1946.Marianne Hedberg
Kalmar
1947.Pauline Andersson USK
Lödöse
1948.Jonathan ryman
Ludvika
1949.Johanna
Olofström
1950.Kim Ivarsson
Örebro
1951.Mickael Björk
Gnesta
1952.Hasse Örn
statslös
1953.Pirkko Aitman
Landvetter
1954.Mikaela Jakobsson
Kungsängen
1955.Maja Lindqvist
Kungsängen
1956.Madeleine Lejervall
Alsterbro
1957.Petra Gunnarsson
Göteborg
1958.Roland Frans
Säter
1959.Anette Ekberg
Umeå
1960.Gunilla Ohlsson
Helsingborg
1961.Anna Henriksson
Göteborg
1962.Ulrika Pettersson
Jönköping
1963.Eva Bentzer
Grillby
1964.Peter Axelsson
Mjölby
1965.Josefine Stübner
Stockholm
1966.Emil Van Den Berg (Transportansvarig)
Sala
1967.Jens Strömblad
Landskrona
1968.Thomas Liljebro
Umeå
1969.Annkie Fridström sektionsledare
Hälsö
1970.Maria Nordström
Iggesund
1971.Annika J
STOCKHOLM
1972.Camilla
Insjön
1973.Pia Larsson
Norrköping
1974.Marie Östergren
Ösmo
1975.Cecilia Corfitzen
Rödeby
1976.Ludmilla
Umeå
1977.Birgitta wallgren
umeå
1978.Victoria Wiking
GÖTEBORG
1979.Angelica Bäckvall
Bandhagen
1980.Lars Ånséhn/ motormekaniker
Älvsjö
1981.Katrin Berg
Laholm
1982.Inga-Lena Almlöf
Karlskrona Blekinge
1983.Christina Dovik
Kristianstad
1984.Lars Möldener
Malmö
1985.Petra Hjortensjö, administratör o akademikerstudent
Stockholm
1986.Malin
Göteborg
1987.Stefan Sjögren
Kristianstad
1988.Annica Nilsson
Iggesund
1989.Ulrika
Farsta
1990.Janne ojala
Norrköping
1991.Anneli Blomqvist
Göteborg
1992.Jenny Hellestedt
sundbyberg
1993.Wendy, boendestödjare
Stockholm
1994.Sara
Smedjebacken
1995.Jerry Nybom
Norrköping
1996.Britt Holmgren
Umeå
1997.Marie Karlsson
Exeter, Storbritannien
1998.Anita Helsing
Frövi
1999.Ulrika Karlsson (undersköterska)
Askersund
2000.Ivana Undersköterska
Tanumshede
2001.Monika Jonsson
Spånga
2002.Patricia Andersson
Stenungsund
2003.Cilla Halilovic
Kristianstad
2004.Petra Söderberg, order och avtals hanterare
Vallentuna
2005.Michaela Tillberg
Arboga
2006.Torbjörn Hedberg
Eskilstuna
2007.Erik Stanzé
Valbo
2008.Annsofi Stark/undersköterska
Hudiksvall
2009.Kristoffer Sidestam
Stockholm
2010.Daniela Nasteska Olsson
Kristianstad
2011.Sandra Liedholm
Skellefteå
2012.Madelene Sjöholm
Kimstad
2013.Carolina läkarstudent
Tomelilla
2014.Lindén Sylvi
Mora
2015.Nancy Andersson
Nynäshamn
2016.Anne-Marie van der Poll
Eskilstuna
2017.Ann-Sofie Millberg
Enköping
2018.Elias Hakuni, student
Göteborg
2019.Lena Palm
Leksand
2020.Jonill Wiedekamm, Usk
Rydebäck
2021.Thomas S
Växjö
2022.Malin Ahlström
Göteborg
2023.Lena Axelsson
Nora
2024.Anna Flodström
Västerås
2025.Christian Sjölin
Hyllinge
2026.Maria Carlén, ekonom
Sollentuna
2027.Lilli Trpkoski
Eslöv
2028.Nikolaus Charalambous
Södertälje
2029.Janne Häggqvist, sjukpensionerad
Enskede
2030.Jonas wolcher
Göteborg
2031.Susanne Kljutschnik usk
oskarström
2032.Eva Svart
Rättvik
2033.Pia Janberger
Ljungby
2034.lena lundin
mora
2035.lena lundin
mora
2036.inga-lill andersson
borlänge
2037.Lise-Lotte Åsling Undersköterska
Nora
2038.Mona Helgå
Solna
2039.Jenny Glinning
Täby
2040.Lotta Lövdahl
Ekshärad
2041.Lysa Öster
Enköping
2042.Eva Swärdh
Nynäshamn
2043.Laila Norstad
Bro
2044.Catharina Molander
Karlskrona
2045.Jöns Olof Hallgren
Hammerdal
2046.Oliver S
Stockholm
2047.Tommy
karlskoga
2048.Sara Jons usk
Borlänge
2049.Kent Lantz
Nora
2050.Lotta Nordström
Höör
2051.Tommy larsson
vällingby
2052.Maria Sandberg
Stockholm
2053.Veronica Lidman
Skellefteå
2054.Linda Fahlgren
Skellefteå e
2055.Jörgen Lund
Örebro
2056.Albin Axelsson
Bottnaryd
2057.Margareta sjuk
Mjölby
2058.Cecilia Ottosson (sjukskriven)
Västerås
2059.Björn Hagberg
Fristad
2060.Pia Granbrg
Vreta kloster
2061.Sonja Flykt
Järfälla
2062.Marika Lundqvist
Göteborg
2063.majlis
kungsör
2064.Tobias Kautto
Södertälje
2065.Gunilla
Lindome
2066.Tuva Troberg
Stockholm
2067.Rebecca Holm Kanfall
Ystad
2068.Marion Ekberger
Linköping
2069.Lotta öberg
Järfälla
2070.Mia kaarne
Haninge
2071.marina Frosth
laxå
2072.Louise Strandqvist
linköping
2073.Iia Eklund
Öregrund
2074.Madelene Holme usska
Strängnäs
2075.Anita Israelsson
Nora
2076.Evelina Selberg (student)
Piteå
2077.Lena Hassel
Matfors
2078.Elin Blixt
Halmstad
2079.Bettina lundgren, simlärare
Höganäs
2080.Ronnie Billström
Enköping
2081.Cathrine Karlsson Sjukskriven
Södertälje
2082.Ylva Lindström
Ånge
2083.lise-marie Nordin
Pålsboda
2084.Jan Erik Byström
Karlstad
2085.Lena Bjerknes
Trönödal
2086.Pernilla Olsson
Karlskrona
2087.Tobias Oscarsson
Trollhättan
2088.Anita Dragsten
Rättvik
2089.Linnéa Karlsson
Älvsbyn
2090.Agneta Zälter
Mariestad
2091.Jonas Hansen
Helsingborg
2092.Birgit Sigerberg
Helsingborg
2093.Romina Vinding
Malmö
2094.Rebecca Hagelin
Växjö
2095.Nikoletta Charalambous
Södertälje
2096.Marie Hakorinne lärare
Kungsängen
2097.Mariana Silva
Stockholm
2098.Caroline Andersson
Borås
2099.Henrik Ottosson
Torsby
2100.Christer Nilsson
Ystad
2101.Eva Rye
Klippan
2102.Sigrid Heuman lärare
Malmö
2103.Ulrica Väfors
Stockholm
2104.Therese Hakorinne
Stockholm
2105.Irene Alexandra
Timrå
2106.Oskar Karlsson
Älvsbyn
2107.Ola
Insjön
2108.Kristina Lingvall
Gävle
2109.Emelie Cordts
Strömsholm
2110.Kristina Lingvall
Gävle
2111.Ann-Chatrine Larsson
Bollnäs
2112.Marie-Louise Santos
Enköping
2113.Eva Temrin hö
Skultuna
2114.Alexandra Roth, dietist
Göteborg
2115.bo ekvall
lund
2116.Katja Uddman
Eskilstuna
2117.Isabella Kobza
Stockholm
2118.Sandra Johansson
stockholm
2119.Jerry Essgren
Tibro
2120.Ola Fjellström
Obbola
2121.Anneli Örtqvist
Stockholm
2122.Lisa Larsson
stockholm
2123.Helene Djupsjöbacka
Oskarström
2124.Ann-Cathrin Sommar
Nås
2125.Annie Konradsson
Umeå
2126.gill alvesand
nacka-älta
2127.Jessica Blixt
Kvillsfors
2128.Annkatrin Persson
Kungsgården
2129.Kristhine Eriksson
Bollnäs
2130.miss janina hörnlund
västerås
2131.Anne Hiding
Askersund
2132.Emma Gunnarsson
Stockholm
2133.helena ehrencrona
svanskog
2134.Therese Skrubbe
Tranås
2135.Alexandra karlsson
Linköping
2136.maude halvarsson
bollnäs
2137.Josefine Bäckström
Västerås
2138.Thomas Svensson Försäkringsinformatör
Kallinge
2139.Sussie Kungsman
Stockholm
2140.Elin Söderström
Kalmar
2141.Nina Delmar
Lund
2142.Klas-Göran Persson
Hässleholm
2143.Eva Berg
Oskarshamn
2144.Anita Grundström
Hagfors
2145.Angelica Engdahl
Stockholm
2146.Britt Lood
skövde
2147.Patrick Miller Fotograf
stokholm
2148.Jennie gustavsson
jönköping
2149.Emma Ågren
Malmö
2150.Andreas Näsström
Stockholm
2151.Johan Löfström
Stockholm
2152.Håkan Jelk
Saltsjöbaden
2153.Malin B Gardskär
Stockholm
2154.Fru Jessica Möller
Uppsala
2155.Andreas Karlsson
Växjö
2156.annica Malmqvist
tjörnarp
2157.Pia Söderqvist, undersköterska
Ryd
2158.Shora Minaei
Solna
2159.Alicia
Linköping
2160.Anny Frantzén
Oxie
2161.Helen Swärdh/handledare
Karlskrona
2162.Gunilla Gustafsson
Lessebo
2163.marita claesson
aneby
2164.Anneli Astonsson
Lysekil
2165.Michael Lindberg Behandlingsass
Kolbäck
2166.Olov Enberg
Piteå
2167.Katarina Hultzén
Norrköping
2168.Marietta Ström
Båstad
2169.Sari Leinonen
Eskilstuna
2170.Sara Lindquist
Västerås
2171.Catharina Mattsson
Söderala
2172.Elin Djerf
Gnesta
2173.Kerstin Henriksson
hHelsingborg
2174.Marina Jansson
Piteå
2175.Anders Braf. Freelance photo
Bangkok
2176.Sointu Numrela
Surahammar
2177.Christina Grahn
Falkenberg
2178.Aase Aarem Muurinen
Västerås
2179.carola gustavsson
örebro
2180.sandra pettersson
gnesta
2181.Frk. Liisa Rantamäki
Farsta
2182.Lars Pesu
Arvidsjaur
2183.linda holmberg
avesya
2184.linda holmberg
avesta
2185.Anne-Lie Hermansson
Lysekil
2186.Ulrika Ruston
Eskilstuna
2187.Susan Niiranen frisör
Västerås
2188.Pernilla Björklund Behandlingsassistent
Enköping
2189.Eva-Lena Andersson
Göteborg
2190.Carina Agnarsson
Angered
2191.Marie
Olsson
2192.Ewa Oldven Abrahamsson
Falkenberg
2193.Cecilia Golborne- Lärare
Kungsängen
2194.Eva-Marie Lundberg
Göteborg
2195.Thomas Lundmark
Njurunda
2196.Sahar Zolgharnian
Solna
2197.Maria Hagelin
Uppsala
2198.Helena
Hällefors
2199.Annelie Gunnarsson
Mörrum
2200.Kerstin Zeuge
Stockholm
2201.Marie Svalås
Köping
2202.Annika West
malmö
2203.Anneli Samuelsen
västerås
2204.Maria Olausson
Göteborg
2205.Peter Lyse'n
Västerås
2206.linda töyrä
halmstad
2207.Lina Lundstedt Brukarspecialist
2133 Malmö
2208.Carina Sager
Jönköping
2209.Sarah Ländell
Örebro
2210.Sureia
Stockholm
2211.Paula Dunberg
Stockholm
2212.Nina Olsson Tårtkonstnär
Malmö
2213.Janneke Sietses, Kock
Vaxholm
2214.Niklas Hagelbeck
Åre
2215.carina wahlsten
Vaxholm
2216.Emma (närstående till utförsäkrad)
Sollentuna
2217.Ulf Stenvall
Lögdeå
2218.Linnea (mamma utförsäkrad)
Sollentuna
2219.Åsa Bergström
Vallentuna
2220.Fia Karlsson
Stockholm
2221.Jenny Henriksson
Södertälje
2222.Fatima Brorsson
Falkenberg
2223.Natascha
Göteborg
2224.Madelin Sand
Mjölby
2225.Margareta Johansson
Tibro
2226.Kim Källström
Kramfors
2227.Margareta Andersson undersköterska
östersund
2228.Elisabet Noussi
Norrköping
2229.Ingalill Berggren Sik Lärare
Örebro
2230.Hanna sandström
Karlskoga
2231.Lisbeth Bernhardsson
Västerås
2232.Anna Johansson
Stockholm
2233.Pernilla Wettrén
Linköping
2234.Ola Sternerup
Lund
2235.Iréne Sy
Spånga
2236.Ewa-Britt Segrén
Göteborg
2237.Herr Mikael Tillbom
Södertälje
2238.Kina Koski
Sundbyberg
2239.Agneta Södersten
Enköping
2240.Glenn Nässlander ... Industriarbetare
Västerås
2241.Anita Lindström
södertälje
2242.Camilla linden
Grythyttan
2243.Monika Ingridsson
strömsund
2244.Miranda Åkermalm
Stockholm
2245.Helena Appelros
Täby
2246.Helena Karjalainen
Eskilstuna
2247.Christin Arvidsson
Örebro
2248.Magnus karlsson
Huddinge
2249.Maria Törnqvist
Norrtälje
2250.Anette Eriksson
Alfta
2251.Jesper Törnqvist
Norrtälje
2252.Catharina Ede
Lund
2253.Sven Åkesson
Älmhult
2254.Lotta Lyckeholt
Skellefteå
2255.Jörgen Lööf Tekniker
Storå
2256.Lia Barata
Stockholm
2257.Annelen Sundgren, Grafisk designer
Hägersten
2258.Anna-Maria Gisslén
Sundsvall
2259.Sussie H. utförsäkrad
Sollentuna
2260.Moni Eriksson
Söderköping
2261.Ulla Frimodig Dalsheim
Leksand
2262.Sanja H
Eskilstuna
2263.Anna Bengtsson
Stockholm
2264.Sara Lüdtke
Stockholm
2265.maarit pokka
Tyresö
2266.stig lönnqvist
enköping
2267.Barbro Hamlin
Göteborg
2268.Alfhild Renbro
Köping
2269.Rose-Marie Rylander
Herrljunga
2270.Marie Meike
Hässelby
2271.Laila Holt
Väse
2272.Jenny Sandvall
Oskarshamn
2273.Susanne Heindorff
Nybro
2274.catarina A
Uppsala
2275.Jenny Ohlsson Amoah
Solna
2276.Lars Sundin
Uppsala
2277.Cathleen Bengtzén
ystad
2278.Tina Jönsson
Örkelljunga
2279.Caroline Sandberg, samordnare
Lidingö
2280.Josefine Olofsson
Klintehamn
2281.Lennart Olsson
skene
2282.Lena Norman
strömsund
2283.Lotta Wirström
Vallentuna
2284.Veronica Erhardson
Malmö
2285.Eeva Leppänen
Eskilstuna
2286.Anna Holmberg
Västerås
2287.Nina Sjöström
Västerås
2288.Susanne Larsson
Stockholm
2289.Emelie Norrman
Västerås
2290.Ulrika Sandberg
sollentuna
2291.Linda Olsson
Västerås
2292.Gunilla Jonsson
Hedemora
2293.Barbro A Stålhandske
Helsingborg
2294.Ylva Moberg
Uppsala
2295.Kicki Nordenström, Projektledare
Göteborg
2296.Inger Månström
Alingsås
2297.sören eriksson
fagersta
2298.