Upprop: Stöd polisen och projekt Reva

Visa ditt stöd för polisens REVA projekt !
Papperslösa är individer som inte har någon ID men väntar på besked om PUT
.                              ILLEGALA är individer som fått avslag på PUT för de uppfyller inte kraven för detta.

Polisen letar efter ILLEGALA, inte papperslösa som ännu väntar på besked att få PUT.                  Att ILLEGALT uppehålla sej i ett land är olagligt.Polisen skall alltså sköta sitt arbete!

Läs om lagen här:  http://bit.ly/Yvkdvl

Istället för att påstå att man är "kränkt" för att polisen kollar ens ID så skall man se det som man hjälper polisen och därigenom hjälper man  såväl inhemska svenskar som integrerade invandrare att få ett bra samhälle  utan en massa konsekvenser av negativ sort.                              I annat fall skulle ju gemene man vara "kränkt" vid poliskontroller i trafiken, punktkontroller på t.ex  ryggmärkesklubbar i tid och otid,kontroll av pass vid utlandsresor osv.

När listan är välfylld så skall den skickas till Rikspolisstyrelsen.
Ni får gärna  sprida denna lista och hjälpa till att samla sympatisörer till polisens REVA projekt!



 

 


Initiativtagare: Sandra

 

 

Undertecknas

Fyll i formuläret nedan och klicka på "Skriv på uppropet!" för att underteckna ovanstående upprop. Namn och ort är obligatoriska uppgifter.

Du får gärna uppge din e-postadress och eventuell hemsida. Din e-postadress visas inte för andra besökare, men du kan komma att få nyhetsbrev av uppropets initiativtagare. Om du har en gravatar så syns den vid din underskrift.

 

Namn (och titel):Ort:
E-postadress:Hemsida:

 

1.Sandra
Sverige
2.Erik Andersson, forskare
Stockholm
3.Eleonora Wikström
Stockholm
4.sven ollson
Växsjö
5.Hans Dahlberg, fd pinsp
Huddinge
6.Daniel Andersson
Röstånga
7.Johan Schock Konstruktör
Danderyd
8.Inga Paulsson adj.emerita
8149 Hässleholm
9.karl nilsson f.d polis
Domsjö
10.Dragan Klaric
Helsingborg
11.marcus
kungälv
12.Mattias From, kommunfullmäktigeledamot
Kungsbacka
13.Ida
Borlänge
14.Ari Halttu - Svetsare
Söderbärke/Dalarna
15.Monika Ekenberg
Gävle
16.Carl Ekenberg
Gävle
17.Bo Persson
Malmö
18.leif pettersson
stockhokm
19.rebecca bladh
brighton
20.Rune Jonsson, fil kand
Lidingö
21.Sven Inge Nilsson processarbetare
Bromölla
22.Jocke eriksson
avesta
23.Sven-Olov Lindström
Borlänge
24.Dragan Stojiljkovic
Malmö
25.Lars (f.d socialsekr.)
Eskilstuna
26.mia eriksson
Bollnäs
27.Håkan Wallner
Malmö
28.Johnny Hortén
Vellinge
29.Klas Hansson
Göteborg
30.Anton Lindblad
Linköping
31.Birgitta du Rées
Huddinge
32.anna du rees
huddinge
33.Hans Cagnell
Stockholm
34.Peter Andersson
Hörby
35.Pensionär Gunnarsson; Alf
Kristinehamn
36.Lena Dickson, talpedagog
SVANESUND
37.Susanne Mårtensson undersköterska
Ystad
38.fd. örlogskapten Kjell Jönsson
Halmstad
39.Lennart Svensson Pensionär
Västra frölunda
40.Stefan
Halmstad
41.Lasson, Torbjörn
Perpignan
42.Rebecca van Wilsem
Bandhagen
43.Kenny Eriksson Egenföretagare
Mora
44.Pia, Student
Stockholm
45.Johan togiander CEO
Skanör
46.rolf sjöstrand civing
viksjö
47.Stefan Bergman - Sverigedemokrat
Oxelösund
48.Mr. Kevin Nordström
Höllviken
49.lars nilsson
båstad
50.Ronnie A. Betongarbetare
Älvsjö
51.Oleg Datsishin, gruppledare
Halmstad
52.Eija-Riitta Eklöf
Liden
53.karin grubb
matfors
54.Sofia Sjölund, lärare
Sundsvall
55.Mats Branner
Stockholm
56.Gustaf Hortén
Höllviken
57.Martin Aronsson
Årsta
58.Thomas Lundquist
Sävsjö
59.Lars Karlsson
Södertälje
60.Liana Abatsidis
Göteborg
61.C Gunilla Johansson
Karlstad
62.Bo Johnson
Skanör
63.ronny thulin
ängelholm
64.Anders Lindgren
Göteborg
65.T.Dahlberg
vällingby
66.Håkan Mårtensson försäljare
Ystad
67.Berit Augustsson pensionär
Helsingborg
68.Martin Mårtensson lantarbetare
Ystad
69.Anna Mårtensson undersköterska
Ystad
70.Harald Petersson
Botkyrka
71.Patrik
Ängelholm
72.Barbro
Värmdö
73.Andreas åström
sundsvall
74.P Nyman
Båstad
75.lars lindqvist
strängnäs
76.Juha Talimäki
Södertälje
77.Jonas
Uppsala
78.Y Bernecker
Ängelholm
79.Simon
Höganäs
80.Bengt Larsson
Växjö
81.Olof
Tingsryd
82.Felix
Växjö
83.Herr Björn
Kalmar
84.Patrik Johansson
Piteå
85.Jimmy Eriksson
Skillingaryd
86.Erik, läkare
Stockholm
87.magnus
växjö
88.Pia
Malmö
89.A Bergqvist
Växjö
90.Magnus Pihlqvist
Eringsboda
91.Marcus Möller
Kvidinge
92.Bo Bonnevier
Märsta
93.Catherine San Filippo - Familjeläkare
Västerås
94.Stefan Garphorn Produktansvarig
Åstorp
95.Stefan Bruer
Filippinerna
96.Mats Olausson (Läk)
GBG
97.Anders Andersson Pensionär
Malmö
98.Hans fredborg
Skanör
99.Anders Brandell
VÄXJÖ
100.Mikael Johansson
Växjö
101.Tryggve Bergholm
Skärholmen
102.Per Nordin
Sundsvall
103.patrik lund
växjö
104.Roland Gustafsson
Falsterbo
105.Gunilla Andersson
ängelholm
106.Kjerstin Berggren
Trekanten
107.Patrik - VD
Malmö
108.Marcus Fält
Växjö
109.markus lanz
kalmar
110.stefan
degerfors
111.Jonny Bråthen
Frövi
112.Hampus Jönsson
Malmö
113.Lovisa Johansson
Kiruna
114.Eva Nilsson
Trosa
115.Peter Svensson
Skanör
116.Dag Rydorff
Lund
117.AS fd. Ombudsman (Byggnads)
okänd för Expo
118.Författare N-E Hennix
Hässleholm
119.Erik Nilsson
Trosa
120.Tommy
Lindstrom
121.Alexander Johansson
Åstorp
122.Mia Andrén
Borlänge
123.Daniel
Karlstad
124.Marianne Edling
Norsborg
125.Christina
Olofström
126.Tommy
Kil
127.Juan Carlos Fuentes
Påarp
128.Stefan Ottosson
Växjö
129.Jan Lorentzson
Lagan
130.VD S.Stångberg
Göteborg
131.Eddie Åkerman
Eskilstuna
132.Peter,projektledare
Alvik
133.Per Olsson
Ystad
134.carl- erik B service/butiksarbetare
SOLLENTUNA
135.Peter Hansson
Växjö
136.Andreas Palmström
Södra Sandby
137.Ante Heden, Lastbilschaufför
Gävle
138.Lars Ulwencreutz
Björklinge
139.Marcus Söderlund, soldat
Västervik
140.Robert Stenkvist
Tumba
141.Fredrik Larsson
Borensberg
142.Andreas
södertälje
143.Maria Andersson
Malmö
144.Nathalie
Olsson
145.Jana Lund
Furulund
146.kent johansson
jönköping
147.Mikael Lindberg
Jönköping
148.Sven Lindholm motorhistoriker
Stockholm
149.Jan-Eric C. Olfwenstam publisher
Skara
150.Airi E. Olfwenstam
Skara
151.Pontus
Haninge
152.Richard E. Olfwenstam säljchef
Skövde
153.Carl Larsson
Skövde
154.Henrik
Göteborg
155.Rolf Andresson Polis
Stockholm
156.Martin
Stockholm
157.Carl Ekenberg fd polis
Gävle
158.Thorwald Pesson
Malmö
159.John Lundvall (maskinförare)
Enskede
160.Erik Persson
Skåne
161.Martin Broman
Luleå
162.Peter Persson
Hässleholm
163.Bjelle
Göteborg
164.Fredrik G
Varberg
165.Emanuel
Göteborg
166.Erik Andersson
Göteborg
167.Jan V Hermansson
Malmö
168.Anita Ekenberg
Gävle
169.Peter Karlsson
Stockholm
170.Christer Stolt
Täby
171.Mats Ekenberg
Gävle
172.Bertil
Funäsdalen
173.Andreas Östensson
Skänninge
174.Stefan Kingen
Nacka
175.Robban
Katrineholm
176.Stig
Stockholm
177.Lars F
Stockholm
178.Johan Pros
Borlänge
179.Anders
Solna
180.Lars Höglund
Örnsköldsvik
181.Christina
Linköping
182.Lars Rönnerblad
Stockholm
183.Bengt Johansson
Stockholm
184.Peter Johansson
Stockholm
185.Johan Dahl
Göteborg
186.Håkan Dahlberg
Uppsala
187.Lars Dunker
Nyköping
188.William Bourne
Göteborg
189.Bo Bäck
Västerås
190.Emil Fjällid
Huddinge
191.Andreas Svensson
Lund
192.Eva Wallmark
Stockholm
193.Lennart Karlsson
Katrineholm
194.Jenny Borg
Bälinge
195.Rogan Malmberg
Gisalved
196.Vikstrom
Sundsvall
197.Tommy
Göteborg
198.N.M.Markström
Luleå
199.Sven Johansson
Stockholm
200.Eric Lind
Sollentuna
201.Anders Danielsson
Mora
202.Kerstin
Daiarna
203.Dmitrij K
Botkyrka
204.Allan Johansson
Malmö
205.Lars Nilsson
Spånga
206.Hans Bengtson
Helsingborg
207.Kjell Jonsson
Gävle
208.sholm
skellefteå
209.Christer
Stockholm
210.Robin Kronholm
Linköping
211.Åsa H
Ängelholm
212.Ove Hansson
Nyköping
213.Anna
stockholm
214.Per
Sjöbo
215.Pansy
Usa
216.Carin
Skåne
217.Mats Holmström
Uppl. Väsby
218.Björn
Stockholm
219.G-B Lund
Vara
220.Kent
Bro
221.Vasti
Eskilstuna
222.Österlen
ystad
223.Lena lindberg
Göteborg
224.jacob
stockholm
225.Lars Johansson
Göteborg
226.Sandra
Eskilstuna
227.Patrik
Göteborg
228.Johan N
Kalmar
229.Siv Bergström
Stockholm
230.ulf.johansson
huddinge
231.Jan
Helsingborg
232.Stefan Andersson
Uppsala
233.Nicklas T
Vallentuna
234.Anders Isaksson
Fjällbacka
235.Jesper L
41519 Göteborg
236.Birgitta
Bjuv
237.Dan Larsson
Malmö
238.Krister Karlsson
Katrineholm
239.Jimmy
umeå
240.Hans Högqvist
Malmö
241.Bill Jansson
Stockholm
242.Ronny Gustafsson
Kil
243.SvenHassan
Stockholm
244.Jan Lindgren
Umeå
245.Stefan
NACKA
246.klas
haninge
247.Goran Stahl
Stockholm
248.patrik granath
göteborg
249.Katarina
Järfälla
250.Tomas Simonsson
Lomma
251.Rickard Nyberg
Bengtsfors
252.Mr ulf
Göteborg
253.Tomas Företagare
Lomma
254.Aukt rev Lars Lehto
luleå
255.Paul Brännlund
Kristinehamn
256.Niklas Ekberg
Falun
257.jörgen
Hallstavik
258.Göran Andersson
Värnamo
259.Erik Lagerqvist
Stockholm/Bromma
260.Magnus
Stockholm
261.bertil ek
stockholm
262.Lars Dahlberg
Henån
263.Margit
Örebro
264.olof yngve
arboga
265.Jeppe
Piteå
266.Marita Ekonom
Helsingborg
267.Viola
Sundsvall
268.Bosse
Göteborg
269.Andreas Larsson
Trollhättan
270.Ibrahim
Stockholm
271.Anna
Borås
272.Anna R.
Västerås
273.Jan Tillman
Solna
274.Jonas Helmfrid
Helsingborg
275.Erik Hallros
Linköping
276.Lars Svensson
Västerås
277.Micke
Njurunda
278.Daniel Asplund
Uppsala
279.Stefan
Enköping
280.Cedrik Persson
Höör
281.Ragnar Jellback
56042 Sandhem
282.Åke Karlsson
Ängelholm
283.Andreas Olsson
Malmö
284.Mats Kristiansson
Malmö
285.Malin Nyberg
Uppsala
286.Karl Bergqvist
Stockholm
287.Anders Löfgren
Stockholm
288.Marko
Skene
289.Bernt.O
Stockholm
290.Anders Dalhem
Uppsala
291.L Olofsson
Göteborg
292.Tord Åldrig
Västerås
293.Carin Johansson
Huskvarna
294.Andreas
Haparanda
295.Roger Nordström
Mariannelund
296.björn
stockholm
297.Lena Karlsson
Örebro
298.Olle Hammarström
Tyresö
299.Kenneth
Skövde
300.Nisse
Hökarängen
301.Staffan Ohlsson
Malung
302.tommy
ångermanland
303.Anders Larsson
Stockholm
304.Sven-Olof Fredriksson
Västerås
305.Sture Johannesson Pensionär
Smålandsstenar
306.Nettan.
Nyköping
307.Percy Welander
Linköping
308.Claes Lundgren
Stockholm
309.Hans Nyström
Stockholm
310.Ingvar Johansson
Malmö
311.Terne Mejnå
Södertälje
312.Hans
Karlsborg
313.b-g gustafsson
Eskilstuna
314.Ulf Ahlgren
Umeå
315.Gunnar Flinta
Stockholm
316.G.Jung
Stockholm
317.Andersson
Örnsköldsvik
318.Dir. Bo östvall
Smålandsstenar
319.Martin Persson
Karlstad
320.Rolf Carlson
Uddevalla
321.Mattias Grafström
Hörby
322.Nils Flyg
Enskede
323.mats hedbom vvs montör
stockholm
324.sven cedergren
Gränna
325.Magnus Jönsson
Helsingborg
326.Tommy Larsson
Borås
327.Yngve mark
Eslöv
328.Buddy Lundström
Ängelholm
329.maria linde fil mag
eskilstuna
330.Leif Linde Civ.ing.
Eskilstuna
331.Peter Alsing
Tumba
332.Patrik
stockholm
333.bo lindström pensionär
Karlstad
334.Elsa Johansson
Malmö
335.Maj-Britt Bernhardsson
Borås
336.Göran
Lönsboda
337.kristian
hägersten
338.Sten Johansson
Tyresö
339.Gert
Järfälla
340.Micke Johnsson
Malmö
341.Johan Persson
Skåne
342.Louice Nikolaisen
Helsingborg
343.T.Muse´
strömsnäsbruk
344.Holger
Uppsala
345.Piotr Warta
Lysekil
346.Margareta Fredell
Lidköping
347.Kent Asplund
Borås
348.Sören
Stockholm
349.Birgitta
Mora
350.Carl
Lund
351.Herr Hans
Kungsbacka
352.Stig Rydmark
Norsborg
353.Björn Berggård
Stockholm
354.Nicholas Wraneus
Gibraltar
355.Arne Kjellberg
Göteborg
356.Jörgen
Sverige
357.Jan Lilliesköld
Trosa
358.Gunilla
Uppsala
359.Lena Johansson
Värmdö
360.Benny Larsson
Säffle
361.mikael( grovarbetare)
rörum
362.Jessica Frank
Onsala
363.Kim
Borlänge
364.Inge-Gerd Olsson lärare
Perstorp
365.Mikael Andersson
Göteborg
366.Markus Nilsson Ingenjör
Malmö
367.Kwanjai Lilliesköld
Trosa
368.Nicklas
Eskilstuna
369.Cecilia
Stockholm
370.Andree Stuxgren
Malmö
371.Jimmy Andréasson
Halmstad
372.Bo Ålander
Västeränga
373.Johan
Linköping
374.Fanny
Uppsala
375.Anna Eder
Sollentuna
376.Fl. Christ
Vermland
377.Mikael
Mora
378.Gunnar Olsson företagare
Norrköping
379.Per Nyström
Hässelby
380.Claes
Brandbergen
381.Christina
Umeå
382.Göran Andréasson
Hisings kärra
383.jan
strömstad
384.Alexander
Lund
385.Christer Johansson
Stockholm
386.Lina Ehrman
Göteborg
387.Birgitta Svensson
Stockholm
388.Bengt Gustafsson
Värlinge
389.Leif Ohlsen
Stockholm
390.Maj-Britt Lindvall pensionär
Borlänge
391.Michael Eliasson
Göteboeg, Brämaregården
392.Eva Lindholm
Örebro
393.Frasse Larsson
Norrköping
394.Michael Al Garni
Helsingborg
395.Marianne Persson
Stockholm
396.Finn
Skåne
397.Mikael Carlsson
Helsingborg
398.Hasse Kåremalm
Jönköping
399.Erik, egenföretagare
Sigtuna
400.Anders Leander
Timmernabben
401.paavo leskinen
haparanda
402.Mats Larsson, företagare
Uppsala
403.uholm
skellefteå
404.Arne Bolkert
Huddinge
405.Michael B reklamare
Broby
406.Peter
Skövde
407.johan andersson
stockholm
408.Bengt H
Göteborg
409.Åsa Andersson
Vetlanda
410.Roland
Borås
411.Jimmy - Vd
Sölvesborg
412.Sven-Eric
Halmstad
413.Sigbjörn Ekman
Karlstad
414.Petri Mikkonen
Upplands Väsby
415.kenny wålbrink
stockholm
416.Tina Hallberg
Göteborg
417.Daniel.Andersson
Kungälv
418.Åsa A
Vetlanda
419.Henrik
Sverige
420.Anne Johansson
Stockholm
421.peter crona mr
forserum
422.Bolivard Eriksson
vårgårda 44730
423.Cristina
Malmö
424.Henrik B
Gbg
425.Jimmy E
Varberg
426.Peter. D
Malmö
427.Eva Mattsson
Malmö
428.Jan Svensson
Norrtälje
429.Johan Andersson
Göteborg
430.Sven Sundberg
Bergvik
431.Carina Norden
Stockholm
432.Håkan Stigsson
Värmlandl
433.Börje Grahn
Upplands Väsby
434.Håkan Sterlind
Göteborg
435.Göran
Huskvarna
436.Patrik
Sollefteå
437.Leif Johnsson
Svedala
438.Åke Lundström
Stockholm
439.Bo Josefsson
Storfors
440.peter karlsson
malmö
441.Börje Jansson
Mellerud
442.Lars Carlsson
Vellinge
443.Roger Karlsson
Linköping
444.yvonne carl
stockholm
445.Lasse Ingenjör
botkyrka
446.Dan Nordin
Arboga
447.Åke
Tierp
448.Lars Andersson
Malmö
449.Celsius
Växjö
450.Bo
Ystad
451.Jonas Magnusson
Lund
452.Christer Nilsson
Tomelilla
453.Bengt
Värnamo
454.Peter
uddevalla
455.thord oscarson
göteborg
456.Tony Eriksson
Solna
457.Micke eriksson
Stockholm
458.Emma
Halmstad
459.Per Bodén
Stockholm
460.Maria Lenander
Gävle
461.Kaj
Trollhättan
462.Janne Lindgren
Sollentuna
463.Kaj Fredriksson
Stockholm
464.Unahans
Viken
465.Henn Avasalu hr
Södertälje
466.Jan Selander
Matfors
467.Frej Dristig
Lilla Edet
468.Kent Andersson
Göteborg
469.Magnus Lindström
Köping
470.Tommy Anderssson
Stockholm
471.stefan larsson
lund
472.Larry Hogman, sys.vet
Tullinge
473.Magnus Jönsson
äNGELHOLM
474.Diana Kret
Göteborg
475.Hr CS Svensson
Trollhättan
476.Ragnar Westblad
Göteborg
477.Robert
Finspång
478.Anki
Bromölla
479.Henryk
Oxie
480.Tom Titz
Dalarna
481.Jenny Stålhammar
Malmö
482.Fredrik Karlsson
Uppsala
483.Tomas O'Maely
Örnskökdsvik
484.OWE
horndal
485.Mikael Svannäs
Tierp
486.Bjarne Nyberg
Åsele
487.Magnus Wigestål
Mölnlycke
488.Douglas Fitzgerald
Kalmar
489.Jenny
Stockholm
490.Jan Sölvin
Enskede
491.Raymond Zweigberg
Västerås
492.fredrik olsson
kalmar
493.Lotta
Köping
494.Peter K
Floda
495.marianne larsson
stockholm
496.Claes Eriksson
Sundsvall
497.Viktor
Stockholm
498.Ulf Persson Beteendevetare
TYgelsjö
499.Hagölu
Katrineholm
500.Bertil Lindgren Pensionär
Bro
501.Hans Björnerhag
Alicante
502.Per Schmidt
Oslo
503.Andreas Simonsson
Uddevalla
504.Stefan
Kramfors
505.Lasse Augustsson
Kungsbacka
506.Bengt Svensson civ ing.
Lund
507.Stefan Musiker
Uddevalla
508.K Johansson
Kalmar
509.Nils Hultkvist
Stockholm
510.Jan Karlsson
Högsjö
511.Emanuel
Södertälje
512.Niclas Ericsson
Norrköping
513.Eva-Marie
Malmö
514.Linnéa Karlsson
Södertälje
515.Christer
Sundsvall
516.Alexander Almqvist
Haninge
517.Per Björklund
V Götaland
518.Gustaf Olsson
Stockholm
519.Agneta Fredriksson
Enköping
520.Kerstin Gustafsson
Norrköping
521.Stefan H Ericson, Statsvetare
Luleå
522.ALI-PE Direktör
Sköldinge
523.Carl Svensson
Stockholm
524.Håkan Olsson
Söderhamn
525.Lasse
Örebro
526.Matts Hellgren
Tyresö
527.Björn Ivekull, butikchef
Karlskrona
528.Göran Nilsson
Eslöv
529.Daniel Frankefors
Katrineholm
530.Bengt Svensson
Dalby
531.Roland Sundberg
Timrå
532.Clas Bylock
Uppsala
533.Mats
Trelleborg
534.Ulrika
Örebro
535.Daniel
Gävle
536.Nils-Åke Eriksson
Karlskoga
537.Jörgen
Luleå
538.Daniel
härnösand
539.Wanna
Eriksson
540.Mr Göran
Small Village
541.lena pensionär
vänersborg
542.Björn Andersson
Huskvarna
543.Andres
Stockholm
544.Lisen företagare
Värmland
545.herr hans björkström
enviken
546.Stefan Rudmark
Uppsala
547.Anders Jonsson fil.kand historia
Sundbyberg
548.Jörgen Arbetare
Göteborg
549.Stefan Holmqvist
Göteborg
550.Christian
Partille
551.Sune Nilsson
Kristianstad
552.Lars Aronsson
Göteborg
553.Thord
Västerås
554.Petra Almqvist Journalist
Sundbyberg
555.christian heimer
huddinge
556.Carina Svensson
Neapel, Italien
557.Nils P Viberg
Malmö
558.Filip Winbo
Varberg
559.Anny Myrbäck
Trångsund
560.Carlotto Persson
Sigtuna
561.Anders Danielsson
Västerås
562.thomas alm
malung
563.Patrik
Ekerö
564.Annika Andersson
Österrike
565.Fri-herre Ekman
Södermanland
566.Liba Olsson
Bro
567.Anders
Kungälv
568.Agge
Skåne
569.Magnus N
Vellinge
570.Mikael Willén
Askersund
571.Torbjörn
Alicante
572.Magnus Giritzlehner
Malmö
573.Tommy Hansson
Uddevalla
574.Mats Karlsson
Gällivare
575.Imma
sverige
576.Hr Leif Håkanssson
Linköping
577.Håkan
Sthlm
578.Karin Thorin
Kramfors
579.Lone Wolf Mc/Skåne
Malmö
580.Christer Strandberg
Linköping
581.Bengt Vilgotsson
Stockholm
582.Hans-Göran Gustafsson ekonom
Göteborg
583.J Israelsson
Värmdö
584.Ulf Thorin
Kramfors
585.A Nyman
Göteborg
586.Vera Vilgotsson
Stockholm
587.Karin Edin
Sundsvall
588.Christer Schoultz
Karlskoga
589.Ingegerd Andersson
Johanneshov
590.Christopher
Nacka
591.Stefan T
Sundsvall
592.Andreas karlsson
Eskilstuna
593.Bertil Karlsson
Tyresö
594.Magnus Skattekossan
Sthlm
595.Elisabeth Landahl
Tumba
596.Victor Karlsson
Alingsås
597.Klas Persson
Bromma
598.Bengt-Erik
Vännäs
599.Jerry. VD
Värmdö
600.Eva
Södertälje
601.I Jansson
Hagfors
602.Christer Stålgren
Ronneby
603.Stefan
Malmö
604.BW Johansson
Norrtälje
605.s håkansson
vansbro
606.Barbro Funseth
Uppsala
607.Per Söderlund
Kopparberg
608.Andreas svensson
NORRKPING
609.Henric
Hudiksvball
610.Pamela Carrasco
Arboga
611.Robert Lindgren
Vällingby
612.Daniel Johansson
Motala
613.Henric
Hudiksvall
614.Lars-Erik
Ängelholm
615.Peter
Vällingby
616.Robert Spector
Filipstad
617.Martin.O
Malmö
618.Richard Andreasson
Nacka
619.Stefan
Luleå
620.bnengt werkelin
ljusne
621.Georg Nide
Västerås
622.Tommy Strannemalm
Asarum
623.Björn Schandersson
Lammhult
624.Hasse E.
Taberg
625.Kenneth Sandberg
Kävlinge
626.L Å Månsson
Helsingborg
627.Magnus Wardmo
Orrefors
628.Katarina
Luleå
629.mats erik jonsson
hudiksvall
630.Jari K
Borås
631.Andreas
Halmstad
632.Nils R fil kand
Örebro
633.tony
värmland
634.P. Karlsson
Stockholm
635.Bengt Fogdin
Kristinehamn
636.Louise
Stockholm
637.Jörgen Sällergård
Vänersborg
638.Claus Uldall
Helsingborg
639.Calle
Lidköping
640.ennor
halmstad
641.Olle Företagare
Norrk
642.kristian
södermanland
643.Stig Andersson
Malmö
644.Jan-Erik Ekelund
Halmstad
645.Bo Eric Jansson
Norrtälje
646.Ronny Söder
Mariestad
647.Lennart Johnsson
Lysekil
648.Anders Johansson
Borås
649.Anita Olsson (fru)
Malmö
650.Maria Sjöberg
Huddinge
651.Tonie Johansson
Borås
652.hans gustafsson
trollhättan
653.Dennis Jademyr
Mölndal
654.Civilingenjör Bo Adolfsson
Mölndal
655.Eva Möller
Malmö
656.Rolf Svensson
Tirå
657.Jan Ljunglöf
Vendelsö
658.Anders
Lund
659.Royce Minterfors
Uppsala
660.Guy Fredlund
Tyresö
661.Lena Andersson
Umeå
662.Rolf
Sthlm
663.Christer
Sundsvall
664.Peter Engvall
Farsta
665.pierre
katrineholm
666.Daniel Sundström
Södertälje
667.Meena van Wilsem
Tyresö
668.Ulf Elenström
Halmstad
669.Torbjörn
Strömsund
670.Maria
Sverige
671.Anders Hallgren
Stockholm
672.Asbjörn Ekman
Karlstad
673.Tommy Almgren
London
674.stefan
märsta
675.Ulla W
Vallentuna
676.Johannes
Lund
677.niklas
uppsala
678.Janne D
Mantorp
679.Fredrik Lantz
Motala
680.Lena Johansson
Malmö
681.Tomas
Hörby
682.Urban
Kisa
683.Anders Loman
Västervik
684.Christian
Bullaren
685.Elisabeth Lind
Kalmar
686.Marie Jakobsson
Gustafs
687.Stefan kullenberg
Härnösand
688.Erik Davidsson
Bredaryd
689.Erik Gustafsson
Bunkeflostrand
690.mats berg
SUNDSVALL
691.Jeanette Johansson
Kristianstad
692.Johanna Västman
Malmö
693.Simon Hellgren
Bygdsiljum
694.Christer Ellström
Örebro
695.östen lundberg
svanesund
696.Tomas Gustafsson
Skåne
697.Sven Lindström
Stockholm
698.H. Jonsson
Karlskoga
699.Kenneth
Norrbotten
700.Björn Ahlstrand
Järfälla
701.Richard Larsson, egenföretagare
Lund
702.Henrik Nilsson
Helsingborg
703.Jan Norberg
Saltsjö-Boo
704.Mats,Konsult
Nybro
705.Agneta Ljung
Helsingborg
706.David Andersson
Linköping
707.östen
svanesund
708.berith
göteborg
709.Peter (Sjukskötare)
Stockholm
710.Nils
Ospecificerad ort
711.Christer Eriksson (Flygofficer)
Mariestad
712.Mikael Bengtsson
Malmö
713.Rickard
Malmö
714.Andreas
Stockholm
715.Anders Andersson
Örebro
716.Andreas Heurlin
Falun
717.Henrik Karlsson
Linköping
718.Tommy Mkinen
Stockholm
719.Bertil Gustavsson
Höör
720.Stefan
vagnhärad
721.Erik Civiling.
Umeå
722.Håkan Johansson
Stockholm
723.Mikael
Sverige
724.Ina Höst
Stockholm
725.Patrik Sätterberg
Bromma
726.Roger
Katrineholm
727.Monica granlund
Kungsbacka
728.Börje Andersson
Alingsås
729.David Ekberg
Stockholm
730.stefan
kristinehamn
731.Stefan
Västerås
732.karl ahlström
stockholm
733.Jan Jonsson
Varberg
734.Jörgen Broth
Falkenberg
735.Junior
Nossebro
736.Olle Nilsson
Skellefteå
737.Mikaela
Skellefteå
738.Eva
Haninge
739.Erik S
Karlstad
740.Håkan Dragsten
Falun
741.berndt
katrineholm
742.Anne-Sophie Brunstedt
Svalöv
743.Csaba Kemeny
Göteborg
744.Ilpo Heinola
Gävle
745.janne
Helsingborg
746.Nicklas Ström
Linköping
747.Peter E tekniker
Märsta
748.Malin Björkman-Widell
Malmö
749.Christer
Göteborg
750.Andy
sthlm
751.Rickard
Borås
752.Sara Engström
VÄSTRA FRÖLUNDA
753.Johan - Ingenjör
Göteborg
754.Niklas
Järfälla
755.Kent Börje Statstjänsteman
Gävle
756.Ronny
Hörby
757.Kjell
Hörby
758.Stefan Carlsson VD
Södertälje
759.Magnus
Örebro
760.Yvonne, Läkarsekreterare
Halmstad
761.Thomas
Byske
762.Joakim, Polis
Skåne
763.Lars Gustafsson VD
Stockholm
764.Micke, Maskinoperatör
Halmstad
765.Magnus Persson
Kristianstad
766.Jörgen P
Varberg
767.Lotta K
Motala
768.Ola Lorentzson
Bromölla
769.Kalle mårten byggarbetare
Norrköping
770.Jan-Erik Sandström
sundsvall
771.tobias
skara
772.kenth jansson
Borlänge
773.Glenn TG
Vetlanda
774.Peter Eriksson
Stockholm
775.Leif Svensson
Köping
776.david zachari
stockholm
777.Björn Andersson
Älmhult
778.Mats Malmberg
Sverige
779.Patrik Andersson
Flen
780.Rasmus
Stockholm
781.Janne
Handen
782.Thomas
Norrtälje
783.Pontus
Strängnäs
784.Eriksson
Solna
785.Lars Postner
stockholm
786.jimi
östergötland
787.Per Andersson
Nyköping
788.Karl
Malmö
789.Erik Engström
Sala
790.Christer Hagström
Kävlinge
791.Kerstin H
Stockholm
792.Carl-Erik Barvell
Skutskär
793.Lars Johansson
Huddinge
794.Daniel Åstrand
Södertälje
795.Patrik Åkerblom
Umeå
796.Anders Östling
Ängelholm
797.Carlgustaf
Göteborg
798.Phonprasoet Sunram
Norrköping
799.Ulf Thomas Pensionär
Bromma
800.Eric
Bromölla
801.Jan-Erik Sand
Romelanda
802.jussi toivio
västerås
803.peter högkvist sjukpensionär
Kungälv
804.Janne Chaufför
Falun
805.christer
sandviken
806.Joseph Davidsson
Sverige
807.Magnus B
Hudiksvall
808.Ulf Bengtsson
Kristianstad
809.Kjell Lennart
Farsta
810.Håkan Milld
Helsingborg
811.Per
Oxelösund
812.Gert Ballenthin, Metallarbetare
Markaryd
813.Bo Ingvarsson (pensionär)
Västerås
814.Mattias Eriksson
Malmö
815.Roland
Stockholm
816.Carl-Johan Larsson
Dublin
817.Jan Lindh Byggnadsarbetare
Flen
818.Dan Hedin
Helsingborg
819.Christer Hoffman
Kungsbacka
820.Anton Karhu
Malmö
821.Erik
Orihuela costa
822.Elisabeth B
Göteborg
823.Kristofer Fransson
Värnamo
824.Krister Andersson
Haninge
825.John Enggren
Göteborg
826.Fredrik Ekholm
Göteborg
827.Robert
Uddebo
828.Anders
sLödDertälje
829.Roger Larsson
Mantorp
830.Roger
Vingåker
831.marcus dicksson
tärnsjö
832.Hasse
Växjö
833.tony ekelund
skillingaryd
834.Lars
Skinnskatteberg
835.Peter Grabler
Nynäshamn
836.m lindkvist
umeå
837.Magnus Jonsson
Nacka
838.Angelica
Tranås
839.Ann Clewett
Stockholm
840.Johnny
Skinnskatteberg
841.Daniel Lindkvist driftansvarig
Sthlm
842.Sebastian
V Götaland
843.Anders Gustafsson
Västerås
844.Christian Nilsson
Malmö
845.Börje Eltekniker
Kramfors
846.Magnus Roos
Malmö
847.Birgitta
Stockholm
848.Jonas
Kungsbacka
849.Leif W-n, Civ ing
Lund
850.Ragnar Nilsson
Örnsköldsvik
851.Ingenjör Andersson
Göteborg
852.Anders Nordman
Stockholm
853.peter m
tierp
854.PIERRE KARLSSON
vallentuna
855.Niklas Andersson
Sundbyberg
856.Svenne L.
Nacka
857.Karl
Tranås
858.Stefan
Töreboda
859.Lisa Persson Företagare
Sköldinge
860.Mats Olsson
Lund
861.Mathias Sundström
Nyköping
862.Tomas, Trafiklärare
Eskilstuna
863.Stefan
Upplands Väsby
864.Daniel Kaiser
Borlänge
865.Fredrik
Enköping
866.Patrik Lundqvist
Malmberget
867.Anders Andersson
Kungsbacka
868.Helena
Svedala
869.Hasse Lundgren
Katrineholm
870.Tomas Andersson
Sundsvall
871.Thorleif Pettersson
Ulricehamn
872.Sonny Larsson
Trollhattan
873.Kenneth
Ronneby
874.Marcus
Karlstad
875.Roland Larsson
Karlskoga
876.Dan Spjuth Ingenjör
Malmö
877.Rauha
Stockholm
878.Bob Nord
Sverige
879.Mikael Karlsson
Kalmar
880.Stig Nordlander
Skövde
881.Agneta Ransfjord
Anderslöv
882.Zigge Lindqvixt
STHLM
883.Marianne Larsson
Karlstad
884.Mikael Johansson
Uppsala
885.Stefan Larsson Byggare
Halland
886.Michael Grau
Värmdö
887.Henrik Olsson
Sundsvall
888.Bertil
Stockholm
889.mats seijboldt
vedevåg
890.Lars Lindbom
Södertälje
891.Jonas Svensson
Mölnlycke
892.Magnus von Post (jur.kand)
Gävle
893.Einar pensionär
Nacka
894.niklas ålund
sundsvall
895.hans hemström
vagnhärad
896.Isak Abrahamsson
Göteborg
897.Daniel Andersson
Hedemora
898.Anders E, Forskare
Kista
899.Maria
Göteborg
900.Fredrik, Läkare
Stockholm
901.andreas witteberg
stockholm
902.Fredrik Svensson
Sävsjö
903.Bodil Mårtensson
Kumla
904.Evelina
Sverige
905.Sören
Västerås
906.Anders P
MAlmö
907.Björn
Karlskoga
908.Stellan Flemming
Sätila
909.Tomas Balfe
Sigtuna
910.Per-Åke Ericsson
Gävle
911.Rolle Håkansson fiskare
Simrishamn
912.Kaisa Karlson
Stockholm
913.Linus Nyström
Orsa
914.Stig-Erik Karlsson, pensionär
Stockholm
915.Sofia Svärdshammar
Täby
916.Robert A (medborgare)
Linköping
917.Björn Örtenholm
Bro
918.Nikola
Spånga
919.Mattias
Norsborg
920.sten andersson
61193nyköping
921.Jan Johansson
Mjölby
922.Pär Törnell Kreatör
Ubon Rachatani
923.henrik
borlänge
924.Sebastian Karlsson
Haninge
925.Klas Johansson
Bjärnum
926.Johan Lindqvist
Sangis
927.Annsofie
Malmö
928.Håkan Ing
Västerås
929.Mats Cederblad Busschaufför
Stockholm
930.Fredrik Zon
Tyringe
931.Herr magnus Andersson
Frillesås
932.Stefan Lindberg
Kungälv
933.Linkan M
Kalmar
934.Enart Ivarsson Skattebetalare
Alingsås
935.Sven-Erik
Uppsala
936.Mikael Arvidsson
Bollnæs
937.Robert Sundvall
Bollnäs
938.Marcus Zetterlund
Sundsvall
939.Philip (Säkerhetsingenjör)
Lindome
940.Joakim Sandström
Forserum
941.Kent Strandberg
Lindås
942.Bibbi
Slottsbron
943.Sten Andersson
Nyköping
944.L.Johansson pensionär
Helsingborg
945.Jonas Möller
Vällingby
946.Nils Högberg HR
Halmstad
947.Patrik
Nol
948.Björn Lundin
Göteborg
949.Maria Svensson
Haninge
950.Tomas Carlström Ing.
Solna
951.Billy Johansson
Säffle
952.Renee Jagger Civiling
Halmstad
953.eva berglund Fil.mag
malmö
954.Olof Silfverud
Haninge
955.Philip Säkerhetsingenjör
Göteborg
956.Niklas Nyberg
Övik
957.Annelie
Sverige
958.jonas
västerås
959.Annelie P
Sverige
960.Lars
Skellefteå
961.Gus
Nacka
962.Timmy Johansson
Sigtuna
963.Joacim Josefsson
Gislaved
964.Roland Pettersson
Kungsör
965.Fatima Mustafa
Borlänge
966.Johan A
Göteborg
967.Mikael Vatjus
Mölnlycke
968.Thord Brynielsson
Kungsbacka
969.katarina broman
vasteras
970.Klas
Bålsta
971.Micke Lundstedt
Grödinge
972.Ivan
Petkovic
973.Kristofer
Göteborg
974.Eva Rogenfelt
Jönköping
975.Mikael Svensk
Halmstad
976.Sven
Göteborg
977.Magnus S
Oske
978.Petrus Hägglund
Huskvarna
979.Daniel F
Sollentuna
980.Jonas
Västerås
981.Marika Andersson
Tungelsta
982.Pierre NIlsson
Karlstad
983.Hanna
Huddinge
984.Lezzie Moore
Sthlm
985.stefan fors
kiruna
986.Erik Wärme Mäklare
Stockholm
987.Ellinor Sandberg
Mölndal
988.Marcus
Stockholm
989.Tommy Karlsdonj
Vingåker
990.Bert Larsson
Visby
991.I.Rundberg
Laholm
992.Erik Nilsson (civ ing)
Uppsala
993.Mats
Kosta
994.Viola
malmö
995.Christer Svensson regionchef
Västerhaninge
996.Kjell Johansson
Solna
997.Magnus Eriksson
Umeå
998.Sara Andersson
16342
999.Tarmo Kulojärvi
Södertälje
1000.Mattias Stridh
Älvdalen
1001.Peter Zrinski
Sölvesborg
1002.Henrik P.
Halmstad
1003.Iren
Tibro
1004.Juha
Västerås
1005.Lars Nilsson
Malmö
1006.Fredrik
Göteborg
1007.Anders Sehlin
Sollefteå
1008.Anders persson
Stockholm
1009.christer ahlin
uppsala
1010.Fredrik Franzén
Järfälla
1011.Martin Rollven
Nacka
1012.matte
Västerås
1013.Anders Carlsson
Tranås
1014.Sven Pehrson
Kungsbacka
1015.Erik Israelsson, ingenjör
Gävle
1016.Lars
Borås
1017.Erik Hellsborn
Varberg
1018.Stefan K företagare
Hörby
1019.Bosse Hermansson
Göteborg
1020.Niklas Larsson, säljare
Linköping
1021.Magnus Karnevi
Trollhättan
1022.Johan
Staffanstorp
1023.Andreas A
Stockholm
1024.Ragnhild Jansson
Sala
1025.Roger Jakobsson
Vollsjö
1026.Helga Agesdottir
Trollhättan
1027.Anders Olsson
Eskilstuna
1028.Håkan Karlsson
Viken
1029.Monique Forsberg
Vallentuna
1030.Esa Örmä
Nacka
1031.Jonas Larsson
Finspång
1032.G.Blåfält
Storfors
1033.Lars
Borlänge
1034.Tom Hansson
Norrköping
1035.Mikael
Göteborg
1036.J. Nygren
Eriksberg
1037.Christer Einarsson
Vårgårda
1038.Magnus H
Boden
1039.Jonas, säljare
Gävle
1040.Jimmy Schantz
älvsjö
1041.Bengt Stenqvist
Herrljunga
1042.Johan Gustavsson
Värnamo
1043.Elsi Rosenberg
Hägersten
1044.Erik Johansson Gruvarbetare
Luleå
1045.Max Carlsson
Upplands Väsby
1046.Magnus
Kungsbacka
1047.Ray
Vallentuna
1048.Annika Nilsson, lärare
Varberg
1049.kriss
karlshamn
1050.Jan Karlsson
Göteborg
1051.Lasse
Tranås
1052.Nicklas Andersson
Malmö
1053.Tommy Jonsson
Ystad
1054.Niclas
Stockholm
1055.Per Petersson
Ulricehamn
1056.Alf jacobsson
Kolmården
1057.Markus Persson
Göteborg
1058.Félix Maison
Gbg
1059.Tom Lindvall
Jakobstad / Finland
1060.Anders Forsberg
Skara
1061.Karl Andersson
Västerås
1062.Linus Zachrisson
Stenungsund
1063.Håkan
Ulricehamn
1064.Stefan Nilsson, civilekonom
Lund
1065.Per
Borlänge
1066.anna hansson
stockholm
1067.Leif Hansso
Partille
1068.anders högdahl konstruktör
umeå
1069.Dolly Eriksson
Borås
1070.Robert Starman
Kungsbacka
1071.Sofie T
Stockholm
1072.Rickard
Linköping
1073.Ulf
Kungälv
1074.Lasse pensionär
Stockholm
1075.Lena Lomark
Angered
1076.Björn assistent
Falkenberg
1077.Bo
Landskrona
1078.Karin Sundström
Teneriffa
1079.Mathias
Göteborg
1080.Johanna
Sthlm
1081.Jeppe B
Halmstad
1082.Patrik
Krylbo
1083.Tobias
Östersund
1084.Per, företagare
Mora
1085.Tommy Johansson
Trollhättan
1086.Johan D
Vetlanda
1087.Nils Kingston
Uppsala
1088.Martin Magnusson
Stackarp
1089.David Frieberg
Stuttgart
1090.Alf Tony Granbäck
Matfors
1091.Daniel
Boden
1092.Anders W.
Tyresö
1093.L. Green
Stockholm
1094.Göran Reimers
Lindome
1095.Michael A
Västerås
1096.John Lundmark
Ystad
1097.Hans
Sverige
1098.Björn Gustafsson
Finspång
1099.Magnus Lundfelt
Rydebäck
1100.Ulf
Stockholm
1101.Roger Jonsson. Pensionär
Karlholmsbruk
1102.Pontus Bergström
Uppsala
1103.Robert Hansson
Nacka
1104.Maria Nilsson
Olofström
1105.Mikael
Malmö
1106.Håkan Hassan
Hälsingborg
1107.Peter S
Partille
1108.Henrik L
Linköping
1109.Per Lindgren Tekniker
Stockholm
1110.tibor
Göteborg
1111.Tommy Persson
Lysekil
1112.Keith Nilsson
Sverige
1113.Mackan
Grillby
1114.Johan Andersson
Täby
1115.Tommy Karlsson
Johanneshov
1116.Bengt Johansson
Hägersten
1117.Pendo Löfgren
Zug, Schweiz
1118.Stephen Landberg
Piteå
1119.Jens Lagerkvist
Gävle
1120.Jens Josefsson, förare
Lysekil
1121.Anders Helmer
Göteborg
1122.Johnny
Sverige
1123.Marina
Sjöbo
1124.rasmus
örebro
1125.Daniel
Malmö
1126.Anders
Malmö
1127.Robin
Thailand
1128.MR Nicklas Bergner
Malmö
1129.Roger Åkare
Bara
1130.Dr Mattias Åslund
Sandviken
1131.Johan Blom Fritidsforskare
Gävle
1132.Per Kolderup-Finstad
Stockholm
1133.Sören Karlsson
Ankarsrum
1134.Jörgen Håkansson
Landskrona
1135.Fredrik Nummelin
Gustavsberg
1136.Per Arne Ekström
Göteborg
1137.Leif Clavenheim
Malmö
1138.Peter Lundgren
Stockholm
1139.N Torkilsson
Karlstad
1140.Anna Lindberg
Stockholm
1141.PerArne Persson
Malmö
1142.Benny
örkelljunga
1143.Fredrik Rosén, arbetare
Malmö
1144.Kalle
Tyresö
1145.bo bengtsson
åstorp
1146.Peter
Stockholm
1147.Rolle Norén
Tyresö
1148.Kjell g. H
Nyköping
1149.Andreas Jönsson
Helsingborg
1150.Klas lärare
Stenungsund
1151.Niclas - Säljare
Borlänge
1152.Richard Arvidsson
Solna
1153.Magnus Brunell
Schweiz
1154.Susanne
Halmstad
1155.Annika Malmstedt
Malmö
1156.Ola holm
Malmö
1157.Bengt Karlsson
Göteborg
1158.Peter
Simrishamn
1159.Arne G Andersson
Stockholm
1160.Tommy E
Grängesberg
1161.Gunnar
Fittja
1162.Pontus (Bonde)
Gnarp
1163.Martin Edberg, Säljare
Skärholmen
1164.Roger Bengter
Avesta
1165.Leif (Systemingenjör)
Stockholm
1166.Mats Liljedahl
Gävle
1167.Linnea (sjuksköterska)
Malmö
1168.Juha Snellman
Arboga
1169.Janne (byfåne)
örebro, utanför
1170.Claes Jacobsson
Göteborg
1171.Gert Hellström
Halmstad
1172.Tony
Bandhagen
1173.Mari Lorentsson
Skövde
1174.Glenn andersen
Bromölla
1175.Carro Carlsson
Sverige
1176.Christoffer Dahlqvist
Malmö
1177.Lotta Olausson sjuksköterska/barnmorska
Ekerö
1178.susanna svensson Fil Mag
Örebro
1179.Marie-Louise Baunsgaard
Norrvidinge, Teckomatorp
1180.Petra Lutz
Stockholm
1181.Nils Andersson
Stockholm
1182.Jerry (Ekonom)
Eskilstuna
1183.Sten Lindgren, Ingenjör
Stockholm
1184.johan
bräkne-hoby
1185.Lennart Nordlöf Dir
Nossebro
1186.Erik Stenegren
Bengtsfors
1187.Linus Kypengren
Katrineholm
1188.Hans Engström
Boden
1189.Bo.G
Stockholm
1190.Nicklas Thorlin
Torsås
1191.Barbara
Malmö
1192.Ove Sandström
Stockholm
1193.Urban Svitjod
Sverige
1194.Jana Lund
Furulund
1195.Göran Eklund
Karlskrona
1196.Gunilla Öjefors
Uppsala
1197.Pär Hansson
Gävle
1198.Niklas janson
nyköping
1199.fredrik
malmö
1200.Jan Hellström
Åkersberga
1201.Tobias Göransson - ingenjör
Malmö
1202.Kalle Larsson, civilingenjör
Göteborg
1203.C Wallmark
Stockholm
1204.Stefan Dorgert
Stockholm
1205.Itsa Eriksson
Nora
1206.Roland Leander
Rockneby
1207.Berit Leander
Rockneby
1208.Madeleine Dorgert
Stockholm
1209.Michael Sandström
Herrljunga
1210.G. Angster
Trosa
1211.Lennart Pålsson
Malmö
1212.Håkan Palm
Sandviken
1213.Söderlind, pensionär
Halmstad
1214.Anders Larsson
Vittsjö
1215.Erik Alhem
Stockholm
1216.Christoffer, studerande
Stockholm
1217.Alex Waynw
Malmö
1218.Bertil Svensson
Stockholm
1219.Björn Fritidsforskare
Bollnäs
1220.Alex Wayne
Malmö
1221.Dick
Lund
1222.Andreas Mårtensson
Skåne
1223.Tina
Angered
1224.Lennart Struve Resebyråman
Stockholm
1225.Olof Olsson
Sverige
1226.Marita
Västerås
1227.tony
hagfors
1228.Torkel Körnung
Kalmar
1229.Mats
Oxelösund
1230.Tony Sjögren
Hammarö
1231.Sven Olsen
Kristianstad
1232.claes
västervik
1233.Johan Svensson
Bjärnum
1234.anna andersson
Malmö
1235.Mats
Stockholm
1236.Peter Ottosson,arg äldre man
Skene
1237.Stefan
Boden
1238.Hans, Systemutvecklare
Borlänge
1239.Robin Pettersson
Kungsbacka
1240.Jonny
Umeå
1241.Mathias
Skåne
1242.Nicklas Åkerman
Lund
1243.marianne
Luleå
1244.Johan Larsson
Lindesberg
1245.Anders
Trollhättan
1246.Filip Djupenström
Uppsala
1247.Michael Mann
Haninge
1248.Erik
Nyköping
1249.Anders Johansson
Malmö
1250.Lars Berglund
Sundsvall
1251.Roger Sunesson, chef
Fliseryd
1252.knut oscarsson
torsby
1253.Micca
sverige
1254.Marcus
Luleå
1255.Tobias Lillemoen
Borås
1256.Marius
Sverige
1257.Robert Winsa
Råneå
1258.fru elsie oscarsson
torsby
1259.Mathias Johansson
Borlänge
1260.Erik snickare
Örnsköldsvik
1261.Malin adm.
Visby
1262.Magnus
Karlstad
1263.Ulf Lindholm Robotoperatör
Timrå
1264.Mikael Gustafsson
Stockholm
1265.Wilhelm Schytte ingenjör
Lund
1266.Robin Hjelm
Stockholm
1267.Lasse Eriksson Elektriker
Timrå
1268.Conny
Norrköping
1269.Birgit Boberg
Jönköping
1270.Sture Walling Snickare
Kvissleby
1271.Axel Johansson
Eslöv
1272.Henrik
Helsingborg
1273.Mr Lindholm
Skåne
1274.lasse lundqvist
lidköping
1275.Håkan Johannisson
Trelleborg
1276.Krister Eriksson
Kristinehamn
1277.Nicko Beis
Alvesta
1278.Daniel Adevåg
Borås
1279.Ludwig
Stockholm
1280.sten-åke
141 31 huddinge
1281.vivianna pensionär
malmö
1282.Allan Johansson
Norsholm
1283.mikael algotson
vårgårda
1284.Nils Carlson
Höllviken
1285.Dan
Klippan
1286.Tony Johansson
Göteborg
1287.Eric Svensson
göteborg
1288.Jan Svensson
Nybro
1289.Peter Johansson
Älgarås
1290.Michael Grönlund
Cand. mag,
1291.Erik Lindgren
Eskilstuna
1292.Sebastian
Uppsala
1293.Marie Bo
Göteborg
1294.Sofie Larsen
Malmö
1295.Agneta Magnusson
Skurup
1296.Jerry Astren Företagare
Kristianstad
1297.Adam Olsson
Landskrona
1298.Gunnar F@hn
Norge
1299.Ola Persson
Lund
1300.Marielle
Göteborg
1301.Pelle
Malmö
1302.Folke Sjögren
Södertälje
1303.Lena Strandberg
Degeberga
1304.zackarias
Tibro
1305.Robert Westerberg
Hägersten
1306.Björn Lundquist
Malmö
1307.Lina Jansson
Göteborg
1308.Oskar
Täby
1309.ola Johansson.
hjärsås
1310.Leif Andersson
Alingsås
1311.Eva Salvén
Vendelsö
1312.Mats
Helsingborg
1313.Ellinor Fornebrant, CFO
Östberga
1314.Janne Löfstedt
Landskrona
1315.Hans Larsen
Stockholm
1316.Mikael Söderlund
Stockholm
1317.Fredrik, Tekniker
GBG
1318.Marianne
Skåne
1319.Jejja liljeholm
Strängnäs
1320.marie ek
nyköping
1321.Christoffer Dulny
Stockholm
1322.Lars F.
Åkersberga
1323.Kenneth Sjöö
Trelleborg
1324.Andreas
Stockholm
1325.Gunilla Lundmark
Örebro
1326.Leni Lunde
Falun
1327.mr bylund
stockholm
1328.Magnus Winbladh
Helsingborg
1329.Josefin Lundmark
Örebro
1330.Jens
Sollentuna
1331.Jonny Nygren
Bromma
1332.Eva Fredriksson Ekonomi chef
Keady
1333.Maria Bäckman
Upplandsväsby
1334.Annette Eriksson
Ramsele
1335.Sebbe
Tranås
1336.Stefan L
Oxie
1337.Anne Nordkvist
Karlsborg
1338.Jason Roth
Ängelholm
1339.Peter Larsson Ing.
Göteborg
1340.Hans Berglund
Södertälje
1341.Matte
Vallentuna
1342.Lars Tägtström
Södertälje
1343.Magnus - Affär
Norrköping
1344.Anki
Sverige
1345.Tini van der Poll A:son
Motala
1346.Peter, Säljare
Göteborg
1347.Alf Eriksson
Eskilstuna
1348.Stefan Larsson Jur kand
Malmö
1349.tore
tidaholm
1350.Kenny
Västerås
1351.Daniel
Östergötland
1352.Kalla Davidsson
Husby
1353.Carina
Kalmar
1354.Bjoern Naess Johansen
83080 Hoting
1355.Sven G. Andersson
Göteborg
1356.Britt
Sigtuna
1357.Bernt From pensionär
Haninge
1358.Victor S.
Flen
1359.Björn Waltré
Danderyd
1360.Kjell Johansson
nybro
1361.Andreas Careliusén
Göteborg
1362.Argus Antileft
Göteborg
1363.werne karlsson
mönsterås
1364.Anders
Huddinge
1365.Jens
Skåne
1366.Gabor von Satzger
Västra Frölunda
1367.Christian
Kristianstad
1368.Robert
Stockholm
1369.Kalle
Västerås
1370.Benny Andersson Tekniker
Göteborg
1371.Alicja Dahlin
Norrköping
1372.Mathias Eklund
Sollentuna
1373.Per Björklund
Karlskrona
1374.Leif Häggblom
Borås
1375.Oskar Formark (mediekonsult)
eskilstuna
1376.Dragan, civilingeniör
Göteborg
1377.Björn, student
Lund
1378.Christina
Jönköping
1379.Fil kand Torbjörn Jansson
Göteborg
1380.Per Ahnlund
Linköping
1381.Anna Lena Svensson
Göteborg
1382.Johanna
Stockholm
1383.T Eriksson
Tierp
1384.Pogge
Klippan
1385.Martin Persson
Bromma
1386.Hans Nilsson
Lidköping
1387.christer strid
valbo
1388.Maria Rydmark
Norsborg
1389.Joachim Hägg
Lidingö
1390.David (vågar inte skriva efternamn pga AFA och EXPO)
Linköping
1391.Micke Olsson
Hästveda
1392.Fredrik
Norrköping
1393.Michael Rubbestad
Bålsta
1394.Daniel
Nässjö
1395.Håkan
Sölvesborg
1396.Magnus
Stockholm
1397.P Ryning
Degerfors
1398.Ulrika Ericssom
Stockholm
1399.Andreas
Nyland
1400.Fred Johansson
Falun
1401.Stefan "Anonym"
Ängelholm
1402.Eva Anderson, kanslist
Lerum
1403.Timo
Norrköping
1404.Jimmy Malmros
Sjöbo
1405.Magnus
Skåne
1406.Thomas S
Stockholm
1407.Carl Roos
FARSTA
1408.Claes Lundberg
Stockholm
1409.Maja Dacke
Malmö
1410.Bo
ÄLMHULT
1411.Micke Gustavsson
Häljarp
1412.Micke Andersson
Luleå
1413.Dragan Stojanovic
Göteborg
1414.Desiree Gustafsson
Luleå
1415.Lennart J
Värmland
1416.Mattias Rönnkvist
Sverige
1417.Lars strömbäck
Stockholm
1418.Tobias Jansson
Hallstavik
1419.Jens Forss
Ekerö
1420.Kenneth Sabel
Ekerö
1421.Inger Forss
Ekerö
1422.Peter Larsson
Stockholm
1423.Karina
Uddevalla
1424.Jakob Blomberg Student
Stockholm
1425.Maria Berglund
Umeå
1426.Patrik L, jur. stud.
Stockholm
1427.Mikael
Malmö
1428.Jonas Borg
Uppsala
1429.Christer Olsson
Kalmar
1430.Erik
Stockholm
1431.Roger
Sundsvall
1432.Jeanette Parentela
Kolbäck
1433.Malin Johansson
Tenhult
1434.Camilla Berggren
Kristianstad
1435.Stefan Nilsson
Luleå
1436.Katarina
Enköping
1437.Susanne
Göteborg
1438.Jens A. (M.A.)
Mölndal
1439.Nicklas
Kalmar
1440.Lars Ersen Doktor
Stockholm
1441.Gunilla
Vallentuna
1442.Katarina förskollärare
Småland
1443.Melena Jönsson
Ljungby
1444.Matz
Kristinehamn
1445.Per Lundman
Mariestad
1446.Nicklas (student)
Kalmar
1447.Nicklas Säkerhetskonsult
Göteborg
1448.Gunilla
Kristinehamn
1449.Jessica V
Sundbyberg
1450.Johan Wolf
Nynäshamn
1451.Lennart Andersson
Göteborg
1452.André Westerberg
Gotland
1453.John
Stockholm
1454.Daniel Perminger
Ängelholm
1455.Annette
Borås
1456.martin andersson
malmö
1457.Micke
Hörby
1458.Tobias
Göteborg
1459.Klas Arverud
Stockholm
1460.Björn
Luleå
1461.jan eklöv
saltsjö-boo
1462.Magnus
Göteborg
1463.Mr Gunnar Wallner
Krstd
1464.Igge Lärare
Söderköping
1465.Kent Lindholm
Kalmar
1466.Irene Blom
Göteborg
1467.Patrik
Kramfors
1468.Jelena
Malmö
1469.Inge Sandén
Båstad
1470.Niklas Wiik
Kalix
1471.Tove Gröndhal, HR-specialist
Stockholm
1472.Anita Sandén
Varberg
1473.Cherie Carlsson
Oskarshamn
1474.Andreas Andersson/Jurist
Göteborg
1475.Eskil Berglund
Stockholm
1476.Andreas Lejon
Köping
1477.Jp
Gävle
1478.Andersson
V Götaland
1479.Tristan Jülich
Stockholm
1480.gunilla backlund
uppsala
1481.Bertil Augustsson
Kungälv
1482.Christoffer O
Vingåker
1483.Gunnar Johansson Pensionär
KARLSKOGA
1484.John Ljungblad
Alingsås
1485.Tony Qvarnström
Tenhult
1486.Kristofer Smeby
Visby
1487.Lena Annasdotter
Falun
1488.Hampus, Väktare
Katrineholm
1489.Mikael Skillt
Stockholm
1490.kenne
gävle
1491.Bosse
Sala
1492.Alexander Bengtsson
Stockholm
1493.Lennart Karlsson
Habo
1494.Andreas
Sundsvall
1495.Simon
Örebro
1496.Ylva Bengtsson Lärare
Stockholm
1497.Sebastian Bjurman
Göteborg
1498.Seppo Muhonen
Södertälje
1499.Sten Björklund
Tullinge
1500.Sjölander
Örnsköldsvik
1501.Marcel
hällevadsholm
1502.Christian Josefsson
Borås
1503.Josefine Engdahl
Tranås
1504.lars
skeppshult
1505.Michael
Rönnäng
1506.Sten Figaro
Stockholm
1507.Anders Nilsson
Göteborg
1508.Janne
Jönköping
1509.Tord, civ ing
Huddinge
1510.Carl Michael, IT-tekniker
Stockholm
1511.Anders Dahlberg
Arlöv
1512.juhani
enskede
1513.Stephan Markusson
Göteborg
1514.Thorleif Sörell
Göteborg
1515.basvasa
Upplands Väsby
1516.Daniel Rosberg
Sibbhult
1517.Erik Bergfeldt
Gööteborg
1518.Erik Nulson
Solma
1519.Mattias Nilsson
Ängelholm
1520.Alexander Hedlund
Stockholm
1521.Gabriel Arvidsson Sys.tek
Skövde
1522.Daniel
Västerås
1523.Dr Jan Boklöw
Solna
1524.Kevin
Sverige
1525.Kalle
Stockholm
1526.Ronnie Karlsson, Svetsare
Arentorp
1527.Jenny Undersköterska
Västervik
1528.Arne E
Borgholm
1529.Tomas Molin
Kil
1530.Anton Studerande
Västervik
1531.Marie Andreasson
Göteborg
1532.Thomas
Munkedal
1533.Tobbe
Linköping
1534.Torbjörn Rönnberg
Södertälje
1535.kent jacobsson
göteborg
1536.Ari Kortelainen
österbybruk
1537.Olof Eriksson Bankman
Stockholm
1538.Thomas
Skarpnäck
1539.Erik Helmersson
Linköping
1540.Fredrik (Smed)
Karlshamn
1541.Tommy Nordgren
Malmö
1542.Jocke - Elektriker
Lerum
1543.Johan af södermaln
Södershöjder
1544.Jens
Oskarshamn
1545.Dan Oskarsson
Borlänge
1546.GunBritt Hansen
Borås
1547.Göran gustafsson elektriker
virserum
1548.Joacim Björk
Avesta
1549.Richard Thil
Norrtälje
1550.johan
huskvarna
1551.Gustav
Lund
1552.Knut Andersson
Malmö
1553.Niklas Reinholdtsen
Mölndal
1554.Erik, blåljusfotograf
Hägersten
1555.Claes Andersson, Tekniker
Stockholm
1556.Alf Johansson
Ludvika
1557.Judith
Stockholm
1558.steve
Oslo
1559.Christoffer Stenqvist
Handen
1560.Per Lundberg webdesigner
Järvsö
1561.Henrik Smith
Huddinge
1562.Leif Andersson
Vargön
1563.Alvin Stoltz
Kristianstad
1564.Kenny
Halmstad
1565.Kristian
Vellinge
1566.Lennart
Skaraborg
1567.Tage
Sverige
1568.Pierre
Stockholm
1569.Mikael
Karlstad
1570.Viktor
Visby
1571.Joachim
Stockholm
1572.Slobodan Livakovic, Lagerarb.
Skogås
1573.Pär-Erik
Uppsala
1574.Caroline
Stockholm
1575.Fredrik Pettersson, montör
skövde
1576.Muhammed restaurang chef
Stockholm
1577.pierre
göteborg
1578.Per Erixon
Finspång
1579.Johan Hansson
Göteborg
1580.Per Persson
Sundbyberg
1581.Börje Fors civ.ing.
Täby
1582.Polismannen
Tbg
1583.Ulf V
Vasteras
1584.Maria Olofsson
Norrtälje
1585.Jenny
Karlstad
1586.Olof
Uppsala
1587.Fredrik
Malmö
1588.Erik Student
Stockholm
1589.bertil
frövi
1590.Louise R
Göteborg
1591.micke
örebro
1592.Stig Pettersson
Göteborg
1593.Joel Björkdahl
Åmål
1594.Magnus S
Sverige
1595.Tomas Andersson
Göteborg
1596.Christer Karlsson
Sthlm
1597.Mattias
Andersson
1598.Anders
Kopparberg
1599.Sven-Erik Karlsson pensionär
Berga
1600.Rolf J
Stockholm
1601.Anette Andersson
Bjuv
1602.Anders Ferrari
Norrköping
1603.Marika
Hudiksvall
1604.Alexander S (Master-student)
Flagstaff (AZ)
1605.Kristina
Markaryd
1606.mikael johansson
sandövereken
1607.Sebastian
Skånes Fagerhult
1608.Andreas K
Luleå
1609.John-Åke Olsson
Malmö
1610.Thomas Lundberg
Göteborg
1611.Nadja
Klockestrand
1612.Thomas Larsson
Mölndal
1613.Tim
Skåne
1614.Barbro Eriksson
Stockholm
1615.ingemar niklasson
hunnebostrand
1616.alexandra pettersson
stockholm
1617.Mikael Lindqvist, Brandman
Hägersten
1618.herr Björn olsson
Kiruna
1619.Jens (vågar inte skriva efternamn)
Tierp
1620.Sebastian Karlsson
Emmaboda
1621.Allan.P
stenungsund
1622.Linda
Karlskrona
1623.Erik Andersson
Lidingö
1624.Lena ITspec
Göteborg
1625.Martin
Skåne
1626.Robert Egen företagare
Lysekil
1627.Peter S,
Huskvarna
1628.Andreas Svensson
uddevalla
1629.Simon Danielsson
Malmö
1630.Anders Jansson
Uppland
1631.Kalle Andersson
Sundsvall
1632.M.SG
Sthlm
1633.Håkan
Bålsta
1634.Patrik Persson
Skurup
1635.Felix
Lund
1636.Mats Eriksson
Uppsala
1637.Nils Bruhner
Djursholm
1638.Anton Karlsson
Alingsås
1639.Jonas
Helsingborg
1640.Maria Larsson
Göteborg
1641.Tristan
Stockholm
1642.Mikael Hagström
Järfälla
1643.Johan Carlsson
Strängnäs
1644.johan carlsson
gbg
1645.Mats R
Stockholm
1646.David F
Linköping
1647.Med.sekr. Kerstin Nilsson
Malmö
1648.Sven
Nybro
1649.Peter h
Göteborg
1650.Robert Eklund
Skellefteå
1651.Niklas Bergström
Hälleforsnäs
1652.David
Luleå
1653.Johannes Malmros
Helsingborg
1654.Johan
Svedala
1655.Kent af Alingsås
Alingsås
1656.Lars Viklund
Södermanland
1657.Christian l
stockholm
1658.daniel hortlund
stockholm
1659.Joakim D
Sthlm
1660.Lars-Ivar Carlsén
Hovmantorp
1661.Paul Nilsson
Malmö
1662.Hampus Processarbetare
Kävlinge
1663.Fredrik wolf
Nynäshamn
1664.Samuel Utbult
Öckerö
1665.Johan Stjern
Torslanda
1666.Johan
Göteborg
1667.Gunilla
Frövi
1668.Sigge J-son, ing
Uddevalla
1669.Pavel
Göteborg
1670.Mattias Axner
Skövde
1671.M Rosengren
Stockhol
1672.Daniel G
Karlstad
1673.Jari huhtala, Rivare
Norsborg
1674.Stefan Eriksson
Eskilstuna
1675.Erik fil. kand
Enskede
1676.Tony Fredriksson
Jönköping
1677.Ernst Hugosson
Sundbyberg
1678.Nalli Johansson
Halmstad
1679.Sebastian
Skåne
1680.Markus
Borås
1681.micke glad betongarbetare
rättvik
1682.annette andersson
stockholm
1683.Jacob Nilsson
Alstermo
1684.Yolanda
Halmstad
1685.Mackan
Mjölby
1686.Tobias Karlsson
pålsboda
1687.Micke konstnär
Partille
1688.Martin Fredriksson, AFA
Västervik
1689.Andy K Fil kand
Stockholm
1690.Karl Eriksson
Teckomatorp
1691.Fredrik Ödman
Göteborg
1692.Anna Johansson
Götegorg.
1693.Dr. Nyberg
Vimmerby
1694.Marie Bergqvist
Lund
1695.Sven Dalström civilingenjör
Malmö
1696.Lennart A
Göteborg
1697.Bengt Idestam
Sigtuna
1698.Peter Carlsson
Södertälje
1699.Johan
Södertälje
1700.Jan Nilsson
Mölnlycke
1701.mikael skog
hasslarp
1702.Christofer
Stockholm
1703.Staffan (Snickare)
Malmö
1704.Kurt
Hudiksvall
1705.Kristian Danielsson Murare
Rågsved
1706.Patrik Antonsson
Göteborg
1707.Mattias Dahl - Pensionär
Stockholm
1708.Daniel
Karlskrona
1709.Robin
Malmö
1710.Robert
Upplands Väsby
1711.Roy arbetare
Dalarna
1712.Roger Lindholm
Järfälla
1713.Roos
Sverige
1714.Per
Lund
1715.Andreas Lindfors
Stockholm
1716.Henrik Persson
Landskrona
1717.Christian
Sundsvall
1718.Martin
Trollhättan
1719.Christoffer Jansson - Kandidat i offentlig förvaltning
Hindås
1720.Albin S
Stockholm
1721.Andreas Magnusson
Stockholm
1722.Niklas Johansson
Markaryd
1723.Rim Rutsdotter
Lund
1724.Björn Ek
Kungälv
1725.Michelle Rhodin
Östersund
1726.Robert Nyström
Göteborg
1727.Kaj Adolfsén
VISKAFORS
1728.Patrik
Stockholm
1729.Mikael Nordin, säljare
Göteborg
1730.Daniel Wikander Tekniker
Malmö
1731.Sanna Torstensson
Stockholm
1732.Mattias
Sundsvall
1733.Jonathan
Norrbotten
1734.Patrik
Stockholm
1735.Gösta
Norrköping
1736.Pierre Holm Petersson
Vadstena
1737.Christoffer Holmberg IT-konsult
Jönköping
1738.Ann Gräsman
Östhammar
1739.Magnus Olsson Tekniker
Upplands Väsby
1740.Christoffer Magnusson
Skövde
1741.Per S-svarvare
Jönköping
1742.Robin
örnsköldsvik
1743.Cathrin administratör
Stockholm
1744.Johan Fernman
Göteborg
1745.Sven-erik civ.ing
Linköping
1746.Marika
Haninge
1747.Gustaf
Stockholm
1748.P. Åsberg
Timrå
1749.Alexander Eriksson
Östersund
1750.Linus
Luleå
1751.Paul Lärare
Kulltorp
1752.Henrik K socialassistent
stockholm
1753.Robin Henriksson
Bromma
1754.Michael
Borås
1755.Uffe S, chef
Täby
1756.David
Göteborg
1757.Per
Gävle
1758.Herman
Oxelösund
1759.Johan Sundh
Göteborg
1760.Johan Andersson
Stockholm
1761.Per Israelsson
Gävle
1762.Peter T
örebro
1763.Hasse
Värnamo
1764.Thomas Nehring, Ordningsvakt
Örebro
1765.Klas
Mölltorp
1766.Lena, pensionär
Stockholm
1767.Tobias Student
Jönköping
1768.Roger
Halmstad
1769.Anders
Stockholm
1770.Alexander
Stockholm
1771.Joakim Andersson
Malmö
1772.Bo Jacobsson
Saltsjöbaden
1773.Oscar
Sverige
1774.Leif Pettersson
Göteborg
1775.Matts B
Tyresö
1776.R.Johansson
Solna
1777.Jonny
Skövde
1778.tomas
gällivare
1779.Eva W
Hässelby
1780.Micke
Hallstavik
1781.Sid Rexeus
Helsingborg
1782.Björn
Stockholm
1783.M Svensson
Bollebygd
1784.Roberth Ström
Surahammar
1785.Martin Vikman , Chaufför
Nyköping
1786.Cris Nilson
Oslo
1787.Daniel
Välingby
1788.Ingemar Ramell
Göteborg
1789.Herr Julius Holmberg
Bromma
1790.Tomas Nummert Forskare
Märsta
1791.Filip
Göteborg
1792.Jenny G
Täby
1793.Kjell Forslund
Borlänge
1794.Elionore P
Kalmar
1795.Marcus Eriksson
Handen
1796.Mattias
FLEN
1797.Fredrik Persson
Björklinge
1798.jimmy p
Malmö
1799.Janina
Ydre
1800.Monika Storbacka
Ludvika
1801.Jocke
Vaggeryd
1802.Douglas
Örebro
1803.Niclas
Lindesberg
1804.Tobias( Pilot)
Stockholm
1805.Fredrik Svensson
Hässleholm
1806.Kalle IT-ansvarig
Hemsjö
1807.Kurt Johansson arbetare
Örebro
1808.Jonas Arnesson
Bromma
1809.carl nielsen - konstruktör
katrineholm
1810.micke holm
stockholm
1811.Rikard
Malmö
1812.Olle
Stockholm
1813.Håkan Sjöstedt
Sthlm
1814.Marcus
Årjäng
1815.Rickard Bergström
Örebro
1816.Rutger Börjesson Företagare
Göteborg
1817.Camilla Berg US
skoghall
1818.Lennart Pettersson
skellefteå
1819.Georgios
Stockholm
1820.Mathias
Halmstad
1821.Stig Pettersson
Åkersberga
1822.Björn Liedman
Kristianstad
1823.Torbjörn Sundelin, Hr
Eskilstuna
1824.Alexander Söderlund
Olofström
1825.Mikael
Partille
1826.Peter P
Höllviken
1827.Mats Hansson
Stockholm
1828.Lars Petersson pensionär
Skåne
1829.Johan Faxon
Hällnäs
1830.Kenneth Johansson
Eskilstuna
1831.Calle
Norge
1832.Anders, ingenjör
Skövde
1833.anders hesselbo
jönköping
1834.Roger
Göteborg
1835.Joachim Carlström
Stockholm
1836.Robert Carlsson
Eskilstuna
1837.Erik Svensson fd kapten
Stockholm
1838.ola
bromölla
1839.Johan Sunden
Västerås
1840.Stefan Berg
Uppsala
1841.Johan Olofzon
Vilhelmin
1842.Jimmie
malmö
1843.Thomas
Ronneby
1844.Frank S
Solna
1845.VD Mikael Olsson
Askersund
1846.Anna
Motala
1847.Thomas T
Luleå
1848.berra gustafsson herr
åkers styckebruk
1849.Björn Olsson
Norberg
1850.Scott Daniels, Försäkringsmäklare
Stockholm
1851.Anders
Grums
1852.Niklas Karlsson
Örebro
1853.Pelle Lunden
Laholm
1854.Niclas Carlberg, loser
Stockholm
1855.Per Ekman
Malmö
1856.Jimmy Dahlin
Ånge
1857.Johan Davidson
Malmö
1858.Marcus Andersson
Borås
1859.Kerstin R, jurist
Nyköping
1860.Olof Olofsson
Olofström
1861.Karl Larsson
Lund
1862.Aleksander Teigen
Trondheim
1863.Max Nielsen
Olofström
1864.Magnus
Sverige
1865.Sebastian
Norrköping
1866.Stefan
Nybro
1867.Erik Larsen bil mek
gbg
1868.Jesper
Åstorp
1869.Sven-Erik Andersson, Civilekonom och MBA
Kiruna
1870.Christian Wall
Mullsjö
1871.Mikael L
Luleå
1872.Fr Catharina Flinck
Vänersborg
1873.Totte
Stockholm
1874.sven johansson
göteborg
1875.G. Frihdolin
Skåne
1876.Alexander
Västerås
1877.Kjell Schultz
jönköping
1878.Joakim Börjesson
Karlstad
1879.Henrik Hansson
Stockholm
1880.Hannah
Västerås
1881.Björn, fd polis
Kalmar
1882.Gerry
Borås
1883.Tommy
Gävle
1884.Anders
Västerås
1885.Fredrik Malm
Landskrona
1886.Ulf Jansson
Sunne
1887.Teddy Flyglärare
Lund
1888.Carolyn Magnusson
Kristianstad
1889.Sammy
Kristianstad
1890.alexander
LKPG
1891.nikolaj che
ystad
1892.Roger
Bollebygd
1893.Mikael Håkansson
Lund
1894.Börje Strömberg pensionär
Söderhamn
1895.Simon
Vingåker
1896.Lukas Jonsson
Halmstad
1897.Snickar Pär
Kalmar
1898.Tom
Stockholm
1899.Markus Öberg
Eskilstuna
1900.C Andersson
Umeå
1901.Mikael
Norrtälje
1902.Gejbert Strömdahl
Laholm
1903.Johan
Boden
1904.Joakim H (Studerande)
Kalmar
1905.Andreas Bergman
Stockholm
1906.Elin
Göteborg
1907.Erik Hellström
Luleå
1908.Jan Jernberg
Avesta
1909.Magnus
Ludvika
1910.Morgan Johansson
Sundsvall
1911.Daniel
Solna
1912.Annika Sandén
Stockholm
1913.Johan F
Skärhomen
1914.Jon Malmberg
Askersund
1915.Alexander Johannesson
Sjuntorp
1916.Patrik
Göteborg
1917.Alfred Johansson
Täby
1918.Jan Svensson
karlshamn
1919.Arne Markusson
Sollefteå
1920.Monika
Köping
1921.Stefan
Norrköping
1922.Andy
Gävle fd Hässelby
1923.Mikael
Linköping
1924.mr p sandbach
england
1925.Carl-Henrik Hansson
Malmö
1926.Andreas
Sundbyberg
1927.Byggettan avd 02 Bertil
hemlig pga AFA
1928.Peter Lundström
Norrköping
1929.Jarl Iversen
Alvesta
1930.Martin Axelsson
Lund
1931.Viktor Eriksson
Stockholm
1932.Dennis
Stockholm
1933.Sebastian Johansson
Göteborg
1934.Annika Hedbohm
Nacka
1935.L Olsson
Mölndal
1936.Claes Svensson
Trollhättan
1937.Niklas
Skövde
1938.Dan Eriksson
Stockholm
1939.Omar Filmersson
Fagersjö
1940.Anders B.
Ronneby
1941.Gunnar Åström
Umeå
1942.Markus Nylund Läkare
Stockholm
1943.Martin
Göteborg
1944.Tommy Snickare
Tyresö
1945.Alf B
Göteborg
1946.Mikael Andersson Civilekonom
Västerås
1947.sjukt att man inte vågar skriva namn
Luleå
1948.Nils Eriksson
Stockholm
1949.Bengt Lundblad
Ängelholm
1950.Jimmy, industritekniker
Vetlanda
1951.Karl Hjelm
Stockholm
1952.Conny Stenberg, ingenjör
Göteborg
1953.Jens Dahlberg
Göteborg
1954.Bo Montgomery Betongpumpare
Mississauga
1955.Mickael
Karlstad
1956.Stefan Blomster Fartygsvärd
Mölnlycke
1957.Hans Nilsson
Trelleborg
1958.Dan
Sverige
1959.Jonas Lindberg, Leg.Sjuksköterska
Södertälje
1960.Mats Larsson, snickare
Karlstad
1961.John
Stockholm
1962.Bernt
Iggesund
1963.Anders vit medelålders
Helsingborg
1964.Maj-Britt
Iggesund
1965.Oscar
Täby
1966.Bengt fd. moderat
Malmö
1967.Gabriel Alexe
Sollentuna
1968.Anders Wigren
Enköping
1969.Jens Lundberg
Sala
1970.Jonas Carlsson
Älmhult
1971.Nils K
Löddeköpinge
1972.Andreas Karlsson
Lidköping
1973.Dr. Rönn
vetlanda
1974.Maria Lövgren
Stockholm
1975.Seb Mccain
Götet
1976.Göran Klasson
Borås
1977.Martin Henriksson
karlskrona
1978.Daniel
Ängelholm
1979.Dennis
Knivsta
1980.Mats L
Norrtälje
1981.Roland Holm, ingenjör
Göteborg
1982.Pia Mekk
Göteborg
1983.Olof B, f.d. Kd.
Östersund
1984.Rasmus Olsson
Hässleholm
1985.Tommy
Mjölby
1986.Henrik
Herrljunga
1987.Gunnar Forsgren
Stockholm
1988.Lina Johansson
Klippan
1989.Christoffer Övén
Billeberga
1990.Christian Jensen
Helsingborg
1991.lärare
stockholm
1992.olof L
lindesberg
1993.Göran
Göteborg
1994.Magnus
Halmstad
1995.Martin, säljare
Malmö
1996.Thomas Persson
Knislinge
1997.Thomas Eklind
Vellinge
1998.Thomas
Malmö
1999.Jörg Weingarten
linköping
2000.Mikael Bystedt
Örebro
2001.Bo Pettersson
Borlänge
2002.Nicklas
Sundsvall
2003.Tim Jansson
Stockholm
2004.Joakim Ljung
Sandviken
2005.Mikael Nilsson(industri)
Johannishus
2006.Richard Olsson
Eskilstuna
2007.Leif Andersson
Luleå
2008.Perry. Egenföretagare
Kalmar
2009.Gunnar Andersson
Långshyttan
2010.Glenn (säljare)
Göteborg
2011.Daniel Nilsson
Kalmar
2012.Lennart Johansson
Aneby
2013.Roland Linderholm
Stockholm
2014.Peter
Malmberget
2015.Andre
Malmö
2016.Sebastian Holmberg
Tullinge
2017.Yuri Hed
Ekenäs
2018.Carl Offenbacher
Gränna
2019.Johan Adalberth
Uppsala
2020.Patrick Nilsson
Gävle
2021.Henrik M
GBG
2022.Jonas Olsson
Örebro
2023.Tom Boklund Civilekonom
ÅSA
2024.Nils Olsson
Solna
2025.Anna-Therese Andrén
sandviken
2026.Benke
Östersund
2027.Berit Bengtsson
Stockholm
2028.Paul Fransson, programmerare
Knivsta
2029.Johannes K
Göteborg
2030.Wilhelm
Malmö
2031.David Ahlqvist
Halmstad
2032.Magnus Hallqvist
Norrköping
2033.Andreas
Stockholm
2034.Fia
Stockholm
2035.kenth westergren
Norrköping
2036.Erik Olsson
Stockholm
2037.Peter Dalin
Stockholm
2038.Endre Persson
Göteborg
2039.Martin Andersson
Göteborg
2040.Jan Samuelsson
Göteborg
2041.civ.ing Josef Tarski
Malmö
2042.Petri, lärare
Uppsala
2043.Valkyria Nordenberg
Aneby
2044.Carl
Kalmar
2045.Erik Klarström
Tyresö
2046.Alexander Sjögren
Gällstad
2047.Roland
Härnösand
2048.Rickard K fordonstekniker
Göteborg
2049.Christina E
Falkenberg
2050.Jörgen
Överkalix
2051.M. Holmberg
Göteborg
2052.Walter svetsare
kalmar
2053.Andreas Vaerulv
Göteborg
2054.M Svanberg
Göteborg
2055.Richard Johansson
Hjärup
2056.Göran Olsson
Forshaga
2057.Frans Olsson
Lund
2058.Linda
Uddevalla
2059.Åsa Höglund
Stockholm
2060.john hansson
Göteborg
2061.Marcus (student)
Linköping
2062.Dennis
Växjö
2063.rune beijer
ystad
2064.Johan Dahlstedt
Åkersberga
2065.Tomas Caldeäck
Göteborg
2066.Micky
Landskrona
2067.Stefan H
Ytterlännes
2068.Anette Elvelin
Boden
2069.Martin Svensson
Vaggeryd
2070.Anette
Stockholm
2071.Johan
södertälje
2072.Göran Johansson
Alingsås
2073.K Johansson
Halmstad
2074.LARSGÖRAN KITTEL
HANASKOG
2075.Martin Lindh
Stockholm
2076.Linda Askling
Lindesberg
2077.Julian Jacoby
Danderyd
2078.Magnus
Eskilstuna
2079.Thomas ing
Luxemburg
2080.Markus Hidvegi
Flen
2081.Anders Andersson
Karlskoga
2082.Marcus Johansson
Mjölby
2083.Mikael Lundgren
Stockholm
2084.Marcus
Ed
2085.Roland . Matros
Klippan
2086.Dieter Königsmann
Stockholm
2087.Christofer Skoogh
Uddevalla
2088.Felix T
Helsingborg
2089.Eva Remnebratt socionom
Sthlm
2090.Carina Hansson, Sjuksköterska
Göteborg
2091.Lennart Salomonson
Göteborg
2092.Daniel Denikson, fil mag.
Nyköping
2093.Gabriella Broman
Fritsla
2094.Tomas andersson
KALMAR
2095.Adrian
Stockholm
2096.Veronica
Vällingby
2097.BAN71
Hemlig
2098.Nils
Sollentuna
2099.Daniel Romare
Helsingborg
2100.Fru Linda
Sverige
2101.assar söderman
göteborg
2102.Dr: Öfverhus
Uppsala
2103.Mikael Brokopp
Landskrona
2104.Tobias (byggare)
Stockholm
2105.Jim Forsén
Linköping
2106.Lars Finné
Staffanstorp
2107.Mary Jane
Stockholm
2108.Erik
Bromma
2109.B. Hofvander Utb.led.
Halmstad
2110.Christer
Lund Skåne.
2111.Christian Sandström
Stockholm
2112.Anders; ingenjör
Linköping
2113.Siv Rochat, globetrotter
Stockholm
2114.Ulf Beckman
Halmstad
2115.Lalani de Silva/Hofvander
Halmstad
2116.T. Wettergren/jurist/utredare
Båstad
2117.stina lindgren
helsingborg
2118.Jan Johansson
nacka
2119.Jimmy Windeskog, redaktör
Borlänge
2120.Benny Johansson
Munkfors
2121.Tommy Johansson
Vänersborg
2122.TinaG
Enköping
2123.Peter Eriksson
Vingåker
2124.Mattias Pettersson
Solna
2125.Rolf larsson
Trollhättan
2126.Nils Sundberg
Stockholm
2127.Andreij
Sverige/St:petersburg
2128.Daniel Bergh
Alingsås
2129.Jonny Esen
Stockholm
2130.Jonathan Lindqvis Entrepenör
Värnamo
2131.Hans Ohlsson, pensionär
Malmö
2132.Christer Svensson
Göteborg
2133.Andree, student
Skee
2134.Marcus Sjöholm
Göteborg
2135.Joakim Virtanen
Uppsala
2136.Ann-Katrin
Borlänge
2137.Johan Eriksson
Helsingborg
2138.ulrik
kalmar
2139.Alf G Olofsson
Luleå
2140.camilla andersson
borås
2141.Christer Nilsson, Pensionär
Färila
2142.Dennis Ekholm
Malmö
2143.Staffan
Ystad
2144.Markus
Helsingborg
2145.Sten Jensen
Malmö
2146.Jenny Undersköterska
Västervik
2147.Emma
Kalmar
2148.Thomas
Fagersta
2149.Nova
Kalmar
2150.Jenny
Kalmar
2151.Jan Molin Fil.Kand
Uppsala
2152.Jimmy Andersson
Stockholm
2153.Anders Arvman
Göteborg
2154.Tomas Andersson, IT & Electronic engineer
Bålsta
2155.Markus Petersson
Vetlanda
2156.Björn S, civilekonom
Stockholm
2157.Kent Nilsson Socionom
Malmö
2158.Kenneth Strandh VD
Malmö
2159.jonken
örebro
2160.Markus(supervisor)
Helsingborg
2161.Katja Olovsson
Stockholm
2162.Inga-Britt Rönnlund
Umeå
2163.Kerstin Karlsson
Smygehamn
2164.Håkan
Sundsvall
2165.Anders Eriksson
Hemligt p.g.a. AFA
2166.Vincent Palmqvist
Lund
2167.Carsten Hammer
Oxie
2168.Håkan Bergman
Trollhättan
2169.David - IT-tekniker
Kalmar
2170.Leif Allan samordnare
Göteborg
2171.Victor, Studerande
Stockholm
2172.Caroline
Stockholm
2173.Klas Lundkvist Tekniker
Höllviken
2174.Karl
Karlstad
2175.Anders Olausson
Göteborg
2176.Stefan Tegström
Gävle
2177.Fredrik Karlsson
Halmstad
2178.Patric widerström
Stockholm
2179.Dan
Strandberg
2180.Staffan Johansson
>Kramfors
2181.VD Per Andersson
Linköping
2182.Kristine
Kalmar län
2183.Nicklas Swärdh
Stockholm
2184.Marcus, Elektriker
Köping
2185.sandor herold,lokförare
Malmö
2186.Lennart Pettersson
Norge
2187.Angelica, studerande
Halmstad
2188.Johnnie Jensen Agent
Ålvsbyn
2189.Daniel Franzén, medlem i Svenskarnas Parti
Linköping
2190.Göran Esp
Stockholm
2191.Newt Miller
Svedala
2192.Love Lundgren
Umeå
2193.Johan
norrköping
2194.Erik Johansson
Malmö
2195.pasi
Bålsta
2196.Michael Samuelsson
Tanum
2197.Helgo Bunander
Helsingborg
2198.Lasse V
Uppsala
2199.Roy, VD
Halmstad
2200.Johan Svennberg
Stockholm
2201.Marcus, CEO
Göteborg
2202.susasnne kolamo
sundbyberg
2203.Hans Forsberg
Västerås
2204.peter blom
göteborg
2205.Micke (Tjm)
Täby
2206.Krister
Vänersborg
2207.Marcus Larsson
Limhamn
2208.Karin Mazetti
Lund
2209.Janne
Vallentuna
2210.Glenn
Sverige
2211.Peter Dahl Läkare
Rydaholm
2212.Maria ,
Bergsjö
2213.Björn
Norrköping
2214.Anton
Sverige
2215.John Sjöstrand (student)
Sandhem
2216.Eddy Ingejör
sverige
2217.Kevin Ekholm
Jönköping
2218.Simon Olsson
Oslo
2219.David Olofsson, ingenjör
Luleå
2220.Daniel
Skärhamn
2221.Leif Allan Samordnare
Göteborg
2222.Håkan Fält
Stockholm
2223.nina lehto
enköping
2224.Thomas Juhlin
Kalmar
2225.Roger Andersson
Västervik
2226.Daniel L
Umeå
2227.Hasse Lundgren
Stockholm
2228.Henrik Mekaniker
Svalöv
2229.Leif Tore Åhlin
Arvika
2230.Amanda
Västerås
2231.Johan Svensson
Hässleholm
2232.Martin
Stockholm
2233.erica
Karlstad
2234.Alerk Mederna
Stockholm
2235.Kim
Karlstad
2236.Kenneth Siekas
Gamleby
2237.E Svensson
Rönninge
2238.Göran Berg
Kil
2239.Johan
Skänninge
2240.Hans
Bromma
2241.Mattias Svensson
Stockholm
2242.Sandra Ekengren
Tyresö
2243.Joel
Stockholm
2244.Johan Geschwind
Uppsala
2245.S.Stångberg VD
Göteborg
2246.Alexander W
Stockholm
2247.NIcklas Schölin
Stockholm
2248.Mange
Västsverige
2249.Fred Öhnander
Stockholm
2250.Lars
Täby
2251.Per-Olav Hildebrand, leg.läk.
Heidelberg
2252.Lena
Stockholm
2253.Kurt Hansson lärare
Stockholm
2254.Gerd Persson
Kiruna
2255.Tomas
Falun
2256.Erica Gustafsson
Stockholm
2257.Benke
stockholm
2258.Eric S Chaufför
Stockholm
2259.Roger Persson Åkare
Södertälje
2260.Vilgot Ek
Göteborg
2261.Åke Krohn
Lycksele
2262.Christian
Stockholm
2263.Karin M, egenföretagare
Vallentuna
2264.Matte
Täby
2265.Nicklas Isgren, Konsult
Kungsängen
2266.Robert Kaye, Konsult
Nacka
2267.J Novakovic
Stockholm
2268.Curt Linusson
Lovene Ekedalen2 Lidköping
2269.Tony Hjorth/Tekniker
Linköping
2270.Andreas
Stockholm
2271.Nina Nide
Västerås
2272.M Nilsson
Göteborg
2273.Daniel Karlsson, Journalist
Mölndal
2274.Per, ingenjör
Uppsala
2275.Gunnar
Sollefteå
2276.Hanna bremertz
Örkelljunga
2277.Elisabeth o Stig fattig pensionär
Sundsvall
2278.Erik Lovén
Stockholm
2279.Kenneth
Huddinge
2280.S-O Håkansson
Eksjö
2281.Thomas Olsson
Stockholm
2282.Björn
Halmstad
2283.Perra Winberg, konstnär
Göteborg
2284.Erik
Kungsängen
2285.Peter Stenqvist specialistläkare
Stockholm
2286.Alois Schicklgruber, exec. emeritus
Stockholm
2287.Magnus Jönsson
Halmstad
2288.Anders Nilsson
Trelleborg
2289.Erik
Malmö
2290.Madelene Hedlund
Stockholm
2291.Mats Carlsson
Töreboda
2292.Jesper J
Göteborg
2293.Stefan Lund
Ljungaverk
2294.Linus
Göteborg
2295.Peter F
Botkyrka
2296.Sofie Frisk
Stockholm
2297.Niklas Frisk chaufför
Stockholm
2298.Jens
Göteborg
2299.Bo Ålander
Västeränga
2300.Alexnder stud
Åmål
2301.Madde Skiöld
Kvissleby