Upprop: Anderstorp Raceway

Mer verksamhet på Anderstorps motorbana.

Tillstånd för motorbanans verksamhet ska nu belslutas av Länsstyrelsen i Jönköping.

Skriver du på detta upprop så stödjer du ett tillstånd som ger mer verksamhet på banan. Namnlistan kommer att sändas till Länsstyrelsen


Vi som undertecknar vill att motorbanan ska få mer möjligheter till verksamhet.
Motorbanan betyder mycket för bygdens framtid.

Anderstorps Samhällsförening
         gm Åke Friden

Initiativtagare: Åke Friden

 

 

Undertecknas

Fyll i formuläret nedan och klicka på "Skriv på uppropet!" för att underteckna ovanstående upprop. Namn och ort är obligatoriska uppgifter.

Du får gärna uppge din e-postadress och eventuell hemsida. Din e-postadress visas inte för andra besökare, men du kan komma att få nyhetsbrev av uppropets initiativtagare. Om du har en gravatar så syns den vid din underskrift.

 

Namn (och titel):Ort:
E-postadress:Hemsida:

 

1.Niclas Palmgren, Kommunalråd
Gislaved
2.Åke Friden
Anderstorp
3.Peter Calås Banmötesansvarig Porsche Club Sverige
Göteborg
4.Christoffer Sandström närmast granne till banan
lövås
5.Siv Johansson Granne motorbanan
Anderstorp
6.Tomas Runebrant Banåkare inom Porsche Club Sverige
Smålandsstenar
7.Fredrik Svärd hotell chef
anderstorp
8.Fritidschef Kent Kruuse
Gislaved
9.Thyrone Persson
Anderstorp
10.Håkan Ferm, Racingfotoentusiast
Anderstorp
11.Anders Jensen Projektledare 1000cc Cupen
Borås, Knallebygdens mecka
12.Niels Jørgensen
København SV
13.Elisabet Ehlersson, Operasångerska
Nol
14.Per Träff, ledamot av SVEMO Roadracingsektion
Norrköping
15.Roger Ohlsson (VD)
Trångsund
16.Patrik"Budda"Andersson
Värnamo
17.Aris Stamos Hr.
Stockholm
18.Thomas Helmetschläger VD
Anderstorp
19.Eric Anderzon
Anderstorp
20.Stefan Bernström
Oskarström
21.Peter Vestergren, Ordförande Porsche Club Sverige
Västra Frölunda
22.Per Engvall
Lund
23.Åke Wernvik, Granne
Anderstorp
24.Lars-Gunnar Johansson
Anderstorp
25.Kenneth Klint
Anderstorp
26.Agne Josefsson
Reftele
27.Press & Press
Saxtorp
28.Mats Forssen
Hägersten
29.Stefan Pedersen Banträffsansvarig Svenska Imprezaklubben
Karlstad
30.Mårten Rosman
Lund
31.Peter Linder, f.d. Tidtagningschef
Stockholm
32.Jonas Jarenmark
Anderstorp
33.Bende Press, sidovagnsfotograf
Saxtorp
34.Konstn Ove Gottarp
Tokarp Anderstorp
35.TINA JÄRNLAND
Anderstorp
36.Jimmy Lindström (svensk mästare, världsmästare i Roadracing)
Södertälje
37.Ingalill Rahm
Anderstorp
38.Mikael Persbrandt
Ingarö
39.Magnus Kroon vVD Elkedjan
Anderstorp
40.Daniel Rahm
Stockholm
41.JAN WÄRNELÖV
ANDERSTORP
42.Joakim Brolin, 3:e generationens Racerförare
Järfälla
43.Kenneth Kallqvist, Polisinspektor
Stockholm
44.Sören Karlsson
Lövås Anderstorp
45.Börje Malmborg
Broaryd
46.Richard Göransson
Örebro
47.Elisabeth J Malmström
Anderstorp
48.Anita Ström
Anderstorp
49.Emma Anderzon
Anderstorp
50.Eva Blomén-Svensson Rektor
Anderstorp
51.Lennart Olander. Ordf. Classic Road-Racing
Knivsta
52.Bim Brandel, VD
Anderstorp
53.Michael Jonsson VD
Anderstorp
54.Birgitta Ahnstedt, Sekreterare Porsche Club Sverige
Värnamo
55.Michael Pollard
Luton, England
56.Ulf Johansson Granne motorbanan
Anderstorp
57.Ulli Samuelsson, Universitetsadjunkt
Jönköping
58.Lasse press Projektledare
Malmö
59.Hasse Press (tävlande roadracing )
Saxtorp
60.Henrik Ottosson
Anderstorp
61.Juha Karhu
Anderstorp
62.Jan Hellquist
Anderstorp
63.Torbjörn Egerhag
Bor
64.Thomas Gottarp
Anderstorp
65.Johan Skans
Anderstorp
66.Bo Lindman (egen företagare)
Tyresö
67.Iréne Johansson
Anderstorp
68.Magdalena Brandel
Anderstorp
69.Madelen Enocson
Anderstorp
70.Jakob Josefsson
Reftele
71.Markus Theorin
Smålandsstenar
72.Daniel Hyvärinen, banåkare och fd. elev på skolan.
Anderstorp
73.Leif Allansson
Danderyd
74.Eva Karlsson
Lövås Anderstorp
75.Carl Rosenblad
Lund
76.Daniel "Lövås" Johannesson
Anderstorp
77.Niklas johansson. racer förare o motorsports antusiast
anderstorp
78.Bengt Josefsson
Anderstorp
79.Christer Watz
Motala
80.Jakob Tunér
anderstorp
81.Ingvar Wernvik
Anderstorp
82.Jan Engdahl, VD
Jönköping
83.Rolf Mårtensson, Violinist
Nol
84.Mary Nilsson-Frdén
Anderstorp
85.Andreas Hjalmarsson
Anderstorp
86.Kirsi Mild
Anderstorp
87.Gunnel Hellquist
Anderstorp
88.Jörgen eriksson
märsta
89.Fredrik Lavesson
Norrtälje
90.Patrik Åström
Halmstad
91.Axel Byrmo
Månsarp
92.Knut Moberg
Anderstorp
93.Carry Mårtensson
Gislaved
94.martina mathiasson
trollhättan
95.Per Larsson
Ryd
96.Per-Anders Gustafsson, ordförande Ford Club Sweden
Karlstad
97.Magnus Heige
Anderstorp
98.Ulf Tolérus, Baninstruktör Porsche Club Sverige
Stockholm
99.Evelina Josefsson
Reftele
100.Rickard Larsosn
Smålandsstenar
101.Claes Stureson
ANDERSTORP
102.Lena Bladh
BREDARYD
103.Bo Ärnekvist
Gislaved
104.Kjell-Ove Gunnarsson
Herrestad
105.Mattias Brämerson
Tibro
106.Ulf Hanisch
Sandared
107.Anders Myrberg
Göteborg
108.Pierre Ronnefalk
Karlskrona
109.Ben Warren
Oxfordshire, England
110.Pawel Szlachta
Edinburgh, Scotland
111.Mitchell Smith, Mr.
Sydney, Australia
112.Martin Seppam
Tallinn, Estonia
113.Finn Shaw-McIver
Liverpool, United Kingdom
114.Erik Jirhall, VD AutoLife AB
Ekerö
115.Vitor Novo
Lisbon
116.Mikael Ritterwall
Vetlanda
117.Niklas Carle (Chefredaktör)
Stockholm
118.Ingrid Sandum
Oslo
119.Conny Krafft
33027 Hestra
120.Carina Olsson
Halmstad
121.Peter Kjellsson, egen företagare
Alvesta
122.Sven-Arne Lagerstedt
Bredaryd
123.Emily Sjöö
Reftele
124.Annika Sjöö
Reftele
125.Peter Edlund
Anderstorp
126.Marie Runemyr
Hestra
127.Johannes Josefsson
Reftele
128.Jesper (student)
Anderstrop
129.Sten-Åke Rendahl
Jönköping
130.Kasper Krogh
Frederikssund (DK)
131.Leif Forsberg, smed
Håcksvik
132.Olfert Voigt, indkøber SAS
Brøndby DK
133.Jannik Udby
Gørløse Danmark
134.Alex Nielsen
Fredensborg DK
135.Sebastian Sandin (Vill ha någonstans att köra när jag blir äldre
Gråbo
136.Jan Lindwall Svenska auto-news
Varberg
137.Tomas Pettersson
Anderstorp
138.Bengt-Åke Stjerneby
Anderstorp
139.Lena Fritzell, sjuksköterska
Anderstorp
140.Magnus Rahm
EKEBY
141.Ove koch Classic-roadracingförare
Hjärnarp
142.Yonna "Lille" Stjärnskog Banfunktionär & "burkslav"
Marieholm
143.Elisabet Andersson
Gislaved
144.Ingrid Josefsson
Reftele
145.Anette Andersson
Gislaved
146.Jimmy Lindberg
Avesta
147.Pia Hellquist
Anderstorp
148.Peter Carlsson
Gislaved
149.Ingvar
Johansson
150.Martin Doshé
Gislaved
151.Fredrik Mathisen
Anderstorp
152.Henryk Wutkowski
Anderstorp
153.Torbjörn Svensson plåtis
Gislaved
154.Magnus Granstedt
Strängnäs
155.Niklas Lilja
Ängelholm
156.Mikaela Nilsson
Anderstorp
157.Henrik Levander Lackerare av guds nåde.
Sthlm
158.Sven-Inge Kjell VD
Båstad
159.Johan
Vimmerby
160.Samuel Wikberger
Mölndal
161.Ola Carlström
Anderstorp
162.Anders Ek (4 barns far)
Anderstorp
163.Björn Svensson
Anderstorp
164.Jan Backmark, IT Ansvarig
Anderstorp
165.Peter Andersson
Göteborg
166.Anna Karhu
Anderstorp
167.Andreas Wedell
Linköping
168.Carl Starby
Värnamo
169.David Willermark
Göteborg (Gnosjö)
170.Eric Mullo
Stockholm
171.Kalle Nilenfors
Vaggeryd
172.Sören Ottosson
Gnosjö
173.Pär Martinsson
Fjälinge
174.Rickard Mårtensson
Malmö
175.Annica Palmgren
Hestra
176.Laila Olander
Knivsta
177.Ståle Rendal
Stora höga
178.Lisa Mårtensson, student
Anderstorp
179.Kjell-Åke Nilsson försäljningdchef
Malmö
180.Amanda Runebrant
Burseryd
181.K-G Ahnstedt
Värnamo
182.Elisabeth Lindberg, DM
Sundbyberg
183.Peter Claesson
Forsheda
184.Sandra Nordin
Värnamo
185.Roger Gummesson
Karlshamn
186.Stefan Atterhall
Bromma
187.peter hedlund
anderstorp
188.Lars Grönlund
Karlshamn
189.Volmar Mårtensson
Burseryd
190.Anders Stålklint
Anderstorp
191.Göran Stigemyr
Anderstorp
192.Anton Gummesson
Karlshamn
193.Edith Mårtensson
Nol
194.Mats Håkansson VD
Reftele
195.Anders Falk Banåkare Porsche Club Sverige
Höllviken
196.Erik Lundkvist
Stockholm
197.Daniel Pero
Tyresö
198.Jens Bergbom Säljare och aktiv inom Roadracing
Jönköping
199.Inger Stigemyr
Anderstorp
200.Bill ögren snickare
solna
201.Peter Runhagen Productchef
Onsala
202.Andreas Holmström Club Alfa Romeo
Bandhagen
203.Stefan Lundin
Åsa
204.Fredrik Watz
linköping
205.Karl-ove Qvarfordt Lärare
Fåker
206.Jacob Willysson
Malmö
207.Göran Aldén
Linköping
208.Bo Westlund
Anderstorp
209.Dan Larsson
Uddevalla
210.Jonas Atterbring
Atterbring
211.Reine Johansson
Anderstorp
212.Ulf Enocson
Anderstorp
213.LottaKjellgren
Linköping
214.Peggy Håkansson
Gislaved
215.Mikael Bladh
Anderstorp
216.Fredrik Zell
Halmstad
217.Andreas Anderson
Anderstorp
218.Per Larsson
Anderstorp
219.Sophia Engvall
Lund
220.Markus Runesson
Anderstorp
221.Amelie Andersson
Anderstorp
222.carola erlingsdotter karlsson
Gislaved
223.Fredrik Nilenfors
Tokarp, Anderstorp
224.Viktor Starkman
Mullsjö
225.Fredrik Andersson
Hjärup
226.Lars Andersson Roadracingförare
Ärla
227.ola andersson
värnamo
228.Daniel Borgström
Uddevalla
229.Mikaela Skötte
Anderstorp
230.Mariana Andersson
Viskafors
231.Sonia Carlson
Anderstorp
232.Mats Erlingsson
Gislaved
233.Annica Fogelberg
Hisings Backa
234.Martin Bengtsson
Växjö
235.Victoria Ekman
Sporda
236.Robert Johansson
Viskafors
237.Ulf Renberg
Tyresö
238.Peter Johansson
Trollhättan
239.Anna Sundgren
Näsum
240.Birgitta Claesson
Gislaved
241.Eva-Karin Eklund Leg sjukgymnast
Falkenberg
242.Jan Christensen Framgångskonsult
Hallstahammar
243.Kristoffer Edström
Hunnebostrand
244.Johan Moberg
Göteborg
245.Per-Olof Närman (Herr)
Lerum
246.martin stenson
anderstorp
247.Jonas Törnqvist
Anderstorp
248.Jesper Möller-Nielsen, Läkare
Gislaved
249.Anna-Karin Marcusson Nilsson
Ödåkra
250.Martin Atterhall
Järfälla
251.kerstin Magnusson
Bredaryd
252.Ulf Nilsson Chefsmekaniker Team Suzuki Sweden
Ödåkra
253.Torgny Johansson
Hässleholm
254.Annette Engdahl
Anderstorp
255.Martin Johansson
Hässleholm
256.Marita Westerholm
Gislaved
257.bengt Carlsson
Reftele
258.Björn Nord
Tranås
259.Ezzo Forsberg, Instruktör SMC
Stockholm
260.Mattias Thorén
Anderstorp
261.Danny Keys
Stockholm
262.Patrik Kerttu Civilingenjör
Göteborg
263.christophe herly banåkare inom porsche club sverige
bromma
264.Gerd Berg
Gislaved
265.Johnny Karlsson, Hobbyraceare
Varberg
266.Linda Agersten
Anderstorp
267.Kjell Runbjörk
Anderstorp
268.Monica Einebrant
Anderstorp
269.Fredrik Funk
Mariestad
270.Anders Petjo Lilja
Sölvesborg
271.C G Wilke
Hässleholm
272.Magnus Söderström
Anderstorp
273.Anders Brötjefors
Anderstorp
274.Kenny Esmyr
Kungsbacka
275.Ingelie Adolfsson, Administratör
Anderstorp
276.Annelie Adolfsson, IT Application Manager
Göteborg
277.Lise-Lott Svensson
Långaryd
278.Jonas Alfredson
Lerum
279.Åke Nyberg, Lärare
Gislaved
280.Michael Sanell
Halmstad
281.Mårten Pettersson
Smålandsstenar
282.Anneli Unnersjö
Anderstorp
283.Ewa Sjögren Karlsson
Anderstorp
284.Kicki Falk
Anderstorp
285.Annika Büser
Anderstorp
286.Jonas stigemyr
Anderstorp
287.Pär Olsson
Gislaved
288.Mattias Nygren
Skeppshult
289.Johan Berkö
Anderstorp
290.Rolf Berkö
Anderstorp
291.Kjell Adelsund Ordförande SSJ
Jönköping
292.Erik Nilsson
Köping
293.Björn Österlund, Egen Företagare
Västerås
294.Mia Roupé
Anderstorp
295.Tina Söderström Svensson
Forsheda (fd Anderstorps bo)
296.Joakim Roupé
Anderstorp
297.Tommy Rosenlöw
Gislaved
298.Sir Emil Andersson
Halmstad
299.Ib Knudsen, Club Alfa Romeo
Hestra
300.Ingemar Arvidsson, Köpman
Anderstorp
301.Veronica Lidbacken
Anderstorp
302.per-erik jansson reservdelsman
borlänge
303.Johnny Emilsson
Anderstorp
304.Svante Nilsson
Värnamo
305.Anders Bäck egenföretagare
Stockholm
306.Lya Lundin
Kinnekulle
307.Robert Malmström
Svalöv
308.Thomas Johansson Egenföretagare
Anderstorp
309.Bengt-Åke Högström Datakonsult
Anderstorp
310.Adam Nilsson
Smålandsstenar
311.Pia Jonsson
Skillingaryd
312.Anders Adolfsson
Alvesta
313.Hans Aulin (M.Sc E.E)
Malmö
314.Åza Rydén
Anderstorp
315.Helena Andersson
Anderstorp
316.Roger Tuppela
Anderstorp
317.Staffan Enocson
Anderstorp
318.daniel emilsson
Anderstorp
319.Pia Gunnarsson
Smålandsstenar
320.Peter Svensson, It Chef
Anderstorp
321.David Fransson
Tävelsås
322.Sofia Johansson
Gislaved
323.Peter Svensson
Anderstorp
324.Susanne Francke
Gislaved
325.Eric Enocson, Säljare
Anderstorp
326.Tommy Nyberg
Värnamo
327.VD Lennart Skans
Anderstorp
328.Fredrik Jarenmark Studerande
Anderstorp Törås
329.Sven Forslund
Malmö
330.Mårten Blikstad
Kivik
331.Morgan Segeflo
Gislaved
332.VD Eddie Hansson
Söderhamn
333.Mikael Sjöberg
Anderstorp
334.Brita Sandahl
Anderstorp
335.Linda Fransson
Gnosjö
336.Marita Tangen
Åmotfors
337.Christer Alteborg Säljare
Värnamo
338.Thomas Andersson
Fritsla
339.Marcus Lignell
Stockholm
340.Her Anders Gagner
Anderstorp/ Obbola/ Elsbethen
341.Marie Bernström
Oskarström
342.Rasmus Bernström
Oskarström
343.Sarah Henriksson
Jönköping
344.Sven-Olof Hjalmarsson
Anderstorp
345.christer carlsson
anderstorp
346.Thomas Svensson
Alfta
347.Anders Alrutz Entreprenör
Värnamo
348.Jani Syrjäläinen
Lahti, Finland
349.Anders Runesson
Gislaved
350.Ralf Christensson
Stockholm
351.Johan Bergin
Stockholm
352.Petri Nissilä
Hyvinkää, Finland
353.Max Lilja
Stockholm
354.Eduardo Sánchez Carenzo
Mexico City/Mexico
355.João Monteiro
Lisbon - Portugal
356.Ugnius Sagatas
Vilnius, Lithuania
357.Chinmay Dhopate
Pune, India
358.Edvinas
Lithuania
359.Mantas Sudigandas
Vilnius
360.Henry Ludwig
Belgium
361.Tim-Oliver
Herford
362.Daniel Garenhag
Torshälla
363.Frederico Neves
Porto - Portugal
364.Alek Smiatacz
Gdańsk, Poland
365.Samoeni Albanalopolis, Student
Tirana,Albania
366.Marcus Probert
Cwmbran, Wales
367.Mr Abijeet Khanna
London
368.Fredrik Bengtsson
Ängelholm
369.Pat Madigan
Illinois, United States
370.Krzysztof
Wnuk
371.christer svensson
oskarshamn
372.Theo Panag
Athens, Greece
373.Pauli Käkelä General Manager
Finland
374.Janne Andersson
Hallsberg
375.Jonas Westerlund
Gävle
376.Mr L Walker
Norfolk, England
377.Marcin Kosiór
Tarnowskie Góry, Poland
378.Ron Martin
West Midlands, England
379.Nikolay Ivanov
Plovdiv, Bulgaria
380.Krzysztof Otto
Poznan, POLAND
381.Mr M Patel
London England
382.Mark Wright
UK
383.Lizette Berntsson, Motorsambo
Värnamo
384.Jos Roestenberg
Rotterdam/Netherlands
385.Leandro Sereno
São Luís/Brazil
386.Nuno Vicente
Moita
387.Aleksej Su
Klaipeda, Lithuania
388.Caroline Hjalmarsson
Anderstorp
389.Robin Tyglare
Anderstorp
390.Jessica Karlsson
Burseryd
391.Giann Gorospe
Baltimore USA
392.Tan Wee Seng
Malaysia
393.Malin Windefors
Hyltebruk
394.Kristian Hyden
Helsingfors Finland
395.Henrik Volfing
Roskilde
396.Helene Henriksson, MSc
Boden
397.Mikkel Bjerg
Hinnerup, DK
398.Peter Wistrand
Skogås
399.Rickard Ecke Club Alfa Romeo
Göteborg
400.christer andersson
hillerstorp
401.Lennart Hermansson
Habo
402.Joshua Schönberger
kumla
403.Daniel Lundquist
Täby
404.Lars Davidsson
Anderstorp
405.Bengt Alvarsson
Värnamo
406.Bengt Åkesson, Motorentusiast
Hörby
407.ingemar schön
Gislaved
408.Reinhold Daubner
Arboga
409.Bruno Kristensen, MA
Silkeborg, Denmark
410.Bengt Bengtzon Journalist
Stockholm
411.Markus Huuhka
Salo, Finland
412.J. Wemyss
Manchester, England
413.Wasti Hylander
Anderstorp
414.Lasse Jern, Sportfahrer
Falkenberg
415.Siv bergman
Anderstorp
416.Anders Roos,Säljare
Stockholm
417.Tor Dahlskog
Falsterbo
418.Magnus Johansson (chefredaktör Bike)
Stockholm
419.Nicklas Anehall, Banåkare MC
Gislaved
420.Lennart Pihlqvist
Gråbo
421.Even Flaat
Larvik
422.Espen Klev
Horten
423.Daniel Østbye
Lørenskog
424.Ingemar Bertilsson
Ljungby
425.gregg marte
oceanside ca USA
426.Olof Wijk
Halmstad
427.Hans Eklund Tekniker
Grästorp
428.patrik svensson
smålansstenar
429.Lars Sandberg teletekniker
Svedala
430.Lotta Granath Ekonomichef
Stockholm
431.per nilsson
göteborg
432.John Agurell CEO
Sthlm
433.Emma Kjellsson, studerande
Alvesta
434.johan wållgren drift tekn
Habo
435.Timo Murberger, Historic Racing, SAAB Sport
Lidingö/Öland
436.Leif Soffronow
Värnamo
437.Michael Hansson
Falkenberg
438.Morgan "Jojja"Johansson
Vaggeryd
439.Jonas Lindgren
BOR
440.Tomas Otterberg, Produktchef
Ludvika
441.Ingvar Johansson Trafiklärare
Vetlanda
442.Ulrika Johannesson
GNOSJÖ
443.Ronny Lööf
Gislaved
444.Michael Stadig, Projektledare
Brämhult
445.Katarina Svensson
Anderstorp
446.Mr, Petros Anastopoulos
Athens, Greece
447.Ulf Ericsson
Sollebrunn
448.Edwin Solheim
SKI
449.Mats Porsgaard , Egenföretagare
Halmstad
450.Jennifer Hansson,
Borås
451.Håkan Landberg, Lönechef
Hestra
452.Jan Lund Sørensen
DK 3660 Stenløse
453.Claus Hansen, racerkører
Danmark
454.Kent Vettebrand
Gislaved
455.Ann Näslund
ANDERSTORP
456.Björn Sandberg (målare)
Anderstorp
457.ulla kristoffersson
anderstorp
458.Jonathan Maclean
Fife, SCOTLAND
459.Mattias Risenfors
Svenljunga
460.Annika Weathers
USA
461.Göran Svensson
Varberg
462.Leffe Söderström Miljövän
Märsta
463.Mike Weathers
Tn, USA
464.Alexander Cvitan
Jönköping
465.Pelle Svensson Driftchef
Göteborg
466.Pia Josefsson
Gislaved
467.Johan Weglin Team AWR
Alfta
468.MAGNUS WIDMARK
T-TORP
469.Tomas Annerstedt, Design R&D chef
Tungelsta
470.Mats Annerstedt
Östersund
471.Katarina Rukavina
Anderstorp
472.Stefhan Martinsson
gislaved
473.Annelie Josefsson
Reftele
474.Urban Sjöö
Reftele
475.Reino Almqvist
Nissafors
476.Arne Lindgren
Gislaved
477.Emma Lindgren
Gislaved
478.Gøril Størdal
Fredrikstad
479.Gun-Britt Johansson
Anderstorp
480.Charlotte Bohlin
Anderstorp
481.sven carlson
smålandsstenar
482.Sandra Wilbertsson
Anderstorp
483.Rune Nilsson, Ingenjör
Urshult
484.Tomas Sjöö
reftele
485.Lars Pedersen/mecanic
danmark
486.Henrik Thåström
Söderköping
487.Ingrid Dolck
Anderstorp
488.Anna-Lisa Heige
Anderstorp
489.Knud Jensen
3000 Helsingör DK
490.Svend Andersson
Danmark
491.lars petersen
danmark
492.Ernst Trap Olsen
Odense DK
493.Camilla Ferm, livskonstnär
Ulricehamn
494.Per Kringberg Club Alfa Romeo
Ingarö
495.Johannes Lundström
Reftele
496.Patrik Åström, Nordicaudi
Skellefteå
497.Bo M. Hasselblad, Sekreterare Club Alfa Romeo
Linköping
498.Henrik "NEO" Cednert, nordicaudi.com
Stockholm
499.john westin
mullsjö
500.Annelie Oscarsson, Kommunfullmäktigeledamot
Forshaga
501.Amanda Norberg Orrell (usköterska)
huskvarna
502.mats johansson
arvika
503.satu
gonsjö
504.nisse åke carlsson
gonsjö
505.Peter Eglund Club Alfa Romeo Sverige
Nyköping
506.Glenn Hummel
Reftele
507.Mikael Granberg
Göteborg
508.Claes-Göran Nilsson
Sjötofta
509.Alexandra Bergmark
Bromma
510.Henrik
Danmark
511.Kerstin Ahlberg
Lagan
512.victoria lagerkvist,
anderstorp
513.Fredrik Björkman
uppsala
514.Fredrik Widahl, Club Alfa Romeo
Lerum
515.Mikael Kahlin, Styrelseledamot Club Alfa Romeo Svezia
Laholm
516.Jan-Erik Andersson
Bredaryd
517.Martin Abrahamson
Smålandsstenar
518.kristian hesselmark
kvidinge
519.Kari Uskali Vissefjärda CK
Bräkne-Hoby
520.PETER NILSSON
BREDARYD
521.Lennart Petersson Snickare
Granne till banan
522.Tina Bublies
Bredaryd
523.Conny Blomander, sportjournalist
Oskarshamn
524.kenn axberg
vingåker
525.Bengt Petersson Nämndsordf. G-veds kommun
Sunnaryd, Bredaryd
526.Kristin Larsson, Gridgirl
Burseryd
527.Stefan Sauk
Bromma
528.Mikael Nilsson,Fordonsansvarig, Polisen.
Gnesta
529.Gitte Orvnäs
Lidhult
530.Bert Ove Orvnäs
Lidhult
531.Alfred Riis-Pedersen
Lidhult
532.Theis Christiansen
Ängelholm
533.Fredrik Willbertsson
Anderstorp
534.Harald Jochimsen
Gynnås
535.Jan Andersson
Lövås Anderstorp
536.Örnulf Wirdheim
Växjö
537.Simon Ingelund (F.d V.d)
Anderstorp
538.Ulf Lagerkvist (pensionär)
Ekshärad
539.Mats Envall
Båstad
540.Kjell Gustavsson
Reftele
541.Ruben Andersen
København
542.Gunnar Säll
167 63 Bromma
543.Peter Sahlberg
København
544.kjell-åke söderblom vd
anderstorp
545.Henri Dolfi
Værløse
546.Ulrika Isaksson
Hasslö
547.Julius Ahnstedt
Hasslö
548.Henry Gustavsson
Gnosjö
549.Peter Ferm
Helsingborg
550.Filip Lagerkvist
Örebro
551.Nicklas Janzon
Jönköping
552.Annie Seel, Rallyprinsessa
Täby
553.Gert Johnsson
Smålandsstenar
554.Andreas karlsson
Värnamo
555.Gunnar Nilssons cancerstiftelse
Helsingborg
556.Helena Söderström, metallarbetare
Anderstorp
557.elin henriksson
jönköping
558.Lasse Rask
Västerås
559.August Blomén
Anderstorp
560.Daniel Liljekvist
Smålandsstenar
561.Morgan Ryhman, VD
Anderstorp
562.Natanael Nilsson
Anderstorp
563.Jonas Krafft
Hestra
564.Björn Nilsson funktionär
Anderstorp
565.Mats på Höjden, bygdeutvecklare
Villstad
566.Pontus hultberg
anderstorp
567.Siw hultberg
anderstorp
568.valle hultberg
anderstorp
569.Conny Andersson f.d.tävlingssekreterare
Anderstorp
570.Margaretha Andersson
Anderstorp
571.Håkan Eriksson
Ryd Anderstorp
572.Agneta Petersson
Bredaryd
573.Ian Flett
København, Denmark
574.Casper Rasmussen
Copenhagen
575.Christer Fritzell, taxichaufför
Anderstorp
576.Kari Lehtimäki
Anderstorp
577.Sven Arne Lönnberg
Tranemo
578.Ulf Dolck
Anderstorp
579.Angelie Dolck
Anderstorp
580.Bodil Ahlström
Smålandsstenar
581.Risa Ericsson
Smålandstenar
582.Magnus Qvarsell
BORÅS
583.Lars Svensson Chauför
Hyltebruk
584.Molle
Sverige
585.Frej Edberg
Göteborg
586.Jan-Erik Vidfelt
Storå
587.Tom Carlsson
Värnamo
588.Niklas Falk
Kungsbacka
589.Fredric Pettersson, motorintreserad
Nynäshamn
590.Jimmie Holmer
Karlshamn
591.börje gillberg
anderstorp
592.Tommy Svensson
Grimsås
593.Daniel Ragnarsson
Anderstorp
594.Simon E:son Heige
Anderstorp
595.David Andersson
Halmstad
596.Lennart Kristoffersson
Anderstorp
597.Sven-Åke Klinth
Anderstorp
598.Bojan Kos JTCC
Helsingborg
599.Ingvar Mattsson (granne till banan)
Anderstorp
600.Claus Chris Petersen tog RR licens på Anderstorp Raceway 1988
Frederikshavn Danmark
601.Christian Gyde
Danmark
602.Marianne Blixt
värnamo
603.Fredrik josefsson
Hyltebruk
604.Christer Syrén
Hillerstorp
605.my
halmstad
606.allan krogh
danmark
607.Elisabet Noer
Sandefjord
608.Torben Handmann
Valby DK.
609.Håkan Petersson
Burseryd
610.Linda
Värnamo
611.Ronnie pettersson
stockholm
612.Joakim Lindbergh
Stockholm
613.Preben Lind
Roskilde
614.Johan Bengtsson, läkare
Bara
615.Ulf Johansson
Lövås, Anderstorp
616.Roy Johansson
Anderstorp
617.Christian Tarabocchia
-
618.Karl-Josef Karlsson
Nissafors
619.Gudrun Karlsson
Nissafors
620.Åke Gustavsson
Gislaved
621.Christoffer Arvidsson
Anderstorp
622.Johan Lundberg
Kulltorp
623.Gabrielle Axelsson
Hillerstorp
624.Per-Michael Rydahl
Kulltorp
625.Linnea Rydahl
Kulltorp
626.Ludwig Rydahl
Kulltorp
627.Christer Lerchs
Hestra
628.Berit Adolfsson
Smålandsstenar
629.Ove Johansson
Reftele
630.Victor Fiet
Gnosjö
631.Margaretha Bergenholtz
Gislaved
632.Oskar Persson
Göteborg
633.Carin Hallin suporter för team Sixtensson/Hallin
Norsesund
634.René Prang
Kjellerup/Danmark
635.Erling Prang/Direktør
Kjellerup/Danmark
636.Fredrik Lundin
Billdal
637.André Säker, SiteAdmin Mercedes Scandinavia (MBSCA)
Alingsås
638.Pia Steen Petersen
KBH V, DK
639.Claes Aggestig
Stockholm
640.Glenn Anderson (egen företagare)
Helsingborg
641.Malin Stjärnskog
Norrköping
642.Patrik "Peggen" Nilsson
Torup
643.Sven Lundin
Stockholm
644.Petter Magnusson
Sollentuna
645.Henrik Malm
Anderstorp
646.Steen Frederiksen
Allerød Danmark
647.Hans Palmgren
Hestra
648.Linda Johansson
Kulltorp
649.Magnus Olsson
Växjö
650.Lotta Bergström
Rottne
651.Marcus Eriksson, PR Konsult
Stockholm
652.Uno Petersson
Anderstorp
653.Anna Wahlström
Gislaved
654.Andreas Håkansson, Informatör
Gislaved
655.Karina Nilsson
Stockholm
656.Pär-Erik Näslund
Anderstorp
657.Per-Ola Lidbacken
Anderstorp
658.Saeid Abbasian (forskare)
Stockholm
659.Susanna Hansson Öberg
Gislaved
660.Tomas Pettersson
Gnosjö
661.ulla melin
Anderstorp
662.Tuve Kwarnmark
Mölndal
663.jocke engelbrekt
värnamo
664.Lars-Erik Halldén
Norrahammar
665.Preben Hansen
anderstorp
666.Harald Stigefelt
Anderstorp
667.Lotta Moberg
Anderstorp
668.Hanna Åberg
Vaggeryd
669.Fredrik Hammar
Anderstorp
670.Johan Axelsson
Vaggeryd
671.Magnus Falk
Anderstorp
672.Anders Hedenstrand
Nykvarn
673.Sorena Aghili
Stockholm
674.Patrik Sandberg
Lund
675.Patrik
Sthlm
676.Martin Igemar
Linköping
677.Richard Andersson
Grimsås
678.Magnus Telehagen
Växjö
679.Rolf Skoog, VD
Piteå
680.Hans Gustafsson
Linköping
681.Andréas Ekström
Malmö
682.Torkel Börjeson
Nacka Strand
683.Richard Ahlström
Handen
684.Robert Soeda
Åkersberga
685.Peter Risberg
Ljungskile
686.Patrik Andersson
Vagnhärad
687.Tommy Stensson
anderstorp
688.Jesper Härnborg
Köping
689.Magnus Eriksson
Karlstad
690.Mats Ljungdahl
Jönköping
691.Peter Nilsson
Perstorp
692.Ashkan Aghili
Stockholm
693.Benny Carlström
Anderstorp
694.Niclas Larsson
Asa
695.Jan Andersson
Gislaved
696.Dag Wallin
Göteborg
697.Anette Lääs
Göteborg
698.Mikael Carstensen
Solna
699.Michael Grundell
Göteborg
700.Björn Hellqvist
Anderstorp
701.Janne Brodin
Uppsala
702.Jonas Andersson
Laholm
703.Lars Weibull
Malmö
704.Martin Svanbring
Växjö
705.Elisabeth Holm
Jönköping
706.Anders Jeppsson
Staffanstorp
707.Helena Andersson
Älvdalen
708.Maria Wutkowska
Anderstorp
709.Claes Johansson
Gislaved
710.Fredrik Johansson
Göteborg
711.Magnus Moberg
Anderstorp
712.Kent Gustafsson
Jönköping
713.Niklas Johannesson
Hässleholm
714.Fredrik Fehler
Haninge
715.Erling Svensson
Hyltebruk
716.Bert-Ola Johansson
Kristianstad
717.Stig Fridén, Bonde
Fristad
718.Göran Andersson
Älvdalen
719.Krister Sahlin
Stockholm
720.Ådne Skålevåg
Stockholm
721.Geir erik Nordhaug
Fredrikstad/Norge
722.Jörgen Karlsson Ingenjör
Stockholm
723.Peter Frövén
Kungälv
724.Niklas Andersson
Gislaved
725.Jörgen Persson Ths
Varberg
726.Rickard Haggren, sälj chef
Vejbystrand
727.Jessica Lakatos
Gislaved
728.Per Forsgren
Stockholm
729.johan nilsson
eksjö
730.Markus Svensson
Kulltorp
731.Lasse Jangby
Spånga
732.Sophie Petersson
Smålandsstenar
733.Nina Seppälä
Hestra
734.Jim Gustafsson
Kalmar
735.Fredrik Fastrup
Anderstorp/Strängnäs
736.Jimmy Edvardsson
Växjö
737.Jonas Larsson
Gislaved
738.Per Gunnarsson
Ingarö
739.Bengt Modén
Anderstorp
740.Maria Larsson
Smålandsstenar
741.Mikael Forsman
Anderstorp
742.Jan-Owe Bengtsson
Halmstad
743.pontus lundén
stockholm
744.Peter Tabacsko
Anderstorp
745.Hans Nilsson
Solna
746.Arris Tsilichristos
Johanneshov
747.Michael Vaselek
Kristianstad
748.Linus Wikström
Varberg
749.Therese Lakatos
Gislaved
750.Emilie Björk
Göteborg
751.Johan Ekelund
Mullsjö
752.Roger Bergman
Anderstorp
753.Henrik Carlsson
Smålandsstenar
754.Björn Olsson
Anderstorp
755.Peter Thelin
Smålandsstenar
756.John Carlsson
Smålandsstenar
757.Per-Anders Gunnarsson Q&E Mgr.
Tokarp, Anderstorp
758.Patrik Rudolfsson
Gislaved
759.Nils Carlsson
Smålandsstenar
760.Tomas Linge
Kalmar
761.Tomas Runebrant Projektledare
Smålandsstenar
762.Daniel Larsson
Hofors
763.Thommy Psajd, Key account Manager
Anderstorp
764.Peter Bernin M.Sc.
Stockholm
765.Patrik Hildingsson
Hällevik
766.Arash Nosrati
Göteborg
767.Gustaf Hagel
Landskrona
768.Lars Svensson
Nissaryd, Hyltebruk
769.Steve Kallo
Anderstorp
770.Robin Krantz
vaggeryd
771.Björn Carlström
Gnosjö
772.Magnus Karlsson
Forsheda
773.Jonathan Balsvik
Älvsjö
774.Alexander Marijanovic
Katrineholm
775.Daniel Conradson
Linköping
776.Patrik Österberg VD
Uppsala
777.Anders Mild
Anderstorp
778.Anders Mullo, Arbetsförmedlare
Solna
779.henrik nielsen
klagstorp
780.Jens Dahlkvist
Ystad
781.Peo Nilsson
Solna
782.Dennis Johansson
Vaggeryd
783.Kenneth Carlsson
Gnosjö
784.Jonas Dämfors
Stockholm
785.anders wallerius
göteborg
786.Lena Johansson
Anderstorp
787.Peter Saltvik
Göteborg
788.Stefan Johansson
Gislaved
789.Anders Aideborn, Ingenjör
Göteborg
790.Erich Waldmann
Vaggeryd
791.Henrik Andersson
Trollhättan
792.Daniel Grewdahl
Stockholm
793.Patrik Urbansson
Kalmar
794.Mika Nyyssönen
Stockhholmthe
795.Andreas Jensen
Göteborg
796.Mattias Wikberger
Jönköping
797.Mattias Lundgren
Stockholm
798.Rickard Eriksen
Östersund
799.Christofer Ekholm Säljare
Löddköpinge
800.Frida Johansson
Gnosjö
801.Linus Åkerlund
Gnosjö
802.Roger Davidsson
Gnosjö
803.Fredrik Wiklund
Habo
804.Andreas Nemere
Borås
805.Mathias Hellsten
Kungälv
806.Mattias Einebrant
Anderstorp
807.Åke Berg VD
Helsingborg
808.Mattias Erlingsson
Gislaved
809.Per Granath
Smålandsstenar
810.Marcus Johansson , student
Skövde
811.MARCUS
Lund
812.Tommy Ohlsen
Bredared
813.Olof Fagher
värnamo
814.Bo Lundberg
Örnsköldsvik
815.Stefan Rydh
Lövås Anderstorp
816.Sven-Erik Karlsson
Anderstorp
817.Kent Westin Konstruktör
Bollnäs
818.Peter Eliasson
Våthult
819.Claes Aronsson
Anderstorp
820.Robert Magnusson
Gislaved
821.Johan Palmaeus
Lund
822.Johan Balsvik Affärsutvecklare
Älvsjö
823.Tomas Enocson
Anderstorp
824.Tony Martinsson
Malmö
825.Karl Vestgöte
Linköping
826.Håkan Falk
Anderstorp
827.Mikael Alskog
Bålsta (Uppsala)
828.Johan Tegmalm ( revisor)
Lund
829.NICLAS WÄRLANDER
SKÄRBLACKA
830.Olle Odsell (civ.ing)
Göteborg
831.Peter Josefson, Företagare
Anderstorp
832.Tommy Nilsson
Matfors
833.Hugo Harming
Varberg
834.Alexandra Sjöberg
Anderstorp
835.Robert Weisz
Västerås
836.Karl Tibratt
Anderstorp
837.Thomas Hansson
Gislaved
838.Håkan Solander
sundsvall
839.Lars Wallin Ssk
Skurup
840.Anders Mårtensson
Anderstorp
841.Rickard Gustafsson
Vimmerby
842.Mikael Danielsson
Kungälv
843.Jonas Mellberg
Uppsala
844.Kristofer Frisesdal
Karlskrona
845.Sebatian Karlsson
Eskilstuna
846.Jens Ahlin
Göteborg
847.Magnus Andersson
Kinna
848.Roger Karlsson
Göteborg
849.lars pettersson
halmstad
850.Jenny Magnusson
Gislaved
851.Andreas Sturesson
Bredaryd
852.Robert Nilsson
Gnosjö
853.Sarah Åkesson
Bolmsö
854.Ragnar Joensen
Eslöv
855.Fredrik Åberg
Malmö
856.urban hansson
Stenungsund
857.Peter Jutnäs
Bredaryd
858.Per-Anders Pettersson
jönköping
859.Markus Johansson
Stockholm
860.Stefan Larsson, VD
Bjärred
861.Mikael sahlsten
Sjövik
862.Henrik Olofsson
Anderstorp
863.Sussie
Gnosjö
864.Thomas Pihl
Göteborg
865.Tommy Lindqvist
Bredaryd
866.Freddie Lavi
Anderstorp
867.Lars Karlsson
Anderstorp
868.Martin Öberg
Värnamo
869.Jan Kjellegård
Stockholm
870.Adam Bylander
Anderstorp
871.Urban Svensson
Kalmar
872.Richard Liman
Norrköping
873.Bengt Gustafson
Anderstorp
874.Erik Andersson (medlem)
Stockholm
875.Andreas Öberg
Eskilstuna
876.Mirsad Softic
Göteborg
877.Siv Källqvist
Kulltorp
878.Stefan Svensson
Linköping
879.Martin Norlin
FRÄNDEFORS
880.Johan Sandwall
Göteborg
881.Linus Mårtensson, Skate kung
Anderstorp
882.Ulf Henning
Värnamo
883.Göran Mattsson
Bredaryd
884.Christer Blomqvist
Gislaved
885.Philip Aspler
Värnamo
886.Christer Mattsson
Sundbyberg
887.Boel Ohliw
Anderstorp
888.Mikael Hörnander
Forsheda
889.Christopher Olsson
Stockholm
890.Marie Karlsson
Karlskrona
891.Suzanne Gidlund
Anderstorp
892.Stefan Johansson
Linköping
893.Eje Dahlin-Karlsson
Askim
894.Bernt Spendel
Norrköping
895.Joakim Ekstrand
Anderstorp
896.Anders Carlsson
Göteborg
897.Per-Erik Edman
Gislaved
898.Christer Bergström
Gävle
899.Mattias Lindqvist
Växjö
900.Sten-Åke Andersson
Ramlösa
901.Ulf Karlsson
Värnamo
902.Hanna Engman
Anderstorp
903.Patric Mellquist / VD
Anderstorp
904.Tommy Karlsson
Bengtsfors
905.Gustav Holmdahl
Lerum
906.Peter Engman
Anderstorp
907.Göran Gustavsson
Ängelholm
908.Dusan Reljanovic
Gislaved
909.Magne Linder
Anderstorp
910.Hans Petersson
Anderstorp
911.Jennie Nilsson
Anderstorp
912.Andreas Wallenborg
Furulund
913.Ulf Malm
Anderstorp
914.Stefan Markovic
göteborg
915.Jenny Jensen
Trunnerup
916.Andreas Säfdal
Lindome
917.Jimmi Andersson
Hjärnarp
918.Magnus Gustafsson
Anderstorp
919.Magnus Josefsson
Gislaved
920.Rikard Lundin
Stockholm
921.Tim Nilsson
Växjö
922.Magnus Sjöstrand / Marketing and Sales Magnager
Göteborg
923.Magnus Holmgren
Halmstad
924.Lars Erik Antonsson
Huskvarna
925.Patrik Abrahamsson
Taberg
926.Tommy Nilsson
Gislaved
927.Henrik Andersson
Anderstorp
928.Hans Åhlén
Täby
929.Catrin Andersson
Hjärnarp
930.Alexander Graah
Göteborg
931.christoffer ottosson
kristdala
932.Anders Augustsson
Vaggeryd
933.Olof Magnusson (Lärare)
Halmstad
934.Johan Gröndahl, Ducatist
Norrköping
935.Malin Karlsson
Smålandsstenar
936.Jonas Bothén Banåkare
Stockholm
937.Johan Lekås
Sollentuna
938.Erik Nordmark, Teknikkonsult
Västerås
939.Britt-Marie Pettersson Företagare
Anderstorp
940.Magnus Lundén
Växjö
941.Sven Sköld prod chef
Gnosjö
942.Nils Lindeblad rentier
arild
943.Tomas Runebrant Banåkare inom Porsche CS
Smålandsstenar
944.Inga-Lill Ottosson
Frösakull
945.Stefan Svensson
Anderstorp
946.Anders Karlsson
Habo
947.Ing-marie Öberg
Anderstorp
948.Peter Hammarstig
Gislaved
949.Susanne Jacobsson
Smålandsstenar
950.Jan-Erik Gustavsson, Software Enginer
Värnamo
951.Östen Lindbäck
Smålandsstenar
952.Våge Ericsson
Ericsson
953.Mats Lind
hedemora
954.Johan
Larsson
955.Diamanten
Bollebygd
956.Thomas Lundqvist
Göteborg
957.Mathias Hansson,Ducati åkare
Göteborg
958.Johan Westman
Gislaved
959.Monica Hiljemark
Anderstorp
960.Magnus Gillmark
Göteborg
961.Mats Tiger
Haninge
962.Kenneth Hallbäck
Malmö
963.Tomas Johansson VD
Kulltorp
964.Roger Engström
Växjö
965.Jocke Lindholm
Sundbyberg
966.Carl Segerlund
Sthlm
967.Angelica Ling
Anderstorp
968.Mathias Sundström
Nyköping
969.Gert Svendsen
Huskvarna
970.Stefan Lundmark
Täby
971.Jeppe Brolin
Järfälla
972.Stefan Björklund IT-konsult
Spånga
973.Magnus
Falkenberg
974.Kristoffer Jidetoft
Trollhättan
975.Ulf Andersson
Forsheda
976.Buster Boije
Stockholm
977.Päivi Korhonen
Anderstorp
978.Krister Ahlesten
Sollentuna
979.Jimmy Karlsson
Anderstorp
980.Magnus Berglund
Gränna
981.Palle Finnhult
Värnamo
982.Kenth Nordin
Värnamo
983.Hans Anderson Fabrikör
Anderstorp
984.Roger Elm
Anderstorp
985.Jan-Anders Nyberg
Härryda
986.Ann Andersson
Värnamo
987.Mia Sorsa
Anderstorp
988.Marknadsdirektör Mats Wahlgren
Värmdö
989.Anton Lillsund
Hallstahammar
990.Barbro Gunnarsson
Anderstorp
991.Emil Lindén
Anderstorp
992.Gun Persson
Gislaved
993.Per Slagarp
Täby
994.Anders J.
Halmstad
995.Peter Bonivart
Linköping
996.Pontus Bergsman
Oslo
997.Michael Herholz
Åkersberga
998.Christer Karlsson
Vaggeryd
999.Hans Lindgren
Linköping
1000.Johnnie Eliasson
Falkenberg
1001.Therése Lisell
Sjöbo
1002.Björn Lagercrantz
Stockholm
1003.Lex Wiking
Skivarp
1004.Bjørn Harald Christiansen
Fredrikstad, Norge
1005.Peter Jonsson
Göteborg
1006.Dahn Nordin
Värnamo
1007.Britt Kjell
Båstad
1008.Benny Johansson
Bredaryd
1009.Sara Ekman
Anderstorp
1010.Daniel Jernstedt, klappställsansvarig
Karlstad
1011.Michael Lindström VD
Stockholm
1012.Robert Karlsson
Värnamo
1013.Anders Thun
Torshälla
1014.Outi Mäkinen
Nissafors
1015.Henrik Svensson
Falkenberg
1016.Henrik Wiese
Lomma
1017.Bo sevelius
Stockholm
1018.Tobias Hilmersson
Lidköping
1019.Herr Civ.Ing. Johan Kjellgren
Stockholm
1020.Per-Magnus Johansson
Kulltorp
1021.patrik pettersson
gyttorp
1022.Johan Sundin
Gävle
1023.Joakim Augustsson
Halmstad
1024.Eva erlandsson
Anderstorp
1025.Roger Jonsson
Stockholm
1026.Per-Olof Green
Arlöv
1027.Martin Hjalmarsson sjuksköterska
Varberg
1028.Daniel Kristiansson
Onsala
1029.idris snickare
järfälla
1030.Tommy Östring
Gislaved
1031.Vincent Johansson
Kulltorp
1032.Gunilla Larsson
Reftele
1033.Oskar Klimczak Hultgren
Visby
1034.Malin Persson
Halmstad
1035.Martin Hagesjö
Anderstorp
1036.karl rosenqvist
värnamo
1037.Jonathan
Värnamo
1038.Jonas Ek
Jämjö
1039.Anders Melkersson
Gislaved
1040.Filip Hellberg
Älvsjö
1041.Anneli Johansson
Mölndal
1042.Jonatan Karreskog
Nyköping
1043.Magnus Stagh
Falkenberg
1044.Tomas Andersson
Kalmar
1045.Andreas Olsson
Göteborg
1046.Håkan Johansson A
Enskede
1047.Tonie Pettersson
Katrineholm
1048.Anders Norrman
Sunbyberg
1049.Tomas Lofterud herr
Älvsjö
1050.Annika Berntsson
Spekeröd
1051.ivan larsson
Partille
1052.Robin Larsson
Vaggeryd
1053.Anders Jansson
Anderstorp
1054.Tekn. Dr. Anders Nilsson
Bunkeflostrand
1055.Therese Bekkelund (e-marketing manager)
Göteborg
1056.Erik Smeden
Göteborg
1057.Christian
Bjärred
1058.Annica Jansson
Anderstorp
1059.Jörgen Dalros
Anderstorp
1060.Jim Öström
Örebro
1061.Thomas Andersson QE
Värnamo
1062.Christer Lövgren, Produktchef
Linköping
1063.Björn Aronsson
Enköping
1064.Peter Håkansson
Anderstorp
1065.Robert Wallerius
Göteborg
1066.Jonas Nilsson, Processoperatör
Uddevalla
1067.Daniel Salquist Landin
Götene
1068.Stefan Blomberg
Västerås
1069.Johan Ewerman
Alingsås
1070.Per Garre
Lund
1071.Jonas Eriksson
Trollhättan
1072.Ahmed Travnjak
Landskrona
1073.Henrik Pihl
Göteborg
1074.Johan Granvik
Brottby
1075.Kalle Lihnell
Göteborg
1076.Petra Aho
Södertälje
1077.Carl Larsson
Anderstorp/Linköping
1078.Josefine Runebrant
Burseryd
1079.Gustav Ohlander (teknisk chef)
Uppsala
1080.Larz Pohl, Sales Manager
Stockholm
1081.Lena Landerholm
Vallentuna
1082.Jan Aronsson
anderstorp
1083.Mikael Pålsson
Gantfta - Helsingborg
1084.Henrik Andersson
Nybro
1085.John Knoop
Göteborg
1086.Hans Ryrstedt
Fjälkinge
1087.Glenn Petersson
Kalmar
1088.Teddan
Stockholm
1089.Linda Bergman
anderstorp
1090.Dennis Nilsson
Ljungby
1091.Anders Anstrin
Stockholm
1092.Dennis Nilsson Maskiningenjör
Växjö
1093.Inge Andersson Platschef
Smålandsstenar
1094.Lars Gustafsson Pensionär
Linköping
1095.fotograf Leif Gustavsson
330 15 Bor
1096.Joakim Turesson
Gislaved
1097.Simon Lindell
Anderstorp
1098.Herr Johannes Graah
Göteborg
1099.Tomas Lindström
Kattarp
1100.Micke Axelsson
Gislaved
1101.Jacob Mårtensson, VD
Malmö
1102.Debbie sjöström
Reftele
1103.Anders Jegerås Stenungsunds MC Club
Stenungsund
1104.Ronnie Japlin Banåkare Porsche Club Sverige
Skövde
1105.Tommie Lindström
Smålandsstenar
1106.Börje Andreasson
Hönö
1107.Juha Huhtanen
Mölndal
1108.Ludvig Söderberg
hillerstorp
1109.Andreas Andersson
Laholm
1110.Patrik Larsson
Åsa
1111.Jimmy
Lysekil
1112.Jenny Karlsson
Anderstorp
1113.Henrik Åstmar
Anderstorp
1114.Robert Bengtsson
Halmstad
1115.Joakim Unosson Hojåkare
Floda
1116.Håkan Kjellman Wik
Stockholm Banåkare
1117.Torbjörn Bloom
Halmstad
1118.Daniel Byberg
Göteborg
1119.Gustav Andersson
Ystad
1120.Lars Andersson
Stockholm
1121.Victor Fahlen
Linköping
1122.Thomas Adbring
Kalmar
1123.Olle Schånberg
Lund
1124.Percy Nilsson
Bunkeflostrand
1125.Anders Lantz
Lindome
1126.Daniel Johansson
Gislaved
1127.Bengt Johansson
Nässjö
1128.Claes Hindemith
Kumla
1129.Patrik Andersson
Stockholm Banåkare
1130.Mats Holmqvist VD
Smålandsstenar
1131.Kalle Sten Banåkare PCS
Stockholm
1132.Ulf Westlund
Bagarmossen
1133.Jenny Taavola
Gislaved
1134.Helena Jonsson
Bagarmossen
1135.Carl Henrik Olsson
Åkersberga
1136.Jörgen Johansson Motorintresserad
Göteborg
1137.Niklas Engström
växjö
1138.Jari Maijala
Anderstorp
1139.Nicklas Florén
Avesta
1140.Richard Hillström
Sorunda
1141.Petra Ling
Lund
1142.Jonas Tidäng
Oskarshamn
1143.Henrik Gunnarsson
Karlskrona
1144.Mats Lundkvist
Strängnäs
1145.Thereze van der schaaf
helsingborg
1146.Mattias Falk
Anderstorp
1147.Christoffer Jansson
Haninge
1148.Magnus Lundberg
Göteborg
1149.Daniel Ersson
Enköping
1150.Stefan Godhe
Värnamo
1151.Micke Karlsson
Huddinge
1152.Erik Johansson
Enstaberga
1153.Linda Fallenius
värmdö
1154.Mikael Grönlund
Mölnbo
1155.May-Helen Dahl
oslo
1156.Jonas Lidén
Kulltorp
1157.Jonas Blomqvist
Gislaved
1158.Johan Höglund
Horda
1159.Thomas Hollgren
Bromma
1160.Ola Svensson
Vara
1161.Thommy Atterbrand
Lofsdalen
1162.Carolin Karlson
Bromma
1163.Olle Rosenquist
Uppsala
1164.Frida Forsberg
Figeholm
1165.Per Liljeqvist
Helsingborg
1166.Jan-Olov Ohlsson
Täby
1167.sara axelsson
göteborg
1168.Anna Jernström
Anderstorp
1169.Lars-Erik Petterson.VD
Reftele
1170.Mats Klinglöf
Landskrona
1171.Staffan Waltersson
Anderstorp
1172.Henrik Svensson
Göteborg
1173.Lilian Waern-Ladarp VD
Mantorp
1174.Peter Möllergren
Bjuv
1175.Jan Swedenborg
Lund
1176.Kim Jansson
Helsingborg
1177.Andreas Säwström
Göteborg
1178.Jan Kvarnström
Ö-vik
1179.Magnus Fritzon
Smålandsstenar
1180.Jan Andersson
Kungälv
1181.Dennis Andersson
Grästorp
1182.Fredrik Gustavsson
Skillingaryd
1183.Kattis Nordström
Strängnäs
1184.Peter Gredinger
Skurup
1185.Katarina Bang
Trollhättan
1186.Christian
Halmstad
1187.Kristofer Wistrand KO72 Depåslav
Landvetter
1188.T Dake
Sorunda
1189.Emmeline Andersson
Anderstorp
1190.Axel Tanner
Kristinehamn
1191.Christoffer Alwen
Blentarp
1192.Johnny Cedergren
Järna
1193.Tom Kolam
Ekerö
1194.Magnus Karlberg Roadracing förare
Vetlanda
1195.niclas ohlsson
kalmar
1196.Mikael Sonestedt
Huskvarna
1197.Marcus Kwasniewski
Göteborg
1198.Per Jesslén
Lidingö
1199.Anders Björnson
Trollhättan
1200.Tom North
Kalmar
1201.Daniel Zachrisson
Västerås
1202.Jessica Johansson, Ingenjör
Uddevalla
1203.Christian Markkanen
Anderstorp
1204.Micke Skoglund
Söderhamn
1205.Henrik Lutgård
Jönköping
1206.Lars Nordgren
Köpingebro
1207.Fredrik Ask
Lund
1208.Alexander Hult Sunbike
Trollhättan
1209.tobias larsson
skärhamn
1210.Tommy Goman
Gislaved
1211.Oskar Lawner
Göteborg
1212.Lina Åhlander
Värnamo
1213.Per-Fredrik Törnqvist
Gislaved
1214.Jarkko Rautiainen
Kista
1215.Johnny Eliasson
Gislaved
1216.Magnus Johansson
Göteborg
1217.Peter Gudmundsson
Mullsjö
1218.Peter Rubensson
Stockholm
1219.Mattis Skansås motorfantast
Landvetter
1220.Christer Danielsson
Unnaryd
1221.Stefan Persson B20 Trimmare
Ockelbo
1222.Johan Åsberg
Värnamo
1223.Pierre Stamenov
Borås
1224.Robert Mattsson
Falkenberg
1225.Magnus Flink
Svedala
1226.Josefine Hirsch-Stureson
Borås
1227.Kristian Hedensted
Gislaved
1228.Christel Gustafsson
Gislaved
1229.Cecilia Lindh
Sköndal
1230.Alex Lind
Stockholm
1231.Johan Lindow (ing)
Åsenhöga
1232.Christian Gren
Täby
1233.Magnus Svantesson. Service Manager EU/Volvo Bus
Olsfors
1234.Nils Persson
Halmstad
1235.Magnus Arbliden
Hönö
1236.Johnny Eriksson "Rookie 600"
Örebro
1237.Sanny Andersson
Alingsås
1238.bo lindkvist
anderstorp
1239.Alma Hansson
Gnosjö
1240.daniel igelhammar
halmstad
1241.Andreas Johansson
UDDEVALLA
1242.Christoffer Baltra Lindberg
Lindome
1243.Lena Björklund
Gnosjö
1244.Niklas Johansson
Stockholm
1245.Jesper Nilsson, Konstruktör
Lund
1246.Olaf Ruppel (Konstruktör)
Bredaryd
1247.Arne Avner,SSI
Vendelsö
1248.Vojtech Sedlak
Kungsängen
1249.Morgan Lundahl
Helsingborg
1250.Anders Nilsson
Gislaved
1251.Rickard Riesbeck
Bunkeflostrand
1252.Lars-Göran Book
Abbekås
1253.Henrik Kroon
Anderstorp
1254.Patrik Andersson
Anderstorp
1255.David Johansson
Taberg
1256.Tony Wenngren
stockholm
1257.christer anstrin
flen
1258.Sebastian Waernulf
Åkersberga
1259.Peter Andersson
Tullinge
1260.Jimmy Ågren
Anderstorp
1261.Peter Arkblad
Alingsås
1262.Håkan Sedbo
Göteborg
1263.Anita Nilsson
Anderstorp
1264.Patrik Jönsson
Morup
1265.Pehr Setterberg Coach
Falköping
1266.Peter Stavling, projektledare
Stockholm
1267.Jörgen Roos
Bålsta
1268.Rickard Persson
Malmö
1269.Anders Lindberg
Jönköping
1270.anne Fritz annonsproducent
Gislaved
1271.Göran Nilsson
Anderstorp
1272.Andreas
Växjö
1273.Andreas Simonsson
Växjö
1274.Simon Ivarsson
Jönköping
1275.Björn Saethe
Göteborg
1276.Mats Wallin (ERF-REC 2008 + SMC BKK-instruktör)
Helsingborg
1277.Magnus Mossberg
Varberg
1278.Tobias Larsson
Huddinge
1279.jan andersson
Stockholm
1280.Sami Amonsen
Anderstorp
1281.Andreas Brink
Helsingborg
1282.Björn Petersson, bolagsjurist
Stockholm
1283.Per-Erik Ekström
Tranås
1284.Tommy Larsson
Göteborg
1285.Jan Berggren
Anderstorp
1286.Martin Swenson
Halmstad
1287.kent olsson
täby
1288.Pär Cerwallius
Nybro
1289.Jonas Lagerqvist
Ellös
1290.Jan Norborg
Anderstorp
1291.Jimmy Erlandsson
varberg
1292.Fanny Berggren
Anderstorp
1293.Fredrik Lind
Mölndal
1294.Sophie Stensson
Anderstorp
1295.Tomas Rutäng
Bollnäs
1296.Andreas Bogren
Gislaved
1297.Hanna Berggren
Anderstorp
1298.Inger Berggren
Anderstorp
1299.Jonas Bergh
Kävlinge
1300.Kenth Henriksson Civilingnejör
Karlstad
1301.Carina Nilsson
Hägersten
1302.Anita Hedensted
Gislaved
1303.Thomas andren
göteborg
1304.Kenth Henriksson Civilingenjör
Karlstad
1305.Arne Karlsson
Mjölby
1306.Heli Sarkola
Södertälje
1307.Petter Lafrenz
Göteborg
1308.Svante Kallberg
Södertälje
1309.Niklas Johansson
Malmö
1310.Andreas Johansson
Arlöv
1311.Fredrik Johansson
Malmö
1312.Arne Brandel
Anderstorp
1313.Joachim Henningsson
Tranemo
1314.Ola Lilja
Landskrona
1315.Lasse Johansson
Malmö
1316.Joakim Nicklasson
Gislaved
1317.Tomas Larsson
Gislaved
1318.Andreas Jansson
Örebro
1319.Jonas Helgesson
Halmstad
1320.Eva Rebtun Andresen Sales Manager Norway
Oslo
1321.Pia Bech produktspecialist
Uppsala
1322.Mikael. Zsoldos
Halmstad
1323.Fredrik Sandberg
Värnamo
1324.Staffan Nilsson
Kristianstad
1325.Tommy Andersson, Lokala Vakten AB
Anderstorp
1326.Niclas Sjogren
värnamo
1327.Andreas Bladh
Gislaved
1328.Joakim Andersson
Varberg
1329.Elisabet Antonsson
Huskvarna
1330.Emanuel Johansson
aneby
1331.Arnold Eriksson
Forsheda
1332.Oskar Herodes
Haninge
1333.Martin Johansson (MC)
Göteborg
1334.Rolf Algeskär
gränna
1335.Johan "Ondketchup" Magnusson
Gnosjö
1336.Josefine Rosengren
Stockholm
1337.Peter Andersson
Simrishamn
1338.Peter Tomasson
Göteborg
1339.Andreas Magnusson
Västerås
1340.Johan Wolgers
Göteborg
1341.Henrik Magnusson
Mölndal
1342.Roberto Bresnik
Göteborg
1343.Arto Rajakangas Packsystemsäljare
Gottröra
1344.Sointu Strandberg
Bredaryd
1345.Jani Vehmanen
Eskilstuna
1346.Josefine Rosengren Karpinski
Stockholm
1347.Monica J.Brandbu
Gislaved
1348.John-Eric Thore Modellör
Hisings Kärra
1349.Per Lundmark
Lidingö
1350.Johan Sjögren
Värnamo
1351.Per Hagesjö
Anderstorp
1352.Calle Wærn
Huddinge
1353.Greger Lindblad /Frilans fotograf
Vaggeryd
1354.Oscar Håkansson Bäst
Åkarp
1355.Camilla Franzén
Täby
1356.Joakim Bengtsson
Borås
1357.Björn Svedberg
Göteborg
1358.Henri Rindert
Bor
1359.Jan Gunnarsson
Grimsås
1360.Rolf Fredriksson
Värnamo
1361.jotte lindkvist
bredaryd
1362.Annelie Pettersson
Skåne
1363.Jon Wikman
Stockholm
1364.Tobias
Vessigebro
1365.Fred Berg
Anderstorp
1366.Kenneth Hellén
Västerås
1367.Thomas Svensson
Hillerstorp
1368.Johan Norling
Mantorp
1369.Håkan Andersson Ingenjör
Boxholm
1370.Anders Lindgren
Helsingborg
1371.Lennart Pettersson
Ekerö
1372.stefan nilsson
borgholm
1373.Jörgen Walli
Ullared
1374.Henrik Petersson
Gislaved
1375.Mikael Larsson
Märsta
1376.Niclas Dahlgren
Göteborg
1377.Fredrik Ulfhielm
Stockholm
1378.Sjöns Ulla Thore
Hisings Kärra
1379.Izabela Wigebom
Gislaved
1380.Sebastian Carlström
Trelleborg
1381.Andreas Douhan
Stockholm
1382.Joakim Anehall
Halmstad
1383.Michael Bäck
Åshammar
1384.Martin Ouda
Värnamo
1385.Sebastian Öberg
Växjö
1386.Ove Lindström
Stockholm
1387.Jonny Lundmark
Reftele
1388.Ingunn Henæs
Anderstorp
1389.Annelie Hallberg
Anderstorp
1390.David Lindström
Plombo
1391.Birgitte Holmbom
Malmbäck
1392.Christer Jansson
Växjö
1393.Morgan Andersson Trädgårsmästare
Gustavsberg
1394.David Sandén
Vaggeryd
1395.Jimmi Svensson
Smålandsstenar
1396.Håkan Haver / VVs
Sthlm
1397.Per Jannesson
Skövde
1398.Zakarias Åkesson
Bolmsö
1399.Jan Erik Nilsson
Kulltorp
1400.Nicklas Jäderlund
Västerås
1401.Krister Jonsson
Köping
1402.Erik Sundqvist, studerande
Frederiksberg, DK
1403.Jon Myhr Wahlen
Stockholm
1404.Kennet Klasson
Gislaved
1405.Peter Stadler
Täby
1406.Fredrik Nyström
Linköping
1407.Johan Malmsten
Värnamo
1408.Erik Hylander
Anderstorp
1409.Per-Ola Hylander
Anderstorp
1410.Sonja Wågenäs
Anderstorp
1411.Lennart Dehlin
Anderstorp
1412.Sven-Inge Axelsson
Bredaryd
1413.Bernt Lindsten
Gislaved
1414.Mona Hylander
Anderstorp
1415.Anders Karlsson Resemontör
Bredaryd
1416.Karl Birgander
Göteborg
1417.Jonas Karsson
Värnamo
1418.Sonja Pettersson
Anderstorp
1419.Patrik Forss (Konsult)
Jönköping
1420.Andreas Ternvald, Hårding
Trånkan
1421.emil öberg
sthlm
1422.Crister Wigstrand
Göteborg
1423.Stefan Olsson
08
1424.Johan lindqvist mekaniker
Avesta
1425.Felix Bozic
Harplinge
1426.Margareta Möllerström
Vejbystrand
1427.Leslie Halvarsson
Malmö
1428.Håkan Svensson Konsult
Göteborg
1429.KjellSvensson VD
Bredaryd
1430.Philip Areland
Tranås
1431.Nikola Milovanovic
Malmö
1432.Henrik Hansen
København och Örnaholm
1433.Christer Bylander
Anderstorp
1434.Ivar Andersson
Ljungby
1435.Rickard Thonberg
Stockholm
1436.Ronnie Svensson
Smålandsstenar
1437.Gabriel Eriksson
Arvika
1438.Stefan Schär
Osby
1439.Maj Gottarp
Sundsvall
1440.ida karlsson
jönköping
1441.Hans Forsberg
Gråbo
1442.Petter Reuterholt
Skövde
1443.Johanna Bladh, Säljassistent
Hestra
1444.Mats Karlsson Racer
Umeå
1445.Dennis Braw
stenungsund
1446.Michael Duhr
Anderstorp
1447.Mikael Piogè
Laholm
1448.Henrik Bryngelsson
Skene
1449.Hasse jansson, knegare
stockholm
1450.Teddy Svendsen
Gislaved
1451.Karl Andersson, traktorägare
Knutbränna
1452.Janne Eng
Helsingborg
1453.Alf Grahn
Reftele
1454.Saud Omerovic
Halmstad
1455.Tobias Gustafsson
Göteborg
1456.Ted Karlsson
Stockholm
1457.Daniel Säll
Göteborg
1458.Kennie Flenstedt
Höör
1459.Bengt Söderen
Örebro
1460.Stig-Göran Lundin
Anderstorp
1461.elisabeth johansson
flen
1462.Jörgen Bergström, Medicine Mag. Porsche Club Sverige
Fagersta
1463.Helena Göthlander
Anderstorp
1464.yvonne Gustavsson
Anderstorp
1465.Magnus Axelsson
Göteborg
1466.Sarah Nilsson
Anderstorp
1467.Pontus Ottosson
Hällingsjö
1468.Johan Lyngarth
Stockholm
1469.Tommy Carlsson platschef
fjärås
1470.Patric Bergenholtz Projektledare
Jönköping
1471.Patrik Larsson
Enköping
1472.Martin Gottschalk Fordonsutvecklare
Lycke
1473.Rolf Atterbring
Anderstorp
1474.Thomas 'Tompa' Andersson
Stockholm
1475.Marie Eklund
Stockholm
1476.Rickard Kulle, Autofab
Helsingborg
1477.Lars Lindgren
Ytterby
1478.Anneli Nyman
Sjuntorp
1479.Pierre Nilsson
Nissars
1480.Sanel
värnamo
1481.Pierre Nilsson
Nissafors
1482.Juha Savolainen
Hestra
1483.Linus Emilsson
Örebro
1484.Petra Holmlund
Ludvika
1485.Madeleine Björk
Anderstorp
1486.Christian Gotare
Getinge
1487.Lars Bäckström
höllviken
1488.Tommy Eriksson
Stockholm
1489.Rickard Lundin
Solna
1490.Håkan Johansson
Staffanstorp
1491.Ulf Jönsson Aasheim
Stora Höga
1492.David Kothe
Hillerstorp
1493.Fredrik Lindman
stockholm
1494.Tobias Jonasson
Värnamo
1495.Claes-Erik Eriksson
Skyarp
1496.peter hansen
lund
1497.Fredrik Larsson
Skellefteå
1498.Josef Löwner
Stockholm
1499.Eva Söderman
Nacka
1500.Niklas Almqvist
Nässjö
1501.Sören Nordlund
Örnsköldsvik
1502.Lotta Urbansson
Kalmar
1503.Carola Törnvall
Reftele
1504.Jacob Atthage
Falkenberg
1505.Anders Mellquist
Anderstorp
1506.Torbjörn Pettersson
Stockholm
1507.Martin Andersson
Halmstad/Forsheda
1508.Henrik Magnusson (arkitekt)
Åhus
1509.Zilas Andersson
Värnamo
1510.Björn Hjelte
Töreboda
1511.Anders Gärd
Gislaved
1512.Tom karlsson
taberg
1513.Johnny lohr:snickare
Hunnebostrand
1514.Morgan Asp
Skövde
1515.Fritte (PMC)
Stockholm
1516.Thomas Öhrman
Djursholm
1517.Nils-Olof Sjöberg VD
Värnamo
1518.ann-kristine karlsson
taberg
1519.Lennart Alm
Gislaved
1520.Torbjörn P
höör
1521.Christer karlsson
taberg
1522.Linus Blom
Karlskrona
1523.Thommy Johansson
Anderstorp
1524.inga-lill lagerstrand
taberg
1525.torbjörn lust
Borlänge
1526.Anton Lundin
enköping
1527.Conny Erner
Gislaved
1528.Robert Karlsson
Stockholm
1529.Joakim Söderén
Örebro
1530.Håkan Alenfors
Göteborg
1531.Johan Segernäs
Ingarö
1532.Roffe Heljefors
Uppsala
1533.Tommy Gustavsson
Bredaryd
1534.Jonas Hellström
Göteborg
1535.Magnus Karlsson
Höör
1536.Dorthe Flodin
anderstorp
1537.Marie Johansson Persson
Höör
1538.Anders
Ljungby
1539.Jonas Olsson
Nol
1540.Christer Andersson
Malmbäck
1541.Joakim Andersson
Stockholm/spånga
1542.Johan Brandmar
Limmared
1543.Axel Magnestrand
Norrköping
1544.Maciej Karpisnki
Stockholm
1545.Nils Jannesson
Ljungby
1546.Linus Olsson
Kristianstad
1547.Linus Persson
Skillingaryd
1548.Jacob Hedell
Tostebo
1549.Harry Ekman
Kållered
1550.Anna Andersson
Malmbäck
1551.Fredrik Dahlström
Göteborg
1552.Johanna Amkvist
Ljungskile
1553.johan sjöström
Bara
1554.Tero Mähönen
Vaggeryd
1555.Beng-Göran Ottosson
Bredaryd
1556.Torbjörn Ekenstam
Värmdö
1557.Ilija Juggegurka
Truusa
1558.John Johannesson
Vellinge
1559.Perica Stojanac
Värnamo
1560.Jes Hedensted
Gislaved
1561.Johan Jonasson
Sköndal
1562.Alexsandra Ringkvist
Tostebo
1563.Thomas Linder
Gnosjö
1564.Per
Borås
1565.Annette Ottosson
Bredaryd
1566.Åke Hellman
Falköping
1567.Johan Eriksson
Ystad
1568.peder nilsson
västerås
1569.Lars Karlsson
331 51 Värnamo
1570.Markus Mähönen
Hillerstorp
1571.Hampus Delén
Linköping
1572.Åsa Granath
Gislaved
1573.Ingemar Gustafsson
Hok
1574.Oskar Karllson
Tranemo
1575.Malin Gottarp
Anderstorp
1576.Johan Larsson
Vimmerby
1577.Tomas Eklund, Arbetsledare
Köping
1578.Arvo Mähönen
Hillerstorp
1579.Sofia Skystedt Andersson
Smålandsstenar
1580.Bo Hansson
Gislaved
1581.André Fleron, Country Manager
København
1582.johan peterson
kristinehamn
1583.Viktor Larsson
Piteå
1584.Andreas Karlsson
Värnamo
1585.Torbjörn B
Gislaved
1586.Sam Helgesson
Västerås
1587.Emma Karlsson
Karlskrona
1588.Jonas Engelmann
Malmö
1589.Carl Bengtsson
Göteborg
1590.Per-Emil Svensson
Lund
1591.Jonas Bergvall ingenjör på MC
Västerås
1592.Joakim Bergström, Banåkare inom Porsche klubben
Lidingö
1593.Tobias Karlsson
Växjö
1594.Christian Svegrup
Malmö
1595.Olof Johansson Ordf BMWSC
Huskvarna
1596.Daniel Sandqvist
Värnamo
1597.Peter Jonsson, IT-Samordnare
Linköping
1598.thomas thelander
forsheda
1599.Tony Jonsson
Stockholm
1600.Jan Almkvist
Hedared
1601.Anders Thorssell
Halmstad
1602.Klas Jakobsson
Gotland
1603.Fredrik Bjärsholm
Anderstorp
1604.Caroline Andersson
Anderstorp
1605.Christer Hedin
Göteborg
1606.David Alin
Värnamo
1607.Lars Hansson
Söderhamn
1608.Robert Mogren Ducatiklubben
Gråbo
1609.Adam Andersson
Anderstorp
1610.Fredrik Sundström
Sundsvall
1611.pernilsson
eslöv
1612.madelene olofsson
anderstorp
1613.Daniel Egerhall
Anderstorp
1614.Erich Triller
Tobo
1615.Christopher Öberg
Gislaved
1616.Miguel José
Helsingborg
1617.Sebastian af Petersens
Malmö
1618.Morgan Knutsson
Bredaryd
1619.Jerker Örjmark
Helsingborg
1620.Ted Sandqvist
Anderstorp
1621.Pierre Öberg
Gislaved
1622.johnny persson
karlsborg
1623.Lena Algeskär
Aneby
1624.Jenny Larsson
Stockholm
1625.Leif Landquist
Falkenberg
1626.Sven Öberg
Gislaved
1627.Ulf Lindqvist
Lund
1628.Kristian Nordgren
Köpingebro
1629.Daniel Svensson
bankeryd
1630.ove kristoffersson
gnosjö
1631.Olle Åkebrink
RYD
1632.Krister Svensson
Långås
1633.Christoffer Brochs
Onsala
1634.Niclas Jeremiasen
Malmö
1635.Henrik Nilsson
Ängelholm
1636.Göran Carlström
Jönköping
1637.Jonas.A.Ordf Kalmar MK:s RR-sektion
Jämjö
1638.Pelle Wallin
Gislaved
1639.Linda Johansson
Gislaved
1640.Lina Andersson
Reftele
1641.Angelica Svensson
Anderstorp
1642.Niklas Loven
växjö
1643.Niclas Thorell
Rönninge
1644.Michael Zandin
Täby
1645.Linus Hägg
Stockholm
1646.Magnus Lilja
Kungälv
1647.Klas Collbo
Göteborg
1648.Berit Carlström
Jönköping
1649.johan lind
borås
1650.Dick Dagerstrand Motorcykelåkare
Skövde
1651.Conny Starby
Värnamo
1652.Magnus Andersson
Anderstorp
1653.Joakim Alm
Gislaved
1654.Björn Mattsson
Halmstad
1655.Frida Ambré
Stocksund
1656.Johan Thell
Stockholm
1657.Niclas Persson
Mullsjö
1658.Nisse Andersson
Björnlunda
1659.Per Lindholm HOJ ÅKARE
Dala-Järna
1660.Marcus Persson
Stockholm
1661.Kenenth Andersson
Skillingayd
1662.Petronella Holm Carlsson
Anderstorp
1663.Henric Månsson
Malmö
1664.Linus Stigemyr
Anderstorp
1665.Ingvar Olofsson
Anderstorp
1666.Beatrice Kjelllgren- Roadracingförare
Linköping
1667.Peter Engström
Vagnhärad
1668.Peter Dagh
Älmhult
1669.Jan Pettersson Instruktör Porsche Club Sverige
Kalmar
1670.fredrik persson, byggare
Helsingborg
1671.Ann-Carin Anderzon
Anderstorp
1672.Robin Mårtensson (Truckåkare)
Anderstorp
1673.Henrik Nilsson
Åkersberga
1674.Tomas Gunnarsson
Uppsala
1675.peter
borås
1676.Patrick Packalen
Vargön
1677.Stefan Esmyr
Kungsbacka
1678.Ola Starkman
Myresjö
1679.Magnus Andersson
Göteborg
1680.Jonas Fogelberg
Onsala
1681.Christoffer Gustafsson
Jönköping
1682.Charlie Ahlberg
Lagan
1683.Stefan Kylén
Skara
1684.Richard Edberg
Jönköping
1685.Rigmor Liebst
Landvetter
1686.chef magnus
borlänge
1687.Christian Jensen
Kävlinge
1688.Michael Jonzon
Skövde
1689.Aina Rask
Rask
1690.Torbjörn Bergström
Partille
1691.Jonas Andersson, Lokala Vakten AB
Anderstorp
1692.Joakim Fransson
Gislaved
1693.Martin Hassel
Torup
1694.Håkan Forsberg
Tyresö
1695.Roland Lundh
Järfälla
1696.Peter Hedén
Göteborg
1697.Len nart Nevren Dir.
Halmstad
1698.Yusuf Oruc
Göteborg
1699.Lennart Nevren Dir.
Halmstad
1700.Gunilla Andersson
Gislaved
1701.Per Wahlqvist, konstruktör
Säter
1702.Marie Johannesson
Reftele
1703.Robert Knutsson
Gislaved
1704.Einar Jaktlund, PM
Vallentuna
1705.Micke Persson
Vellinge
1706.Daniel Pettersson
Haninge
1707.Agnes Jarmuszkiewicz (lärare)
Anderstorp
1708.Josefine Larsson
Borås
1709.Liviu Stoia
Anderstorp
1710.Roman Jarmuszkiewicz
Anderstorp
1711.Morgan Roth Andersson
Pajala
1712.Ulf Enocsson
Gislaved
1713.Jens Fjelstad
Karlstad
1714.Simon Johansson
Hillerstorp
1715.Oscar Gustafsson
Anderstorp
1716.Jesper Aadalen
Laholm
1717.Christer Borgström
Skillingaryd
1718.Dan Lundgren
Norberg
1719.Michael Carlsson
värnamo
1720.Johan Pettersson, systemutvecklare
Stockholm
1721.Stefan Stigemyr
Värnamo
1722.Ulrik Sebbe
Helsingborg
1723.Anna Eriksson
Draftinge
1724.Gustaf Antonsson
Tranås
1725.Hansi Blomberg
Stockholm
1726.Karl-Axel Gustafsson
Anderstorp
1727.Magnus Glantz
Huskvarna
1728.Karin Gustafsson
Anderstorp
1729.Anders Nyander
Kristianstad
1730.Mattias Persson
Mullsjö
1731.Elin eriksson
Bredaryd
1732.Susanne Schultz
Anderstorp
1733.Robin Nielsen, studerande
Göteborg
1734.Jan Myrsén
Värnamo
1735.Arne Ekedahl
Värnamo
1736.Markus Lefors
Göteborg
1737.Lelle Nilsson
Gnesta
1738.Solweig Ekedahl
Värnamo
1739.Hans Karlsson
Kungälv
1740.Rickard Ankarbranth
Anderstorp
1741.Jonas Andersson
Borgholm
1742.Torstein Fagerhaug
Åsa
1743.Linus Klintberg
Stockholm
1744.Michael Lodin
Norrbyn
1745.Mariethe Larsson
Gislaved
1746.stefan lindell
anderstorp
1747.erik hagberg
stockholm
1748.peter bertilsson
vaggeryd
1749.karin lindell
anderstorp
1750.kent bertilsson
vaggeryd
1751.Ronnie Nilsson
Falköping
1752.Siv Erlingsson
Gislaved
1753.kent lindström
skillingaryd
1754.Stig Olsson
Gislaved
1755.Krister Andersson
Stockholm
1756.Fredrik Stråhle
Värnamo
1757.bo andersson
skillingaryd
1758.Lars Blixberg Civ.ekon.
Gislaved
1759.Maj-Britt Brändström
Jönköping
1760.Fredrik Jensen
Bredaryd
1761.Jonas Klang Utvecklingschef
Vreta Kloster
1762.Martin Wahlberg
Göteborg
1763.Bo Bergstedt
Linköping
1764.robin lindell
anderstorp
1765.Christer Andreasson
Halmstad
1766.alvar söderberg
anderstorp
1767.birgitta sh
anderstorp
1768.Bertil Nilsson Motorreporter
Jönköping
1769.Torbjörn Ahlm
Malmö
1770.Yvonne Dravegård
Gislaved
1771.Roger Hansson
Malmö
1772.Lars Nilenfors
Lövås Anderstorp
1773.Christer bengtsson
Falkenberg
1774.Ledif Carlson
Anderstorp
1775.Maria Liljegren
Halmstad
1776.Roger Jonsson
Flurkmark
1777.Carin Nilenfors
Lövås Anderstorp
1778.Niklas mästare
sexdrega
1779.Anette Hansson
Umeå
1780.Inga-Maj Jonsson
Vindeln
1781.Carina Hansson
Flurkmark
1782.Anton Jonsson
Flurkmark
1783.Robert Jarmuszkiewicz
Anderstorp
1784.Elin Jonsson
Flurkmark
1785.Sonia Carlson
Anderstorp
1786.Max Hansen
Mårdaklev
1787.Conny Källberg
värnamo
1788.Inez Jonsson
Vilhelmina
1789.matilda karlsson
bredaryd
1790.Victor
Halmstad
1791.Susanne Andersson
Alstermo
1792.Jonas Magnusson
Trollhättan
1793.John Sjögren
Halmstad
1794.Andreas Åkebrink
Kyrkhult
1795.Sanna Andersson
Viskafors
1796.Conny Svensson
Falkenberg
1797.Daniel Alstergren, Roadracingförare
Björnlunda
1798.Patrik Stigemyr
Anderstorp
1799.stefan zäll
sthlm
1800.Nellie Andersson
Viskafors
1801.Eva Lagerstedt
Varberg
1802.Bjarne Olsen
Värnamo
1803.Carl-Magnus Källberg
Halmstad
1804.Hans Jacobsson
Helsingborg
1805.Mikael Petterson
Stockholm
1806.Göran sverkersson
ronneby
1807.Leif Rytter
Anderstorp
1808.Carl-Johan Pettersson
Linköping
1809.Roger Berg
Gislaved
1810.Niklas Andreasson
Falkenberg
1811.Hans Brånalt VD
Värnamo
1812.Stefan Sandström
Taberg
1813.Bengt Hilding
Bromma
1814.Lasse
Katrineholm
1815.alexander johansson
Trollhättan
1816.Mats Karlsson
Vänersborg
1817.Anders Lindberg
Bjästa, Örnsköldsvik
1818.Christina Rytter
Anderstorp
1819.Eva Åhlander
Stockholm
1820.Jannica Sjöstedt
Eskilstuna
1821.Rolf Strid
Vetlanda
1822.Helén Landström
Kulltorp
1823.Anders Tublen
helsingborg
1824.Tomas Svensson
Lund
1825.Pär Hylander, produktionschef
Laholm
1826.Patrik Karlsson
Anderstorp
1827.Peter Westerström
PARTILLE
1828.Lovisa Hagesjö
Anderstorp
1829.Peter Mattsson
Stockholm
1830.Lennart Lagerstedt
Bredaryd
1831.Torsten Bjärsholm
Anderstorp
1832.Frida Andersson
Lövås, Anderstorp
1833.Lennie eriksson
Huddinge
1834.Olle Sjögren Distribution Responsible
Eskilstuna
1835.Berith Johansson
Anderstorå
1836.peter johnsson
anderstorp
1837.Lars Bjärsholm
Anderstorp
1838.Rolf Johansson
Anderstorp
1839.Lars Carlson
Helsingborg
1840.Claes Gotting
Grönahö
1841.Conny Berg
Anderstorp
1842.Eivor Berg
Anderstorp
1843.Daniel Karlsson Uppmuntrare
Hillerstorp
1844.Peter Johnson
Uppsala
1845.Biljana Kallo
Helsingborg
1846.Håkan Walnestedt
Åkersberga
1847.Ann Nielsen
Torup
1848.Isac
Kulltorp
1849.Leif Carlson
Anderstorp
1850.Roger Hansson Cheif Engineer
Helsingborg
1851.Tobias Josefson
Halmstad
1852.Thommy Berglund
Umeå
1853.Mia Andreasson
Falkenberg
1854.Mari Ankarbranth
Uppsala
1855.Christina Fossheimer
Fänestad
1856.Virginia Bonta
Tyresö
1857.Petter Uhlin
Motala
1858.Daniel Hansen
Vislanda
1859.Elsa Johnson
Uppsala
1860.Magdalena Park
Gislaved
1861.Calle Schön
Nacka
1862.Filip Åhrberg
Solna
1863.Stefan Johansson
Värnamo
1864.MALIN ERIKSSON
33432 Anderstorp
1865.Jan
Paasovaara
1866.Tomas Stoltz
Luleå
1867.Mårten Oretorp
Linköping
1868.Rasmus Ringberg
Gislaved
1869.Johan Björkegren
Stockholm
1870.Jussi Karjalainen
Hjältan
1871.John
Märsta
1872.Per Jonsson
Sölvesborg
1873.Torgil Gottarp VD
Sundsvall
1874.Ingegerd Green
Göteborg
1875.Thord Ekström
göteborg
1876.Joakim Berglund
Märsta
1877.Marie Silfverlin
Göteborg
1878.Tomas Holmqvist
Umeå
1879.Johan Svensson
Anderstorp
1880.Johan Högström
Nässjö
1881.Michael Sjösgärd
Eskilstuna
1882.Birgitta Björk
Anderstorp
1883.robb
borås
1884.Jennie Ekstrand
Anderstorp
1885.Linda Stavenrot
Burseryd
1886.Göran Gustavsson
LINKÖPING
1887.Johan Örneling
Habo
1888.Johan Lindell
Lövås, Anderstorp
1889.Kjell Björk
Anderstorp
1890.Ida Bowles (läkare)
Värnamo
1891.Yvonne Emanuelsson.Lagerarbetare
GNOSJÖ
1892.Peter Jansson, Ban-användare
Falun
1893.Klaus Ziegner
Stockholm
1894.Ricky Vahlgren Banfunktionär
Stenhestra
1895.Henrik Ekstrand
Anderstorp
1896.Ann Enocson
Anderstorp
1897.Malin Gunnarsson
Gnosjö
1898.per emilsson ambulanssjukvårdare
Anderstorp
1899.Rolf Nilsson
Sjöbo
1900.Johan Thunberg
NORRKÖPING
1901.Benny Erlandsson Bilmek.
Varberg
1902.Martin T
Täby
1903.jonas berg
anderstorp
1904.Pia Bergman
Linköping
1905.Conny Sjöberg Yrkeslärare
Bredaryd
1906.Niklas "Nillet" Olsson
Eslöv
1907.Peter Kåvestam
Grimsås
1908.micke larsson
upplands väsby
1909.Christer Lantz Banåkare PCS
STOCKHOLM
1910.Tobias Vahlgren
Gislaved
1911.Jonny Petersson
Värnamo
1912.Trond Hansen
Tyresö
1913.Mikael Wörding
Mörrum
1914.anders sundberg
stockholm
1915.Emil Mattsson
Anderstorp
1916.Kjell Karlson
Järfälla, Stockholm
1917.Christer Folkesson, Ordf. BMC Motorsport Club
Aneby
1918.Jan Bungerfeldt
Bromma
1919.Mikael Bengtsson
Bedaryd
1920.Rickard (VD)
Kristianstad
1921.Michael Eriksson
Kungshamn
1922.Martin Eves ( Läkare)
Eskilstuna
1923.Pär Johansson, Orolig
Sävar
1924.Anton
Gislaved
1925.Magnus junerud
Anderstorp
1926.Harald Björk
Nennesmo , Reftele
1927.Peter Lundgren Chaufför
Kulltorp
1928.Magnus Thomé
Stockholm
1929.Ann-Kristin Peterson
Anderstorp
1930.Peter Karlsson
Sköllersta
1931.Joakim Carlström
Mölndal
1932.Jocke Eriksson VD BST
Boxholm
1933.Helena Aggerstam
Anderstorp
1934.Kent Hedquist, mc-entusiast
Nynäshamn
1935.Joakim Carlström Racingpics.se
Mölndal
1936.Carl Edin
Stockholm
1937.Christine Damberg
Jönköping
1938.Krister Bygdén
Tyresö
1939.Anders Mahrs-Träff, Roadracingförare
Norrköping
1940.Mikael Wågberg
Södertälje
1941.Beshar Mohamed
helsingborg
1942.Martin Andersson
Norrköping
1943.Alexander
Jönköping
1944.Roy Möller Livsnjutareelapsed
Furulund
1945.Henrik Stenberg
Kalix